http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=863&aff_id=11465&url_id=1411 1x1 pixel counter :

Využijte možnosti konsolidace půjček od Equa Bank a snižte si splátku třeba o 50 %


Equa Bank

Konsolidace půjček patří do portfolia většiny českých bank a Equa Bank patří mezi ně. Produkt nabízející možnost spojení půjček u Equa Bank se jmenuje RePůjčka a láká nejen na možnost výrazné úspory na měsíční splátce, ale klienti získají také tablet Lenovo. Více informací se dozvíte na následujících řádcích.

RePůjčka je poskytována ve výši od 50 000 Kč až do 700 000 Kč a konsolidaci je možno rozložit do 12 až 120 měsíčních splátek. Úrok je stanoven na 9,9% a vyřízení žádosti je bezplatné. Zdarma je také vedení účtu a možnost předčasného splacení. K RePůjčce není zapotřebí ručitele, ovšem žadatel musí počítat s nutností doložení příjmů a bude zkontrolován v registrech dlužníků. Tyto dva parametry jsou u všech bank samozřejmostí, tudíž se nejedná o nic výjimečného. V úvodu byl zmíněn dárek v podobě tabletu Lenovo. Klient dárek získá do konce roku 2016 a minimální výše konsolidace musí být 50 000 Kč. Dárek je připraven pro prvních 8 000 klientů a získají ho také stávající klienti Equa Bank. Tablet má hodnotu kolem 2 500 Kč a jedná o model Lenovo TAB2.

Exekuce je strašák

Exekuce je strašák

Konsolidace se nevyplatí ve všech případech. Vždy výrazně sníží měsíční zátěž osobního nebo rodinného rozpočtu a klient získá jednodušší kontrolu nad svými financemi. Nevýhodou ovšem v mnohé řadě případů je vyšší přeplacení, jelikož konsolidace se splácí většinou delší dobu. V každém jednotlivém případě je nutno zvážit a spočítat si jednotlivé možnosti.

Equa Bank nabízí zmíněnou konsolidaci půjček RePůjčku, jež má řadu předností. Je možno spojit závazky do výše až 700 000 Kč a splátky rozložit až do 10 let. Základní výše úroku je 9,9% a RPSN i díky absenci zbytečných poplatků jen o pár desetin větší (10,36%). Informaci o výsledku schvalovacího procesu se žadatel dozví okamžitě, tudíž není třeba jako u mnohých bank čekat několik dní. RePůjčka je ovladatelná přes internetové bankovnictví, kde je možno měnit výši splátek a také jejich termín. O RePůjčku je možno žádat prostřednictvím internetu, na pobočce nebo prostřednictvím telefonního hovoru. K vyřízení je potřeba doklad totožnosti a jediná smlouva k jedné z konsolidovaných půjček, kreditních karet nebo kontokorentů. K RePůjčce bude klientovi založen bankovní účet, který je veden zdarma a navíc bezplatné jsou i výběry ze všech bankomatů v České republice. Nevýhodou je skutečnost, že v seznamu společností vhodných ke konsolidaci chybí řada nebankovních domů a také poměrně nízká schvalovatelnost žádostí.

banknotes-82948_640

Jak si konsolidace od Equa Bank vede ve srovnání s konkurencí? RePůjčka není mezi bankovními konsolidacemi nijak vyčnívající, jelikož konkurenční bankovní domy nabízejí obdobné sazby, limity i doby splatnosti. Ovšem nezanedbatelnou výhodou je bezplatný bankovní účet s možností výběrů ze všech bankomatů v ČR zdarma. Navíc dárek v podobě tabletu Lenovo je možná rozhodujícím těžítkem na zamýšlených vahách při rozhodování o výběru banky nabízející konsolidaci půjček. Na internetových stránkách Equa Bank je výborná kalkulačka, kde si sami můžete spočítat výhodnost či nevýhodnost konsolidace.

Žádost o půjčku
Využijte možnosti konsolidace půjček od Equa Bank a snižte si splátku třeba o 50 %
3.7 (73.33%) 3

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.