Hypotéka České spořitelny


Česká spořitelna

Nabídky všech možných bank a jejich hypoték se na vás hrnou ze všech stran a vy byste si radši v klidu sami vybrali tu nejvýhodnější právě pro vás? Pojďte se dozvědět, co vám nabízí Česká spořitelna se svojí hypotékou, která byla společností Fincentrum označena jako hypotéka roku 2012.

Prvním, co Česká spořitelna svému klientovi hned nabídne, je absence poplatků za vyřízení hypotéky a velká snadnost jejího vyřízení. Tímto se chytá jasného stávajícího trendu na finančním poli, který všemožným zbytečným poplatkům jasně říká – stejně jako spotřebitelé – ne. Tímto zbavením se poplatků a zbytečných byrokratických vyřizování tak Česká spořitelna pouze splňuje již dnes nutnou podmínku k získání si zákazníka na svou stranu. Co mu nabízí dále?

Výhodné úroky a peníze až do plné hodnoty nemovitosti

Úrokové zvýhodnění 0,3% vám Česká spořitelna poskytne, pokud si hypotéku uzavřete na déle než dvacet let a zvolíte si zároveň možnost tří až pětileté fixace úrokové sazby. Dále též můžete využít možnosti čerpat finance v plné výši ceny vaší nemovitosti, kterou pořizujete. Tato služba též podporuje celkový trend prodlužování hypoték na delší časový úsek a jejich komplexní pokrytí veškerých nákladů při pořizování nemovitosti. K těmto službám pak České spořitelna přidává možnost upravovat si vlastní splátky. Podle toho, jak se vám právě bude finančně dařit, si budete moci regulovat výši splátek, případně splácení celkově přerušit. Využít též budete moci funkce mimořádných splátek. Maximální doba, na kterou vám Česká spořitelna hypotéku vystaví, pak je 30 let.

Česká spořitelna též nabízí službu refinancování hypotéky. To znamená, že pokud nejste spokojeni se svou stávající hypotékou u jiné bankovní instituce a přáli byste si podmínky svého splácení změnit a hypotéka České spořitelny se vám zdá ve vašem případě výhodnější, můžete k ní „přestoupit“. Banka nahradí váš stávající hypoteční úvěr tím svým.


Podobné recenze