Hypotéka Českomoravské stavební spořitelny – Úvěry na vlastní bydlení


Českomoravská stavební spořitelna nabízí Hypotéku s Liškou, ale ta je poskytována od Hypoteční banky, tudíž se zaměříme na Úvěry na vlastní bydlení, které jsou spořitelnou nabízeny. Vlastní bydlení je možno financovat prostřednictvím překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření od Lišky. Úvěry jsou splatné až 30 let a jedná se jmenovitě o TOPKREDIT s úrokovou sazbou od 1,9% (zde je maximální doba splatnosti 20 let), TOPHYPO s úrokovou sazbou od 2,0% a u obou produktů je nutná zástava nemovitosti. Za zpracování žádostí klient zaplatí 1 000 Kč a za vedení účtu překlenovacího úvěru je roční poplatek 330 Kč. Překlenovací úvěry jsou vhodné i pro nové klienty s nutností založit si stavební spoření, s jehož pomocí poté bude poskytnut úvěr ze stavebního spoření a započne tak splácení jistiny. Úroková sazba úvěru ze stavebního spoření začíná na 2,95% a jeho vyřízení je zdarma. Využít se dají na koupi bytu, na pořízení rodinného domu, pozemku, výstavbu i přestavbu nemovitosti. A nově až 20% poskytnutého úvěru lze použít na volně stojící stoly, židle, sedací soupravy, šatní skříně, police a postele a dále na vestavěné i nevestavěné myčky nádobí, pračky, sušičky, ledničky, mikrovlnné trouby a mrazáky.

Základní údaje

 • výše: 30 000 Kč až 5 000 000 Kč
 • doba splatnosti: 5 až 30 let
 • úroková sazba: od 2,95% (překlenovací úvěr již od 1,9%)

Podmínky získání úvěru

 • prokázání dostatečného příjmu pro splácení úvěru
 • nabídnutí vhodného zajištění nemovitostí
 • zřízení stavebního spoření

Reklama

Výhody úvěru

 • spojení spoření na bydlení a výhodného úvěru
 • možnost snížení základu daně o zaplacené úroky
 • snadné a rychlé vyřízení úvěru
 • internetové bankovnictví mojeLiška
 • možnost využít až 20% úvěru na volně stojící stoly, židle, sedací soupravy, šatní skříně, police a postele a dále na vestavěné i nevestavěné myčky nádobí, pračky, sušičky, ledničky, mikrovlnné trouby a mrazáky.

Nevýhody úvěru

 • vyšší úrok než u klasických hypoték
 • nutnost mít stavební spoření

Často kladené dotazy

 1. Jak kdykoliv zjistím, kolik mám naspořeno u ČMSS nebo jak vysoký úvěr splácím? Pro ověření stavu účtu se zaregistrujte do internetového bankovnictví mojeLiška na adrese www.mojeliska.cz. Při registraci budete zadávat následující údaje: jméno a příjmení, datum narození, číslo smlouvy stavebního spoření a platnou e-mailovou adresu.
 2. Kdy mi končí úvěr? Až bude uhrazena celá jistina, příslušenství a veškeré další dluhy z úvěrové smlouvy vyplývající.
 3. Je možná mimořádná splátka úvěru ze stavebního spoření? Na úvěrový účet je možné provádět mimořádné vklady kdykoliv v průběhu splácení úvěru ze stavebního spoření. Po provedení vkladu je však třeba tuto skutečnost písemně oznámit ČMSS, aby došlo ke správnému zaúčtování.Pokud má být mimořádnou splátkou splacen celý zůstatek úvěru, je účastník povinen tuto skutečnost písemně oznámit ČMSS nejméně 1 měsíc předem. U překlenovacího úvěru není mimořádný vklad možný. Pokud zašlete vyšší částku, bude přeúčtována na váš dospořovací účet.

O společnosti

Skupina ČSOB je předním poskytovatelem finančních služeb v České republice. Je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především na svých domácích trzích – v Belgii a zemích střední a východní Evropy (v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku) – a působí i v dalších zemích a regionech celého světa. Nabízí svým zákazníkům širokou škálu bankovních produktů a služeb. Do produktového portfolia ČSOB a jejích dceřiných společností patří financování potřeb spojených s bydlením (hypotéky a půjčky ze stavebního spoření), pojistné produkty a penzijní fondy, produkty kolektivního financování a správa aktiv i specializované služby (leasing a factoring). Skupina ČSOB působí na českém trhu zejména pod obchodními značkami ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS).

Kontakt

 • Infolinka +420 225 225 225 (PO-PÁ 8-17)
 • e-mail– info@cmss.cz
 • kód banky : 7960
Žádost o půjčku

Podobné recenze