KRUK pomoc s dluhy


KRUK Česká a Slovenská republika je specialistou na řízení pohledávek. Sloganem společnosti je souvětí “Dostali jste dopis z KRUKu? Zavolejte nám a domluvte si s námi rozložení dluhu do splátek podle Váší finanční situace”. Jedna z aktuálně probíhajících televizních reklam je přiložena níže. Společnost byla založena v roce 1998 v polské Wroclawi právníky Piotrem Krupou a Wojciechem Kuznickim, její pole působnosti je na území států  České republiky, Polska, Rumunska, Německa a na Slovensku. V roce 2011 byla otevřena pobočka v Praze, která se v roce 2014 přestěhovala do Hradce Králové.

Reklama

Náplní práce společnosti KRUK je správa a vymáhání pohledávek. Jak to v praxi funguje? KRUK od původního věřitele převezme dluh a stane se tak novým věřitelem. V okamžiku převzetí pohledávky využívá unikátní smírné strategie. Společnost si uvědomuje fakt, že každý se může do situace zadlužení dostat. Na základě této skutečnosti pak s klienty jedná s respektem a snaží se je motivovat k řešení složité finanční situace. Nejsnadnějším prvkem smírného řešení je splátkový kalendář, který je KRUKem nabídnut. Díky tomuto prvku klienti dostanou šanci dluh smazat prostřednictvím pravidelných splátek a mají zaručenu ochranu před soudním řešením jejich situace.

Pokud člověk obdrží dopis z KRUKu, pak je jejich klientem. V tomto případě je doporučeno obrátit se na pracovníky společnosti prostřednictvím telefonního hovoru na číslo 800 800 123, emailem na info@cz.kruk.eu, dopisem zaslaným na adresu Československé armády 954/7, Hradec Králové nebo si domluvit schůzku s terénním poradcem. Klientem se stanete v případě, že původní dluh byl na základě smlouvy o postoupení pohledávky postoupen společnosti KRUK. Dojednáním podmínek splátkového kalendáře s pracovníkem společnosti je pak jediným východiskem. Výhodou je skutečnost, že dluh již nebude dále navyšován o poplatky a také nebude v případě pravidelného splácení řešen soudní cestou.

Kontakt

 • KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.
 • Hradec Králové
 • Československé armády 954/7
 • tel: 800 800 123
 • e-mail: info@cz.kruk.eu

KRUK pomoc s dluhy
3.5 (70.67%) 30

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

29 zkušeností s KRUK pomoc s dluhy

 1. Jarmila napsal:

  s nekterými příspěvky si dovolím nesouhlasit.Pokud vaší pohledávky odkoupi společnost Kruk, dluh se už nenavyšuje, práveže naopak. Uhradou stanovených splátek se snižuje.

 2. Michaela napsal:

  dá se s nimi domluvit na všem, jen je potřeba to opravdu řešit a nečekat.Byla jsem ve stejné situaci a taky jsem to řešila ihned.

 3. nene, nestojí to nic. Splátkový kalendář není spoplatněný. Dlužná částka se rozloží do splátek a vy už jenom musíte hradit.

 4. Karolína napsal:

  Když jste zjistili, že dlužíte, tak co jste dělali ? Mně včera volali a byla jsem ta zaskočená, že vůbec nevím, co mám dělat. Jediné, co si pamatuju je ta vysoká částka 🙁

  • Hana napsal:

   Normálně jim zavolejte znovu 🙂 taky jsem s Krukem řešila svůj dluh u nich a byli hrozně vstřícní a nabídli mi i splátkový kalendář.

   • Karolína napsal:

    Počkat, ono je možné se domluvit na splátkovém kalendáři ? Takoá služba navíc ale asi něco stojí ne ?

 5. Helena napsal:

  Protože Kruk převzal pohledávku od původního věřitele, takže teď je potřeba to řešit s Krukem, ale nejlíp uděláte, když si tam zavoláte a poinformujete se. Nemáte se čeho bát, jednají opravdu seriózně.

 6. Staňka napsal:

  A jak to, že mám u Kruku dluh, když jsem s nima nic neuzavřela ? To teda nechápu …

 7. Katazzz napsal:

  Jak Klycypar, nemozem suhlasit, mam s touto spolocnostou iba dobre skusenosti. A nielen ja, viem o dalsich troch ludoch, co s nimi mali co robit a vsetkym vysli v ustrety a dohovorili sa lahko. Ku mna boli vzdy slusni.

  • Silvie napsal:

   Katazz: Také se k vám připojím. Vždycky mají akorát plnou pusu ti, co před tím utíkají, nezvedají telefony, nesplácí a nic s tím nechtějí dělat, pak se hrozně diví, že se s tím nedá nic moc dělat. Hlavně, že pak na tyhle společnosti nadávají i přes to, že se jim snažili pomoct ..

 8. Míša napsal:

  Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat, zda nebudete v blízké době hledat zaměstnance ? Budeme se s manželem stěhovat do HK, takže bych to měla blízko a s prací v call centru mám opravdu bohaté zkušenosti, takže bych chtěla zase dělat telefonního poradce.

 9. Iva napsal:

  Já jsem u Kruku zaměstnaná a jsem tu velice spokojená. Pracuji na právním oddělení, takže je to občas náročné, ale každá pozice má něco. Finanční ohodnocení je více než dobré, takže já si nemohu stěžovat.

  • Markéta napsal:

   A mohla bych se Vás zeptat, jak je to tu řešené se mzdou ? Je více složková, jakože je zde motivační ohodnocení nebo je to všechno v rámci fixní mzdy ?

  • Markéta napsal:

   A mohla bych se Vás zeptat, jak je to tu řešené se mzdou ? Je více složková, jakože je zde motivační ohodnocení nebo je to všechno v rámci fixní mzdy ?

 10. Markéta napsal:

  Nemá s touto společností někdo zkušenost ze strany zaměstnavatele ?

 11. John napsal:

  Firma Kruk mě hodně pomohla od dluhů,takže se na ně velice ráda vždy obrátím.

 12. Karel napsal:

  Dobrý večer potřeboval bych pomoc, jak se k vám můžu dostat,děkuji

 13. izolda napsal:

  dobry den iba teraz som obdrzala od vas papier ktory ste mi poslali dna9.3.2017 a mam to vyplnit a poslat.

 14. HATAL napsal:

  ja jse k tomu vyjadřim ja mam exzekuci a velkou musi mě take něco zbýt za 3000kč toho moc neudělam s pozdravem

 15. HATAL napsal:

  JA JSEM JSI TAKE PUJČIL TA BRYGADA TA NEVYŠLA A POTOM JSEM BYL NEMOCEN TEN DLUCH Z 5000KČ NA 10915KČ TO JE MOC VELKE NAVÍŠENÍ ANI NEVÍM Z ČEHO JA TOMAM PLATIT KDÝŽ MAM TAK VELKOU EXZEKUCI MĚ TROCH PŘIDALI A HNET O 112KČ MENĚ S POZDRAVEM

 16. Petra napsal:

  Dobry den mam dluh 50 tis kolik u vas preplatim kdyz busu splacet a kolik mne to bude stat nez to vse s vami vyridim

 17. Jak Klycypár napsal:

  Z dluhu 180Kč udělali za dva měsíce 1050Kč. . A komunikace ? i po splacení chodí stále trapné sms předejděte exekuci s lehkým nátlakem, na dopis nemají, bez komentáře ! Mít u Vás dluh já nechám to na soudu, bo to není normální jednání ! ! !

 18. eva balajova napsal:

  dobry den jak pomahate a co musim plnit dekuji balajova 607988501

 19. Kacerovský Viktor napsal:

  Dobrý den tady píšete že pomůžete z dluhy a Vám dlužím 3 355,30 kč tak zaco to dlužím.děkuji za vysvětlení Kacerovský Viktor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

336x280