Otevřete si mKonto a získejte až 1 500 Kč


mBank od 5.10.2015 až do okamžiku otevření 18 000 nových běžných účtů mKonto nebo mKonto bussiness pořádá akci. Splněním několika podmínek, které budou popsány v tomto článku, mohou noví klienti mBank získat až 1 500 Kč.

Všechny dále zmíněné odměny budou novému klientovi připsány na účet nejpozději do 60 dní po splnění podmínek jednotlivých kroků. První odměna ve výši 300 Kč klientovi bude poskytnuta za otevření účtu. Druhá odměna 300 Kč klientovi náleží po nastavení dvou pravidelných plateb (trvalý příkaz, inkaso, SIPO) z tohoto účtu během dvou prvních měsíců. Třetí odměna ve výši 500 Kč bude vyplacena na klientův účet po připsání příjmu v minimální výši 10 000 Kč měsíčně po dobu 3 měsíců. Poslední odměnu ve výši 400 Kč může klient získat, pokud klient uzavře smlouvu o kreditní kartě, povoleném přečerpání, půjčce nebo hypotéce a to do 6 měsíců od založení mKonta. Celková výše odměn se tedy může vyšplhat až na zmíněných 1 500 Kč.

mKonto je osobní účet bez zbytečných poplatků. Založení a vedení účtu, inkasa a trvalé příkazy, příchozí a odchozí platby jsou zdarma. Navíc i zahraniční SEPA platby jsou zdarma. K mKontu je možno využít tří bezplatných výběrů z jakéhokoliv bankomatu v České republice. K účtu je možno využít intuitivní a přehlednou mobilní aplikaci mBank 2.0 a samozřejmě také internetové bankovnictví online mBank.

Průměrné měsíční poplatky za bankovní účet jsou dle tzv. Klienstkého indexu v ČR podle portálu www.bankovnipoplatky.cz 182 Kč. Roční průměrné útrata za poplatky je více než 2 000 Kč. Výhodnost mKonta lze ukázat na základě výsledků provedeného modelového příkladu na www.mesec.cz (vedení účtu, 2 příchozí platby, 3 odchozí platby, 1 trvalý příkaz, 1 inkaso, 3 výběry z libovolného tuzemského bankomatu).

Banka Název účtu měsíční náklady Podmínky pro vedení účtu zdarma
mBank mKonto 0 Kč NE
Česká spořitelna iÚčet 125 Kč ANO
Komerční banka MůjÚčet 147 Kč ANO
ČSOB Aktivní konto 203 Kč ANO
Unicredit bank U Konto 199 Kč ANO
FIO Banka Běžný účet bez poplatků 90 Kč NE
Airbank Malý tarif 75 Kč NE

 

Zdroj: www.mbank.cz

Žádost o půjčku

Podobné recenze