OVB Allfinanz, a.s. – finanční poradenství


OVB Allfinanz, a.s. je firmou poskytující nezávislé finanční poradenství v sektorech investic, zhodnocení rodinných financí, spoření a dalších transakcích z podobného oboru. Od poradců OVB Allfinanz si můžeme nechat především doporučit a správně nastavit finanční produkty z nabídky partnerů této společnosti, mezi něž patří řada velkých a známých českých firem, jejichž seznam se dá najít i na webových stránkách www.ovb.cz. Řadit do nich můžeme pojišťovny, spořitelny, banky a investiční společnosti.

Historie společnosti

OVB Allfinanz byla založena v roce 1970 v Kolíně nad Rýnem, už od počátku šlo tedy o ryze českou společnost Jejím krédem je dle webových stránek nabídka kvalitních služeb a zbavení strachu klienta – finanční produkty totiž prý umí vybrat a nastavit tak, aby nám seděly na míru. V roce 1991 začala firma pronikat do Evropy, roku 2005 se stala akciovou společností.

Poradci a pobočky OVB Allfinanz, a. s.

Společnost OVB Allfinanz působí v současné době ve 14 evropských zemí. Svou centrálu pro Českou republiku má samozřejmě na území Prahy a celkově u nás můžeme najít 17 Zemských ředitelství pro OVB. Pobočky jsou rozmístěny zejména ve velkých městech, mezi něž patří Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Brno, Pelhřimov, Kadaň a Uherský Brod. České OVB má 70 stálých zaměstnanců a zhruba 5000 externích spolupracovníků.

Kariéra

OVB Allfinanz poměrně vřele láká nové zaměstnance na mnoho benefitů a na svých stránkách uvádí, že nabídka platí pro každého a my se tak snadno můžeme dostat třeba na firemní pohovor. Následně však musíme počítat s četnými školeními, na kterých si společnost poměrně zakládá, za což jí lze udělit jedině plus. Pokud nás kariéra v OVB zaujme a budeme mít chuť spolupracovat, stačí si domluvit schůzku, na které se dozvíme, co vše je třeba splnit.

Nabídka produktů

OVB Allfinanz na základě vyhodnocení profilu klienta prodává produkty společností, s nimiž spolupracuje. V současné době jde o několik desítek poměrně velkých pojišťoven, bank, penzijních společností, hypotečních a investičních bank a stavebních spořitelen. Pro ukázku si zmiňme třeba Českou pojišťovnu, a. s., Unicredit Bank, a.s., ČSOB či Komerční banku. Celý aktualizovaný seznam lze nalézt na internetových stránkách v sekci „Partneři“.

Ocenění

U každé z velkých společností bychom jistě mohli vyzdvihnout některé úspěchy. Takové má i OVB Allfinanz a mezi jeden z těch největších patří například hlavní partnerství s Vysokou školou finanční a správní. Ze vzdělávacích projektů pak za zmínku rozhodně stojí i ten z roku 2010 – nesl název „Moje Familie“ a měl snahu zvýšit finanční gramotnost žáků základních škol. O rok později se pak OVB Allfinanz dočkala ocenění v české soutěži Českých 100 Nejlepších.

Kontakt

Centrála české společnosti OVB Allfinanz se nachází na adrese:

  • OVB Allfinanz, a.s. ČR
  • Baarova 2/1026
  • 140 00 Praha 4
  • Česká republika

Více informací o společnosti je možné nalézt na internetových stránkách www.ovb.cz.


OVB Allfinanz, a.s. – finanční poradenství
3.4 (68.57%) 7

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

2 zkušeností s OVB Allfinanz, a.s. – finanční poradenství

  1. Ivo napsal:

    OVB jsou největší podvodníci v oblasti finančního poradenství. S pár jejich “poradci” jsem se již setkal a vždy to beru jako stand up commedy. Nejsou to poradci, ale prodejci investičního životního pojištění. Chcete spořit? ok, dejte si IŽP. Chcete hypotéku? Ok, dejte si ji na 2x tak dlouho, poloviční splátku a zbytek do IŽP. Prostě na každý problém je řešení IŽP 😀 to, že ze splátek za první 2 roky neuvidí klient ani korunu je věc druhá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.