Krotitelé dluhů


Pořad Krotitelé dluhů je poměrně dobře známým výtvorem České televize a její spolupráce s finančními poradci společnosti Partners. Aktivně byl pořad natáčen a vysílán v letech 2009 až 2012 a někdy byl až hrůzostrašným zobrazením toho, co se může stát, pokud to s dluhy přeženeme. Snad až poloviční reality show sledovala osudy mnoha lidí a v tíživých situacích jim natáhla pomocnou ruku v podobě poradců ze společnosti Partners – tedy pomoc od krotitelů dluhů. Ne každý účinkující tohoto pořadu byl však zachráněn, a tak ne každý díl končil happy endem.


O čem jsou Krotitelé dluhů?

V pořadu Krotitelé dluhů nejsou řešeny jenom problémy se splátkami úvěrů a s exekucemi, ale třeba i klasické potíže a zádrhele v podnikání či zdánlivě prostá závislost na nákupech. Využít je možné pořad do dnes, protože v něm vidíme autentické rodiny a autentické situace, do kterých sami, ač nechtěně, můžeme spadnout. Možné je nalézt i autentické řešení a hodně se z pořadu inspirovat – vysvětluje totiž, jak třeba správně sestavit splátkový kalendář či jak jednat s exekutorem a dalšími osobami. Zkrátka toho nabízí opravdu mnoho. Předností pořadu Krotitelé dluhů je vystoupení reálných osob a jejich reálných příběhů, a to i když všechny nejsou šťastné a u sledování některých z nich přímo běhá mráz po zádech. To koneckonců můžete zjistit sami – některé díly jsou totiž dostupné v internetovém archivu na stránkách České televize.

krotitele-dluhu-header

Zapojení společnosti Partners do pořadu

Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s., která na českém trhu působí od června 2007, v letech 2009-2010 působila jako hlavní partner České televize v rámci projektu Krotitelé dluhů. A jaký byl její podíl? Vybraní manažeři a konzultanti z Partners se stali tzv. krotiteli dluhů a sami se snažili s dalšími účinkujícími najít cestu ven z dluhů a tíživé finanční situace. Nejznámější je pravděpodobně jméno Tomáše Prouzy, který stál obvykle v čele týmu poradců, později se však stal významným krotitelem dluhů i David Kučera, který účinkoval v prvních třech sériích.


Krotitelé dluhů
5 (100%) 2

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

Zkušenost s Krotitelé dluhů

  1. Emilie Novotna napsal:

    Prosim o pomoc.Stala jsem se obeti pujcky.Vym ze jsem blba doufala jsemkdyz mam v ruce smlouvu ze ze to zadny podvod nebude a on je,Zaplatila jsem jako pravni zarumu 800kc ale pujcku jsem zadnou nedostala a to mela byt vyplacena do dvou dnuProsim pomozte dala jsem jim posledni penize vzala jsem to znajmuTed nevym nakoho se obratit.Dekuji za odpoved. Novotna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

336x280