Nové podmínky telefonní půjčky od Home Credit


S účinností od 3.7.2015 do odvolání společnost Home Credit upravuje podmínky pro telefonní půjčku. Na následujících řádcích budou změny popsány.

Speciálním bodem této zatím časově neomezené nabídky je nezávazné zaslání smlouvy domů k jejímu detailnímu prostudování. Pokud se klient rozhodne si tuto půjčku vzít a bude mu poskytnuta, má 30 dní na její bezplatné a hlavně bezúročné vrácení. Tato půjčka je poskytována ve výši od 10 000 do 180 000 Kč a její splatnost je od 12 do 84 měsíců. Úrok této hotovostní půjčky začíná na 13,9% a jeho přesná výše bude uvedena po schválení ve smlouvě. Žadatel musí mít minimálně 18 let a trvalé bydliště nebo trvalý pobyt v ČR. Ke schválení půjčky musí žadatel doložit dva doklady totožnosti a údaje o zaměstnavateli. Společnost Home Credit bude nahlížet do SOLUSu a do Nebankovního registru klientských informací, aby ověřila klientovu solventnost. Splátky jsou v měsíčních intervalech a je možné je provádět převodem na bankovní účet, platbou na pobočkách Pošty nebo složenkou. Výhodou půjčky je fakt, že peníze má klient druhý den po schválení na svém účtu.

home-credit-logo

Klient v průběhu splácení má po uhrazení čtyř splátek možnost změnit si výši a počet splátek a po 12 měsících si klient může odložit jednu splátku. Pojištění výdajů je poskytováno na krytí vzniku invalidity 3. stupně, pracovní neschopnosti z důvodu nemoci či úrazu a ztráty zaměstnání.


Nové podmínky telefonní půjčky od Home Credit
5 (100%) 5

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

336x280