Kamali – aktualita - recenze, zkušenosti a diskuze


Od 1.února 2017 dochází na českém trhu s úvěrovými produkty k zajímavé změně. Společnost Home Credit, která patří k předním poskytovatelům nebankovních půjček, se rozhodla přejmenovat a lehce upravit jeden ze svých oblíbených produktů – Japonskou půjčku. Ta se od 1.února jmenuje Kamali a chystá se na expanzi i do dalších zemí.

Jedná se už o druhé přebrandování této oblíbené nebankovní půjčky. Ta začínala pod názvem Click Credit, ale v srpnu 2015 došlo k její proměně na novou Japonskou půjčku. Ta byla ještě výhodnější než původní Click Credit a díky svým nízkým poplatkům a celkově velmi výhodným podmínkám si získala velkou oblibu mezi veřejností. O její kvalitě svědčila i řada pochvalných recenzí, vítězství v různých nezávislých srovnáních a především velký zájem od klientů z celé ČR.

Nová půjčka Kamali navazuje na původní Japonskou půjčku, ale přináší několik novinek, z nichž všechny jsou velmi pozitivní a díky nim bude půjčka ještě přátelštější a lepší než doposud. Konkrétně tedy od 1.února 2017 dochází k těmto změnám:

  • název se mění z Japonské půjčky na Kamali, s tím souvisí i změna loga a grafických prvků
  • půjčka se kromě České republiky bude poskytovat i v jiných zemích
  • stálí klienti si budou nově moci půjčit až 20 000 Kč (doposud to bylo jen 15 000 Kč)
  • odložit si termín splatnosti bude ještě jednodušší a levnější než doposud
  • snadnější a pohodlnější bude i samotný proces sjednání úvěru
  • zcela přepracovaná bude také klientská sekce, která bude přehlednější
  • provozovatel půjčky nově spolupracuje s Poradnou při finanční tísni a pomůže tak lidem, kteří by se dostali do finančních potíží
  • nově bude poskytována doplňková služba Bezpečná splátka
  • za prodloužení splatnosti bude stačit uhradit pouze jednu korunu
Nová půjčka Kamali navazuje na původní Japonskou půjčku, ale přináší několik novinek, z nichž všechny jsou velmi pozitivní a díky nim bude půjčka ještě přátelštější a lepší než doposud.

Nová půjčka Kamali navazuje na původní Japonskou půjčku, ale přináší několik novinek, z nichž všechny jsou velmi pozitivní a díky nim bude půjčka ještě přátelštější a lepší než doposud.

Nová nebankovní půjčka Kamali od společnosti Home Credit tak bude i nadále nejbezpečnějším nebankovním úvěrem v Česku. Nabídne stále výhodné podmínky, nízké poplatky, zůstane i možnost vzít si velkou půjčku až do 200 000 Kč. Pro ty klienty, kteří by se dostali do situace, kdy nebudou mít dost peněz na splátku, pak Kamali přináší bezkonkurenčně nejlepší služby a maximální podporu v jejich situaci.

Žádost o půjčku

Podobné recenze