Konsolidace půjček Česká Spořitelna


Česká spořitelna – logo

Konsolidace půjček je služba, kterou dnes svým klientům nabízí většina společností působících ve finančním sektoru (kromě poradenských firem, samozřejmě). Jedná se o spojení více menších půjček do jednoho velkého úvěru, který poté klient pohodlně a přehledně splácí. Tato služba se tedy hodí lidem, kteří například splácí najednou půjčku na automobil, na nové kuchyňské vybavení, na finanční založení svého nového byznysu atp. Hlavní předností konsolidace je, že  především zpřehlední a zjednoduší finanční povinnosti klienta, který si nebude muset za měsíc pamatovat pět dat splácení, pět různých čísel účtů mít založených a vypořádávat se s pěti různými poplatky. To je ostatně další výhoda konsolidace – zbavíte se množství poplatků, které byste platili u každého úvěru zvlášť. Odstoupit můžete do 30 dní od podpisu smlouvy.

Konsolidaci, jak již bylo řečeno, dnes nabízí mnoho finančních společností. V čem se tedy od sebe jednotlivé nabídky liší a co vám přináší právě konsolidace od České spořitelny?

Česká spořitelna sjednotí všechny vaše úvěry, kreditní karty, či kontokorenty a to až do výše 600 000 korun. Pro uzavření konsolidace s Českou spořitelnou budete muset navštívit jejich pobočku, zkonzultovat vaši situaci a poptávku s jejím poradcem, se kterým vyhodnotíte finanční rizika a vzájemné možnosti a dozvíte se, zda je pro vás konsolidace u České spořitelny možná. Pokud se dozvíte, že ano, pak dostanete zkonsolidovaný úvěr bez ručitele a bez nutnosti zajištění.

Nižší úroky, pohodlnější splácení

Jednou z největších výhod, kterou dostanete, bude nová úroková sazba u zkonsolidovaných půjček. Budete mít totiž výhodnější úrok, než jaký jste měli u předchozích úvěrů a měsíčně tak na jedné splátce budete platit o stovky až tisíce korun méně, než byste platili u všech předchozích půjček dohromady. Česká spořitelna též za vás vyřídí většinu papírování při splácení půjček a tím vám ušetří velké množství času a především energie, kterou budete moci investovat do činností, do kterých skutečně chcete.


Podobné recenze