Využijte možnosti konsolidace půjček od Equa Bank a snižte si splátku třeba o 50 %


Equa Bank

Konsolidace půjček patří do portfolia většiny českých bank a Equa Bank patří mezi ně. Produkt nabízející možnost spojení půjček u Equa Bank se jmenuje RePůjčka.

RePůjčka je poskytována ve výši od 5 000 Kč až do 700 000 Kč a konsolidaci je možno rozložit do 12 až 120 měsíčních splátek. Zdarma je také vedení účtu a možnost předčasného splacení. K RePůjčce není zapotřebí ručitele, ovšem žadatel musí počítat s nutností doložení příjmů a bude zkontrolován v registrech dlužníků. Tyto dva parametry jsou u všech bank samozřejmostí, tudíž se nejedná o nic výjimečného.

Exekuce je strašák

Exekuce je strašák

Konsolidace se nevyplatí ve všech případech. Vždy výrazně sníží měsíční zátěž osobního nebo rodinného rozpočtu a klient získá jednodušší kontrolu nad svými financemi. Nevýhodou ovšem v mnohé řadě případů je vyšší přeplacení, jelikož konsolidace se splácí většinou delší dobu. V každém jednotlivém případě je nutno zvážit a spočítat si jednotlivé možnosti.

Equa Bank nabízí zmíněnou konsolidaci půjček RePůjčku, jež má řadu předností. Je možno spojit závazky do výše až 700 000 Kč a splátky rozložit až do 10 let. Informaci o výsledku schvalovacího procesu se žadatel dozví okamžitě, tudíž není třeba jako u mnohých bank čekat několik dní. RePůjčka je ovladatelná přes internetové bankovnictví, kde je možno měnit výši splátek a také jejich termín. O RePůjčku je možno žádat prostřednictvím internetu, na pobočce nebo prostřednictvím telefonního hovoru. K vyřízení je potřeba doklad totožnosti a jediná smlouva k jedné z konsolidovaných půjček, kreditních karet nebo kontokorentů. K RePůjčce bude klientovi založen bankovní účet, který je veden zdarma a navíc bezplatné jsou i výběry ze všech bankomatů v České republice. Nevýhodou je skutečnost, že v seznamu společností vhodných ke konsolidaci chybí řada nebankovních domů a také poměrně nízká schvalovatelnost žádostí.

banknotes-82948_640

Jak si konsolidace od Equa Bank vede ve srovnání s konkurencí? RePůjčka není mezi bankovními konsolidacemi nijak vyčnívající, jelikož konkurenční bankovní domy nabízejí obdobné sazby, limity i doby splatnosti. Ovšem nezanedbatelnou výhodou je bezplatný bankovní účet s možností výběrů ze všech bankomatů v ČR zdarma. Na internetových stránkách Equa Bank je výborná kalkulačka, kde si sami můžete spočítat výhodnost či nevýhodnost konsolidace.

Žádost o půjčku

Podobné recenze