Japonská půjčka a soutěž o nový smartphone - recenze, zkušenosti a diskuze


Plánujete si v nejbližší době sjednat novou půjčku, ale ještě nejste rozhodnutí, u které společnosti si žádost podáte? V měsíci listopadu byste určitě měli zvážit oblíbenou Japonskou půjčku, kterou provozuje společnost Home Credit – můžete totiž vyhrát kvalitní chytrý telefon značky Samsung. Šance na výhru je vysoká a hrát o ceny se bude celý tento měsíc – Japonská půjčka se tak v listopadu vyplatí ještě víc než kdy jindy.

Japonská půjčka – nejlevnější nebankovní půjčka v ČR

Japonská půjčka je na českém trhu s nebankovními úvěry už více než rok. Na trh byla uvedena v loňském roce, kdy nahradila původní nebankovní půjčku, která se jmenovala Click Credit. Nová Japonská půjčka pak přinesla ještě výhodnější podmínky a stala se bezkonkurenčně nejlevnějším a nejvýhodnějším nebankovním úvěrem, což platí doposud. Noví klienti mohou tuto půjčku získat zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků a úroků, opakovaní zákazníci pak mají nejnižší poplatky ze všech nebankovních půjček – za každých půjčených 1 000 Kč je poplatek pouhých 33 Kč. Nízké jsou ale i poplatky za prodloužení nebo případné sankce za pozdní splacení – Japonská půjčka je naprosto férová a bezpečná.

Japonská půjčka

V listopadu můžete vyhrát nový mobil Samsung – ve hře je 21 telefonů

Tento měsíc máte jedinečnou příležitost získat nejen dostupnou a levnou půjčku, ale ještě k tomu můžete vyhrát nový mobilní telefon. Soutěž probíhá po celý listopad (pouze ale v pracovní dny) a ve hře je celkem 21 kvalitních smartphonů značky Samsung. Konkrétně se jedná o modely Samsung Galaxy S6 (ve hře jsou 4 telefony) a Samsung Galaxy J3 Duos (ve hře je 17 telefonů).

Výhry každý všední den – šanci mají noví i stálí klienti

Vyhrát lze každý pracovní den a podmínky soutěže jsou jednoduché – každý všední den výhru získá ta uzavřená smlouva o půjčce, která ten den bude přesně 100. (stá) vyplacená. Šance je tak velmi vysoká a pro výhru nového špičkového mobilu se nemusíte nikde přihlašovat – stačí si jen podat žádost o Japonskou půjčku a nový smartphone Samsung může být při troše štěstí váš.

Výherci denně na webu Japonské půjčky

Jména šťastných výherců budou postupně zveřejňována na internetových stránkách Japonské půjčky na adrese www.japonskapujcka.cz. Informace o výhercích budou na webu umístěny každý pracovní den, vždy nejpozději do 18.00. Na stejném webu naleznete i veškeré další podrobné informace jak k podmínkám této soutěže, tak i k samotné Japonské půjčce.

Stručné informace o výhrách 

Závěrem pro vás ještě máme stručné charakteristiky obou mobilních telefonů, které tento měsíc můžete s Japonskou půjčkou vyhrát. Jak se můžete přesvědčit, nejde o žádné obyčejné kousky, ale o velmi kvalitní mobily se špičkovými vlastnostmi:

galaxy-s6-edge_gallery_front_blackSamsung Galaxy S6 – luxusní smartphone s osmi jádry a operačním systémem Android. Mobil má paměť RAM o velikosti 3072 MB, velký AMOLED displej o velikosti 5,1 palců s vysokým rozlišením (2560 x 1440) a fotoaparát s rozlišením 16 Mpix. Uživatelská paměť mobilu má kapacitu 32 GB. Poku jde o konektivitu, tak telefon podporuje i sítě LTE, můžete se tak spolehnout na nejrychlejší připojení k internetu. Samsung Galaxy S6 je v současné době jedním z nejlepších chytrých telefonů na našem trhu.

Samsung Galaxy J3 Duos – spolehlivý chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android a pětipalcovým displejem. Mobil má čtyři jádra, frekvenci procesoru 1,5 Ghz a velikost RAM 1,5 GB. I on podporuje rychlé sítě LTE, má také sloty hned na dvě SIM karty – v jednom mobilu tak můžete mít dvě telefonní čísla. Zadní fotoaparát má rozlišení 8 Mpx, přední pak 5 Mpx.

Žádost o půjčku

Podobné recenze