Konsolidace půjček Home Credit


Co je to konsolidace půjček, ptáte se? Jedná se vskutku o moderní bankovní i nebankovní finanční službu, která má za úkol co nejvíce pomoci lidem, kteří momentálně splácejí několik úvěrů naráz a přáli by si své finanční povinnosti zjednodušit, ulehčit si a též ušetřit nějaké finance. V čem spočívají hlavní přednosti konsolidace a o co přesně se jedná?

Home Credit konsolidace je ve své podstatě spojení více finančních půjček do jednoho velkého úvěru, který poté splácíte. Již první vlastností, která vám přijde vhod bude ta, že vám měsíčně odpadne několikeré placení a papírování se složenkami. Všechny své finanční povinnosti vyřídíte jednou splátkou. Těžko se vám tedy bude moci stát, že na některou platbu zapomenete, či ji splatíte po řádném termínu a budete platit poplatky. Ty jsou ostatně další velikou předností konsolidace. S ní vám totiž odpadají. Konsolidaci Home Credit můžete uzavřít naprosto bez poplatků. Dříve byste naopak pravděpodobně platili poplatky za vedení většiny úvěrů.

Snižte si celkovou úrokovou sazbu a ušetřete

Po zmizení poplatků je zde jako přednost ještě možnost domluvit si nový splátkový kalendář a případně si tak prodloužit dobu splácení a moci se tak přestat stresovat se splácením každé jednotlivé splátky. Obzvlášť pokud se momentálně nacházíte v těžké finanční situaci, je toto vítaná služba. Nebudete se již muset strachovat, že další splátku nestihnete uhradit, dostanete se ještě do většího dluhu, úroky porostou a za chvíli už u vás bude zvonit exekutor. Splácení konsolidace Home Credit můžete  roztáhnout až do 84 měsíců.

A nyní už k té hlavní doméně konsolidace půjček Home Credit. Tou je snížení úrokové sazby a potažmo i měsíční splátky. Měsíčně budete platit o stovky, či dokonce tisíce korun méně, než jste dosud platit za všechny vaše úvěry naráz. Ulehčíte tak významně vaší vlastní peněžence či rodinnému rozpočtu.

Konsolidace půjček Home Credit kalkulačka

Žádost o půjčku

Podobné recenze