Generali pojišťovna


Generali pojišťovna působící v České republice je součástí mezinárodní skupiny Generali, která je největším životním pojistitelem v celé Evropě a též se řadí mezi nejdůležitější pojišťovny na světě. Její služby celosvětově vyhledává skutečně úctyhodné množství klientů – 65 miliónů. Pojišťovna s Benátským lvem ve znaku se i v Česku “zabydlela” a dnes můžete zamířit do její pobočky v každém větším městě a využít její komplexní nabídky pojišťovacích služeb.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Pojištění osob – sem se řadí životní pojištění, úrazové pojištění, nemocenské pojištění a důchodové pojištění
 • Cestovní pojištění – pojistěte se pro případ, že v zahraničí onemocníte a budete muset vynakládat větší finanční částky na tamější léčbu
 • Pojištění majetku – pojistit můžete svou nemovitost, domácnost proti vykradení, či zahradní architekturu
 • Pojištění vozidel – havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění zavazadel, či pojištění skel
 • Pojištění odpovědnosti

Pojištění pro firmy

 • Pojištění flotil – pokud máte ve firmě vozový park, můžete jej pojistit
 • Pojištění průmyslových rizik
 • Pojištění kancelářských budov
 • Pojištění cestovních kanceláří
 • Pojištění majetku obcí

Výhody pojišťovny

 • Propracovaná nabídka životních pojištění
 • Zázemí mezinárodní úspěšné společnosti
 • Zkušenost s více než 65 milióny klienty po celém světě

Nevýhody pojišťovny

 • Méně rozmanité a přehledné pojištění pro firmy
 • Uživatelsky méně příjemné online sjednávání pojištění

Sjednání online

https://www.generali.cz/Portal/Online/ipov.nsf/step01?OpenForm

Zde je uveden odkaz pro sjednání povinného ručení. Na webu Generali si nejprve musíte vybrat který ze tří druhů pojištění si chcete sjednat (povinné ručení, pojištění majetku, cestovní pojištění). Poté se přesunete do zabezpečeného portál, kde vyplníte detaily vašeho pojištění. Online sjednání je rychlejší a pro mnohé jednodušší než klasické dojíždění na pobočku.

Pobočky

Pojišťovna Generali si i v České republice vybudovala hustou síť poboček. Na jejím webu můžete přímo vyhledat, kde se nalézá nejbližší pobočka u vás. V každém větším městě byste jednu měli nalézt. Otevřeno bývá klasicky od pondělí do pátku. Sídlo společnosti se nachází na adrese Generali Pojišťovna a.s. Bělehradská 132, 120 84 Praha 2.

O společnosti

Pojišťovna s originálním Benátským lvem ve znaku je součástí mohutného mezinárodního pojišťovacího koncernu Generali. Ten si vybudoval základnu více než 65 miliónů klientů po celém světě. Nabízí jim především životní pojištění, jehož je např. v Evropě největším dodavatelem. Kromě něj ale u Generali naleznete též komplexní pojišťovací služby včetně cestovního pojištění či pojištění vozidel.

Reklama

Kontakty

 • infolinka +420 244 188 188 (po-pá 7-19 hod.)
 • e-mail: servis@generali.cz

Generali pojišťovna
1.8 (36%) 25

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

64 zkušeností s Generali pojišťovna

 1. Radek napsal:

  Pozor při výročí povinného ručení. Obržel jsem emailem: “Výše ročního pojistného na další pojistné období činí 5 238 Kč.” Pojišťovna ovšem nikde neuvedla, že v této ceně nejsou zahrnuta doplňková pojištění, např. pojištění skel. Po třech měsících přišlo vyúčtování na další rok celkem za 6 138 Kč. Za tu cenu jsem měl lepší nabídky, ale teď už smlouvu nelze vypovědět.

 2. VENCA napsal:

  Pokud to byla pojištovna nebyl problém.Spojily se a najednou mi přišla výzva na placení od exekutora.Přiznám byla to chyba moje zašel jsem osobně na pojištovnu a zde ni žekli če to i ospustí.ŠLO O PÁR KORUN NEVÍM PÁR TISÍC ALE TATO FIRMA JE NEBEZPEČNÁ.Někoho kdo nemá moc peněz by toto mohlo uvést do dluhové pasti.Osobně jsem ukončil veškeré závazky a vřele doporučuji udělat všem jsou nebezpeční bacha. V

 3. Martin Němec napsal:

  Měl jsem u téhle pojišťovny sjednané pojištění několik let. Bylo to úrazové pojištění se spořením. Když mi končila smlouva tak jsem šel za stejnou paní se kterou jsem první pojištění vyřizoval. Řekl jsem, že peníze si chci vybrat, ale uzavřít to samé. Ptal jsem se co se stane kdybych chtěl peníze vybrat, jak dlouho bude trvat výpovědní lhůta. Řekla mi, že kdykoliv, ale je 6-ti týdenní výpovědní lhůta. Nakonec jsem zjistil, že smlouva je na naprosto jiné pojištění, které stálo o 200 Kč víc, ale u kterého není žádně spoření. Navíc v obálce, na které je napsán název pojištění které jsem opravdu chtěl. Jinými slovy platit i když se vám nic nestane a mít z toho velký H…. A hlavně aby na to nikdo nepřišel. Mohl jsem si takhle platit několik let a pak bych asi byl hodně překvapený. To si můžu dávat peníze pod polštář a bude to výhodnější. S touhle pojišťovnou už nikdy víc. Navíc když jsem chtěl pojistku změnit na to co doopravdy chci a to co jsem měl už dříve, tak mi paní řekla, že se se mnou potkat nechce a ať si to vyřídím na přepážce.

 4. Jiří K. napsal:

  Musím se bohužel přidat k nekonečnému zástupu naprosto nespokojených klientů pojišťovny Generali…. a chtěl bych tímto lidi důrazně varovat před uzavíráním Investičních životních pojištění u Generali (i když to dokonce nebyla jediná negativní zkušenost, co jsem s nimi cca za 20 let měl). Konkrétně můj produkt IŽP Generali se jmenoval CLEVER INVEST Z65, který se mnou uzavřeli a po léta vedli “poradci” z AWD, později SWISS LIFE SELECT. Zdůrazňuji, že produkt byl uzavřen především za účelem spoření / investování, a rizikové pojistné bylo naprosto zanedbatelné, neboli nejmenší možné. Zároveň si uvědomuji, že část pojistného jde na správní poplatky a tzv. počáteční náklady, zejména v prvních letech pojistného – i když tyto poplatky mi byly účtovány i v dalších dlouhých letech trvání pojištění. To je první kámen úrazu – tj. u pojištění Generali Vám poplatky “sežerou” významnou část zhodnocení. Když ale i po řádově 6-8 letech trvání pojištění bylo zhodnocení výrazně negativní, byl jsem “poradci SWISS LIFE SELECT” ujištěn, že toto IŽP je dlouhodobější záležitost, tudíž na zhodnocení si musím počkat v delším časovém horizontu. Avšak i po 10-12 letech trvání pojištění zhodnocení vykazovalo u hodnoty jednotek cca MINUS 10% celkově vloženého pojistného, a u výše odkupného (která je POZOR jiná, než hodnota jednotek) dokonce průměrně MINUS 15-20%. Až jistý poradce z OVB mě upozornil, že toto IŹP je selsky řečeno – naprosto k ničemu, a veškerý zisk (kdyby vůbec nějaký byl) v podstatě “sežere” správa pojištění. Když jsem se tedy po 14 letech trvání pojištění (což je snad už dost dlouhá doba k nějakému zhodnocení :p ) rozhodl pojištění vypovědět, měl jsem jednak podobnou zkušenost, jako níže pan ANONYM z Dubna 2018, ale nejenom že výše jednotek byla cca MINUS 12% celkově vloženého pojistného, a u výše odkupného, která mi byla sdělena při výpovědi byla MINUS 16%, tak to ještě není konec přiběhu, protože v této chvíli Generali pouze nabídce mé jednotky k odpudu na finančním trhu, takže má ztráta po téměř 3 měsíční vypovědní anabázi (místo 6 týdenní výpovědní lhůty) se vyšplhala na MINUS 25% celkově vloženého pojistného. A to je potřeba si uvědomit ještě zákonnou povinnost dodatečně dodanit posledních 10 let, pokud uplatňujete dané pojištění v odpočtu daňového základu daně z příjmu.

 5. Rambousková Jarmila napsal:

  Dobrý den, vidím,že nejsem jediná, která má špatné zkušenosti s touto pojišťovnou.
  U dvou aut jsem zrušila povinné ručení a dvakrát mi přišla upomínka, že nemám zaplaceno. Nechápu jak tam dělají svojí práci. Povinné ručení neustále zvyšovali a zvyšovali nejspíš aby mohli zaplatit hloupou reklamu v televizi.
  Má-li pojišťovna v TV reklamu o něčem to svědčí.Měli by se zamyslet a věnovat se klientům. Ani se neobtěžují reagovat na zkušenosti zákazníků. Je to smutné. NEDOPORUčuji!!!!

 6. Pavel napsal:

  Ahoj,
  asi 10 let mám u Generali uzavřeno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli. Za tu dobu jsem jednou čerpal v poho. Cca měsíc zpět jsem nahlásil druhou událost (na tankování jiného paliva). Pojišťovna škodu zatím zaevidovala, škoda ještě není ze strany zaměstnavatele komplet vyčíslena a tedy k plnění zatím nedošlo. V pondělí ve schránce dopis od pojišťovny že vypovídají pojistnou smlouvou.
  Podobnou zkušenost má i známý ten dokonce škodu nahlásil a nakonec ani nečerpal (věc vyřešil jinak) a pojišťovna mu i tak smlouvu vypověděla

 7. Ingrid napsal:

  S pojišťovnou máme velmi zlé zkušenosti. Jsou to zloději. Dnes nám dorazil dopis – samozřejmě nebyl zaslaný doporučeně, pouze do schránky trvalého bydliště mého muže, kde ale nebydlíme, toto obydlí pouze pronajímame. (jistě doufají, že na adrese bydlí chudák potenciální oběť exekutora). Dopis sděluje, že jde o předžalobní oznámení. Musíme zaplatit cca 8. tisíc Kč za škodu, kterou jsme prý způsobili nějakému panu XY. Prý jsme mu vytopili byt. A já mám k pojišťovně pár dotazů: 1. JAK PŘIŠLI NA TO, ŽE VODA TEKLA Z NAŠEHO BYTU 2. JAK PŘIŠLI NA TU ČÁSTKU, KTEROU V DOPISE SDĚLUJÍ. Sledujete doufám všichni, co toto čtete, jak zde nic nesedí? My jsme neviděli žádné důkazy o tom, že jsem někoho vytopili, my jsme od pojišťovny neviděli ani jeden důkaz, že voda tekla z našeho bytu…u nás v bytě nikdo nebyl aby zjistil, že to bylo od nás…ALE POJIŠTOVNA POŠLE PŘEDŽALOBNÍ DOPIS O NÁHRADĚ ŠKODY????Co je to za jednání???Jak se to chovají? Nejde o blbých 8 tisíc, ale o ten způsob jednání s lidmi. My na to máme abychom to zapaltili , ale co kdyby se to stalo člověku, který na to nemá…PROSTĚ JA TO VIDÍM TAK, ŽE POJIŠTOVNA SI JEN A JEN CHCE NACPAT KAPSU PRACHAMA – PENÍZE DEFACTO KRADE OBYČEJNÝM LIDEM…A KDYBY NARAZILI NA ČLOVĚKA, KTERÝ NENÍ SOLVENTNÍ TAK HO OKAMŽITĚ PŘEDHODÍ EXEKUTORŮM..A DOTYČNÝ MÁ SMŮLU,…TAKHLE SE U NÁS KRADE. Nepojištujte se nikdo v této zlodějské instituci. Já osobně odhlásím všechny zaměstnance , kteří u nich mají pojistky, můj muž všechny vozidlá které tam v rámci své firmy pojištuje, a nikdy doopravdy nikdy se tam žádný z 250 lidí naší firmy do této podvodné instituce nezaregistruje a ani nepojistí…Nemám slov.

  • Ladislav napsal:

   Nedivím se že lidé mají negativní zkušenosti s Generali. Po nahlášení pojistné události při úmrtí pojištěného dosut ani po třech měsících nebylo z jejich strany nic vyřízeno a neustále samé obstrukce a vyžadování nějakých dokumentů a doložení dle známého notáře úplných nesmyslů. A navíc pokut se na něco konkrétně nezeptáme, tak z jejich strany komunikace nula. Považuji je za nejhorší pojišťovnu na našem trhu a černou skvrnu v sektoru pojišťovnictví. Klidně by jim mohla být i odebrána licence a nikomu by nescházeli.

   Více informací na http://pujcko.cz/

   • Lenka napsal:

    Dobrý den pane Ladislave,chtěla jsem se zeptat jestli již máte vyřešené to životní pojištění, řešíme stejný problém s úmrtím. Děkuji moc za odpověď. Lenka

 8. Jiri Kundrata napsal:

  Souhlasím s ostatními, komunikace téhle pojišťovny je žalostná, odpoví v podstatě jen na doporučený dopis. Zato když oni neco po vas chteji, tak to musi byt hned 😀 Na trhu je spousta lepsich pojistoven, neni divu, ze v Praze zaviraji pobocky jedna za druhou..

 9. Jakub napsal:

  Bohužel musím zveřejnit velice negativní recenzí na pana Bc. Filipa Černého, jak mi bylo prezentováno, špičkového manažera obchodní skupiny.

  Nejprve bych vysvětlil danou situaci. Po mém krátkém působení v Generali jsem byl seznámen s tím, že musím dorovnat rezervní konto, tj. 8000 Kč. Ano, ve smlouvě o budoucí smlouvě tato částka je uvedena, takže jsem to respektoval. Ale chtěl jsem se informovat, za co mám tuto částku uhradit a zkrátka zjistit jaké jsou možnosti platby (zda jde rozdělit platbu na více splátek). V tento moment mi přišlo vhodné kontaktovat mého bývalého nadřízeného, což byl právě pan Bc. Filip Černý. Jeho prvotní reakce byla ve zkratce: ,,Aha, to musím vykomunikovat s centrálou”. Je zarážející, že špičkový manažer obchodní skupiny Generali, mi nemůže poskytnout podrobnější informace. Ovšem pochopil jsem to, jsme jen lidi a nemůžeme vědět vše. Po týdnu jsem se mu připomínal, bez reakce. Uběhl další týden a pouze přišel strohý e-mail typu: Zatím nemám více informací, vypadá to, že je třeba to zaplatit, ale zkouším ještě jednu variantu. Tento e-mail mi byl odeslán 1.3.2019. Bohužel, jeho e-mail byl posledním a dále se mnou přestal komunikovat. Takže stále čekám na jeho vyjádření. Přijde Vám tato doba komunikace, tj. téměř dva měsíce, přiměřená?

  Je to můj osobní názor, ale pochopil jsem z jeho strany neochotu tento problém řešit, minimálně mi podat informace o rezervním kontě a možnostech platby. Zkrátka, jakmile z toho nebude mít finanční profit, tak ho to nezajímá. To je smutné a alarmující pro budoucí klienty.

 10. Zklamany napsal:

  Nevím, koli je moje zkušenost relevantní. Chtěl jsem odstoupit od smlouvi měsíc před koncem pojistného období. Odmítli mě s vysvětlením, že žádost se má podat min 6 týdnů před vypršením. Jen mě napadlo, jaké by to asi bylo, kdybych po nich požadoval vyřízení pojistné události. Jsem rád, že už s nimi nic nemám.

 11. Ivana napsal:

  Nejhorší pojišťovna, se kterou jsem se střetla.
  Více jak 3 roky nechtějí plnit pojistné a ohání se nesmyslnými vyjímkami ve smlouvě
  Pokud havarijní pojistku, tak určitě ne Generali.
  I na finančním úřadě mě informovali, že dělají velké komplikace a nechtějí plnit

  • Jiří napsal:

   Již nikdy Generali.Sjednal jsem povinné ručení,samý úsměv.Pokud po pojišťovně něco chcete,naprostý nezájem.Ani se nesnaží odpovědět na imeil.Konkrétně pobočka Kyjov.

 12. Míša napsal:

  Dobry den, Zrovna sem hledal novou pojistovnu na povinni a havarijni pojisteni. Po vasich skusenostch budu hledat jinde. Je to nehezke co se Vsema Vami tato pojistovna dela..drzim pevne nervy, na tyhl pripady je dobra pojistovna D.A.S pravni ochran, ktera vas prave v techto situacich zastupuje.. S pozdravem a hodne pevnich nervû..

 13. Petr napsal:

  Vážení dejte si velký pozor na investiční životní pojištění od Generali. Pokud si snížíte měsíční splátku a časem ji vrátíte na původně sjednanou hodnotu uvedenou ve smlouvě, pojišťovna tento krok bere jako navýšení pojištění a začne účtovat nové poplatky, které Vám znehodnotí úspory. Zároveň je vyplácena další provize zprostředkovateli za nic. Jedná se o neseriózní postup ze strany pojišťovny.
  Odpověď manažera týmu klientské spokojenosti: Prvních 24 plateb pojistného po odečtení rizikového pojistného za pojištění trvalých následků úrazu jste zaplatil do počátečních jednotek. V průběhu pojištění jste snížil pojistné na 500 Kč měsíčně, což již nemělo vliv na počáteční jednotky (v té době byly již nakoupeny). Následně jste však pojistné navýšil na 1 000 Kč měsíčně (nejedná se o vrácení k prvotnímu pojistnému, nýbrž o navýšení pojistného) a z rozdílu mezi původním pojistným 500 Kč a navýšeným pojistným 1000 Kč musely být opět nakoupeny počáteční jednotky podle stejného principu jako v prvních dvou letech. Tento postup platí vždy při jakémkoliv navýšení pojistného.

  • Jan Zelina napsal:

   Mám úplně stejnou zkušenost. Generali nikdy více, radši dávat peníze do matrace! Je to furt menší zlo, než je krmit.
   U Generali (a nejen asi u nich) 100% platí “Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají”.

 14. anonym napsal:

  Vše co popisujete se teď dejĕ mĕ ale budu se bránit.I kdybych je mĕla hnát k soudu. Je to banda podvodníků
  Pouze brát. Šmejdi pozor na podvodníky

 15. Olin Stano napsal:

  Já tady asi budu hodně divnej,když čtu ty negativní komentáře. Ale měl jsem u nich cestovní pojištění a stalo se mi,že mi v Quataru na letišti ukradli telefon a platební kartu. Když jsem to šel nahlásit na správu letiště,tak mi pořád dokola opakovali ,že arabi nekradou a že se to určitě najde. Sepsali sice formulář o krádeži ale odmítali mi vydat jeho kopii pro pojišťovnu,protože oni prostě nekradou,jak ta slečna pořád opakovala.Volal jsem na Generali ,slečna z Generali si tu z letiště vzala k telefonu a i jí pořád opakovala že mi ten sepsaný formulář o krádeži prostě nevydaji,i kdyz ji vysvětlovala,že mi to musí vydat.Při vyplňování jsem trochu předstíral,že neumím anglicky a potřebuju překladač z mobilu,co jsem měl půjčený.Na rychlo, dost nekvalitně a jen z části jsem si ten formulář ofotil. Po návratu domů jsem jim to poslal a za 14 dní jsem měl peníze na účtu. Za mě veliká spokojenost ,protože jsem fakt vůbec nepočítal s tím,že něco dostanu.Jako u většiny lidí,jsem s pojišťovnami měl vždy jen starosti a problémy ale Generali opravdu příjemně překvapili.

 16. Lenka napsal:

  Od této pojišťovny obloukem!! Jsem v roli poškozené, pojišťovna dva měsíce na případ poradně nesahla, 1,5mesice již jezdím s oprávenym vozidlem a oni mi po více než 2mesicich konečně poslali dopis, zamítnutí!!!!! Takže nic jiného mi nezbyde než se soudit, opravu zaplatit sama 65tisic a doufám někdy v to, ze prokazu, ze jejich klient (viník) opravdu toto zavinil!!!!!

 17. Lukáš napsal:

  Nedá mně to, abych zde nezveřejnil svou zkušenost s vaším reprezentantem. V únoru tohoto roku jsem si na základě nabídky, kterou jsem dostal, uzavřel povinné ručení právě u Generali. Samostatný reprezentant, jak stojí na vizitce, se mně před uzavřením pojištění ptal, jak dlouho již platím pojistné (v měsících). Nevím, zda si tohle vůbec někdo dokáže pamatovat, ale já řekl, že tohle vážně nevím a zda může tohle zjistit a podle toho pojištění vykalkulovat. Že prý tohle není žádný problém. To, že bylo zadána maximální doba, mně už ale řečeno nebylo (ani o jakýchsi dvou registrech – teď už jsem chytřejší 🙂 ). Jistě, můj podpis je na konci smlouvy a tudíž jsem potvrdil, že těch 200 měsíců, co bylo zadáno souhlasí a že potvrzuji, že nebyl proveden přezkum dle ČKP. Pojistku jsem na místě zaplatil, díky bonusu byla celkem výhodná. Takže jsem odešel spokojený. Nu, v půlce června e-mail, že byl upraven bonus dle dat ČKP, 2 dny na to další e-mail, že vám od února dlužím částku xxx Kč. To je první věc, která mě nadzvedla. Já zaplatil částku, kterou jsem dostal v nabídce. Lépe by měla být formulována věta, že dle vámi provedeného přezkumu a úpravě bonusu v půlce června od vás očekáváme doplatek ve výši atd…. Osobně jsem opět jel ke své zprostředkovatelce, aby mně toto vysvětlila. Vzala si ode mě kontakt se slovy, ať rozhodne nic neplatím a že mně dá vědět, o co jde. Nikdo už se neozval, jen mně během měsíce přišla upomínka a ještě částka navýšená o vaše úkony na “vymáhání”. Vážně už nemám náladu se potřetí kvůli jedné pojistce stavovat u vašeho zprostředkovatele – netuším, kdo mně zaplatí mé úkony (čas), které jsem kvůli povinnému ručení u vás musel absolvovat. Peníze jsem odeslal, ale je to poslední platba, kterou jsem ve prospěch Generali provedl. S prozákaznickým přístupem jsem se v tomhle případě neshledal (informace od zprostředkovatele, že může nastat změna v částce, informace o řešení případu, dodržení slibu…). A odkazy na vaše všeobecné obchodní podmínky? Ruku na srdce – Nedovedu si představit, že vám bude každý, kdo chce u vás uzavřít nějaké pojištění, sedět v kanceláři a číst 50 stran podmínek psaných velikostí písma max. 6. Počítám, že přečtení by trvalo celou dobu, co má kancelář otevřeno. Jistě, jsem nakonec ta osoba, co všechno odsouhlasila, se vším byla srozuměna a se vším souhlasí. Proto zákazníku zaplať, tady je Tvůj podpis! Mám prostě zkušenost navíc a tímto příspěvkem chci jen upozornit další z těch, co si budou chtít uzavřít povinné ručení u Generali, s čím se mohou setkat a na co při uzavírání povinného ručení dát pozor. Nemusí to být pravda, ale já celou věc beru tak, že šlo hlavně o to uzavřít smlouvu s tím, že případný nedoplatek po kontrole v ČKP bude muset klient stejně uhradit.

  • Lukáš napsal:

   Dobrý den,

   tohle je jasná chyba zprostředkovatele, který s Vámi smlouvu uzavíral, měsíce z ČKP si měl ověřit a nebo zažádat o schválení bonusů ještě před uzavřením pojistné smlouvy, v tomto případě bych chtěl po tom zprostředkovateli finanční kompenzaci jelikož Vás uvedl v omyl, klidně bych se být Vámi obrátil i na Českou obchodní inspekci.

 18. Jiří napsal:

  Bohužel musím souhlasit s většinou recenzí. Pojišťovna Generali je pouze a jen parta podvodníků jejímž jediným cílem je získat platícího pojištěnce a nikdy nic nevyplatit zpět.
  Mám několik let cestovní pojištění. Nyní jsem při příjezdu na letiště zjistil, že mi bez oznámení předsunuli let z 14.30 hod. na 10.30 hod. Takže při příjezdu na letiště bylo už letadlo pryč.
  Pojištění se tohoto případu netýka, protože je pojištěno pouze zrušení letu nebo zpoždění letu :).
  Hrají si se slovíčky.
  Předpokládám, že kdyby se mi ztratily kufry tak mi nedají také nic protože mám pojištěnu pouze ztrátu zavazadel.
  Dávejte si pozor. S největší pravděpodobností je pojištění u této společnosti zbytečné. Potřebují pouze vaše peníze.

  • anonym napsal:

   plnĕ s vámi souhlasím. Mám s nimi problémy ohlednĕ vyplacení pojistného plnĕní. Pouze brát ale ne dávat
   Za mě je to banda podvodníků
   Žijou z vašich penez. Žádnou smlouvu s toutou společností neuzavírejte,pořádňe si natlučete.Varování pro všechny.Pozor jsou to PODVODNÍCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. Marek napsal:

  Je to banda diletantů a hajzlů, kteří záměrně vše prodlužují a protahují. Jsem v roli poškozeného, nabourali mi auto zezadu, bylo to na totálku. Už 3 týdny čekám, co se bude dít, protože likvidátor nemá čas na určení tržní hodnoty vozu. Na náhradní vozidlo nemám nárok, tak kde jako jsme? Do práce jezdím sockou a ten jen pro to, že idiot za mnou udělal chybu a nedobrzdil. Z poškozeného udělají toho největšího hňupa. Až se příště setkám s někým, kdo bude plnit škodu z pojištění u Generali, tak ho pošlu do …. a vykasíruju si ho hotově, ať se se svou pojišťovnou soudí sám….. Povinné ručení nedoporučuji, z úrazového mi po druhém úrazu dcery během dvou let vyškrtli její pojištění, po třech letech jsem ani nedostal odpověď na dopis, proč to udělali. Shrnu-li zkušenosti, tak katastrofální, hulvácké jednání a zavěšení telefonátu likvidátorem uprostřed hovoru. To už je příliš

  • Lenka napsal:

   Zdravím, mužů se zeptat jak jste dopadl? Po 2mesich od DN – jsem poškozena mi došel papír, ze mi to zamitaji, viníkem je vozidlo stavební firmy (prý jsem měla předpokládat svatební a technické změny na vozovce – NIKDE nebyla cedule o stavbě,upravit rychlost proste nic, jela jsem mimo obec 60km/h), i přesto mám očekávat překážku na silnice a podřídit tomu rychlost. Myslíte, ze mám nějakou šanci u právníka?? Zítra budu volat a požadovat o konzultaci, samozřejmě teď musím zaplatit 60tis fakturu za opravu, kterou provedl servis. Děkuji

 20. Anonym napsal:

  Dobrý den,
  mám 2 zkušenosti s pojišťovnou Generali a obě katastrofální.
  První bylo havarijní pojištění. Po té, co jsem havarival s autem a bylo to označené za “totálku” jsem z pojišťovny téměř 3 měsíce lánal informace, kdy dostanu peníze z havarijního pojištění. Likvidátor události nebral telefony, neodpovídal na e-maily. Až když jsem se na centrálu vydal osobně a nechal si onoho likvidátora zavolat, se ledy hnuly a do týdne jsem měl peníze na účtě. Ponaučení: neztrácejte čas telefonováním, jděte ba centrálu hned.
  Druhou zkušeností bylo spořící životní pojištění, které jsem se pro jeho nevýhodnost rozhodl ukončit. Na přepážce mě vypovídající zaměstnanec Generali ujistil, že ihned po uplynutí 6ti týdenní výpovědní lhůty obdržím naspořenou částku (odkupné) na účet. Jelikož tato lhůta zasahovala pár dny do dalšího měsíce, ptal jsem se, zda-li musím i za tento měsíc zaplatit pojistné. Pracovník přepážky řekl, že nemusím. Když 6ti týdenní lhůta uplynula a peníze nepřicházely, začal jsem se o to zajímat. Operátorka na telefonní lince mi sdělila, že peníze obdržím až o měsíc později, že mě nejspíš zaměstnanec přepážky mylně informoval a navíc musím zaplatit i ono zmiňované pojistné. Když mi peníze konečně přišly, zjistil jsem, že částka je nejnže nižší, než mi bylo řečeno na přepážce při vypovídání smlouvy, ale samozřejmě v ní nebyly započteny ani ty dvě další pojistné, které jsem byl nucen ještě zaplatit. Ponaučení: neshednávejte se spořící životní pojištění s vidinou cílové částky, protože tu nikdy neuvidíte.
  Mám-li tedy zhodnotit své zkušenosti s pojišťovnou Generali, tak pokud se někdy bude demonstrovat za její zrušení, budu jedním z demonstrantů. Jsou to prospěcháři, kterým jde o vlastní zisk, nikoliv o spokojenost klientů.

 21. Jirka napsal:

  Všechno zlé je k něčemu dobré. Díky tomu ,že jste mi zrušily denní odškodné úrazu na syna(kdy měl více úrazů,já i dcera žádné), jsem si všiml ve výpisu ,že se mi začala strhávat rizika a poplatky (za rok 2017)přesahující výši vkladů(+13000kč pojistné, -15185kč rizika a poplatky). Proto jsem se rozhodl smlouvu zrušit! Bohužel hodnota smlouvy( odkupné ) nepokryje ani částku kterou budu muset vrátit na daních. Jsem zklamán a rozhodně si už nikdy neudělám Životní pojištění se spořením!!! . Beru to jako podvod, při sjednávání smlouvy mi bylo řečeno , že cca 50% půjde na úraz a 50% na spoření, které se bude ve fondech úročit. Už je mi jasné ,že bych dostal méně peněz než tam vložím, tak k čemu je to dobré?

 22. Martin napsal:

  Této pojišťovně se vyhněte obrovským obloukem.Sepisuji svůj příběh a možná o tom vydám i knihu , aby se lidé nenapalili jako já!!!
  Martin

  • Petr Stašek napsal:

   rád se k Vám přidám, soudím se s nimi, respektivě s jejich klientem již několik let.

 23. Vlastik napsal:

  Zcela s Vámi souhlasím o nekorektnosti v jednání a mazáním medu kolem huby, však to znáte, když ptáčka lapají pěkně mu zpívají.
  Dával jsem v zákonné lhůtě výpověď ze smlouvy o pojištění vozidel, ale ze strany této nadnárodní pojišťovny byla tato výpověď neakceptována.
  Při dopisu jedné z konverzací mi bylo řečeno, že oni se nemusí řídit občanským zákoníkem a vůbec je to nezajímá, neboť svým způsobem jsou stát ve státě.
  Po půl roce jsem to vzdal, protože nervi mám jen jedny.

 24. Anonym napsal:

  Nedoporučuji něco jiného hlásaj a jinak to dopadne neseriozní.Při komunikaci doporučuji nahravací aplikaci do telefonu pak teprv uvidíte jak se lháři kroutí

  • Anonym napsal:

   Tuto aplikaci mam a mam i zaznam ktery je v rozporu s emaily ktere mi zaslali.Zatim je vec u jejich ombucmana tak uvidime,rozhodne to nevzdam.Lhat mi nebudou 😉

 25. Lucie napsal:

  Souhlasim, neseriozni pojistovna. Pred rokem a ctvrt jsem uzavrela pojistku na blbost, protoze to v zamestnani vyzadovali. Pani byla ochotna, vsechno mi sepsala. Z cele prace jsem mela nejdrazsi pojisteni ale budiz. Ted kdyz doslo na lamani chleba a ja nahlasila pojistnou udalost, mi bylo receno, ze na tohle se to pojisteni nevztahuje. Takze si skodu musim ubradit sama. A jeste se na me divali divne kdyz jsem rekla, ze chci vratit npenize za pojisteni, kdyz jsem rusila smlouvu. Jiz nikdy vice. Podobnou zkusenost maji i ni rodice, mela jsem dat na jejich rady. Tehdy kdyz tata nahlasil pojistnou udalost, jim trvalo vic jak pul roku nez to vyridili. Mezitim tobuz zamestnavatel tatovi strhnul z platu. Takobouhle pojistovnu by meli zrusit.

 26. Jirka napsal:

  Neseriózní a nekorektní pojišťovna, mám, tedy měl jsem u ní pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli a po pojistné události mi vypověsěli smlouvu, ale přesto pojistné na rok 2017 zinkasovali. Po telefonickém hovoru se zaměstnancem Generalli mi bylo řečeno, že nejsem v podstatě “dobrý klient”, protože čerpám pojistku. NEDOPORUČUJI TUTO POJIŠŤOVNU!!!!

  • jiri napsal:

   nedoporučuji!!!uzavřel jsem před dvěma lety pojistku za škody způsobené zaměstnavateli.kdyz jsem přišel na pobočku ohledně nedoplaceni částky a ze mi vypovědeli pojištení,tak mi bylo od té stejné paní s kterou jsem pojištění sjednával sděleno, že pojistku kterou jsem měl uzavřenou byla k ničemu a že by případnou škodu nemohli stejně plnit.

 27. Kubitza napsal:

  NEDOPORUČUJI!!! mám u těch šmejdu povinné ručení EXKLUZIV PLUS takže mám v ceně i odtah vozidla. Dnes jsem to právě potřeboval, auto mělo poruchu. A tak volám na asistenční linku a pán mi řekne , že auto je 15let staré , že se to nevztahuje. Tak jsem zavěsil a ve stresu jsem (protože jsem stál ne jedné z nejrušnejších křižovatek v ostravě) volal pro odtah jinde. Až doma jsem vlastně zjistlil , že auto je staré 14 let a pojištění bylo sjednáno v roce 2015 na 3 roky. Takže pro mě je to banda šmejdu co porušuje zákon a neplní pojistné podmínky! ŠMEJDI !!!

 28. Tepes napsal:

  Důrazně NEDOPORUČUJI!! Šmejdovské způsoby a arogance nejhrubšího zrna..

 29. Nespokojená napsal:

  Tak nevím jak moje zkušenosti s touto pojišťovnou popsat slušně -NO prostě ŠMEJDI !!!!Podvodníci velkého rázu!!!

  • Dalibor Míchal napsal:

   Dobrý den, můžete upřesnit, jakým způsobem jste byla podvedena ? Hromada příspěvků je stížnost na špatné informování klienta, který pak nerozumí podmínkám smlouvy.

   S pozdravem, Dalibor Míchal
   OVBone

 30. Anonym napsal:

  Jsem naprosto nespokojená s poj. Generali.Stal se mi poměrně vážný úraz,oličeje a hlavy. povíce jak měsíci,kdy jsem čekala na odškodnění,mi přišel dopis,že nebudou plnit. Byla jsem v šoku.Když jsem si přečetla poj. podmínky,napsala jsem stížnost,protože odstavec týkající se výluk z poj.je zavádějící,a tak napsaný,že i češtinář by řekl,že musí úraz odškodnit.Všem chci sdělit,že svou událost nenechám ležet, a obracím se na média,případně soud. Jsem otřesena tím,jak poj.překrucuje fakta a i po stížnosti trvá na svém rozhodnutí.Lidičky nedejte se !!!

 31. Pocinn napsal:

  U Generali jsem mel zakone pojisteni vozidla osum let pojisteny 3 auta nikdy zadna nehoda a presto mi kazdy rok zvedaji pojistku . Kdyz jsem rekl ze uz toho mam dost a ze odchazim k lacinejsi konkurenci delaji problemy s ukoncenim smlouvy a musim cekat az do vyroci vsech smluv .Na moji otazku proc mi zdrazuji neustale pojistne se mi dostalo kazdorocne jine odpovedi ze byl zmemen obcansky zakonik ,nebo ze z vybranych penez netaci proplacet skody ci proste jen odpoved ze jim nestaci to co vyberou 🙂 Tak jako tak smlouvy jsem vypovedel a pouhym prechodem ke konkurencni pojistovne Slavia jsem razem usetril 3800 kc rocne 🙂

 32. Vetrovsky napsal:

  Mam u Generalli pojisteni odpovednosti a i havarku na svuj vuz. Nyni po pojistne udalosti me do deviti dnu prisla vypoved ze smlouvy o pojisteni odpovednosti s vypovedni lhutou jeden mesic, ackoliv mam pojisteni zaplacene do brezna pristiho roku. Na muj dotaz me bylo receno ze tato moznost je uvedena v poj. podminkach. Porad to jeste nechapu, ze to je mozne.
  Pojisteni bezi cca tri roky bez poj. udalosti a ted me kopnou do riti a nikdo nic nemusi vysvetlovat. Vidim to jako peknou sprostarnu.

 33. Hana napsal:

  Dobrý den,
  může mi někdo poradit, co dělat, když likvidátor pojišťovny záměrně zdržuje provedení likvidace – pořád požaduje ty samé podklady, co už jsme poslali a tvrdí, že je nemá – jedná se o vyplavení bytu kanalizací – fekáliemi a protože byla ucpaná stoupačka v domě, která to způsobila, tak se to má vyplatit z pojistky domu, čili družstva. Likvidátor se mnou nekomunikuje, tvrdí, že komunikuje s družstvem, ale po rozhovoru s předsedou družstva vím, že ani s ním ne, takže lže – co mám dělat? Když jsme likvidátorovi řekla, že budu žádat, aby náš případ byl předán někomu jinému, tak se jen smál a řekl mi, že to nejde, že tak se to u nich nedělá.. Co Vy na to? Máte taky takovou zkušenost? Má někdo zkušenost konkrétně s likvidátorem Tomášem Coufalem?

 34. Daniel Zálesný napsal:

  Ne, jděte k jiné pojišťovně. Tohle je akorát ztráta peněz a nervů. Tato společnost by si zasloužila žalobu.

  • Petr napsal:

   Dobrý den,

   absolutně souhlasím, je to skupina podvodníků, kteří neumí dodržet ani svoje všeobecné podmínky. O takovéto lidi už ani nezavadím a ačkoli se u mě jedná o problém za 900Kč, nenechám jim z toho ani korunu zadarmo a pro Vás ostatní, vyhněte se této pojišťovně obloukem a když už to jinak nepůjde, nebojte se. Nenechte jim ani korunu aniž by si ji museli vydělat, alespoň psychickým tlakem, který jim způsobíte tím, že budete vzdorovat.

   Myslím, že ze mě se ještě zpotí. Jak to dopadne, nevím sám, ale face to face si popovídám s tolika lidmi, že mi zaplatí 2x tolik abych je už nechal v klidu žít.

   Toť asi recenze za mě.

   Hezký den a běžte raději na pivo, než to darovat podvodníkům.

   P.

 35. EVA napsal:

  PŘIDÁVÁM SE TAKÉ K “ÚŽASNÝM RECENZÍM NA POJIŠŤOVNU GENERALI” PROTOŽE JSEM SI LONI ZAPLATILA ZÁJEZD S TÍM, ŽE POKUD DOJDE K STORNU Z DŮVODU NEMOCI BUDE PLATIT POJISTNÉ PLNĚNÍ. ALE KDYŽ DOŠLO NA LÁMÁNÍ CHLEBA, TAK POJIŠŤOVNA NAPSLA, ŽE DCERA BYLA HOSPITALIZOVÁNA, ALE JEJÍ STAV BYL CHRONICKÝ … KDE K TOMU DOŠLI JSEM SE NESTAČILA DIVIT, PROTOŽE VE ZPRÁVĚ Z NEMOCNICE NIC TAKOVÉHO UVEDENÉHO NEBYLO A JINÉ ZPRÁVY Z JEJÍ LÉKAŘDSKÉ DOKUMENTACE SI NEVYŽÁDALI. ŽASLA JSEM A PÍ. FRIDRICHOVÁ IVETA MI PŘI ŽÁDOSTI O VYSVĚTLENÍ POLOŽILA TELEFON … TO JSEM JEŠTĚ NEZAŽILA. ÚŽASNÉ CHOVÁNÍ A VIZITKA. JESTLI TAKOVÁ REKLAMA ZA NECELÝCH 1.500,- KČ PLNĚNÍ POJIŠŤOVNĚ ZA TO STOJÍ – URČITĚ MOHU DOPORUČIT. NEVÍTE-LI CO S PENĚZMI ZAPLAŤTE ÚŽASNÝM PRACOVNÍKŮM TÉTO POJIŠŤOVNNY …PLNĚNÍ A JSEM PŘESVĚDČENA TÍMTO JAKÉKOLIV POJISTNÉ UDÁLOSTI NEČEKEJTE.

 36. Míla napsal:

  přidávám se když platíte je vše v pořádku,ale jak se Vám něco stane tak je problém.V únoru jsem byla na operaci a do ted ještě nemám peníze a to uplatnuji jen proplacení 6 dní za pobyt v nemocnici.Směšná častka oproti tomu co platím měsíčně.S takovým přístupem plnění pojištovny jsem se ještě nesetkala.Ted kdybych pojistku vypověděla tak by mě pěkně očesala za rok už nebude moci tak ještě budu rok poctivě platit a pak hned pojistku vypovím s generali už nikdy více

  • EVA napsal:

   Přidávám se jak vidím ” k úžasným recenzím” škoda, že jsem se nedívala před sjednáním cesty do zahraničí, kdy jsem byli pojištění na stornoí zájezdu z důvodu nemoci. Při plnění, kdy dceru bohužel hospitalizovali a došlo ke stornu zájezdu mi řekli, že potíže byli chronické a na to se pojištění nevztahuje. Nestačila jsem se divit, že v případě necelých 1.500,- Kč jim to stojí za tuto reklamu ….

 37. Anonym napsal:

  nejhorší podvodníci v Cesku!!!!!

 38. David napsal:

  Pojišťovna je úplně k ničemu, na co si platit pojistku, když oni vám potom do telefonu řeknou, že nebudou plnit. Protože vám neposkytl první pomoc lékař, ale KAMARÁD. No to už je vrchol!!!!!!!!

 39. Jana napsal:

  Mohu jen potvrdit co napsala Mirka. Podvody nejsou zaměstnancům cizí.

 40. Jana napsal:

  Můžu potvrdit co tu napsala Mirka, falešné pojistky se tu uzavírají.

 41. Martin Fiala napsal:

  Ono to není o pojišťovně jako takové, ale hlavně o pojišťovacím poradci. Mám už pár let pojišťovacího poradce, který pracuje pro Generali a jsem naprosto spokojen. Cokoliv potřebuji, nebo když se něco semele (Před rokem zlomená noha na třikrát), tak mu jen zavolám a on po jedné schůzce se mnou vše vyřeší. Zajistí, aby mi peníze přišly rychle. Vše se mnou vyplní a je 24 hodin na telefonu, kdyby něco. Naprostá spokojenost.

 42. Ota napsal:

  Dobrý den mam otázku ? Ted jsem poslal zprávu od doktora mel jdem zlomenou nohu .. volal jsem na generali a tam mi pani rekla ze ted maji podle zakona 3mesice na plneni to opravdu budu čekat do brezna nez mi prijde odškodné ? Kd

  • marcela napsal:

   nedostanete nic já čekám víc než 3.měsíce a tet mi bylo sděleno že nic nedostanu marodila jsem s pátěří paní likvidátorka mi sdělila že připojištění na nemoc páteře se pojiska nevstahuje podávám žalobu jsou arogantní a pořád lžou to je tak na ůstavní soud prostě šmejdi plat ale nechtěj od nás nic

 43. Renko napsal:

  Zkušenosti s pojišťovnou? Kliente, plať, ale nesmí se ti nic stát, sice za tebe zaplatíme, ale následně vypovíme smlouvu, bez udání důvodu, na to máme právo, na nic se neptej, stejně ti neodpovíme. Vlastní zkušenost, jednalo se o pojištění odpovědnosti při výkonu povolání.

 44. Mirka Nováková napsal:

  Velice šokující zkušenost, zaměstnanec Generali mi udělal životku bez mého vědomí.
  Přesto, že se na adrese nezdržuji a mám i nový OP je pojistka schválená a Generali vymáhá platby a vyhrožuje exekucí. I přes mé stížnosti a ukončení této podvodné pojistky se na lince zajímali pouze o porovnání podpisu. Z mého podledu by se jejich zákaznický servis měl o takové případy zajímat více speciálně když jejich zaměstnanec zneužívá osobní údaje z jejich databáze.

 45. Zdenek Smid napsal:

  Naprosto otresna pojistovna, ani po mesicich nejsou schopnit poskytnou jednoduchou odpoved a vypisy z pojistovaciho uctu. Komunikace hrozna, NEDOPORUCUJI komukoliv si s touto pojistovnou cokoliv zacinat. Jakykoliv malicky podnikatel se chova seriozneji.

 46. […] on Srpen 8, 2011 by frances2art Pojišťovna Generalli patří k zavedeným a velice vyhledávaným pojišťovnám v ČR. Díky dlouholeté tradici a […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.