Krotitelé dluhů


Pořad Krotitelé dluhů je poměrně dobře známým výtvorem České televize a její spolupráce s finančními poradci společnosti Partners. Aktivně byl pořad natáčen a vysílán v letech 2009 až 2012 a někdy byl až hrůzostrašným zobrazením toho, co se může stát, pokud to s dluhy přeženeme. Snad až poloviční reality show sledovala osudy mnoha lidí a v tíživých situacích jim natáhla pomocnou ruku v podobě poradců ze společnosti Partners – tedy pomoc od krotitelů dluhů. Ne každý účinkující tohoto pořadu byl však zachráněn, a tak ne každý díl končil happy endem.


O čem jsou Krotitelé dluhů?

V pořadu Krotitelé dluhů nejsou řešeny jenom problémy se splátkami úvěrů a s exekucemi, ale třeba i klasické potíže a zádrhele v podnikání či zdánlivě prostá závislost na nákupech. Využít je možné pořad do dnes, protože v něm vidíme autentické rodiny a autentické situace, do kterých sami, ač nechtěně, můžeme spadnout. Možné je nalézt i autentické řešení a hodně se z pořadu inspirovat – vysvětluje totiž, jak třeba správně sestavit splátkový kalendář či jak jednat s exekutorem a dalšími osobami. Zkrátka toho nabízí opravdu mnoho. Předností pořadu Krotitelé dluhů je vystoupení reálných osob a jejich reálných příběhů, a to i když všechny nejsou šťastné a u sledování některých z nich přímo běhá mráz po zádech. To koneckonců můžete zjistit sami – některé díly jsou totiž dostupné v internetovém archivu na stránkách České televize.

krotitele-dluhu-header

Zapojení společnosti Partners do pořadu

Česká akciová společnost Partners Financial Services, a.s., která na českém trhu působí od června 2007, v letech 2009-2010 působila jako hlavní partner České televize v rámci projektu Krotitelé dluhů. A jaký byl její podíl? Vybraní manažeři a konzultanti z Partners se stali tzv. krotiteli dluhů a sami se snažili s dalšími účinkujícími najít cestu ven z dluhů a tíživé finanční situace. Nejznámější je pravděpodobně jméno Tomáše Prouzy, který stál obvykle v čele týmu poradců, později se však stal významným krotitelem dluhů i David Kučera, který účinkoval v prvních třech sériích.


Podobné recenze