OVB Allfinanz, a.s. – finanční poradenství


OVB Allfinanz, a.s. je firmou poskytující nezávislé finanční poradenství v sektorech investic, zhodnocení rodinných financí, spoření a dalších transakcích z podobného oboru. Od poradců OVB Allfinanz si můžeme nechat především doporučit a správně nastavit finanční produkty z nabídky partnerů této společnosti, mezi něž patří řada velkých a známých českých firem, jejichž seznam se dá najít i na webových stránkách www.ovb.cz. Řadit do nich můžeme pojišťovny, spořitelny, banky a investiční společnosti.

Historie společnosti

OVB Allfinanz byla založena v roce 1970 v Kolíně nad Rýnem, už od počátku šlo tedy o ryze českou společnost Jejím krédem je dle webových stránek nabídka kvalitních služeb a zbavení strachu klienta – finanční produkty totiž prý umí vybrat a nastavit tak, aby nám seděly na míru. V roce 1991 začala firma pronikat do Evropy, roku 2005 se stala akciovou společností.

Poradci a pobočky OVB Allfinanz, a. s.

Společnost OVB Allfinanz působí v současné době ve 14 evropských zemí. Svou centrálu pro Českou republiku má samozřejmě na území Prahy a celkově u nás můžeme najít 17 Zemských ředitelství pro OVB. Pobočky jsou rozmístěny zejména ve velkých městech, mezi něž patří Praha, Karlovy Vary, Plzeň, Brno, Pelhřimov, Kadaň a Uherský Brod. České OVB má 70 stálých zaměstnanců a zhruba 5000 externích spolupracovníků.

Kariéra

OVB Allfinanz poměrně vřele láká nové zaměstnance na mnoho benefitů a na svých stránkách uvádí, že nabídka platí pro každého a my se tak snadno můžeme dostat třeba na firemní pohovor. Následně však musíme počítat s četnými školeními, na kterých si společnost poměrně zakládá, za což jí lze udělit jedině plus. Pokud nás kariéra v OVB zaujme a budeme mít chuť spolupracovat, stačí si domluvit schůzku, na které se dozvíme, co vše je třeba splnit.

Nabídka produktů

OVB Allfinanz na základě vyhodnocení profilu klienta prodává produkty společností, s nimiž spolupracuje. V současné době jde o několik desítek poměrně velkých pojišťoven, bank, penzijních společností, hypotečních a investičních bank a stavebních spořitelen. Pro ukázku si zmiňme třeba Českou pojišťovnu, a. s., Unicredit Bank, a.s., ČSOB či Komerční banku. Celý aktualizovaný seznam lze nalézt na internetových stránkách v sekci „Partneři“.

Ocenění

U každé z velkých společností bychom jistě mohli vyzdvihnout některé úspěchy. Takové má i OVB Allfinanz a mezi jeden z těch největších patří například hlavní partnerství s Vysokou školou finanční a správní. Ze vzdělávacích projektů pak za zmínku rozhodně stojí i ten z roku 2010 – nesl název „Moje Familie“ a měl snahu zvýšit finanční gramotnost žáků základních škol. O rok později se pak OVB Allfinanz dočkala ocenění v české soutěži Českých 100 Nejlepších.

Kontakt

Centrála české společnosti OVB Allfinanz se nachází na adrese:

  • OVB Allfinanz, a.s. ČR
  • Baarova 2/1026
  • 140 00 Praha 4
  • Česká republika

Více informací o společnosti je možné nalézt na internetových stránkách www.ovb.cz.


Podobné recenze