Konsolidace i půjčka do 750 000 Kč s úrokem od 3,99 % - recenze, zkušenosti a diskuze


Při hledání nejvhodnější úvěrové společnosti, u níž by si člověk požádal o půjčku, hraje roli celá řada okolností – v jiné situaci jsou lidé bez dluhů a se slušným příjmem, kteří si mohou bez problémů půjčit u libovolné banky, naopak mnohem obtížnější to mají např. ti, jenž mají záznamy v registrech, minimální mzdu nebo třeba exekuce. Pokud zvažujete vyšší úvěr a zároveň splňujete podmínky, které na své klienty kladou banky, máme pro vás tip, jenž vám může ušetřit spoustu peněz. P2P půjčky Zonky totiž v současné době nabízejí rekordně nízký úrok a jsou tak skvělou alternativou vůči klasickému bankovnímu úvěru.

Nejnižší úroky – získejte úvěr levněji než v bance

Výše úrokové sazby u půjček od Zonky závisí na tom, jaký budete mít rating. Ten se počítá podle toho, jak vysoké je případné riziko, že byste půjčku řádně nespláceli a je tak zároveň i důležitým ukazatelem pro investory, kteří vám prostřednictvím této P2P platformy na úvěr přispějí svým vkladem. U nejlepšího ratingu, který je u Zonky označen jako A**, je úroková sazba pouhých 3,99 %, což je výhodnější než úroky bankovních poskytovatelů. U horších ratingů už jsou pak ale logicky úroky vyšší, u toho nejnižšího pro nejvíce rizikové klienty (D) je sazba 19,99 %.  Co se týká poplatku za službu, tak ten činí rovná dvě procenta – pokud si tedy půjčíte např. 100 000 Kč, poplatek bude dělat 2 000 Kč. 

Výhodné půjčky bez ručitele a bez zajištění

Zonky aktuálně nabízí půjčky až do výše 750 000 Kč a peníze lze použít na libovolný účel. K vyřízení půjčky nemusíte mít žádného ručitele a vyžadováno zde není ani zajištění zástavou nemovitosti. I samotné sjednání úvěru je jednoduché a lze jej kompletně provést přes internet na webových stránkách www.zonky.cz. Web je přehledný a provedení registrace + podání žádosti o půjčku na něm bez problémů zvládne každý, nicméně i tak nabízejí Zonky možnost vyřídit si úvěr na kamenných partnerských pobočkách. Těch je nyní osm a kromě dvou pražských je najdete také v Českých Budějovicích, Chomutově, Liberci, Příbrami, Teplicích a Turnově. Potěší také bezplatná klientská linka 800 449 999, kde vám se vším ohledně půjčky ochotně poradí.

Zonky nabízí i výhodné sloučení úvěrů

Kromě běžné půjčky na libovolný účel nabízí Zonky také konsolidaci neboli sloučení více půjček do jedné velké. I v tomto případě platí úvěrový rámec od 20 000 až do 750 000 Kč, s tím, že si opět můžete půjčku nastavit i podle částky, kterou jste schopní pravidelně každý měsíc splácet. Refinancování u Zonky se vyplatí díky nižšímu úroku – sami si pak můžete vybrat, zda upřednostníte rychlejší splacení nebo si zvolíte delší splácení s nižší měsíční úhradou. Maximální doba splatnosti je u Zonky celých 7 let (84 měsíců), máte tak příležitost získat opravdu velmi nízkou měsíční splátku.

Férové podmínky bez skrytých poplatků

Nízké úroky nejsou zdaleka jedinou předností půjček Zonky. K důležitým výhodám této platformy patří také jasné, přehledné a férové podmínky, absence jakýchkoli skrytých poplatků nebo široký úvěrový rámec. O kvalitě a výhodnosti úvěrů od Zonky svědčí i ohlasy a kladné recenze uživatelů této služby – v kategorii P2P půjček je v Česku Zonky jasnou jedničkou na trhu. Veškeré podrobné informace o půjčkách i konsolidacích Zonky naleznete na jejich internetové stránce www.zonky.cz, kde se v případě zájmu můžete rovnou zaregistrovat – ať už jako zájemce o půjčku nebo třeba jako investor. Kromě webu mají Zonky také svoje mobilní aplikace, ty jsou k dispozici jak pro mobilní telefony s Androidem, tak i pro zařízení s operačním systémem iOS.

Žádost o půjčku

Podobné recenze