MONETA nabízí odměnu 1000 Kč za založení účtu


MONETA logo

Se zajímavou akční nabídkou pro nové klienty přišla MONETA Money Bank, jedna z předních bankovních institucí, působících na českém bankovním trhu. O této bance se v poslední době hodně mluvilo v souvislosti s plánovaným spojením s Air Bank, z chystaného obchodu ale nakonec překvapivě sešlo a obě banky tak budou i nadále působit každá samostatně. Co tedy MONETA připravila jako motivaci pro získání nových klientů?

Akční nabídka je spojená se založením nového běžného účtu, který MONETA nabízí pod obchodní značkou Tom. Pokud si jej založíte a splníte stanovené podmínky, dostanete jako odměnu 1 000 Kč na váš účet. To může být pro některé lidi při rozhodování o tom, kde si založit nový účet docela důležitým důvodem, případně “kamínkem“, který převáží misku vah na stranu právě této banky.

Jaké jsou přesné podmínky této akce?

Nebojte se, že by pravidla byla nějak složitá a získání bonusu mělo spoustu háčků – banka nastavila podmínky akce velmi jednoduše a srozumitelně. Abyste tedy měli nárok na získání bonusové tisícovky, musíte si běžný účet Tom založit online způsobem – tedy buď jednoduše přes internetové stránky MONETA Money Bank nebo prostřednictvím její mobilní aplikace. Druhou a zároveň poslední podmínkou je, že musíte do konce měsíce následujícího po měsíci, kdy jste si účet založili, zaplatit minimálně 5x svojí novou debetní platební kartou Standard – započítávají se platby u obchodníků i na internetu, v ČR i v zahraničí, podmínku tak není těžké splnit.

Akce byla zahájena 1.února a bude trvat až do 30.dubna – podrobné informace naleznete přímo na webových stránkách MONETA Money Bank, kde jsou i detailní informace o samotném účtu, platební kartě a všech produktech a službách, které tato banka nabízí.

Výhody běžného účtu Tom

Možná si říkáte – je účet Tom vůbec výhodný, když za něj banka nabízí tento bonus? Zda se vám jeho založení vyplatí, už musíte posoudit sami, nicméně podmínky nevypadají vůbec špatně. Vedení účtu je zcela zdarma, založení je velmi jednoduché a rychlé, zdarma získáte i debetní platební kartu Standard, která je samozřejmě bezkontaktní. Zpoplatněny nejsou nijak ani elektronicky zadané domácí odchozí platby, inkasa, SIPO i trvalé příkazy a velkou výhodou jsou i výběry ze všech bankomatů MONETA zcela zdarma. Internetové a mobilní bankovnictví je samozřejmostí, co už ale tak samozřejmé není a možná vás potěší, je podpora moderních platebních metod Apple Pay, Google Pay a dokonce i Garmin Pay a Fitbit Pay (můžete tedy za svoje nákupy platit dokonce i chytrými hodinkami). Příjemnou výhodou je také věrnostní program bene+, díky němuž získáte zajímavé slevy (až do výše 30 %) a jiné benefity v široké síti partnerských obchodníků (jsou mezi nimi oblíbené obchody, restaurace, cestovní kanceláře a různé služby).

V minulosti nabízely podobné bonusy i jiné banky

MONETA Money Bank není první bankou, která u nás přišla s nabídkou bonusu v podobě finanční odměny za založení účtu. Dříve (a hned několikrát) měla podobnou akci také mBank, která nabízela bonus za založení běžného účtu nejen za samotného klienta, ale také za každého přivedeného člověka, který si u ní založil účet. Některé odměny lze získat také při založení bankovního účtu prostřednictvím partnerských webů. Různé bonusy ale nejsou doménou pouze bankovních institucí, setkat se s nimi můžeme i v řadě jiných oblastí – vstupní bonus je zcela běžný např. u sázkových kanceláří, které tak bojují o nové zákazníky. Získat finanční odměnu za založení nového produktu je prostě pro hodně lidí atraktivní a může to dotyčné společnosti přinést spoustu nových klientů.


Podobné recenze