Inteligentní on-line porovnávač Úspory.cz


Úspory.cz jsou jedinečným a velice chytrým on-line porovnávačem, díky kterému můžeme ušetřit rovnou v několika nákladných oblastech našeho živobytí. A jak je to možné? Není to vůbec žádná věda. Portál pro nás srovnává aktuální a lákavé nabídky ze světa půjček, běžných či spořicích účtů, pojištění, hypoték, kreditních karet i energií.

 A jaká je jedna z největších výhod tohoto portálu? Rozhodně odborník na telefonu, kterého lze kontaktovat na speciální lince 840 877 877 v pracovní dny od 9:00 do 17:00. Specialisté z týmu Úspory nás totiž jen tak nenechají ve štychu a dobře poradí i v případě, že budeme stále při výběru z nabídky srovnávače váhat. Především tímto se webová stránka odlišuje od podobných a lze jí za to dát body navíc. Dobrou radu mimo to nalezneme i v informačních článcích a online průvodci.

Široký výběr půjček jenom pro nás

Tento online porovnávač nabízí rychlý a efektivní výběr půjčky, která nám bude sedět jako šitá na míru. Volit můžeme z bankovních i nebankovních společností či kategorie tzv. půjček před výplatou. Nabídka je přitom velice široká a online srovnávač nám hravě spočítá, která z půjček je pro nás tou nejvýhodnější a nejlevnější. Zdarma můžeme následně zadat nezávaznou poptávku, a to u více preferovaných společností či bank najednou – vybírat je finálně možné tedy z těch, které by v případě našeho zájmu poskytnutí půjčky schválili.

pujcky

Stejně dobře jako půjčku můžeme vybírat bankovní účty a kreditní karty. Právě jejich porovnání je poněkud neobvyklé, a to je škoda. Kreditní karty totiž přinášejí nejrůznější benefity a bonusy, mezi které patří například levnější nákupy, cestování, relaxace či slevy na telefonní služby u daných operátorů.
Pojištění nemusí být drahé

Víte, že až 64 % českých řidičů platí stále příliš mnoho za obyčejné povinné ručení? A to naprosto bezdůvodně. Právě pomocí chytrého portálu můžeme tuto částku porovnat se svým aktuálním povinným ručením a třeba se rozhodnout i pro změnu jeho poskytovatele. Vše lze provést naprosto jednoduše – do porovnávače stačí zadat základní informace o nás a našem vozidle. Posléze se zobrazí vyhovující nabídky, ze kterých lze vybrat okamžitě a ještě tentýž den obdržet zelenou kartu do naší e-mailové schránky.

ruceni

Podobně webová stránku funguje i při výběru havarijního pojištění, které náš automobil komplexně ochrání proti vandalismu, krádeži, havárii či živelné pohromě. A ani zde nemusíme platit příliš mnoho a rozhodně lze najít ještě výhodnější a lepší nabídku. To samé platí pro cestovní pojištění, které rovněž snadno vybereme a sjednáme již během několika minut.

Spoříme, bydlíme a šetříme

Online porovnávač nám nabídne i široký výběr a přehled v oblasti spořicích účtů, hypoték či stavebního spoření. A pokud již vysněné bydlení získáme, rozhodně se budeme snažit snížit ještě účty za energie – a to zvláště za plyn a elektřinu. Ročně díky této službě můžeme ušetřit tisíce korun, a to pomocí bezplatné změny dodavatele, kterou odborníci z Úspory.cz zvládnou zařídit za nás. My pouze vybereme tu nejvýhodnější nabídku, a pokud si sami ani v tomto případě nebudeme vědět rady, nemusíme vůbec zoufat – stále tu pro nás bude totiž specialista na energetiku.

Webový portál krom přehledného a snadno použitelného srovnávače nabízí i dobré čtení, do kterého patří novinky ze světa financí a energií či chytré rady týkající se toho, jak vlastně můžeme ušetřit. A nejde přitom o opakující se moudra, stránka totiž poskytuje skutečně inteligentní tipy, které mohou pomoci nejedné domácnosti.


Inteligentní on-line porovnávač Úspory.cz
4.8 (95.56%) 9

Podobné recenze