Garantovaná nabídka od mBank


 mBank nabízí do 30.6.2016 speciální akci. Garantuje o 0,2% nižší RPSN u mPůjčky Plus v porovnání s konkurencí po celou dobu splácení. Stačí si nechat posílat příjmy na mKonto, které je stejně jako mPůjčka bez zbytečných poplatků. Více informací o probíhající akci naleznete na následujících řádcích.

mBank spustila počátkem roku 2016 akci, kdy nabízí mPůjčku Plus s pevnou úrokovou sazbou 9,9% (RPSN je 10,36%) pro všechny bez dalších podmínek. K této akci se váže také garance nižšího RPSN o 0,2% ve srovnání s konkurencí a případné dorovnání v průběhu splácení. mPůjčka Plus je poskytována bez dokládání příjmu ve výši od 10 000 Kč až do 600 000 Kč, kdy si klient může splátky rozložit do období od 12 do 84 měsíců. Už se tak nesetkáte s nabídkou úroku „od“, ale získáte pevnou úrokovou sazbu zmíněných 9,9% (RPSN je 10,36%).

S poplatky skončila mBank již před 8 lety, tudíž klienti neplatí za vyřízení, vedení úvěrového i běžného účtu, za mimořádné splátky a předčasné doplacení, za inkasní splátky z mKonta a za elektronické měsíční výpisy zasílané na e-mail. mPůjčku si mohou klienti přizpůsobit, neboť je možno splátku snížit, prodloužit splatnost, změnit termín splátky nebo odložit splátku jistiny.

Pro uplatnění akce je třeba do 30.6.2016 požádat, mít schválenu a vyčerpat mPůjčku Plus. Poté v průběhu splácení je nutno zaslat na e-mailovou adresu mpujcka@mbank.cz nabídku nebo návrh smlouvy pro bezúčelový nezajištěný spotřebitelský hotovostní úvěr od jiné banky či pobočky zahraniční banky. Do předmětu uveďte adresu pobočky, kde dojde k podepsání dodatku s nižší garantovanou úrokovou sazbou o 0,2%. Návrh smlouvy od jiné instituce musí splňovat parametry akce uvedené v podmínkách. Minimální výše sazby RPSN, kterou může mBank klientovi nabídnout je ve výši 6,9% .

Zdroj: www.mbank.cz


Podobné recenze