Klik pojištění – KlikPojisteni.cz


Klik pojištění je mladá společnost, která patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející pojistně-makléřských společností na českém trhu, kde působí od roku 2011. Spolupracuje se silnými a spolehlivými partnery. Přináší jednoduché, unikátní a nezávislé srovnání pojištění, které klientům umožní vybrat tu nejlepší nabídku v několika málo krocích bez nutnosti obíhat pobočky pojišťoven. Díky klientské zóně budou mít klienti přehled o včech pojištěních sjednaných prostřednictvím Klik pojištění. Veškeré údaje poskytnuté klientem jsou důvěrné a budou poskytnuty pouze smluvním pojišťovnám.

Produkty srovnávače

 • povinné ručení (Česká pojišťovna, ČSOB pojišťovna, AXA, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, Wüstenrot, ČPP pojišťovna)
 • cestovní pojištění (AIG, Slavia pojišťovna, Wüstenrot)
 • havarijní pojištění (AXA, Česká pojišťovna, ČSOB pojišťovna,  Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna)
 • pojištění domácnosti (Slavia pojišťovna, ČSOB pojišťovna, AXA)

Srovnání povinného ručení

Klik pojištění spolupracuje se sedmi pojišťovnami, které mají ve svém portfoliu povinné ručení. Nabídka není založena na převratném množství pojistek, ale několik předních společností v nabídce figuruje. Počet uzavřených smluv firma nezveřejňuje, ovšem s ohledem na krátkou dobu působnosti nebude toto číslo dosahovat závratných hodnot.

Srovnávané pojišťovny

 • AIG Europe Limited, OS
 • AXA pojišťovna, a.s.
 • ČPP pojišťovna, a.s.
 • ČSOB pojišťovna, a.s.
 • Slavia pojišťovna, a.s.
 • Triglav pojišťovna, a.s.
 • Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Výhody srovnávače

 • zpětné volání na zadané číslo
 • internetová klientská zóna
 • velmi dlouhá pracovní doba zákaznického centra

Nevýhody srovnávače

 • krátká historie na českém trhu
 • neexistence mobilní aplikace
 • malá škála nabízených pojišťoven

Sjednání online 

Celé proces uzavření pojištění probíhá v několika krocích. Krokem prvním je zadání klíčových údajů dle typu pojistky, který je následován porovnáním nabídek pojišťoven (včetně možných nadstandardních připojištění). Po výběru pojišťovny klient uzavře prostřednictvím internetu pojistku, která mu nejprve obratem přijde na e-mail a poté bude zpracována a odeslána klasicky poštou. Krokem posledním je výpis potřebných údajů k provedení plateb. Všechny údaje jsou k nahlédnutí v klientské zóně na internetových stránkách.

Kontakty

 • Infolinka +420 810 200 211 (PO-PÁ 8-21, SO – NE 10-20)
 • sídlo –  Prvního pluku 347/12a, Praha 8 – Karlín
 • e-mail – info@klikpojisteni.cz
 • web – http://www.klikpojisteni.cz
Žádost o půjčku
Klik pojištění – KlikPojisteni.cz
3.1 (61.29%) 31

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

78 zkušeností s Klik pojištění – KlikPojisteni.cz

 1. Andy napsal:

  Pokud jsou lidi lenivý zvednout zadek a poinformovat se o rozsahu a ceně pojištění , pak je Klik oškube více než kdokoliv jiný,

 2. Anonym napsal:

  Sjednal jsem pojistku u fa Klik , nějaké údaje na pojišťovnu neodeslali , přišlo mi zdražení pojistky. Po komunikaci s operátorem Kliku , kdy mě ujišťoval , že to dá vše do pořádku se nic nezměnilo. Navštívil jsem pojišťovnu , přepočetli mi tam pojistku , zaplatil jsem podstatně méně. Tak se mi zdá , že ten kdo chce klienta oškubat není ten pojišťovák , ale firma KLik , a to celkem pořádně. Ne že nic nevyřídí , ale nabízí pojištění dráž , než v kanceláři pojišťvny , kde jsem pojistku nakonec předělal.

 3. Lola napsal:

  Špatná zkušenost.
  Pán odeslal nabídku pojistek, pak poslal návrh pojistky z pojišťovny,kterou jsme si vybrali a v dalších dnech poslal jednu nabídku s částkou kterou jsme odsouhlasili, a za pár dní,opět jinou částku a jinou smlouvu,to nám přišlo už divný….druhý den mi volal, a chtěl další info , což už smrdělo tím,že částka bude zase větší…Když jsme chtěli uzavřít tu pojistkou s odsouhlasenou částkou,tak ve finále nám sdělil ”finální” částku, která byla o 2x více dražší…. Nechápu! Ještě nás obviňoval z toho,že jsme mu to a ono zatajilia proto je pak částka jiná a vyšší..což absolutně nebyla pravda,že bychom mu něco zatajovali…. prostě šmejdi neférový a navíc,ten pán veděl úplné prd na cokoliv jsme se zeptali….

 4. Martin napsal:

  Celej Klik bych nejradsi zapalil.Sjednana pojistka v roce 2018,zakladni povinne ruceni + jsem chtel skla.Jeste me slecna uvrtala do stretu se zveri ok.Po dvou letech resim celni sklo a zjistim ze skla pojisteny nejsou.Zamestnaj kdejakyho blba kterej naslibuje kde co a potom clovek jenom kouka.Takze uz nikdy!!!Tuhle pojistku rusim a vyridim si to radsi sam.

 5. Jaroslav napsal:

  Výborná spolupráce, vše srozumitelně vysvětleno po telefonu, ušetřeno 800 Kč na starém autu + nové auto pojištěno, kontroloval jsem si u jiných srovnávacu a stejnou cenu jsem nedostal. Mužů doporučit, jen tak dal 👍

 6. Anon napsal:

  Nedoporučuji. Rozhodně nejsou nejlevnejší. Hrozná naprosto debilní otravna reklama na youtube. Stačí jednou jit na jejich web, a už na youtube se jich nezbavíte. Každá reklama, co se mi zobrazi je jejich. Manažeři jsou trenováný na agresuvní marketing a vnucovaní služeb, ani nestači několikrát slušně říct, že mám zajem pouze o konkretní věc, a slečna mi furt nabizela růžné služby. Musejí být flexibilní, a kdýž zákazník ví, co chce, tak není potřeba ho zpracovavat. Dnes se to mnohém více váži, než nátlak. Měli by sledovat, co se ve světě děje v tomto směru.

 7. Pavel Tyl napsal:

  Od klik.cz je to nejdražší a nejhorší pojištění jaké existuje,osobně mám pojištěné auto u čsob pojištovny a zíral jsem jakou cenu mi čsob nabídla a jakou drahou mi pro čsob nabídl klik,rozdíl 1580kč u zakonného pojištění,Rover 2.0cdi,r.v.1999.Tady platí že co nejde nebo neletí tak potřebuje reklamu a ta jejich v televizi je navíc hrozná a trapná.Radši si lidi sami zavolejte na ruzné pojištovny,nic to nestojí a pak opravdu ušetříte,klik tu reklamu a sjednání nedělá zadarmo,vy to platíte v jejich ceně a oni vám tak vymijí řečmi mozek jen aby meli kšeft.

 8. Kateřina napsal:

  Díky vaši aplikaci jsem přišla o 20 000! Měli byste na stránkách uvádět všechny možnosti pojištění, které nabízí konkrétní společnosti na svých stránkách.

 9. Anonym napsal:

  Návrh smlouvy přišel se zásadními chybami, na moje upozornění nikdo nereaguje. Zajímavé, že v sobotu zadám kromě jiného tel. číslo a v neděli už dostávám spamové sms od nějaké realitní kanceláře, i když nikdy před tím jsem nic takového nedostal. Pravděpodobně prodávají osobní údaje dál.

  • Klik.cz napsal:

   Dobrý den, s daty našich klientů nijak neobchodujeme a to od samotného začátku našeho působení. -Petr, Klik.cz

 10. Michal napsal:

  Společnost Klik.cz zásadně nedoporučuji. Chtěl jsem zjednat u svého vozu povinné ručení 70/70 mil.. Oslovil jsem proto společnost Klik. cz, která mi udělala nabídku, která se mi zdála drahá, však operátor mě ujistil, že nic levnějšího na trhu není. Když mi přišla smlouva, zjistil jsem, že vozidlo je pojištěno pouze na 35/35 mil. a smlouva obsahuje další připojištění, které jsem nepožadoval a díky kterým je smlouva předražená. Na mojí otázku proč tomu tak je mi odpověděli, že je to jejich standardní postup. Smlouvu po roce zruším a od společnosti Klik.cz si nepojistím již nic. Navíc tuto recenzi jsem již jednou psal na Seznamu.cz a zanedlouho byla týmem Seznam.cz smazána. Proto má Klik.cz stále 100% spokojenosti zákazníků, jelikož ty negativní si nechává mazat.

 11. Jan napsal:

  Pojištěni ve srovnání s jinými pojišťovnami je při uzavření “nejlevnejsi” ale po roce se zvýší s odůvodněním že náhradní dily jsou dražší. Pojišťovna nabízí odstoupení od smlouvy. Tak nevím zda je pro klienta výhodné každý rok měnit pojišťovnu. Není “klik” jen reklamní tah?

  • Anonym napsal:

   Vážený pane Jane, pokud jste řidičem delší dobu a máte např. několik let sjednané povinné ručení, jistě víte, že každá pojišťovna mění ceny k výročí každý rok. Žádný makléř jako je Klik nebo kdokoliv jiný ceny netvoří, to dělají pojišťovny. Pokud dochází k navyšování, můžete měnit každý rok. Ceny jsou vysoké z důvodu, že jsou mezi námi řidiči i tací, kteří bourají pořád a náklady všech pojišťoven se zvyšují.

 12. Jája napsal:

  Reklamní tah na zákazníky. Sjednání auto-pojištění velmi rychle a jako “nejlevnější” a na druhý rok zdražení a ve srovnání s jinými pojišťovnami zase dražší. Samozřejmě hned Vám uvedou, že když se Vám cena nelíbí můžete zvolit jinou pojišťovnu. Je sice zájem o zákazníky, ale každý rok měnit pojišťovnu není zrovna výhoda.

  • Klik.cz napsal:

   Dobrý den, jsme srovnávač pojištění. Pokud jeden rok zajistíme výhodné pojištění od jedné pojišťovny a ta následně zdraží, pak je občas výhodné pojišťovnu po roce opět změnit a platit méně. My bohužel nemáme na cenotvorbu pojišťoven žádný vliv. Hezký den, Petr, Klik.cz

   • Jiří Velebil napsal:

    Váš srovnávač je na defekační výtvor! Ceny, co vylezou ze srovnávače jsou veeeeelmi orientační a pokud nechcete do telefonu říkat rodné číslo, tak vám přesnou cenu neudělají.

  • Jarda napsal:

   Jinak než měnit pojišťonu každý rok se to nedá dělat. Dnes pojišťovny kalí na dobré řidiče co nemají žádné nehody. Prostě to zvedají všem a někteří drží hubu a o to jde. Měnit pojišťovnu není ani žádná nevýhoda, na nějakou věrnost zákazníka dnes .ere bílej tesák.

 13. Eliška napsal:

  S klikpojistení.cz nemám vyloženě žádný problém, pouze s jejich zaměstnankyní, která svou chybou zapříčinila, že jsme přišli o auto.
  Pokud si tedy pojistíte něco přes tuto firmu, vyžádejte si kohokoli jiného než paní Kapitánovou.

 14. Tomáš napsal:

  Velmi nesolidní chování. Po tom, co mi nabídli přemrštěnou částku jakož to začínajícímu jezdci, jsem odpověděl ne, děkuji, mám výhodnější nabídku. Na tuto odpověď jsem byl několikrát téměř nucen odpověď od které firmy to mám levněji. Jelikož si můžu říkat komu chci co chci odpověděl jsem že to je moje věc a pan operátor začal byt silně neodbytný a drzí. Vysvětloval mi, že když já jsem po nich něco chtěl tak oni taky něco chtějí na oplatku vědět a že jestli jim to neřeknu tak jim to je jedno a že si to stejně zjistí později až tu pojistku budu mít napsanou u někoho jiného. Dokonce byl až tak drzí že se mě zeptal: ,, A v jaký termín to chcete u nich nechat pojistit ?´´
  Opravdu chování operátorů k nepochopení nesnesení.
  Pokud jste takový chytrý, tak proč nemlčíte a stále se ptáte na konkurenta když si to můžete potom přeci zjistit sami?

  • Anonym napsal:

   No tak jako začínající řidič budete mít drahou pojistku to dává smysl když nemáte bonusy a pak také záleží na typu auta 🙂 no ale to je odbočka 🙂 tak otravný operátor byl protože ho nutí ta firma 🙂 bohužel jsem tam taky pracoval a vím co za hovna nesmyslný musí říkat 🙂

 15. Jiri Dohnal napsal:

  Chtel jsem si sjednat pojisteni vozu po telefonu. Chteli do telefonu rodne cislo, coz dle noveho zakona na ochranu dat jsem odmitl jen cislo OP…….odmitli me pojistit i kdyz zakon hovori jasne, proste jsem nedal souhlas, NO NA STESTI JSOU JINE FORMY KTERE JIZ BEROU JEN CISLA OP …………..

  • D. Lakatoš napsal:

   Nějak nerozumím na co si stěžujete, samozřejmě máte nárok na odmítnutí zpracování osobních dat, ale je logické, že v případě povinného ručení vám, bez sdělení rodného čísla, nemůže operátor zpracovat smlouvu.
   Bonusové měsíce se vám “načítají” na rodné číslo a ne na číslo OP. Chtěl bych vidět, kdo vám udělá zákonné pojištění na číslo OP.
   Nemusím pracovat v oblasti pojišťovnictví, abych si toto zjistil.

   • Livtr napsal:

    Také moje jednání po telefonu na nabídku, zdůrazňuji na nabídku pojištění auta ztroskotala na žádosti o mé rodné číslo. Myslím, že kdyby mi řekli hned na začátku, že budou rodné číslo požadovat, nemuseli jsme se navzájem zdržovat s ostatními informacemi o autě. Pokud by mi udělali nezávaznou nabídku na základě sdělené informace, že jsem nikdy nehavaroval, se kterou bych byl spokojen, určitě bych jim hned po té R.Č. sdělil. Jak tady ale čtu ty recenze, možná dobře, že to nedopadlo.

    • Annonym napsal:

     Na pobočce to rodné číslo chtějí taky ale nezeptají se Vás nato protože si vezmou občanku 😀 nejprve by chtělo u toho přemýšlet než něco napíšete 😀

  • Ettore vassallo napsal:

   Pane prosím vás jak vám může někdo pojistit vozidlo bez rodného čísla? Na rodným čísle máte bonusy bez nehodovosti jak si má dotyčný ověřit vás bonus.nechapu když chcete sjednat pov nejste schopný dát rodné číslo dnešní době když je všude na aresu u podnikatelů. Tak si to rádci nepočítejte ztrácí čas makléře a svůj. Firmy bez rodný ho cislo jak vám zjistí bonus. To nevím místo aby jste měl vše hotové za 15 minut mohl jezdit budete spekulovat stejně bez rodnyho čísla si pojistku neuzavrete jak můžete vědět co je potřeba k uzavření pojištění když se v tom nevyznate akorát umíte napsat negativní komentar

  • Anonym napsal:

   Jeďte by to chtělo tomu zákonu rozumět 😀 když půjdete na pobočku tak taky chtějí rodné číslo a občanku 😀 ten váš slavný zákon je jen o ochraně dat a o tom jak dlouho se mohou uchovávat 😉

 16. A. napsal:

  Byl jsem uveden v omyl. Původně vypočtená částka čtvrtletní platby na cca 2.100,- Kč najednou druhý den po telefonátu vyskočila na cca 2.800,- Kč. Operátor rychle mlel o jakýchsi změnách cen u pojišťovny, které měly po mém dotazu nastat počátkem měsíce dubna, ale já jsem si kalkulaci dělal 24. dubna, tedy více než zajímavé…….Podle mě jsou to sedmilháři a lumpové, kteří potřebují vydělat na nákladnou televizní reklamu, kterou nezaplatí nikdo jiný, než jejich klienti !!!! Podvod…..Už nikdy více.

  • Anna napsal:

   Souhlasím .Pojistovna Klimt.cz Nedoporucuji !!!!!!!! Delaji podezrele hodně chyb!!!!! Lžou a ukládají pokuty !!!!!!

   • Lukáš napsal:

    Paní Anno, asi byste si měla nejdříve zjistit, co Klik.cz vlastně je…určitě ne pojišťovna 😉
    Předpokládám, že vy jste chybu nikdy neudělala…já jsem klientem Klikpojisteni několik let a jsem velice spokojený, samozřejmě sem tam nějaká chybka se vloudila, ale vždy došlo k její nápravě…hold pojištění se sjednává po telefonu a musíte počítat s tím, že k chybě dojít může a proto vás určitě stejně jako mě upozornila operátorka vždy, abych si smlouvu pečlivě zkontroloval…
    Akorát by mě zajímalo jaké pokuty ukládají, asi byste si měla pořádně přečíst, kdo vám dopisy s pokutami zasílá, ale Klik to určitě nebude…spíš bych vsadil na skutečnou pojišťovnu a i ta k tomu musí mít reálný důvod

 17. oldřich napsal:

  díky všem za zajímavé informace, vzhledem ke zdražování pojistného se rozhlížím kam přejít za solidních podmínek, o kliku jsem uvažoval , no měním názor a budu pátrat po slušné pojistce jinde, přeji všem hezký nový rok

 18. XXXX napsal:

  Dobrý den, určitě bych tuto firmu nedoporučil jako zaměstnavatele. V Klikpojištění jsem pracoval 1 rok a byla to moje nejhorší pracovní zkušenost. Nešlo ani tolik o pracovní náplň, ale jako o otřesné chování ze strany vedení. Buzerace největšího kalibru, stálé Vám někdo “funěl” za zády a to co Vám naslibují na pohovoru je ve finále poloviční pravda. Z 25 operátorů jich 21 odcházelo každý měsíc se základem. Manager CC je největší lidská hyena se kterou jsem se za celý svůj život shledal a nic mu není proti srsti – jde přes mrtvoly. Jen aby si dosáhl svého a v buzeraci lidí si vysloveně libuje. Kdybych zde měl vypsat všechny konkrétní případy, vydalo by to na celou knihu. Jediné co mohu udělat, je doporučit do této společnosti NECHODIT PRACOVAT.

  • D. A. napsal:

   Dobrý den.

   Musím říct, že já mám tedy uplně diametrálně odlišnou zkušenost. V Kliku jsem pracoval přes 9 měsíců a vzpomínám na něj v hodně dobrém.

   Nevím, že by mi někdo funěl za zády, či mě nějak buzeroval. Že je za měsíc pár náslechů na kvalitu hovoru (dá se spočítat na prstech jedný ruky), rozhodně za buzeraci nepovažuji. Nevím, co naslibovali na pohovor vám, ale mě v zásadě neřekli nic, co by pravda nebyla. Přístup ze strany vedení je uvolněný, až přátelský. Jediný, co mě iritovalo, byl až moc striktní důraz na danný pravidla. (Příklad: Překročíte pauzu o 3 vteřiny a už je problém). Nicméně z pohledu vedení to asi má nějaký důvod.
   To, že z 25-ti operátorů 21 odchází se základem, je pak, bez pardonu, absolutní blbost. To, že jsou tam určité malusy, za nesplnění požadavků na kvalitu hovoru, výkonnost, či pokuty, to je pravdou, někdy mi přišli i dost přemrštěný, ale stále jsem si tam odnášel i s malusy přes 20tis. čistýho a to jsem nebyl ani průměrný. A myslím si, že na to, že to byla práce de facto hned po škole, to není špatný výdělek. Možná tak 1 člověk z měsíce dostane nějaký K.O. na bonusech, ale to má taky nějaký důvod.

   Nemám také pak zkušenost, že by Manager nějak extrémě buzeroval kolektiv. Jako ano, někdy na někoho prostě zařve, jednou jsme se taky nepohodli ohledně nepoužití přestávky, když jsem šel na záchod, ale pode mě, jen prostě dělá svojí práci a myslím, že jí i dělá dobře.

   Občas jsem na práci, když jsem tam byl, nadával. Ne s každým jsem si sedl, ale v celkovým pohledu je tam super kolektiv, poměrně mladý, a perfektní Job pro absolventy.

   Nevím, proč jste vůči kliku takhle zakomplexovaný, chápu, že ne všechny kroky, na první pohled jsou zrovna super, ale ve směs nevidím důvod tuto společnost takhle hanit a vůbec se mi to nelíbí.

  • Anonym napsal:

   Dobrý den,

   musím souhlasit a firmu bych jako zaměstnavatele také nedoporučila. Buzerace, podvody a lži. V životě jsem nepotkala horšího člověka než managera CC. Nelidské jednání.

   • Anonym napsal:

    Nesmyslné strhávání peněz a po ukončení poměru přijde opravdu podivné malá výplata a když se jim snažíte dovolat a nebo dopsat jak je to možné a že chcete s někým mluvit tak vás ignorují 😂 debilové neskuteční 👍

  • petra napsal:

   Dobrý den, docela mám zájem zde pracovat. bude mě čekat pohovor- napiště prosím ještě něco. pauzy dovolená peníze chování atd ? děkuji

 19. Petr F. napsal:

  Za mě dobrý. Ono tyhle společnosti to maj poměrně těžký, protože nikdo sem asi nepůjde a nenapíše, že je vše ok. Každej nespokojenej ale svůj názor najevo dá. U mě v pohodě, celkem rychlý, domluva s operátorem fajn, i když na muj vkus dost rozvláčná. Cena 3600, dosud jsem platil o něco málo přes pětistovku víc. Nešlo ve výsledku ani tak o ty peníze jako spíš o to, že opravdu ušetří čas.

 20. Anonym napsal:

  Před uzavřením si pořádně přečtěte smlouvu. Ať pak nemusíte řešit, že máte uzavřenou pojistku na jiné auto.

 21. Drahomíra Prokešová napsal:

  Před 2 lety mi Klik zprostředkoval pojistku a povinné ručení na auto s AXA pojišťovnou s tím, že je nejlevnější. Po 1,5 roce došlo k pojistné události a pošťovna vyplatila pouze 40% nákladů na opravu,protože prý auto bylo, cituji: PODHODNOCENO!!!??? Ano, při mém hovoru s operátorem jsem na otázku: na kolik si auto ceníte, odpověděla, že asi na 80 tisíc, Jsem ale laik a navíc blondýna, takže jsem předpokládala, že na ohodnocení budou použity nějaké tabulky s ohledem na rok výroby, typ, výbavu, kubaturu atd. Toto jednání mi přijde nanejvýš neseriózní zvláště proto, že spoléháte na profesionalitu firmy u věcí, kterým prostě nerozumíte. Zkrátka “když ptáčka lapají…” jen nesmí dojít k pojistné události, při plnění se pak nestačíte divit. Z tohoto důvodu ostatním zájemcům naprosto nedporučuji KLIK pojištění ani pojišťovnu AXA, s níž mnoho mých známých má velmi špatnou zkušenost.

  • Petr Princ napsal:

   Dobrý den, dovolím si na tento komentář zareagovat.
   V pátek 17.3. ve 12:26 jsme od Vás obdrželi stížnost emailem, kterou jsme okamžitě ověřili. Uznali jsme chybu a následně Vám v úterý 21.3. odeslali 100% rozdílu mezi škodou a částkou uhrazenou pojišťovnou – bavíme se zde o částce 10 777 korun, které jsme Vám tentýž den odeslali na účet.

   Vše by tedy mělo být v pořádku, komentář bohužel vznikl ještě před oznámením a vyřešením problému. Přeji hezký den, Petr Princ, Klikpojištění.cz

 22. Márč napsal:

  Já bych se také ráda podělila se zkušeností s Klikem jelikož jsem momentálně dost nas…á. Otec vlastní automobil a nemůže s ním ze zdravotních důvodů jezdit tak s ním jezdím já a protože platí dost drahou pojistku tak jsme se domluvili, že pojistku sjednáme na mé jméno, ale on bude stále vlastníkem auta. Tak jsem si přes Klik telefonicky pojistku sjednala dne 2.5. Moc milý operátor, vše supr a když jsem se zeptala jak je to s výpovědí stávající pojistky mého otce tak mi řekl at se o nic nestaráme, že mi výpověd pošle, otec jí jen podepíše a doporučeně odešle na pojištovnu. Za 2 dny mi přišel návrh smlouvy se složenkou, kterou jsem ihned zaplatila. 15.5.mi volá paní z Kliku a ptala se zda jsem již složenku zaplatila tak jí říkám, že ano a kdy bude zaslána ta výpověd? A ona mi povídá, že to se mnou sjednával nějaký Mlčoch nebo jak se jmenuje a že je na něho spoleh a nemusím se bát.
  Včera už mi to nedalo tak jsem psala na Klik mail a ptala se jak je to s tou výpovědí, že dodnes mě ani otci nic nepřišlo. A dnes jsem měla kráááásný hovor kdy mi paní od nich sdělila, že si vyslechla onen hovor z data 2.5.kdy jsem pojistku sjednávala a že ano, že mi bylo slíbeno odeslání výpovědi, ale že se na to pozapomnělo a že se omlouvají. Takže já ted musím svou smlouvu vypovědět a zaplatí se drahá pojistka otce jelikož už propadla lhůta pro výpověd ze strany otce. Opravdu super, že budu jezdit rok na jeho pojistku. A dostala jsem krásnou radu. Máme prý odnést značky do depozitu (tím se pojistka otce zruší) a pak si pro ně zas jít, ale paní asi neví, že za to všechno jsou také nějaké poplatky tak asi vyjde méně zaplatit tu tátovu drahou pojistku. Opravdu ti kliku moc, moc děkuji. Měli jsme to s tátou nechat jak to bylo a né, že já mám ted lítání kvůli výpovědi a hlavně jsem to již zaplatila tak jsem zvědavá kdy mi budou vráceny peníze. Vaše omluva za vzniklé komplikace je mi opravdu k ničemu.

  • Havránek napsal:

   Z vlastních zkušeností vím, že pokud je někdo spokojený, tak nenapíše, naopak pokud má někdo problém, tak napíše vždy :-). Já jsem s Klikem uzavíral pojistku na auto, nakonec mi našli Direct, a za mě spokojenost. Zelená karta došla ihned a zdejší názory, že nezasílají zelenou kartu, mi spíš přijdou jako nějaký útoky konkurence, vzhledem k tomu, že hned po zavěšení máte na emailu zelenou kartu. Nebo holt někdo nekontroluje email, to nevím 🙂 Pravá zelená karta je pak přímo od pojišťovny a to už je na ní, kdy to zašlou. Mě to Direct poslal asi za týden.

   Cena velmi slušná, úspora oproti standardní nabídce asi 10%, což bylo ale dost vzhledem k tomu, že jsem si rovnou zařizoval i havarijko.
   Je to prostě klasická “heureka” na pojištění. Srovná nabídky od pojišťoven, přičemž má nějaký obchodní slevy navíc, takže tím pádem zaplatíte míň, než normálně. Na druhou stranu třeba kamarád měl asi nějakou vylepšenou nabídku u tuším Axy a platil by s Klikem stejně. Takže záleží, jak moc vás má pojišťovna ráda a kolik platíte. Za mě každopádně doporučuji.

 23. veronika napsal:

  Dobrý den ,dnes jsem si sjednala povinné ručení u klik pojištění byly příjemní a rozhodně budu platit méně něž u axa pojištovny ,chtěl klasické informace jako u jiných pojištoven ještě uvidím jak to přijde jestli vše bude v pořádku u axi pojištovny my přišly dvě smlouvy na 8000kč ročně a pak platit 1465 kč čtvrtletně na jedny jsem dlužila a druhou jsem platila nechapající hlava my to nebrala a když jsembyla na pojištovně tak mi řekla že tu roční mam vyhodit co to v dnešní době je nechapu na konec mi přišla exekuce a tím mi obě pojistky skončili skušenost katastrofa díky veronika

 24. Holý napsal:

  Chtěl jsem uzavřít přes klik povinné ručení ,ale ani napodruhé neposlali správný návrh smlouvy ,tak nevím jestli se na ně ještě spolehnout..

  • Jarmila napsal:

   Zavolejte na tel. 810 200 211 nebo napište operátorovi, který s Vámi smlouvu sjednával, nebo na info@klikpojisteni.cz. Mít chybu ve smlouvě je samozřejmě nemilé, ale chyba se dá vždycky opravit. Co se týká pojištění, tak spolehnout se určitě můžete.

  • Jitka napsal:

   Také jsem si zjednala povinné ručení od Klik a přišlo mi vše v pořádku,budu platit skoro o polovinu méně než předtím.

   • Mark165165 napsal:

    Trochu mne prekvapuje ze jako clovek ktery ma vubec prvni auto a pojisteni si zrizuji poprve v zivote jsem dostal nabidku 3000 Kc od Slavia pojistovny zatimco ostatni jsou v teto srovnavacce MNOHEM drazsi. Kdyz jsem pak kontaktoval slavija pojistovni tak ti mi byli schopni nabidnout nejmene 3500 a nedokazali jit niz pry prave kvuli me 0 mesicni historii. Takze jak tomu mam rozumet ? znamena to ze klik nabizi lepsi podminky nez samotne pojistovny nebo maji jen chybu ve srovnavacce ?

    • Rosťa Vítek napsal:

     To jsou tzv tajné úmluvy,proč si myslíte,že ČEZ a RWE dnes Innogy který je gigant ve svém oboru,ČEZ elektřina RWE plyn. A nabízejí elektřinu i plyn. U elektrárny mám levnější plyn než u plynárny a u té samé plynárny jsem mel levnější elektřinu 🙂
     Dělal js pojistovani je to prostě jen dohoda mezi nimi 🙂

 25. Thomas Shroeder napsal:

  Je to jen firma co se snaží upřednostnit firmy se kterými mají výhodné podmínky , proto konkurenci, která je levnější vám vůbec nezobrazí. Ty co vycházeli draze jsem zkontaktoval a dostal jsem úplně jiné (lepší) podmínky než psali oni.
  Takže je to nepoužitelné a nemá cenu se nimi vůbec zabývat, lepší je napsat mail o nabídku pojištěni pojišťovnám o které mám zájem. Ti vás zkontaktuji a dají nabídku a Vy si je jednoduše srovnáte sami a nenecháte se napálit od rádoby srovnávací firmě. Úspora byla 1/4 oproti nabídce klik.cz

  • Mark165165 napsal:

   I když jsem kontaktoval ostatní pojištovny a ty byly ochotny částku snížit, nikdy se nedostali pod částku kterou nabízela přes klik Slavia … konkrétně: Slavia 3500, Kooperativa 4200 (po prý významném snížení), takže velké pojišťovny ze svých předražených nabídek sice umí něco slevnit ale ANI POTOM výhodné nejsou.

 26. petr napsal:

  dobry den kdyz jsem zaslal penize nabyla smlouva platnost ? za jakych podminek muzu odstoupit od smlouvy ?

 27. Pavel napsal:

  Klikpojisteni, nikdy!! Chtěl jsem levnejsi povinné ručení, zkusil srovnávací na jejich strankach, ceny nic moc. Pak telefon v tu nejblbejsi dobu. Dohodou o zavolání druhy den v dohodnutý čas v pořádku. A závěr bez rodného čísla nejsou schopný ověřit bonusy a nabídku nedělají. Proč do nabídky rodné číslo??? Takže příště přímo pojišťovna a nic jiného. Nakonec stávající pojišťovna za stejných podmínek super cena. Česká je nejlepší.

  • Dyzel napsal:

   Jestli můžu rozumným lidem poradit, tak si klik nedávejte! Neplní smluvní podmínky, zelená karta chodí na jiné jméno, a když je problém s havárkou tak se Vám neozvou. (nedovoláte se!)

   • Karl0 napsal:

    Co já vím, tak zelenou kartu posílají nejdřív vždy dočasnou a je pak na pojišťovně jako takové, aby jí vyměnila (nevím jistě). Já s nima neměl problém, naopak jsem ušetřil. Kamarád si tam dělal nabídku taky, ale ten se dostal plus minus na to samé, co platil dosud.

   • Pavel Kvítečka napsal:

    Blbost. Vyřizují pojistky mimo jiné tak, že jim zavoláte. Jediný rozumný důvod, proč by se jim nedalo dovolat? To jste volal schválně ve 3 ráno, ne?

   • Veronika napsal:

    Dobrý den,

    zda je ve smlouvě uveden jiný vlastník vozu – než je pojistník, tak dle nového zákona jsou povinni zaslat zelenou kartu na vlastníka. Jak to vypadá tak tomu asi moc nerozumíte a jen ošklivě pomlouváte. Z jakého důvodu by Vám Klik pomáhal s havárkou? O toto se stará likvidační oddělení Vaší pojišťovny. ( A jak určitě víte Klik pomáhá hledat nejlevnější pojištění u pojišťoven.) Takže doporučím nejdříve znát fakta a pak někomu radit!!

   • Mark165165 napsal:

    jen nesmyslně pomlouváte. Ale to je bohužel normální, kdykoliv je na trhu někdo výhodnější mohou se ostatní přetrhnout aby těch absurdních pomluv bylo najednou co nejvíc …

  • Petr napsal:

   Dobrý den,

   rodné číslo je důležité i pro nabídku, jelikož na něj máte vázány skutečně tzv. bezeškodné měsíce. Dnes je každá pojišťovna napojena online na databázi, kde se tyto informace stáhnou. Je ovšem zapotřebí znát Vaše jméno a r.č.

   • Jan napsal:

    To není pravda, datábaze ČKP umí vyhlédavat i dle data narození a jména. Sdělit rodné číslo by Vás nikdo nutit neměl, jedná se o zneužitelný údaj.

    • D. A. napsal:

     Pane Jan, povězte mi: Když bych zavolal na ČKP a chtěl zjistit bonusy (což je též citlivý údaj), tak mi ho řeknou jen podle jména a data narození? Bez předložní občanky, nebo rč?? To mi příjde nezodpovědný, respektive spíše zvláštní.

 28. Zuzana napsal:

  V prosinci jsem s Klikpojištění uzavírala povinné ručení. Naprosto bez problémů. Přišel návrh smlouvy, který se smlouvou stane po zaplacení předmětné částky.Návrh přišel včetně veškerých podmínek pojišťovny, takže člověk má dost času si prostudovat do čeho jde. Když člověk nezaplatí smlouva/návrh automaticky zaniká. SMS mi přišlo potvrzení o zaplacení, e-mailem a následně poštou zelená karta. Po zaplacení mi přišla finální smlouva. Zelená karta jde obratem poštou. Přišlo mi i potvrzení o zaslání fotodokumentace skel, která byla v rámci smlouvy připojištěna.Za mě OK.

 29. Mirek napsal:

  Dobrý den. Minulý týden mě oslovila telefonicky nějaká paní z KLIK pojištění. Ptala se mně na výročí smlouvy momentálního zákonného pojištění. Sdělil jsem jí,že výročí smlouvy u Triglavu je 8.2.2015 a ať mi vypracuje nějaký levnější návrh na zákonné pojištění u jiné pojištovny než je Triglav. Dohodli jsme se na výhodnější pojištění u pojistovny AXA. Ale ona okamžitě poslala emailem smlouvu, zel.kartu a další věci k tomu, což je vpořádku. Ale smlouva mi přišla ode dne 16.12.2014, což je absolutní nesmysl,protože do 8.2.2015 jsem pojištěný u Triglavu a hlavně tučně je vyznačeno,že to musim příští týden zaplatit!!!Tak nevím jestli Klik pojištění je na tom tak špatně, že chtějí co nejdřívé peníze nebo nechápu proč mi udělala smlouvu od 16.12.2014. Nějaký důvod k tomu měl. A mít dvě zaplacené pojistky na jedno auto najednou zrovna nemusím mít. Vůbec se mi to nepozdáváa nelíbí se mi ,že na nikoho neexistuje kontakt, asi kvůli zodpovědnosti(jen se všude objevuje KLIK pojištění. Takže se patřičné osobě, která vám udělala pojištění nikdy nedovoláte.

  • Vajkiki napsal:

   Nejjednodušeji odepsat dotyčné na její email at opraví datum. Na návrhu je ale vždy uvedeno datum sjednani, tedy si to neplest. A casta chyba neplest pojistné a splatku pojistneho.

 30. ManinBlack napsal:

  Sjednal jsem si pojištění přes telefon, dokumenty mi přišly domů, ale našel jsem si levnější variantu a nakonec se rozhodl jinak, po doručení dokumentů mi volali ,že prý jsem zatím nepodepsal smlouvu,že pokud mám něco jiného a nehodlám podepsat smlouvu, jedná se o podvod a že na mě podají trestní oznámení…toto jednání se mi opravdu nelíbilo, smlouvu jsem nepodepsal ani nezaplatil ,tutíž nevznikl žádný právník vztah … a vyhrožování z jejich strany hrozné…

  • Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, ale musí se jednat o nedorozumění.
   U nás žádnou smlouvu nepodepisujete. Takže jsme Vám ji ani nemohli zaslat, tím méně Vás nutit k podpisu.
   Máte-li u nás zájem o vybrané pojištění, zašleme Vám v souladu s par. 1820 a dalšími občanského zákoníku elektronicky návrh smlouvy a veškeré další dokumenty včetně pojistných podmínek. Vy máte minimálně týden na prostudování návrhu smlouvy a souvisejících podmínek. Pokud jste spokojen, smlouvu akceptujete jejím zaplacením. My Vás pouze upozorníme na splatnost smlouvy, abyste se vyhnul situaci, že nemáte auto pojištěno. Akceptace smlouvy zaplacením je však jen a pouze Vaše volba.

  • Anonym napsal:

   Tomu neverim nejste nahodou zamestnanec konkurence a schvalne hazite spinu na ne pokud najdete levnejsi pojisteni nez u kliku tak leda cpp se zavazkem coz kdyz se pak neco stane tak se nedoplatite a nebo leda jste to mel pres e pojisteni ty jaou schopni napsat do smlouvy cokoliv spatne aby vas pojistily a kdyz se vam pak neco stane muzete si brat uver pojistovna smlouvu vypovi a nebo kazdy je hrdina kdyz si necha od kliku udelat navrch a jde s nim na pojistovnu a ta mu to da levneji proc vam ty levne pojistky nedaji vase super pojistovny rovnou jsme leda narod tupcu kdyz jsem delal jeste v pojostovnictvi mel jsem tam klientku ktera chtela povinne ruceni jeji skvela maklerka ji uzavrela axu za 4000 kc a ja ji tu samou nabidl za 2000 kc a ona mi rekla ze si usporu predstavovala vetsi takze si necha tu starou

 31. Petra V napsal:

  Spíš menší společnost, která stojí o klienty, čemuž odpovídá její zákaznický servis. Při sjednávání havarijního pojištění jsem nenarazila na žádný problém.

  • Miroslav napsal:

   Taky jsem si u nich sjednal havarijní pojištění s důrazem na to,že u nás před barákem je málo místa na parkování a že občas někdo do někoho “ťukne”,takže chci být proti tomu pojištěn…Bohužel ani ne po měsíci do mně někdo ťuknul trochu víc(záhakl na tažné moje auto-mimochodem SUV s výškou 180cm..),výsledek:ohnutý ochraný rám,zničené světlo,zlomený nárazník,škoda asi tak za 25-30000,-kč,po zhruba 14-ti dnech znělo vyjádření na to že na toto se pojištění nevztahuje 🙁 a jediné co mi řekli,tak můžete pojištění zrušit…HAHAhaha a to se vyplatí!!!!!!!!

   • Petra V napsal:

    To ovšem záleží na podmínkách pojišťovny, se kterou byla uzavřená smlouva.

   • Dobrý den,
    Je nám líto, že máte takovou zkušenost. Nicméně vyjádření, které jste dostal, jste musel dostat od Vámi vybrané pojišťovny, protože my jako makléř pojistné události neřešíme, ty jsou řešeny přímo s pojišťovnou.
    Nicméně pokud máte pocit, že jsme Vám dali nepřesné informace při sjednání pojištění, ozvěte se nám, předmětný hovor analyzujeme a je-li chyba na naší straně, postavíme se k tomu čelem. Občas bohužel můžeme udělat chybu, ale vždy ji vyřešíme.
    Za Klikpojisteni.cz
    Kateřina Hašková

   • Dyzel napsal:

    Mám tam pojištění proti střetu se zvěří. Bohožel se stalo! Výsledek? Hnus! Nikdo nic neřeší. Mít dažší vozidlo už chodím pěšky.

 32. Martináč napsal:

  Klik pojištění jsem jednou využil kvůli cestovnímu pojištění. Na poslední chvíli jsem si uvědomil, že ho budu potřebovat druhý den a zrovna byla neděle. Díky tomu, že call centrum funguje i o víkendech, jsem tak mohl smlouvu na polední chvíli bez problému uzavřít. Operátorka ochotná, vše proběhlo naprosto v pořádku.
  Nevím, jak to přesně chodí s jinými typy pojištění, ale vždycky je dobré se přesvědčit přímo u pojišťovny, jestli platba došla, protože pokud není provedena do termínu splatnosti, smlouva se automaticky ruší. To je ale věcí pojišťovny, nikoliv srovnávače, který je jen zprostředkovatelem.

 33. Jakub napsal:

  Dodry den,
  rad bych se ke klikpojisteni vyjadril.Podle me je to neprofesionalni firma,ktere jde jen o uzavreni co nejvetsiho poctu smluv bez ohledu na zakaznika.
  Uzavrel jsem pres klikpojisteni havarijni pojisteni.Telefonicky jsem jim sdelil,ze pojisteni od CSOB se mi zamlouva a obratem uz mi prisel e-mail,ze je pojistka uzavrena.Bez jakekoliv moznosti nahledu na smlouvu nebo nejakeho odsouhlaseni.Proste smlouva byla najednou bez jakehokoliv souhlasu na svete.
  Pozdeji me klikpojisteni poslalo sms,ze bych mel pojistku zaplatit.OK.Zaplatil jsem.Dal uz ale nic.Zadne potrzeni,ze platbu prijali,zadne potvrzeni,ze pojistka je platna…Proste nic.
  Tuhle firmu NEDOPORUCUJI vyuzit.

  Jakub

  • Jana napsal:

   Řekla bych, že je chyba na Vaší straně. Neumíte, číst. Jasně píší, že smlouva vznikne zaplacením. Nedám na Klikpojištění dopustit, milý operátoři, výborný zákaznický servis. Takle by to mělo být všude.

  • Patrik napsal:

   Chtělo by to nejdříve trochu znát české právo, než se kvůli své neznalosti zbytečně dušovat. Právoplatné uzavření smlouvy lze i přes telefon. Pravděpodobně si hovory nahrávají, proto nechápu Vaše argumenty 🙂
   Pěkný víkend!

   • Jitka napsal:

    taky jsem s klik – operátorem mluvila o tom,že chci změnit pojišťovnu i pojistku,dohodli jsme se,že mi do emailu pošle NÁVRH pojistné smlouvy a že si mám pročíst i podmínky,čili návrh není uzavřená smlouva,tu uzavřete zaplacením

  • Anonym napsal:

   Souhlasim, lakaji na snadne sjednani a dobre ceny…vetsina z toho neni pravda…v 90% pripadu doporucuji AXA, protoze s nimi maji dohodu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.