Japonská půjčka – novinky - recenze, zkušenosti a diskuze


Když vstupovala loni v srpnu na trh Japonská půjčka, byla neznámou značkou. Za 10 měsíců, díky nejlepší nabídce a jedinečné reklamě se dostala na druhé místo ve srovnání krátkodobých půjček. A její cena se měnit nebude. Japonská půjčka stále zůstane nejvýhodnější krátkodobou půjčkou, ovšem změní se řada jiných věcí. Podrobnosti najdete v tomto článku.

Japonská půjčka si dokázala díky unikátní reklamě a také díky nejnižší ceně na trhu za 10 měsíců od jejího vzniku získat výbornou pozici. Po Zaplo.cz, které je mimo jiné spojeno s propracovanou mediální podporou, se Japonská půjčka dostala na druhé místo. Průzkum byl proveden v dubnu 2016, je tedy relevantní a jeho výsledky jsou podpořeny i serverem www.uspory.cz. Japonská půjčka díky jednoduchým a srozumitelným podmínkám, pevně stanoveným ceníkem a poskytovateli Home Credit se stala nejžádanější půjčkou a také nejžádanější půjčkou před výplatou.

Japonská půjčka novinky 2016

Online dotazník 4/2016 – Japonská půjčka – novinky. Je už 2. v pořadí

Japonská půjčka – novinky

Jak již bylo zmíněno výše, ceny se nemění. Půjčka ve výši 1 000 Kč bude na 30 dní za 33 Kč a navíc splatnost bude vždy v pracovní den. Splatnost zmíněné půjčky 1 000 Kč se dá odložit o 30 dní a to za cenu 49 Kč. RPSN se u Japonské půjčky pohybuje kolem 50%. První půjčka je na 14 dní poskytována zdarma.

Splátky se dají rozložit na 10 měsíčních splátek, přičemž sankce jsou zastropované a jejich maximální výše je 799 Kč. Před udělením sankce z prodlení 79 Kč bude společnost čekat ještě 3 dny, aby mohla být platba připsána na její účet. U Japonské půjčky se nesetkáte s rozhodčími doložkami.

Japonská půjčka novinky 2016 (2)

Japonská půjčka je nejžádanější, zdroj: www.uspory.cz

Novinkou bude potřeba pouze občanského průkazu. Velice jednoduchý bude také podpis smlouvy pomocí SMS kódu. K ověření bankovního účtu již nebude muset být proveden převodem 1 Kč, ale je možno doložit výpis z účtu či printscreen z internet bankingu. O Japonskou půjčku si mohou žadatelé požádat nově také prostřednictvím telefonu a to kdykoliv a zdarma. Operátor žadateli sdělí výsledek žádosti do jedné minuty a v případě schválení je možno pokračovat přes odkaz zaslaný do e-mailu. Odložení splátek bylo možné i doteď, ale nyní je možno si splácení půjčky rozložit až na 10 měsíčních splátek. Klientovi je možno zpracovat splátkový kalendář bez poplatku. Klientům se nové webové stránky zobrazí nejen na počítači, ale také na mobilu či tabletu.

Žádost o půjčku

Podobné recenze