Home Credit půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Home Credit je českou nebankovní institucí poskytující půjčky od 10 000 do 250 000 Kč. Splatnost spotřebitelského úvěru je flexibilní. Společnost poskytuje také další finanční služby, jako je například splátkový prodej. V tomto oboru patří mezi nejvyhledávanější zprostředkovatele vůbec.

U Home Creditu si můžete v případě potřeby splátku za předem daných podmínek odložit. Stačí před datem její splatnosti zavolat na klientskou linku a dohodnout se s operátorem. Výši splátky si můžete měnit jak sami chcete, vždy je však potřeba poslat alespoň minimální splátku.

Recenze půjčky

 • Půjčka – 10 000 až 250 000 Kč
 • Jedná se o revolvingový úvěr
 • Půjčka na cokoliv
 • Peníze do druhého dne od podpisu smlouvy
 • Splatnost: Flexibilně vždy splácíte stanovené minimum, zbytek je na vás
 • Úroková sazba roční (orientační): od 9,88 %
 • RPSN: od 9.2 %
 • Vyplácí na: Bankovní účet, poštovní poukázka
 • Žádosti: Online, Telefonicky

Vlastnosti Flexibilní půjčky

 • Vyřízení půjčky: zdarma
 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano (stačí uvést výši příjmu bez doložení)
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Pro cizince: Ne

S Flexibilní půjčkou můžete splácet víc nebo míň, jak sami zrovna chcete. Stačí posílat jen minimální splátku. Půjčku můžete opakovaně čerpat.

Podmínky půjčky

 • Dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli
 • Trvalé bydliště nebo trvalý pobyt v ČR

Jak si půjčit

Celý proces žádosti o půjčku popíšeme v několika krocích. Jako první je nutno zavolat na bezplatnou linku nebo vyplnit na internetových stránkách formulář a budete kontaktováni zaměstnancem společnosti Home Credit. Připravte si k hovoru dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz musí být vždy u občanů ČR a k němu cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo zbrojní průkaz). V případě, že  jste zaměstnanec nebo OSVČ, připravte si údaje o zaměstnavateli nebo o svém podnikání (přesný název, adresa, telefonní číslo a IČ). Peníze poté obdržíte na účet nebo si je můžete vyzvednout na poště.

Příklad splátek

Výše úvěru 150 000 Kč, roční úroková sazba 12,88 %, RPSN 13,67 %, celkem zaplatíte 160 466 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 14 110 Kč, 13 976 Kč, 13 842 Kč, 13 708 Kč, 13 573 Kč, 13 439 Kč, 13 305 Kč, 13 171 Kč, 13 037 Kč, 12 903 Kč, 12 768 Kč, 12 634 Kč.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Musím při žádosti o úvěr dokládat potvrzení o příjmu? Výši příjmu v žádosti o úvěr uvádíte, potvrzení o příjmu ale nevyžadujeme.
 2. Kolik zaplatím za vyřízení půjčky? Za vyřízení půjčky neplatíte žádný poplatek, vyřízení půjčky je zdarma.
 3. Mohu si k půjčce sjednat pojištění pro případ, že nebudu moci splácet? Ano, pokud splňujete podmínky pro vstup do pojištění, můžete si při uzavírání úvěrové smlouvy zvolit Pojištění výdajů. Pojistné plnění z daného pojištění je vypláceno přímo klientovi, který se dle svého uvážení rozhodne, jak je použije.
 4. Jakým způsobem mi budou peníze vyplaceny? V případě půjčky sjednané po telefonu Vám peníze pošleme buď na bankovní účet vedený na Vaše jméno, nebo si je jednoduše vyzvednete na poště. V případě online půjčky Vám peníze pošleme na Váš účet.

Výhody půjčky

 • Půjčka od 10 000 až do 250 000 Kč
 • Půjčka s nízkým úrokem, možnost předčasného doplacení zdarma
 • Osobní půjčka bez nutnosti osobní schůzky online nebo po telefonu
 • Flexibilní splácení a opětovné čerpání
 • Splácíte podle svých aktuálních možností, stačí poslat minimální splátku
 • Půjčka pro podnikatele
 • Půjčka pro důchodce
 • Nyní vrací 25 % splacených úroků nazpět v prvním roce

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,9 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč, 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny, a to vždy do 20. dne v měsíci. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.

O společnosti

Home Credit a. s. je součástí mezinárodní Skupiny Home Credit, která dále patří do mezinárodní finanční skupiny PPF a je společností která na český trh vstoupila v roce 1997. Za skupinou PPF stojí český miliardář a nejbohatší muž v ČR Petr Kellner. (více

U Home Credit můžete získat nejen půjčky, ale také kreditní karty až s padesátidenním bezúročným obdobím nebo konsolidace půjček. Velkou výhodou Home Credit je možnost sjednání půjčky na pobočce České pošty. Obyvatelé mohou tedy navštívit Home Credit Brno, Ostrava, Kladno, Praha a velice rychle si půjčit až 40 000. Vyřízení po telefonu je také možné a velice jednoduché. V roce 2011 Home Credit v Česku půjčil celkem 8,75 mld. Kč a celkem během své existence už poskytl úvěr více než dvěma milionům unikátních klientů.

Další produkty

Kontakty

 • Home Credit, a. s.
 • Nové sady 996/25, 602 00, Brno
 • Telefon:+420 542 100 100
 • E-mail: homecredit@homecredit.cz
Žádost o půjčku
Home Credit půjčka
2.6 (52.63%) 38

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

48 zkušeností s Home Credit půjčka

 1. Petr Nový napsal:

  U Home Creditu jsem si půjčil už několikrát a vždy bez problémů. Půjčku jsem si vyřídil po telefonu a peníze jsem měl druhý den na účtě. Za mě je to spolehlivá společnost s dlouhou historií.

 2. Drahomíra napsal:

  Stala se nám taková věc. Tesko kreditní kartu máme již 5 let a nebyly problémy. Vždy jsem zaplatila, co jsem měla v bezúročném období. Nyní mi o své vlastní vůli napsali splátkový program na – dle mého směšnou částku. tak jsme volali, ať to okamžitě zruší. Zaplatili jsme celou částku tak, jako vždy. Bohužel nezmizel z výpisu ani splátkový program, a navíc tam naběhli úroky ve výši 21 Kč. Stalo se to taky někomu?

 3. James Finance napsal:

  Potřebuješ půjčku…..?

  Kontaktujte James Financial Service, soukromé půjčovatele peněz. Zde přichází dobrá nabídka půjček pro všechny, kteří potřebují finanční pomoc s nízkou sazbou 3%. Se zlepšením půjčky Červeného kříže se můžete rozloučit se svou finanční krizí a problémy. Poskytujeme půjčky v jakékoli výši. Bojujeme s finanční krizí a poskytujeme prostor pro světlou budoucnost v naší společnosti, když podnikáme. Pokud máte zájem, měli byste uvést svůj zájem a my vám pomůžeme zajistit vaši půjčku.

  Použít s podrobnostmi.

  1. Vaše jména:
  2. Potřebná částka:
  3. Vaše země:
  4. Doba trvání půjčky:
  5. Vaše adresa:
  6. Telefonní číslo:

  (Mezinárodní nebo národní)

  Kontaktní osoba: Dr.James Mark
  E-mail: jm.mark555@gmail.com

 4. Penzion napsal:

  Dobrý den, jen se chci podělit o zkušenosti v ubytování zaměstnanců homecredit. Pokud vlastníte hotel či penzion nikdy NEDOPORUČUJI!!
  Zaměstnanci byly sprostí, cely 2 dny popíjeli alkohol, jeden mě dokonce napadl. Noční klid jim absolutně nic neříkal. Volala jsem zaměstnavatelům a ty jen na stížnost čekali, jelikož zaměstnanci mají již zakázané jiné penziony. Napsala jsem do firmy stížnost a jsem zvědavá jak se k tomu postaví. Nejhorší zkušenost v ubytování!

 5. Lucie napsal:

  Home credit nikdy v životě… Půjčila jsem si na bydlení 60000,- a nakonec jsem zaplatila celkem 124776,- (72*1733,-), tak že více jak 100% úrok.. Stejná lichva jak Provident a Cetelem!!!!

 6. Jana napsal:

  Dejte si pozor v obchodních centrech u stánku nabídka karty a ono pokud z ní zaplatíte hned třeba nákup a máte splátky, (poplatky za výpis a další nenápadné věci) Home credit půjčku. Takže takto získávají klienty. Bohužel zatím nevím jak ale okamžitě odstoupit od smlouvy, ale je jisté že bez penále to asi nebude možné. Považuji to jako hnus kdo si to nepřečte podepíše je lapen. A nemluvím o úrocích …známí se napálili.

 7. Radek napsal:

  Nikdy více. Půjčil jsem si 490t korun , splacel jsem poctivě, nyní jsem zažádal o doplacení částky, částku mi vyčíslily a prý že musím do dvou dnu tu částku zaplatit. Peníze jsem ihned odeslal a opravdu stihly dorazit , jen tupci z homecreditu musí ještě peníze zauctovat. Zkoušeli na mě ať prvně odešlu splátku a pak že mi to znovu vyčísli. Jenže že splátky 7500 jde 6000 na úrok , takže to na mě zkusili a v podstatě by mě osidili o 6t , několik lidí mi řeklo , že se nemusím bát , že to bude dopláceno. 6 dnů uběhlo a doplaceno nic stále není. Můj názor, že to jsou zloději a už nikdy více. Za chyby člověk platí, ale toto už je moc….

 8. Lukáš napsal:

  U HomeCreditu jsem si půjčoval několikrát a vždy jen bezúročně v rámci nějakých třetinek co nabízí alza nebo desetinek co nabízel datart. Platil jsem vždy v termínu a jednu půjčku doplatil dříve. Nikdy nebyl žádný problém a vše fungovalo jak bylo inzerováno. Nemám zkušenosti s jejich kartami ani jinými věcmi, ale co se bezúročných půjček na jednorázové nákupy týká myslím, že mohu říct, že je to dobrá volba.

  • Adriana napsal:

   Ano to je pravda také jsem si nakoupila nábytek v hodnotě 35tisic a za půl roku jen 1160kc na víc což je dobré když nemáte v bytě nic a někdo vám půjčí

 9. Andy napsal:

  Tak to je trochu divne ne? Ze tvrdite ze jste platili.. a udajne neplatili.. ze ted pujcku splacite jeste jednou..

 10. Hroch napsal:

  Vážení pozor , nový druh neseriozního jednání. Kupoval jsem si nějaké zboží a bylo mi obchodníkem nabídnuto splacení u Home Creditu s vrácením zaplacených úroku při včasném splácení. Takže jsem si nastavil trvalý příkaz z 10 denním předstihem. Vše probíhalo v pořádku orientačně bohužel ne každý měsíc jsem kontroloval výpis. Po 13 měsících řádného splácení se mi objevilo ve výpisu nedoplatek 49,- Kč zjišťoval jsem co se děje, takže někde ve smlouvě je uvedeno že 12 měsíců je vedení učtu zdarma. Následně je vedení zpoplatněno upozorňuji že to bylo splacení na 20 měsíců. Nebyl jsem na tuto skutečnost upozorněn, po telefonickém rozhovoru jsem byl ujištěn že toto nebude mít vliv na vracení peněz za včasné splácení. Nicméně jednání mi přišlo krajně neetické takže jsem celou částku doplatil. Nyní když mělo dojít k vracení úroků ticho a po zavolání mi bylo sděleno že jsem nedodržel podmínky. Takže pozor i pokud máte trvalý příkaz a jste solventní nemusíte dodržet podmínky. Upřimně je mi líto, že se nás snaží připravit jakýmkoli způsobem o peníze a někdo takovýto způsob vůbec vymyslí. Takže pokud příště rozhodně ne u HOME CREDITU.

  • Michal napsal:

   To samé, v předposlední faktuře stála konečná splátka, tu jsem zaplatil, příští měsíc mám dluh za vedení účtu, blábolí něco o nějakých službách, takže platíte 59,- Kč a z toho ještě úrok za to, že kartu máte v peněžence, přitom nevyužíváte od nich nic. Jsou to zloději a už nikdy. Přesně takto se ztrácí zákazník. HomeCredit už nikdy v životě. Ať chcípnou!!!

 11. Nikola napsal:

  o výpověď se žádá písemně

 12. Nikola napsal:

  mohl si to uzavřit nekdo na vaše doklady ,neztratila jste nekdy OP nebo tak?

 13. Nikola napsal:

  na výpisech je i rozklad splátek ,stačí jen číst pozorně. Rozpi je vždy a musí tam byt,jinak si stači zavolat na Homecredit a tam to reknou plus i preposlou

 14. Hana napsal:

  Dobrý den.Chtěla bych upozornit lidi ,kteří si budou brát od Home Credit půjčku,nebo zboží.Vzala jsem vnukovi telefon na splátky.Telefon stál 6200 bez navýšení.Měla jsem dotaz jestli je již půjčka vyrovnaná.Přišla odpověd že ještě mám dluh 533 kčs.Ve smlouvě nebylo o nějakém poplatku navíc ani řeč.

 15. Vladimír napsal:

  V Datartu jsem si vzal na splátky sporák.Chtěl jsem ho na 10 splátek,prodavačka mě řekla ze je výhodnější na Kredit kartu kde si mohu regulovat splátky.Pak mě volali z Home a potvrdili mě tutu variantu.Zaplatil jsem splátku 500,-Po odečtení všech poplatků mě z půjčky odečetli 130,-.O tomto mě nikdo neinfor.Dejte si na to pozor.

 16. Radka napsal:

  Mám také půjčku od Home Credit, řádně splácím 14 měsíců, ze zaplacených úroků mi byla odečtena část z nesplacené jistiny, zažádala jsem o vyčíslení zůstatku nesplacené jistiny, kvůli předčasnému splacení, chvíli jim to sice trvalo, ale celkově jsem úvěr 150.000 Kč za rok přeplatila o 18.000, což mi nepřijde až tak přemrštěné.
  Jen doufám, že už nikdy nebudu řešit tíživou finanční situaci přes nebankovní sektor, protože když jsem s nimi podepisovala smlouvu, z vidiny toho, že za 150.000 Kč zaplatím za jimi stanovenou dobu 272.000 Kč ( splátky co nejnižší a na co nejdelší dobu…) mi bylo opravdu mdlo.
  Takže je to na každém, pokud máte možnost syslit peníze stranou, abyste byli schopni předčasně splatit úvěr, který to umožňuje, můžete zkusit i Home Credit, pokud opravdu hledáte úvěr s nízkými splátkami na delší dobu, tak bych se poohlédla po něčem jiném( nevyznám se v dostupnosti a přijatelnosti nabízených půjček…).

  • jarda napsal:

   Dobry den muzete mi poradit?Pokud jste uver predcasne spatila musela jste o tom informovat home credit pisemne nebo to stacilo telefonicky?diky

   • Petr napsal:

    To nikdo nevi mne rikali kazdou chvili neco jineho tak jsem se na ty podvodniky vykaslal a je to splatil jsem co jsem musel a pryc od nich .

 17. Erik napsal:

  tesco kartu vyuzivam asi 5 let (samozrejme tu kreditni) a nikdy jsem problem nemel.. s kreditni kartou muze mit problem jen pablb co nevi jak kreditni karta funguje

  • Nikola napsal:

   Přesně tak , souhlasím tady s panem Erikem . Mne se strašně líbí jak všichni tvrdí jak splácí a přitom věřím ,že ani jeden nemá čisté svědomí,já poctive splácím mam kartu i spotr. uver, jednání vždy férové a narovinu. Když něco potřebuji zavolám. a samozřejmě když chci zaplatit dříve musím se informovat . Home credit pro mě top v nebankovním sektoru…

   • Andy napsal:

    Take nemam problem.. mela jsem pujcku na 2 roky .. loni jsem dostala cast uroki zpet slozenkou.. a letos take.. takze pokud clovek opravdu splaci poctive a vcas.. neni problem..

 18. Anonym napsal:

  Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s půjčenímna vrácením do 7 dnů? Opravdu jento tak že si půjčím 50000 a stejnou částku vrátím a nic víc? Žádné poplatky….

  • xxx napsal:

   Ano, je to opravdu tak. Tím, že peníze splatíte do 1 měsíce využijete tzv. Bezúročné období, tudíž nepřeplatíte nic.

 19. Jiři napsal:

  Prosím nevíte někdo něco o rozhodčí doložce? A něco o společnosti AB 4 B V ???

 20. Lea napsal:

  Jano, když jsem četla jen tak ze zajímavosti smluvní podmínky těchto darebáků, tak je tam přesně tohle:

  Vámi poskytnuté osobní údaje se budou
  dále zpracovávat pro účely zasílání obchodních sdělení emailem, telefonicky, anebo pomocí zpráv SMS,
  dále pro účely reklamní a marketingové činnosti a propagaci produktů, zboží, služeb či značky Správce, případně jiných subjektů.
  Období, pro které souhlasíte se shromažďováním, uchováváním a zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů: Od udělení souhlasu až do odvolání souhlasu.

 21. Jan Slavík napsal:

  Znám velmi dobře funkci bezúročného období na kreditních kartách, ve všech bankách Vám účtují úrok z nezaplacené částky k datu zůčtování. POZOR !!!! JINAK TOMU JE U HOMECREDIT – ZAPLATÍTE CELOU ČÁSTKU a zapomenete na haléře a ejhle ÚROK ZAPLATÍTE Z CELÉ JiŽ UHRAZENÉ ĆÁSTKY. To je přes čáru, okamžitě kartu ruším a zvažuji žalobu.

  • Veronika napsal:

   Dobry den muzu prosim poprosit jak jste dopadl s zalobou? Me se stalo to ze jsem se v listopadu k nim volala kolik mi zustava k doplaceni rekla mi pani castku tujsem zaplatila v prosinci potvrdila ze mam splaceno a ted jim dluzim jeste 900kc nevim kde k tomu prisli. Tak by me zajimalo co muzu delat

 22. Veronika Javorská napsal:

  Haha, musím se smát – všem, co tu píšou, že dostali špatný úrok a podobně. Nechci Home Credit vůbec obhajovat, ale trochu do toho vidím – a pokud vám někdo nabídku zamítne nebo dostanete horší nabídku než, co se uvádí, je to jen proto, že buď jste už někdy někde špatně spláceli nebo máte nějaké záznamy v různých registrech (a s tím souvisí i to, pokud nezaplatíte včas různé faktury – od telefonních operátorů a tak – okamžitě máte záznam v registru a už to vám zhoršuje finanční nabídku). A pokud vám od nich chodí SMS se nabídkou, zase si za to můžete sami – ve chvíli, kdy rozdáváte po internetu svá čísla (i pod různými registracemi do obchodů atp.), dáváte zároveň souhlas se zpracováním osobních dat (ano, to je takový to, kdy zaškrtnete, že souhlasíte a vlastně nevíte s čím) a tato firma vás pak jednoduše ´prodá´ dál – telefonnímu operátorovi například, který už takto vaše číslo poskytne pro Home Credit nebo jakoukoli jinou společnost. Je to celý jen o vás, lidi..a nedělám pro ně, jen jsem měla možnost nahlídnout do systémů více bankovních/nebankovních společností. A to se člověk nestačí divit, co všechno vlastně dělá nevědomky zle..

 23. Olof polson napsal:

  Chtel jsem se zeptat – pujci mi (100000) jako ceskemu obcanu zijicimu v cizine a manzelkou z asie bez EU obcanstvi? Mam mesicni prijem 24000 Czk ale na zahranicni bance Dekuji za odpoved

 24. Anonym napsal:

  A kolik dáváš splátky? Jestli kolem litru tak se nediv!

 25. Michal napsal:

  to RPSN nevypadá úplně zle na nebankovní instituci.

 26. Mandelinka napsal:

  Půl hodiny jsem sdělovala informace,závěr dnes nejpozději zítra se ozve kolega ,zkontroluje informace ,pošle smlouvu mailem ještě dnes ,nejpozději zítra se s vámi spojí.Na poště se podepíše smlouva a hned dostanete peníze.Když se nikdo neozval,zavolala jsem já.Operátorka mi sdělila,že nemůže zjistit,proč se nikdo neozval.Zvláštní způsob práce.Dřív jsem neměla s touto firmou problémy.

 27. juraj napsal:

  Si myslím, HC je dobrý produkt na menší půjčky, ale musím vědět, že mám zabezpečené splácení!!!

 28. markeza napsal:

  Tesco karta je podvod. Nakup na splatky bez navyseni? Ani nahodou. Karta je zdarma, nechte si ji, kdyby nahodou. Mesicne zaplatite za vedeni uctu 49 korun. To neni ani karta zdarma ani nakup na splatky bez navyseni. Navic hned po mesici drze poslou dalsi kreditni kartu s vyzvou k aktivaci, chteji jen sosat penize. Smesne. Nikdy nic od home credit nebo tesco!!

 29. KAKAMIL napsal:

  Maj v letáku, že smlouvu elektronicky zpracují maximálně do druhého dne a já třetí den nevím nic…

  • Anonym napsal:

   Smlouvu zpracují do druhého pracovního dne. Pokud podepíšete v 9 večer, tak se nemůžete divit, že se k tomu ten den už nikdo nedostal, tou dobou na běžné denní směně už taky asi nejste.
   Pokud máte finanční půjčku, měli by se ozvat. Pokud máte spotřebák, nepíšou vám, ale prodejci. Pokud vám prodejce nic neřekl, je blbec on. Vám tak jako tak dojde splátkový kalendář.

 30. petula napsal:

  prevzit dedictvi jste nemusela. jinak mate pravdu.

 31. cigova napsal:

  Ze stránek Home creditu : Půjčím si ­70 000 Kč za ­3 512 Kč měsíčně Po vrácení ½ úroků je RPSN ­10.6 % a úrok ­10.11 %. Ročně Vám vrátíme ­3 572 Kč a celková částka splatná spotřebitelem je ­77 144 Kč. Dá se tomu věřit ? Poraďte,prosím.

 32. adam napsal:

  Já si vcelku bezproblémů pujčil 30000 tis, na dva roky a splátka je 1598 Kč. Je to tak jak jsme se dohodli, nemám z nich dobrý pocit ale zatím to funguje jak má ale ty úroky by mohli trochu srazit.

 33. tessmi napsal:

  Ahoj tak homecredit jsem si brala dvakrat 30tis pohoda vratila jsem ho do trech mesicu a neplatila ani korunu na vic vse se vyridilo po tel a domu mi postou prisli smlouvy penize jsem si vyzvedavala na poste kdyz jsem to same chtela po druhe bez problemu schvalili mi vse prisla jsem na postu a zamitnuto a duvod nevi nidko od nich pripadala jsem si jak blbec mam za to ze jsem se jim jako klient nevyplatila pze jsem vse splatila v cas a nic na me nemeli rozhodne bych nesla do cetelemu a ani do providentu vylozene lichva z doslechu tak pozor na ne

  • Anonym napsal:

   Home Credit již nikdy v životě. Děs běs hrůza, nervy v pozadí. Totální podvod. Po třech letech mi odešla pračka, šli jsme s přítelem do okay elektro,kde jsme vzali novou,přes Home credit.Nesplaceli jsme měsíčně, ale celou částku složenkou jednorázově, tímto jsme to považovali za vyřízené. VELKÝ OMYL! Během pár dní mi poslali jejich slavnou kartu, kretou jsem vůbec neaktivovala, a včera mi přišel liebesbriefe, že mám zaplatit dalších 188korun,zkoušela jsem jim celkově volat asi 20 krát. Bez šance, mluví s vama jejich automat. Tak jsme vzali papíry, utrzek složenky, kartu požadavek na další platbu a šli do Okay, tam to říkáme slečně, ta byla úplně hotová z toho, zavolala kolegyni, obě na každém uchu telefon a zkoušeli tam volat. Po hodině a něco úspěch, ale pouze částečný, madam na telefonu mi sdělila, že do 30.cervence musím zaplatit neeee 188 korun, ale ted už najednou 192 korun. Do háj… za co???!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.