Everyday+ úvěr - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Everyday+ úvěr je finanční produkt, který nabízí klientům volně použitelný úvěrový limit až do výše 12 000 Kč. Výhodou je skutečnost, že produkt není zatížen ročním fixním poplatkem nebo jinými poplatky, obzvláště skrytými. Smlouvu u úvěru uzavírá klient zdarma a platí pouze poplatky za využití finančních prostředků. Je určen občanům České republiky starších 18 let s pravidelným měsíčním příjmem. Ve své podstatě se jedná o alternativu půjčky s parametry kreditní karty.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 100 až 50 000 Kč
 • Splatnost: průměrně 1 – 80 měsíců
 • RPSN: min. 224,77% – max. 422,11%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: online

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmu: Ano
 • Se záznamem v rejstříku trestů: Ano
 • Bez nahlédnutí do rejstříků dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ano

Výhody půjčky

 • velice podobný princip jako kreditní karty
 • fixní poplatek ve výši 20% z čerpané částky, minimálně 300 Kč
 • možnost ovládat účet také z mobilu prostřednictvím SMS
 • možnost čerpat po částech až do maximální poskytnuté výše (až 50 000 Kč)

Nevýhody půjčky

 • nutnost zaslat 1 Kč jako ověřovací poplatek
 • nutnost zaslat podepsanou smlouvu

Podmínky získání

 • věk 18 let
 • občan ČR
 • pravidelný měsíční příjem
 • mobilní telefon a e-mail
 • bankovní účet

O společnosti

Společnost Everyday Finance s.r.o. je dceřinou společností společnosti OPR Vaakuus Oy, jejíž majitelé a řídící pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z oblasti bankovnictví i z oblasti poskytování nebankovních půjček. V čele společnosti OPR Vaakuus Oy stojí Petteri Kleemola a má pod sebou několik desítek zaměstnanců. Od vzniku v roce 2005 společnost poskytla více než 1 000 000 finančních řešení svým 300 000 zákazníkům. Právě díky mateřské společnosti má firma Everyday Finance všechny předpoklady pro poskytování finančních nebankovních produktů.

Kontakty

 • Everyday Finance s.r.o.
 • Na Pankráci 1724/129
 • Praha 4
 • Telefon: 234 600 600
 • E-mail: info@everydaypus.cz
 • Po – Ne: 7.00 – 21.00
Žádost o půjčku
Everyday+ úvěr
2.8 (56%) 5

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

35 zkušeností s Everyday+ úvěr

 1. Jan napsal:

  Dobrý den,
  prosím, zda by mi také mohla být zaslána adresa na právníka.
  Děkuji.

 2. Anonym napsal:

  Jsou to největší šmejdi na světě a stát jim to toleruje!!! Rychlý příklad:vezmete si 25 000. Přijde vám splátka 5000. Ach?tak si pomyslíte,zaplatím a zůstane 22 500. Chyba,to jsou jen úroky a minimální splátka 500. Další měsíc se to opakuje. Tak z 25 000 zaplatíte 100 000. A velká chyba,jak naletíte na výběr. To už se nedoplatíte!!!

 3. Vit napsal:

  Prosím také o zaslání kontaktu na právníka. Děkuji.

 4. Alena napsal:

  “Rychlopůjčka” se v tomto případě krutě nevyplatí a tito “bankéři” jsou šmejdi, kteří mají perfektně zmáknuto, jak najít vždy ještě další částku nezaplacenou a proto vám nabíhají další úroky- nekonečný příběh, který mi pomohl ukončit až právník na téhle adrese. Stojí to další peníze, což je tragedie v té situaci, ale nakonec jsem si spočítala, že to, oč by mě tahle společnost ještě připravila, bylo mnohonásobně víc, než jsem dala za ukončení smlouvy- mimochodem, k soudu nedošlo, stačilo, že se na ně obrátil právník a hned to šlo řešit smírnou cestou…

 5. Jana napsal:

  Absolutně nejhorší úvěrová společnost, úroky si připisují vlastně jako půjčené peníze,takže je platíme opakovaně ,poplatky za výběr jsou nehorázné,takže dlužná částka naroste během pár měsíců na doslova astronomickou výši…fakticky vám tu dlužnou částku nikdy nepůjčili!!!

 6. Angelika napsal:

  Já už stouto společnosti taky chci ukončit smlouvu ,už si tam nic nepůjčují .Jsou to šílený úroky.Zaplatila jsem tento měsíc navíc mimo měsíční splátku snad tam nebude úrok jako prase.Lituji že jsem do tyhle společnosti šla.

 7. anndrra napsal:

  Ne že by Vám nepůjčili. To oni půjčí, ale už to NIKDY nesplatíte. každý měsíc se odkudsi noří další a další poplatky a úroky. Nakonec už jen platíte a platíte. V posledních několika měsících mám dojem, že vydělávám jen na to, abych jim mohla poslat splátku.

 8. Marie napsal:

  Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!! Půjčila jsem si jednou malou částku, stejný měsíc jsem celou uhradila dle výpisu, spočítala jsem si pro kontrolu komplikovaně také výši splátky na jejich stránkách. Podle pokynů odeslala a myslela si, že je vše vyřízeno. Najednou koukám, že mi přijde další výpis, kde mi běží úrok a je nutné doplatit další peníze. Kontaktuji jejich linku, nejsou schopni pořádně vysvětlit, jakým způsobem je vypočítáno vyúčtování, ale tvrdí, že je vše v pořádku a mám uhradit. Za dva dny jdu opět do klientského přihlašování, znovu vypočítávám částku k odeslání, ale tentokrát se úplně liší. Opět volám zákaznickou linku, kde jsou neskutečně nepříjemní a nedokáží odpovědět na žádnou z otázek. Nakonec mi operátorka telefon položí s tím, že mě v telefonu neslyší. Volám tam znovu a mluvím s jiným operátorem, který mi zase tvrdí něco úplně jiného. Nakonec znovu hradím úrok, naštěstí je to jen v řádu desetikorun (ale ona taková dvacka od každého klienta navíc asi také potěší) kvůli tomu, že pro ně je důležité datum připsání platby na jejich účet. Zasílám raději vyšší částku, s tím, že mi je přislíbeno, že přeplatek vrátí. Nedočkám se však ničeho jiného, než že mám opět nedoplatek 5 Kč, protože se platba na jejich účet záhadně připsala až 9 dní po jejím odeslání, což je přesně o den později, než na jakou dobu byl úrok uhrazen, proto těch dalších 5 Kč. Velmi zvláštní ale je, že aktivační poplatek 1 Kč byl připsán ještě tentýž den od zažádání půjčky, ale když se hradí úrok trvá připsání déle než týden… Sečteno a podtrženo – šílené jednání, vlastní zaměstnanci produktu buď vůbec nerozumějí a nebo dávají schválně mylné informace (ani nevím, co z toho je horší), složité a nečitelné vyúčtování, neustálé vybírání poplatků za prodlení z jejich strany (či se možná opět jedná o úmysl) a nikdy nekončící proces doplacení půjčky. NEDOPORUČUJI, NEDOPORUČUJI, NEDOPORUČUJI!!!!!

 9. Anonym napsal:

  Okamžitě bych je nechala zrušit. Přišla mi exekuce od této společnosti a to jsem o ní nikdy neslyšela a v životě si nebrala žádné půjčky a už vůbec ne online půjčky! Nechápu, jak můžou dát někomu půjčku, aniž by si ověřili totožnost?! Kde jsme??

 10. Kateřina napsal:

  Rozhodně se vyhnout. Stále budete platit, ikdyž budeme mít zaplaceno. Komunikace, když už nějaká je, tak je mizerná. Nejsou schopni odpovědět na základní otázky. Neřeknou vám přesně kolik dlužíte s tím, že úrok není vypočítaný , podobné výmluvy. Nejsou schopni příchozí platby od vás zařadit. V závěru z vás budou dělat jen blbce. Dokud máte půjčeno vše vypadá v pořádku, ale opovažte půjčku uhradit a nebrat si další.

 11. Novak napsal:

  Jsou to vyderaci a ten urok 250 % pozor na ne

 12. Jochcová Monika napsal:

  Pozor, jspou to typičtí ŠMEJDI!!!!! Synovi nabídli malinkou půjčku, samozřejmě bez mého vědomí. Od té doby chodí obálky s nepřehledným vyúčtováním, data spaltnosti se kryjí s datem na obálce,vše je jen o pokutách a poplatcích. Posílali jsme písemně výpověď, ale zase přišla obálka na platbu, ačkoliv je vše splaceno. Syn si všechny hovory nahrál. Budeme se bránit právníkem. Kdy už zákony tuhle lichvu zakážou!!!

 13. kamil napsal:

  Dnes mi přišel dopis že dlužím 10 000 kč přitom jsem si nikde nic nepujčoval!!
  toto nechápu prostě !!

  • Světlana napsal:

   Jsou to podvodníci vy si myslíte že máte vše doplaceno .od října 2018 a najednou vám v lednu pošlou z ničeho nic že jim dlužíte dalších necelich5300 a to jim jim zaplatila jsem jim zaplatila nečelil 5400 a měla jsem půjčeno 4000 a další půjčky jsem si nebrala a oni to klidně předaji advokátovi aby zas navišily částky .Po telefonu strašně nepříjemný ..A pak vám klidně řeknou že máte doklad o tom že máte vše doplaceno a když chcete papírovou formu tak tvrdí že nemají ale když chtěli navíšit tak jí pošlou .Když přičítám recenze tak vidím že se živěj ne s půjčených peněz ale z nexestujicích úroků z peněz co jste jim vrátily.Chtělo b to na ně žalobu k soudu za prošívání nekalého obchodu v peněžní instituci.

   • Vlaďka napsal:

    Dobrý den,
    jsem v obdobné situaci..v březnu 2018 jsem zaplatila částku přes 61000kč s tím že je vše doplaceno a teď po roce a půl mi přišel exekuční příkaz k platbě 120000kč

 14. petr napsal:

  tuto společnost nechci ani vidět žádal jsem o půjčku a dokonce jsem byl 2x na Pankráci v 1 patře a výsledek po 5 minutách se ozvou a musíte na dotaz chvilku počkejte a vy čekáte 13 minut a pak vypadne telefon aj zavoláte znova a zase stejné fráze podat žádost,přijde kod,pak druhý,složte 1kč,ofocenou občanku,a čekáte ono nic ( a to jsem vše měl korunu jsem složil 3x dejte to normálně tak zaplatíte 1jdno poslání 80,. a v závěru nemáte nic jen poznáte jednu práskanou společost

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.