Novinky u Providentu – soutěž o ceny a další aktuality - recenze, zkušenosti a diskuze


Jednou z nejznámějších nebankovních úvěrových společností u nás je společnost Provident Financial. Zatímco doposud měla pověst drahé půjčky a brali si ji spíše lidé, kterým nikdo jiný nebyl ochoten půjčit, dnes už je reputace Providentu poněkud lepší a to nejen pokud jde o nabídku jejich úvěrových produktů, ale souvisí to i s různými oceněními, které Provident získal – před pár lety se dokonce objevil i na prvním místě Indexu odpovědného úvěrování od organizace Člověk v tísni. Pojďme se tedy podívat, jaké novinky si Provident Financial přichystal a zda stojí za to si u něj půjčku sjednat, nebo zda jsou jeho podmínky spíše nevýhodné. 

Až 4 měsíce bez úroků a poplatků

Zásadní změna je poměrně jednoduchá a zároveň velmi výrazná. Nově si u Providentu můžete díky půjčce START vypůjčit až 16 000 Kč a to až na dobu čtyř měsíců a co je hlavní – zcela bez jakéhokoli poplatku nebo úroku. U řady jiných společností je sice první půjčka zdarma také, ale ani zdaleka ne na tak dlouhou dobu – jinde jsou maximem pouze 2 měsíce, většinou je to ale pouhých 30 dní – v tomto ohledu tak Provident přišel s velmi zajímavou a atraktivní nabídkou.

Soutěž o Smart TV značky Samsung 

Soutěže o zajímavé ceny jsou pro většinu lidí velkým lákadlem a tak si jednu pro své klienty připravil i Provident. Pokud si u něj sjednáte jeho půjčku START nejpozději do 1..října, budete zařazeni do slosování o 200 velkých televizorů Samsung – jedná se chytré televize se 4K rozlišením a velkou úhlopříčkou, cena je to tedy velmi atraktivní a určitě může spoustu lidí přilákat.

Změna webových stránek Providentu 

Úpravami prošly také internetové stránky Provident Financial – změnila se jejich grafika a struktura, nově jsou tak ještě přehlednější, hezčí a uživatelsky přívětivější, než tomu bylo doposud. Požádat si o půjčku prostřednictvím webu je u Providentu doslova hračkou, stránky jsou zpracované skutečně profesionálně a sjednání úvěru hravě zvládnou i méně zkušení uživatelé.

Nové změny výrazně zvyšují atraktivitu půjčky Provident 

Zatímco doposud měly půjčky od společnosti Provident Financial spíše pověst velmi drahých a nevýhodných úvěrů, určených pro ty, jenž by jinde žádnou půjčku nedostali, nové podmínky u půjčky START mění situaci a Provident se tak rázem stává skutečně výhodnou alternativou vůči ostatním rychlým nebankovním půjčkám. Možnost půjčit si napoprvé bez jakýchkoli úroků a poplatků sice nabízí spousta společností, žádná z nich to ale neumožňuje na tak dlouhou dobu jako Provident – 4 měsíce bezúročné půjčky jsou opravdu rekordní a určitě tak Provident může oslovit i ty, kteří jej doposud nebrali jako výhodné řešení finanční krize. Je ale třeba si uvědomit, že se jedná pouze o půjčku START – u ostatních – klasických půjček – už je situace podstatně jiná a zejména u hotovostního úvěru je roční procentní sazba nákladů stále velmi vysoká a nevýhodná – např. u zelené půjčky v hotovosti 90 000 Kč na 24 měsíců celkem zaplatíte 175 981 Kč.

Novinky každopádně ukazují, že Provident začíná být dobrou volbou pro ty, jenž potřebují menší půjčku a nechtějí zbytečně platit vysoké splátky. Půjčku START lze určitě doporučit, půjčit si až 16 000 Kč na 4 měsíce bez úroků a poplatků se rozhodně vyplatí.


Podobné recenze