KRUK pomoc s dluhy


KRUK Česká a Slovenská republika je specialistou na řízení pohledávek. Sloganem společnosti je souvětí “Dostali jste dopis z KRUKu? Zavolejte nám a domluvte si s námi rozložení dluhu do splátek podle Váší finanční situace”. Jedna z aktuálně probíhajících televizních reklam je přiložena níže. Společnost byla založena v roce 1998 v polské Wroclawi právníky Piotrem Krupou a Wojciechem Kuznickim, její pole působnosti je na území států  České republiky, Polska, Rumunska, Německa a na Slovensku. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Praze, která se v roce 2014 přestěhovala do Hradce Králové.

Reklama

Náplní práce společnosti KRUK je správa a vymáhání pohledávek. Jak to v praxi funguje? KRUK od původního věřitele převezme dluh a stane se tak novým věřitelem. V okamžiku převzetí pohledávky využívá unikátní smírné strategie. Společnost si uvědomuje fakt, že každý se může do situace zadlužení dostat. Na základě této skutečnosti pak s klienty jedná s respektem a snaží se je motivovat k řešení složité finanční situace. Nejsnadnějším prvkem smírného řešení je splátkový kalendář, který je KRUKem nabídnut. Díky tomuto prvku klienti dostanou šanci dluh smazat prostřednictvím pravidelných splátek a mají zaručenu ochranu před soudním řešením jejich situace.

Pokud člověk obdrží dopis z KRUKu, pak je jejich klientem. V tomto případě je doporučeno obrátit se na pracovníky společnosti prostřednictvím telefonního hovoru na číslo 800 800 123, emailem na info@cz.kruk.eu, dopisem zaslaným na adresu Československé armády 954/7, Hradec Králové nebo si domluvit schůzku s terénním poradcem. Klientem se stanete v případě, že původní dluh byl na základě smlouvy o postoupení pohledávky postoupen společnosti KRUK. Dojednáním podmínek splátkového kalendáře s pracovníkem společnosti je pak jediným východiskem. Výhodou je skutečnost, že dluh již nebude dále navyšován o poplatky a také nebude v případě pravidelného splácení řešen soudní cestou.

Kontakt

 • KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
 • Hradec Králové
 • Československé armády 954/7
 • tel: 800 800 123
 • e-mail: info@cz.kruk.eu

KRUK pomoc s dluhy
3.6 (72.73%) 33

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

48 zkušeností s KRUK pomoc s dluhy

 1. Violet napsal:

  Dobrý den, dneska mě kontaktovali ze společnosti https://cz.kruk.eu/klienti. Co je to prosím za společnost a jaké je s ní jednání? Děkuji.

 2. Alena napsal:

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na společnost Kruk jako zaměstnavatele. Na stránkách https://cz.kruk.eu/kariera jsem si dohledala volnou pozici v HK, kteá mě velmi zaujala. Ráda bych věděla, jaké jsou tam poměry, lidi a benefity. Je tu někdo, kdo tam pracuje?

 3. Blabla napsal:

  Nevim no, me jejich jednání prijde dosti uchylne, přesto ze splacite tak neustále volá pracivnice co vas ma na starost, neustále na vas zvoní a naposledy i otravovala sousedy což mi prijde opravdu nehorázné 😀 ze prej jim musím podepsat spatkac i presto ze uz nejakou dobu hradim:D takze opravdu uchylne jednání 😀

 4. Raviola napsal:

  Dostal nkdo poslední dobou dopis ohledně dluhu ze společnosti Kruk? Domluvili jste se na splátkách?

  • Blabla napsal:

   Jo, musíš se s nima sejít, nebo si nechat poslat dopis ktery podepises a posles zpátky, jinak te budou neustále otravovat jak telefonicky, tak budou zvonit doma i po sousedech jak nějaký uchylaci.. Toto je smesny to co delaj a podotýkám ze zvonej a volaj i presto ze platite 😀

  • Petra napsal:

   Já už splácím rok a ještě mě čeká 6 splátek. Chytla jsem zrovna pana co je velice příjemný a splácím bez úroků to jest pohledávka byla cca 6tis a splácím po 3oo,- měsíčně bez navýšení provize pro kruk. Takže za mě super domluva i jednání pana.

  • Rostislav Stanko napsal:

   Já jo, dokonce i vyhrožovali a nevím co všechno… Tak jsem kontaktoval ČTU a požádal o vyšetření smyšleného dluhu a to byla trefa… Nic platit nemusím a museli se mi i písemně omluvit

 5. Viktorie napsal:

  nevíte někdo, jaká je maximální doba pro splácení dluhu v společnosti Kruk?

 6. Monika Veselá napsal:

  v Kruku se nemusíte bát, žeby s vámi nemluvili, právě naopak. Sami vás budou kontaktovat a domluví se s vámi na placení dluhu

 7. Pavel napsal:

  podle čeho se určuje výše měsícní splátky? Podle přijmu?

 8. Rudolf napsal:

  když se někdo domluvit chce tak se domluví a pokud nechce, hledá výmluvy.

 9. Petra Hanková napsal:

  kdysi jsem u nich měl splátkový kalendář a jsem rád že jsme se domluvili, protože s původním věřitelem to vůbec nešlo a tady ano. Síce nechápu, ale jsem za to rád.

 10. petr napsal:

  dobrý den chci se zeptat mám více závazků které platím,(profi credit,tommy stachy ,csob.atd.) ale měsíčně to dělá takovou částku že mi jde cela výplata pryč,vse zatim platim tudiz nemam exekuce na plat mi nikdo nesahá ale hledám nějakou společnost nebo věřitele kdo mi to sloučí v jednu jedinou splátku abych mohl ž něčeho žít děkuji
  jinak jsem zaměstnán,bydlím v podnájmu vše platím mohu doložit

 11. Eva napsal:

  taky nesouhlasim. Lidi mužou byt rádi že to odkoupil kruk. Ale pravděpodobně jsou nespokojení a zrovna takoví lidé to nechají doběhnot až k exekuci

  • Jan napsal:

   Jo,sem rád že Kruk existuje, nastavili mi splátky které splácím,a vím že se tak vyhnul soudních poplatků.Nyslim že ti je férová společnost,jinak bych měl dnes problémy z exekutory.

 12. Jarmila napsal:

  s nekterými příspěvky si dovolím nesouhlasit.Pokud vaší pohledávky odkoupi společnost Kruk, dluh se už nenavyšuje, práveže naopak. Uhradou stanovených splátek se snižuje.

 13. Michaela napsal:

  dá se s nimi domluvit na všem, jen je potřeba to opravdu řešit a nečekat.Byla jsem ve stejné situaci a taky jsem to řešila ihned.

 14. nene, nestojí to nic. Splátkový kalendář není spoplatněný. Dlužná částka se rozloží do splátek a vy už jenom musíte hradit.

 15. Karolína napsal:

  Když jste zjistili, že dlužíte, tak co jste dělali ? Mně včera volali a byla jsem ta zaskočená, že vůbec nevím, co mám dělat. Jediné, co si pamatuju je ta vysoká částka 🙁

  • Hana napsal:

   Normálně jim zavolejte znovu 🙂 taky jsem s Krukem řešila svůj dluh u nich a byli hrozně vstřícní a nabídli mi i splátkový kalendář.

   • Karolína napsal:

    Počkat, ono je možné se domluvit na splátkovém kalendáři ? Takoá služba navíc ale asi něco stojí ne ?

 16. Helena napsal:

  Protože Kruk převzal pohledávku od původního věřitele, takže teď je potřeba to řešit s Krukem, ale nejlíp uděláte, když si tam zavoláte a poinformujete se. Nemáte se čeho bát, jednají opravdu seriózně.

 17. Staňka napsal:

  A jak to, že mám u Kruku dluh, když jsem s nima nic neuzavřela ? To teda nechápu …

 18. Katazzz napsal:

  Jak Klycypar, nemozem suhlasit, mam s touto spolocnostou iba dobre skusenosti. A nielen ja, viem o dalsich troch ludoch, co s nimi mali co robit a vsetkym vysli v ustrety a dohovorili sa lahko. Ku mna boli vzdy slusni.

  • Silvie napsal:

   Katazz: Také se k vám připojím. Vždycky mají akorát plnou pusu ti, co před tím utíkají, nezvedají telefony, nesplácí a nic s tím nechtějí dělat, pak se hrozně diví, že se s tím nedá nic moc dělat. Hlavně, že pak na tyhle společnosti nadávají i přes to, že se jim snažili pomoct ..

 19. Míša napsal:

  Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat, zda nebudete v blízké době hledat zaměstnance ? Budeme se s manželem stěhovat do HK, takže bych to měla blízko a s prací v call centru mám opravdu bohaté zkušenosti, takže bych chtěla zase dělat telefonního poradce.

 20. Iva napsal:

  Já jsem u Kruku zaměstnaná a jsem tu velice spokojená. Pracuji na právním oddělení, takže je to občas náročné, ale každá pozice má něco. Finanční ohodnocení je více než dobré, takže já si nemohu stěžovat.

  • Markéta napsal:

   A mohla bych se Vás zeptat, jak je to tu řešené se mzdou ? Je více složková, jakože je zde motivační ohodnocení nebo je to všechno v rámci fixní mzdy ?

  • Markéta napsal:

   A mohla bych se Vás zeptat, jak je to tu řešené se mzdou ? Je více složková, jakože je zde motivační ohodnocení nebo je to všechno v rámci fixní mzdy ?

 21. Markéta napsal:

  Nemá s touto společností někdo zkušenost ze strany zaměstnavatele ?

 22. John napsal:

  Firma Kruk mě hodně pomohla od dluhů,takže se na ně velice ráda vždy obrátím.

 23. Karel napsal:

  Dobrý večer potřeboval bych pomoc, jak se k vám můžu dostat,děkuji

 24. izolda napsal:

  dobry den iba teraz som obdrzala od vas papier ktory ste mi poslali dna9.3.2017 a mam to vyplnit a poslat.

 25. HATAL napsal:

  ja jse k tomu vyjadřim ja mam exzekuci a velkou musi mě take něco zbýt za 3000kč toho moc neudělam s pozdravem

 26. HATAL napsal:

  JA JSEM JSI TAKE PUJČIL TA BRYGADA TA NEVYŠLA A POTOM JSEM BYL NEMOCEN TEN DLUCH Z 5000KČ NA 10915KČ TO JE MOC VELKE NAVÍŠENÍ ANI NEVÍM Z ČEHO JA TOMAM PLATIT KDÝŽ MAM TAK VELKOU EXZEKUCI MĚ TROCH PŘIDALI A HNET O 112KČ MENĚ S POZDRAVEM

 27. Petra napsal:

  Dobry den mam dluh 50 tis kolik u vas preplatim kdyz busu splacet a kolik mne to bude stat nez to vse s vami vyridim

 28. Jak Klycypár napsal:

  Z dluhu 180Kč udělali za dva měsíce 1050Kč. . A komunikace ? i po splacení chodí stále trapné sms předejděte exekuci s lehkým nátlakem, na dopis nemají, bez komentáře ! Mít u Vás dluh já nechám to na soudu, bo to není normální jednání ! ! !

  • KRUK Česká a Slovenská republika napsal:

   Dobrý den,

   pokud Vám můžeme cokoliv vysvětlit, obraťte se, prosím, na bezplatnou linku 800 800 123.

   Děkujeme
   KRUK Česká a Slovenská republika

 29. eva balajova napsal:

  dobry den jak pomahate a co musim plnit dekuji balajova 607988501

 30. Kacerovský Viktor napsal:

  Dobrý den tady píšete že pomůžete z dluhy a Vám dlužím 3 355,30 kč tak zaco to dlužím.děkuji za vysvětlení Kacerovský Viktor

  • KRUK Česká a Slovenská republika napsal:

   Dobrý den,

   kontaktujte nás, prosím, na bezplatné lince 800 800 123.

   Děkujeme,
   KRUK Česká a Slovenská republika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.