Hello bank! od Cetelem


Na českém finanční trhu se už v tomto létě objeví zbrusu nová banka. Bude se jmenovat Hello bank! a půjde o přeměnu dnešní značky Cetelem v novou instituci se spoustou zajímavých finančních produktů. Cetelem tak v původní podobě skončí, její klienti ale budou moci nadále využívat jejích služeb, tentokrát už ale pod novou obchodní značkou.

Hello bank! není v evropských zemích úplně novým hráčem, aktuálně již působí v několika dalších velkých státech Evropské unie – konkrétně v Rakousku, Německu, Itálii, Francii nebo Belgii. Za bankou stojí (stejně jako za půjčkami Cetelem) významná francouzská banka BNP Paribas Personal Finance, která má svoje pobočky ve 28 zemích. Webové stránky nové banky jsou již v provozu, podívat se na ně můžete na adrese www.hellobank.cz.

Co nová banka klientům nabídne?

Hello bank! by měla zachovat všechny úvěrové produkty, na které jsou již klienti zvyklí od Cetelemu, kromě nich ale přinese i celou řadu zajímavých novinek. Nová nabídka bude rozšířená o mnoho bankovních služeb, velkou proměnou pak projde současná klientská zóna Cetelemu, jež se promění v moderní internetové bankovnictví. Kamenné pobočky, resp. obchodní místa by měla zůstat zachovaná. Bližší informace najdete na výše uvedeném webu banky, v létě by pak mělo dojít ke spuštění jejího provozu a konečné změně z Cetelemu na Hello bank!

Nová banka přinese nejen rozšíření nabídky služeb o nové produkty, ale měla by klást důraz také na moderní technologie – online bankovnictví, platební nálepky, aplikace pro mobilní telefony, sociální sítě atd. Kromě webové stránky už byly spuštěny i profily na Facebooku a na YouTube, zajímavým a novým projektem je pak online komunita pod názvem Hello spolu (https://spolu.hellobank.cz/). Hello bank! umožní svým klientům ovládat svůj bankovní účet pohodlně přes mobilní telefon nebo komunikovat s pracovníky banky prostřednictvím online chatu. Banka by tak měla oslovit zejména mladší generaci, pro kterou nejsou největší banky tolik atraktivní. Uvidíme, jestli bude nová banka úspěšná – podobný koncept měla v minulosti např. banka Zuno, která již skončila, naopak třeba mBank je v Česku stále docela oblíbená.

ello bank! není v evropských zemích úplně novým hráčem, aktuálně již působí v několika dalších velkých státech Evropské unie – konkrétně v Rakousku, Německu, Itálii, Francii nebo Belgii.

ello bank! není v evropských zemích úplně novým hráčem, aktuálně již působí v několika dalších velkých státech Evropské unie – konkrétně v Rakousku, Německu, Itálii, Francii nebo Belgii.

O nebankovních půjčkách Cetelem

Cetelem je jedním z předních poskytovatelů nebankovních úvěrových produktů v České republice. Zaměřuje se nejen na klasické spotřebitelské půjčky, ale nabízí také nákupy na splátky, konsolidace úvěrů, speciální půjčky na auto, kreditní karty nebo pojištění. Cetelem je významnou firmou zejména v oblasti nákupů na splátky, kde patří k největším hráčům na trhu, oblíbená je ale také její osobní půjčka, kterou si lze sjednat až do výše 1 000 000 Kč. V ČR funguje Cetelem od roku 1996, loni tak firma oslavila 20 let výročí. Za dobu svého působení dostal Cetelem spoustu významných ocenění a certifikátů a získal si velkou oblibu mezi zákazníky.

O finanční skupině BNP Paribas

BNP Paribas je významná finanční skupina, působící v 75 zemích světa. Zaměřuje se zejména na Evropu, kde zaměstnává cca 140 000 lidí, svoje pobočky má ale i na ostatních kontinentech. V rámci Evropy je tato skupina aktivní zejména v Belgii, Itálii, Francii a Lucembursku, velmi silná je ale i v jiných světadílech – např. v USA. Její dceřinou společností je BNP Paribas Personal Finance, která se zaměřuje především na poskytování  úvěrových produktů, jako jsou osobní půjčky apod. Velký důraz tato firma klade zodpovědné úvěrování a snaží se také o co největší zlepšení  finanční gramotnosti.


Hello bank! od Cetelem
4.5 (90%) 2

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

3 zkušeností s Hello bank! od Cetelem

  1. Karel Jánský napsal:

    Otravná banka, neustále mě bombardující nabídkou na využití produktu, který u nich ani nemám. Po písemné žádosti, aby s tím přestali, že nemám úvěr ani kreditku mi měsíc poté, co slíbili, že šlo o chybu a mé jméno z majitelů karet odstraní, přišla zpráva, že mi snižují úvěrový rámec. To mluví za vše.

  2. Komplet jinak z.s. napsal:

    Exekuce za půjčku zdarma zastavime.

  3. Adéla napsal:

    Nedoporučuji!! Mám špatnou zkušenost. Sice mi půjčku schválili, ale po půlce splácení, jsem zažádala o doplacení a problémy nastaly. Teď potřebuji různá potvrzení a vše musejí posílat poštou, nic Vám nepošlou elektronicky, snad jen výpis. Jinak jsem jim dne 6.12.2017 zaslala výpověď smlouvy a co myslíte.. dnes je 11.1.2018 a furt nic, na vyřízení výpovědi mají 30 dní a já stále nic ukončeného nemám. Jen se s nimi dohaduju. Nikdy nikomu nedoporučuju tuhle společnost a pokud do toho někdo půjde ať si připraví pevné nervy a hodně času.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.