Není Abivia podvod?


Dnešní doba je spojena se zadlužením českých občanů a domácností. S touto skutečností jde ruku v ruce narůstající počet oddlužení. Nabídek každým dnem přibývá a v tomto článku se dočtete o jedné ze společností, která tuto službu až do července 2017 také nabízela. Jedná se o společnost Abivia. Dnes už se věnuje výhradně oblasti zhodnocení investic, nicméně je dost pravděpodobné, že na ni narazíte ještě v bývalé souvislosti s oddlužením. Jak to tedy je?

Firma Abivia byla založena v roce 2006 panem JUDr. Davidem Vozákem jako finančně-poradenská společnost. Jak již bylo řečeno, k 1. červenci 2017 společnost Abivia ukončila svou činost v oblasti oddlužení, nyní je stále přístupná zájemcům o investice a zhodnocování volných finančních statků.

Zdroj: www.finstart.cz


Není Abivia podvod?
3.4 (67.14%) 14

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

23 zkušeností s Není Abivia podvod?

 1. Lukáš napsal:

  Určitě doporučuji! Perfektní spolupráce

 2. emil napsal:

  NEDOPORUČUJI Neprofesionální komunikace..vydělavají na cizím neštěstí.

  OBRÁN O 3000 KČ ,,,VYŘÍZUJOU 4MĚSÍCE A PAK VÁM ŘEKNOU NOVY ZAKON A PENÍZE NIKDE FUČ ….

 3. Hana Scharlingerova napsal:

  Dobrý den jsme velice nespokojení jelikož Pán co nám dával do kupy oddluzeni nám spatně poradil a tudíž nás dostal ještě do větších finančních problémů.Prosťe Nás ještě více zadlužil jelikož naše oddlužení bylo složitější.Nejsme absolutně spokojeni.

 4. Anonym napsal:

  Za mě rozhodně né 17 000,- za zpracování,když to každy právník dokáže za 5000,- ??Ano jednání super nez shrably peníze!!!!Rodný list syna v prdeli a paní nezveda telefon za me ani náhodou podvodníci,kteří si akorad vydělávají na neštěstí druhých!!!!!

 5. Pavel napsal:

  Jsem nadmíru spokojen, perfektně připravili vše pro insolvenční soud. A během insolvence mě pravidelně informovali. Po dvou létech mám v ruce pravomocné rozhodnutí, že jsem oddlužený.

 6. Jan napsal:

  Zaplatil jsem 20 000 za služby. které bych získal za 7000. Určitě nebrat.

 7. Míra napsal:

  Dobrý den,mám velice dobré zkušenosti s touto firmou, sice jsou trošku dražší ale stojí to za to akorát jsem předal všechny papíry v igelitové tašce složil hotovost a o nic jsem se už nestaral.Vřele doporučuji

 8. Monika napsal:

  Má zkušenost je velmi negativní, nemohu hodnotit celou společnost pouze přístup pracovníka jménem Ivo Adam. Arogantní neprofesionální osoba, rozhodla jsem se vyřešit jinak. I po telefonátu z 25.01.2017, kdy jsem sdělila, že si již nepřeji být kontaktována, jsem i nadále obtěžována s výzvami ke schůzce a nucena blokovat telefonní číslo. Jsem velmi ráda, že jsem se pro tuto společnost nerozhodla. Nedoporučuji tohoto pracovníka.

  • Ivo napsal:

   Monika na mě píše na všech možných portálech, přitom ji ani neznám.
   Moji klienti vědí, že rád pomohu a paní tady pomlouvá. Je mi ji líto.

 9. Anonym napsal:

  Má zkušenost je velmi negativní, nemohu hodnotit celou společnost pouze přístup pracovníka jménem Ivo Adam. Arogantní neprofesionální osoba, rozhodla jsem se vyřešit jinak. I po telefonátu z 25.01.2017, kdy jsem sdělila, že si již nepřeji být kontaktována, jsem i nadále obtěžována s výzvami ke schůzce a nucena blokovat telefonní číslo. Nedoporučuji tohoto pracovníka.

 10. Zuzana napsal:

  Dobry den, rozhodla jsem se pro odluzeni s firmou Abivii i pres ne moc pekne recenze.Mohu doporucit p.Adama v Brne s pani Kapicakovou oba jsou velice prijemni,rychle jednaji,vse vysvetli,ochotni a co slibi dodrzi.Celkove odluzneni me prislo na necelych 12 000 kc.Zadne zklamani ,naopak mile prekvapeni.Velice doporucuji.Velka spokojenost.Dekuji Z.R.

 11. Lentilka napsal:

  S firmou Abivie jsem velice nespokojená, konkrétně s panem Petrem Veselým. Místo pomoci z oddlužením, nahnal mého přítele do úvěru a tvrdil, že oddlužení pro mě není výhodné. Okradl nás o 5000,- o kterých tvrdil, že jsou jako záloha bance. My mu je důvěřivě dali, s tím že fakturu přiveze při podpisu smlouvy. Fakturu nepřivezl a peníze si nechal, ještě byl tak drzý, že si řekl o 5000,- na uhrazení nákladů. Banka samozřejmě zálohu dopředu nechce. Docela by mě zajímalo, kolik si pan Veselý vydělá měsíčně na cizím neštěstí.

 12. Anonym napsal:

  S firmou Abivie jsem velice nespokojená, konkrétně s panem Petrem Veselým. Místo pomoci z oddlužením, nahnal mého přítele do úvěru a tvrdil, že oddlužení pro mě není výhodné. Okradl nás o 5000,- o kterých tvrdil, že jsou jako záloha bance. My mu je důvěřivě dali, s tím že fakturu přiveze při podpisu smlouvy. Fakturu nepřivezl a peníze si nechal, ještě byl tak drzý, že si řekl o 5000,- na uhrazení nákladů. Banka samozřejmě zálohu dopředu nechce. Docela by mě zajímalo, kolik si pan Veselý vydělá měsíčně na cizím neštěstí.

 13. Zaneta napsal:

  Abivia i pomaha kdyz clovek jde do insolvence respektive uz v ni jsou ale nechteji prijit o dum ktery uz je k prodeji???

 14. pavel napsal:

  tuto společnost Abivia můžu jenom doporučit opravdu dělají to co píší a starají se o klienta příkladně kež by bylo takových společností víc mě oddlužení dělali a napsali to špičkově i když se muselo dodávat soudu různé dodatky nebylo to jejich vinnou to soud chtěl pořád něco dokazovat všechno napsali a dodali k soudu až bylo oddlužení povoleno i přístup ke klientovi je příkladný zvláště v Uherském Hradišti v kanceláři kde je paní Kraváčková ochota a vstřícnost píšu zvlastní skušenosti můžu jen poděkovat Pavel

 15. ivana napsal:

  Firmu abivia muzu doporucit Nam vyrizovala insolvenci p.Heczkova z kancelare ve frydku profesionalni prace rychle vyrizeni prijemne jednani doporučuji vsem kdo uz nevi jak dal

 16. Anonym napsal:

  Firmu abivia muzu doporucit hlavne pak kancelar ve frydku mistku p.Heczkove profesionální pristup prijemne vystupovani rychle vyrizeni civana

 17. antonín napsal:

  Já nevím jak kdo ale já jsem si od nich nechal udělat žádost o odlužení a vypracovali to perfektně nic se nemuselo dokládat na víc udělali to odborně a cena byla proti ostatním v pohodě 7500 a oddlužení povoleno bylo tuto firmu můžu jen doporučit a ještě velmi vynikající přístup konkrétně v jejich pobočce v Uh.Hradišti a její pracovnice Kateřiny Kraváčkové

 18. Anonym napsal:

  Dobrý den, také bych Vás poprosila o kontakt na pána, který Vám pomáhal.
  Stejnou špatnou zkušenost totiž máme s jinou společností a na Abivii se po přečtení Vaší recenze raději neobrátíme.
  Takových podvodníků už mám dost!
  Děkuji a přeji hezký den…

 19. Martin napsal:

  Zdravím!

  Tuhle firmu nedoporučují. Zažádal jsem u nich pomoc s podáním návrhu k soudu . Složil jsem jistinu 7000kč . Veškeré osobní dokumenty jsem dal pí. Mrázkové z Třince okres Frýdek Místek. Bohužel z hodně vážných zdravotních důvodu musela být spolupráce na chvíli přerušena . Mezitím můj případ převzala paní z karviné a jak jsem byl schopen dořešit si u výše zmíněné firmy insolvenci kontaktoval jsem pracovníka firmy pí. Kubalovou ..
  Zjistil jsem , že moje papíry , osobní papíry se ztratily a nikdo o ničem nevěděl.
  Tak jsem si oběhal znovu papíry pro vypracování návrhu k soudu a odnesl paní Kubalove . Paní kubalová po mě pak chtěla ještě nějaké drobnosti doložit ktere byly obratem odeslané a byl domluvený předběžně termín podání návrhu k soudu.
  Jak se blížil termín tak se nic stále nedělo a začal jsem urgovat paní Kubalovou . Ta po mě chtěla nesmyslně papíry , které jsem už odesílal,ale pro pořádek jsem papíry odeslal znovu hned . pak o dva dny později chtěla zas další papíry po mě které jsem také již odesílal . Tak jsem jí odeslal znovu vše s důrazem na blížicí se termín kdy to má byt podáne na soudu .
  Samozřejmě že se nic nedělo , termín prošvihli , mezitím nám zablokovali účty u bank a hrozilo že si za tři dny přijedou exekutoři pro věci.
  Tak jsem volal na pobočku v Karviné , kde jsem si chtěl papíry vyzvednout ale paní mi je odmítala vydat a dělala vše proto , aby mi je ani nedala .Volal jsem na středisko a ti volali paní , že papíry mi musí vydat .
  Tak jsem si pro osobní dokumenty zajel do Karviné a vyzvedl jsem si je . Doma jsem papíry probíral a zjistil jsem, že papíry co po mě furt chtěli a přitom je měli tak tam jsou 2x-3x kopirované. a furt jim něco chybělo . Jak jsem si papíry vyzvedl tak jsem je odeslal k jednomu pánovi a ten to za noc vypracoval a dokonce mu nic ani nechybělo . vzal si jen 4 tisíce a návrh prošel . Na abivii jsem sepsal ještě reklamaci a žádost o vrácení zálohy za nevykonanou práci . bylo mi sděleno , že záloha plně pokryla náklady vypracovaní návrhu ,který byl připraven (nikdy mi nebyl ukazán vypracovaný návrh) společně s poskytnutýma službama:

  Takže když to shrnu takže poskytnuté služby byly :
  Emailová komunikace – komunikace, která je zdarma
  2x telefonická komunikace – paušaly platí firma a náklady jsou směšné
  2x osobní komunikace – bylo nás tam zrovna více co měla paní na vyřízení takže stejně by musela jet tam kde jsem předával osobní složku
  Nevypracování návrhu
  Ztráta osobní složky (velmi citlive osobní udaje )
  Neprofesionální komunikace..

  Takže pokud můžete , u firmy si neobjednávejte nic . co jsem pak zjistil tak ze 7 tiscíc by se stalo 20 tisíc o které by si firma řekla a to i víc . Jejích předražené služby sjednáte i jinde za levnějí a méně nervů

  • jiři napsal:

   Dobrý den,chtěl jsem se na abivii obratit,mohl by jste mi pomoci prosím s tím pánem na ktereho jste se obrátil,děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.