Kde vám půjčí i o víkendu


Doba plná pokroků se každého člověka dotýká ve všech oblastech života. Je tomu tak i v oblasti půjček. Některé nebankovní společnosti poskytují půjčky 24 hodin denně a vy si tak můžete tzv. rychlou půjčku vyřídit z pohodlí domova kdykoliv. V tomto článku se dozvíte o třech nejznámějších společnostech, které tuto službu nabízejí. Výhodou je fakt, že není třeba čekat na všední den. Na druhé straně je ale nutné zdůraznit, že se jedná o nebankovní půjčky, jež se mnohdy bankovním nemohou vyrovnat.

Začneme u společnosti Kredito24, která nabízí půjčky od 1 000 do 12 500 Kč se splatností od 1 do 30 dní. Nutno podotknout, že jedná o jednu z rychlých nebankovních půjček a má tak omezené parametry. Jako první si klienti zvolí výši, kterou si chtějí půjčit (úvěrový limit je postupně zvyšován s každou další půjčkou). Žádost obsahující stanovenou výši klient odešle online a poté převede 1 Kč, která slouží k ověření jeho bankovního účtu. Půjčka bude expresně klientovi odeslána do 1 minuty od schválení. Čas strávený u počítače může být pouze 30 minut.

kredito24.cz

Druhou společností je MoneyNow a její Půjčka7. Proces žádosti je naprosto shodný s Kredito24, ovšem u této společnosti může klient požádat o částku pouze do 5 000 Kč (tato výše ale bude klientovi poskytnuta až po třetí splacené půjčce).

money now

Poslední srovnávanou půjčkou v rámci tohoto článku je Finpůjčka24. Tento produkt se řadí mezi SMS půjčky, kdy je možno žádat až o 8 000 Kč. Opět se jedná o velice podobný proces, kde jeho časová náročnost nepřekročí 60 minut.

fin půjčka

Závěrem je tedy možno konstatovat, že klienti mohou zapomenout na předkládání dokladů a shánění dokumentů. V současné době je tak možné si půjčit bez nutnosti osobního kontaktu s bankéřem a ušetřit tak množství času. Ale pokud se klienti rozhodnou pro tento způsob žádosti o úvěr, je nutno počítat s vysokými úroky a nízkými částkami.

Zdroj: www.pujcitsi.cz


Podobné recenze