Hypoteční banka


Hypoteční banka a.s. je na českém trhu specialistou na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám a již více než dva roky je lídrem trhu s hypotékami. Jedná se o moderní a specializovanou banku se zvučným jménem nabízející optimální spektrum hypotečních produktů určených pro financování bydlení klientů. Díky profesionálně poskytovaným službám, flexibilitě, vstřícnému přístupu ke klientům a jedinečné spolupráci s našimi partnery bude i nadále udávat směr cesty v hypotečním bankovnictví.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Úvěry:  Hypotéka – široká paleta hypoték – úrok od 3,19% – splatnost od 5 do 30 let – fixace od 1 do 30 let – možnost provést mimořádnou splátku – pro vyřízení hypotéky je třeba doložení příjmů všech žadatelů a kupní smlouva nemovitosti (popř. smlouva o smlouvě budoucí kupní) – poskytnuty slevy na využívání běžného účtu a pojištění nemovitosti u ČSOB

Výhody banky

  • specializovaná banka na hypoteční úvěry
  • individuální přístup ke každému klientovi
  • výhodné úroky na hypotéky
  • virtuální pobočka – možnost radit se s bankéřem každý pracovní den od 16 do 21 hodin

Nevýhody banky

  • specializované bankovnictví zaměřené na hypoteční produkty
  • neexistence internetového bankovnictví

Produkty banky

  • hypotéka – Hypotéka na byt v osobním vlastnictví do 70% LTV, Hypotéka na dům, Hypotéka na pozemek, Hypotéka na družstevní byt, Hypotéka na rekreační objekt, Hypotéka na stavbu či rekonstrukci, Refinancování hypotéky, Americká hypotéka,
  • pojištění – Pojištění hypotéky

Internetové bankovnictví

Jelikož je Hypoteční banka, a.s. specialistou na hypoteční úvěry není internetové bankovnictví pro její činnost zapotřebí. Každý měsíc posílá klientů elektronickou podobou či podobou písemnou (podle zvoleného způsobu) výpis z hypotečního účtu.

Pobočky

Sídlo Hypoteční banky, a.s. je na adrese Radlická 333/150, Praha 5. Celkem je v ČR 26 poboček. V Praze je hlavní pobočka na adrese Na Poříčí 40/1051. V Brně je pobočka na adrese Malinovského náměstí 4 . V Ostravě na adrese Přívozská 3  a v Olomouci na adrese Riegrova 12.

O společnosti

Banka vnikla 10. ledna 1991 a původně působila jako univerzální obchodní banka regionálního charakteru. V září roku 1995 získala oprávnění k vydávání hypotečních zástavních listů a stala tak první bankou v České republice specializovanou na hypoteční úvěry. V červnu roku 2000 se majoritním vlastníkem stala Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB). Banka se tak stala součástí silné finanční Skupiny ČSOB. Jediným akcionářem banky je Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB). ČSOB poskytuje „pod jednou střechou“ služby spřízněných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a správy aktiv, přičemž koncept bankopojištění hraje stále větší roli.

Reklama

Kontakty


Podobné recenze