MONETA Money Bank


Osobní Expres půjčka s nevídaně malým úrokem

Půjčte si od Monety se sazbou od 6,31 % p. a., RPSN 6,49 %.

MONETA Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a rychle roste. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. Její velkou výhodou je, že je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě. Moneta má diverzifikované portfolio průmyslových i finančních firem, které generují vlastní finanční aktiva.

MONETA Money Bank je nezávislá česká banka. Poskytuje domácnostem, živnostníkům, malým a středním podnikatelům širokou škálu služeb od běžných účtů po půjčky, hypotéka a možnost refinancování. MONETA Money Bank zastává vedoucí pozici v retailovém a zemědělském sektoru. Mimo to banka poskytuje klientům pojištění a investiční fondy. Klienti MONETA Money Bank tvoří přes 9 % populace České republiky a využívají síť více než 160 poboček a 550 bankomatů, digitální bankovní aplikaci, která je špičkou na trhu, a také vlastní call centrum, smluvní prodejce automobilů, finanční zprostředkovatele a leasingové partnery.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: Studentský účet – studentské konto, které je určeno studentům od 15 do 27 let – vedení účtu zdarma – zdarma výběry z bankomatů MONETA Money Bank.

Tom účet – Snadno dostupný účet, který si můžete založit z domova nebo odkudkoli. Třeba jen pomocí mobilního telefonu s přístupem k internetu.

Běžné účty Genius  jedná se o řadu účtů pro fyzické osoby (Free, Flexi a Gold)

Úvěry:  Expres půjčka – jedná se o úvěr pro nepodnikatelské (osobní) účely – výše od 5 000 Kč do 1 500 000 Kč. Splatnost do 10 let. Úrok od 6,31 % p. a. a RPSN 6,49 %.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 200 000 Kč, 108 splátek, měsíční splátka 2 562,46 Kč, roční úroková sazba 7,6 %, poplatek za poskytnutí úvěru při žádosti online 0 Kč, RPSN 7,86 %, celková částka splatná spotřebitelem 276 746,27 Kč. U částek vyšších než 1 000 000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Tato nabídka není závazná. Banka si vyhrazuje právo žádosti o úvěr nevyhovět.

Výhody banky

 • individuální přístup osobního bankéře
 • velký výběr běžných účtů podle potřeb klienta
 • snižování poplatků na základě objemu prostředků na účtu u banky
 • rychlost poskytnutí finančních prostředků po podpisu smlouvy Express půjčky

Nevýhody banky

 • nízké úročení na většině spořících produktech
 • nutnost doložení trvalého příjmu

Produkty banky

 • účty – Běžný účet Genius, Studentský účet, Dětský účet
 • hypotéka – Úsporná hypotéka, Hypotéka, Refinancování hypoték, Americká hypotéka, Doplňkový úvěr
 • úvěry – Express půjčka, Konsolidace půjček
 • spořicí produkty – Spořící účet Gold, spořící účet Genius 9, Termínované vklady, Stavební spoření, Doplňkové penzijní spoření
 • pojištění – Pojištění schopnosti splácet osobní půjčku, Pojištění schopnost splácet hypotéku, Majetkové pojištění

Internetové bankovnictví

Internet banka – https://ib.moneta.cz/

Jedná se o internetové bankovnictví, kde k přihlášení slouží ID (většinou číslo účtu) a heslo, které je poté ověřeno také SMS klíčem. Uživatelské prostředí je příjemné a dá se upravit podle potřeb uživatele.

Pobočky

Sídlo MONETA Money Bank, a.s. je na adrese Vyskočilova 1422/1a v Praze, kde je také jedna z poboček v Praze. Celkem je v Česku více než 250 poboček. V Brně je hlavní pobočka na adrese Česká 164/7. V Ostravě na adrese Masarykovo náměstí 32  a v Olomouci na adrese Opletalova 2.

Kontakty


Podobné recenze