Nejlepší nebankovní půjčky v březnu 2019 - recenze, zkušenosti a diskuze


Uvažujete o tom, že byste si v nejbližší době požádali o nebankovní půjčku? Abychom vám usnadnili výběr, přinášíme vám tipy na nejlepší a nejvýhodnější nebankovní úvěry, které jsou na českém finančním trhu dostupné v tomto měsíci. Všechny níže uvedené společnosti jsou prověřené a spolehlivé, odpadá tak nebezpečí toho, že byste se setkali s podvodným jednáním, skrytými poplatky nebo jinými riziky. Kamali – dlouhodobě nejlépe hodnocená půjčka

Nebankovní půjčku Kamali možná znáte z televize – velmi často se objevuje v rámci reklamních bloků. Jedná se o úvěr, který poskytuje společnost Home Credit, tedy jeden z nejvýznamnějších hráčů na trhu, u něhož se můžete spolehnout na solidní jednání. Zajímavostí u této půjčky je, že už se jedná o její třetí název – původně Home Credit svůj nebankovní úvěr provozoval pod značkou Click Credit, později (v roce 2015)  došlo k jejímu přejmenování na Japonskou půjčku a o dva roky později pak přišla další změna názvu na Kamali. To ovšem nebylo dáno tím, že by byly původní projekty neúspěšné – právě naopak, nicméně značka Kamali byla vhodná s ohledem na to, že Home Credit chtěl název, který bude možné použít i v jiných zemích.

Co je ale podstatné – půjčka Kamali je nejen velmi kvalitním a spolehlivým produktem, ale je především nejlevnější, nejbezpečnější a 100% férová ke svým klientům. První půjčka pro nové klienty je poskytována zcela zdarma (až do výše 10 000 Kč při splacení do 14 dní), od druhé půjčky si lze půjčit až 20 000 Kč s velmi nízkým poplatkem – ten činí pouhopouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu, což je v nebankovním sektoru docela vzácnost. Půjčku Kamali tak můžeme jedině doporučit, levnější a bezpečnější nebankovní úvěr v Česku určitě nenajdete.

Zaplo – napoprvé až 16 000 Kč bezúročně

Také Zaplo patří mezi nebankovní úvěry, které měly poměrně velkou reklamní kampaň a zapsaly se tak do povědomí mnoha lidí. Pro nové klienty může být Zaplo možná ještě zajímavější než Kamali – napoprvé si totiž lze vypůjčit až 16 000 Kč a to na celých 30 dní. Tato nabídka je docela výjimečná, obvykle totiž bývá úvěrový limit u půjčky zdarma mnohem nižší. Specifikem půjčky Zaplo je pak ještě jedna věc – kromě klasické výplaty převodem na účet umožňuje Zaplo sjednat si půjčku s hotovostní výplatou v trafikách společnosti GECO. I u tohoto úvěru můžete počítat s jednoduchým sjednáním přes internet, rychlou výplatou a jasnými a přehlednými podmínkami. I Zaplo tak můžeme doporučit, zejména pak těm, jenž si o úvěr žádají poprvé. Naopak při opakovaných žádostech už vychází výrazně výhodněji půjčka Kamali, která má mnohem nižší poplatky.

Zonky – český lídr mezi P2P půjčkami

Na závěr našich březnových tipů jsme si nechali specifický produkt, který sice neposkytuje banka, nicméně funguje jinak než klasické nebankovní úvěry. Půjčka Zonky je totiž zástupcem P2P úvěrů, tedy půjček, kde si peníze půjčují lidé sami mezi sebou prostřednictvím internetové platformy. Na rozdíl od předchozích půjček si u Zonky můžete požádat o mnohem vyšší částky, úvěrový rámec je zde od 20 000 až do 750 000 Kč. Velkým plusem jsou nízké úroky, jež začínají už na 2,99 % ročně, můžete tak mít ještě výhodnější podmínky než v kterékoli bance. Snadné a pohodlné sjednání úvěru přes internet, rychlá výplata peněz na bankovní účet, absence skrytých poplatků a řada dalších výhod dělá z P2P půjček Zonky jeden z nejlepších úvěrových produktů na českém trhu, o čemž svědčí i stále narůstající počet spokojených klientů. Půjčku přes Zonky doporučujeme všem, jenž potřebují vyšší částku a nechtějí platit zbytečně vysoké úroky.


Podobné recenze