JT BANKA


JT BANKA, a.s. je bankovní instituce, která působí na českém trhu od roku 1998. V roce 2012 otevřela dvě pobočky (v Brně a Ostravě). Nabízí bankovní služby od běžných účtů a na ně navázaných hotovostních i bezhotovostních tuzemských i zahraničních operací přes propracovaný systém, úschovu cenností, účty pro bezpečnou úschovu a administraci cenných papírů, přístup k obchodování s cennými papíry na burzách až po bezpečnostní schránky. Produkty může klient zřídit a obsluhovat prostřednictvím privátního bankéře anebo je spravovat z pohodlí domova přes ebanking. Banku vlastní slovenská finanční skupina JT.

 Recenze bežných účtů

Účty: Běžný účet – jedná se o účet pro fyzické osoby – účet je veden zdarma a v rámci něho jsou 3 výběry z bankomatů nejen v ČR, ale celé EU – možnost využívání internetového bankovnictví ePortál JT Banky – volba účtu v těchto měnách: CZK, EUR, USD, GBP, CHF, RUB – minimální vklad 10 000 Kč – odchozí platby a vklady zdarma

Výhody banky

  • banka je výhodná volba pro investory
  • velmi výhodné úročení na spořících produktech
  • individuální přístup ke klientovi

Nevýhody banky

  • velmi malý počet poboček (pouze 3 na území ČR)
  • neposkytuje úvěry ani hypotéky
  • velmi úzké portfolio (pouze investiční a spořící produkty)

Produkty banky

  • účty – Běžný účet
  • spořící produkty – Vkladový účet s 33 denní výpovědní lhůtou, Vkladový účet s 3 měsíční výpovědní lhůtou, Clear deal, Termínovaný vklad, Prémie nad inflací, Rumunské oživení

Internetové bankovnictví

ePortál JT Banky https://e-portal.jtbank.cz/

Internetové bankovnictví, které poskytuje přehledné zobrazení všech služeb využívaných od JT Banky. Funguje 24/7, tedy klient jej může používat kdykoliv z internetového prohlížeče. Přihlášení probíhá zadáním uživatelského jména a hesla. Poté je majitel účtu ověřen pomocí autentizačního zařízení, které je poskytnuto bankou. Bankovnictví nabízí přehled využívaných služeb, které se týkají převážně investic.

Pobočky

Sídlo JT Banka, a.s.  je na adrese Pobřežní 14, Praha 8, kde je také jediná pobočka v Praze. Celkem jsou v ČR 3 pobočky. V Brně je pobočka na adrese Trnitá 500/7 a v Ostravě na adrese Nádražní 305/5.

O společnosti

Slovenská skupina JT se zaměřuje na poskytování komplexních služeb spojených s privátním bankovnictvím, správou majetku privátních klientů a institucí, investičním bankovnictvím a projektovým financováním. Své služby rozvíjí především na trzích České republiky, Slovenska a Ruské federace.

Reklama

Kontakty

  • Infolinka +420 800 707 606 (PO-NE 9-17)
  • e-mail – info@jtbank.cz

JT BANKA
3.4 (67%) 20

Podobné recenze