Ge money bank konsolidace


Konsolidace půjček je čím dál známější a využívanější službou finančních institucí, která pomáhá lidem, kteří splácejí více půjček najednou a buďto již nejsou schopni je nadále dlouhodobě splácet a nebo si prostě chtějí zjednodušit své finanční povinnosti a ušetřit peníze. Snad každá banka dnes nabízí svojí vlastní konsolidaci a v různých detailech se jejich nabídky liší. Co vám tedy nabízí GE Money bank se svou konsolidací?

První příjemnou zprávou od GE pro klienty je, že za zřízení konsolidace nehradíte žádné poplatky, stejně jako za vedení úvěrového účtu či předčasné splácení, či mimořádnou splátku. Toto je velmi užitečné a ekonomické, pokud si uvědomíte, že v některých případech jste platili poplatky na každém jednom úvěru a takto se jich zbavíte všech naráz. K tomu se přidává nižší úroková sazba, než jakou jste platili dosud u jednotlivých půjček. Měsíčně si tak můžete snížit celkovou splátku o stovky až tisíce korun oproti tomu, co jste platili dříve za všechny úvěry dohromady. Tato vlastnost je příjemná samozřejmě každému, ovšem nejvíce se hodí pravděpodobně lidem, kteří již nejsou schopni splácet svoje stávající dluhy a tento rozdíl je možná právě nasměruje na cestu pohodlného splácení dluhů místo cesty postupného zvyšování vlastního zadlužení.

Vyjednejte si nové podmínky splácení, stejně jako dobu, po kterou budete chtít splácet

Další funkcí konsolidace, která pomůže lidem, jež se nacházejí momentálně v krizové finanční situace, je možnost si prodloužit dobu splatnosti úvěru a vyjednat takový splátkový kalendář, který vám bude ve stávající situaci nejvíce vyhovovat.  A kolik půjček takto můžete dohromady sloučit? Má konsolidace nějaký limit? GE Money bank konsolidace se vztahuje na jakékoliv půjčky, které mají celkovou hodnotu 600 tisíc korun a menší. Pokud si budete přát konsolidovat úvěry vyšší hodnoty, můžete využít službu Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí.

 


Podobné recenze