Nová hypotéka Air Bank bude již brzy spuštěna


Od března roku 2015 se objeví na bankovním trhu nová hypotéka Air Bank. Aktuálně je hypotéka zkoušena na několika klientech ve Vodičkově ulici v Praze a v Campus Square v Brně. Pokud vše půjde dobře, bude právě od března tohoto roku služba nabídnuta všem.

Trendem u bank je připoutat klienty co možná nejpevněji pomocí fixace, ovšem s novou hypotékou Air Bank se situace naprosto obrátí. Hypotéku bude možné splácet jakýmkoliv množstvím peněz, kterými bude klient disponovat. Bude si ji tímto způsobem zkracovat a zlevňovat a to samozřejmě zdarma. Co se ale stane, když klientovi tyto peníze budou chybět? Vůbec nic, jelikož si je bude moci klient jednoduše vzít zpět. Výši splátek si klient sám kdykoliv upraví v internetovém bankovnictví podle aktuální finanční situace. I tato možnost bude bez pokut či poplatků. V případě, že bude klient chtít hypotéku celou doplatit naráz, nezbývá Air Bank než klientovi složit poklonu a bez finančního postihu to bude provedeno. Žádné poplatky klienta nečekají ani za zpracování, čerpání a vedení hypotéky.

Jedinou cenou hypotéky od Air Bank bude úrok, který bude zveřejňován v přehledu úrokových sazeb.  Klient si může vybrat mezi pevnou a pohyblivou úrokovou sazbou. Sazby klienti dostanou bez nutnosti využívat další služby banky. Rychlý a jednoduchý bude i samotný převod hypotéky, který bude navíc možný i půl roku před vypršením fixace. Těšte se na recenzi produktu, která se objeví na www.pujcko.cz ihned po zavedení na trh.

Zdroj: www.airbank.cz


Podobné recenze