http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=863&aff_id=11465&url_id=1411 1x1 pixel counter :

Equa bank


Equa bank a.s. vychází z banky Banco Popolare Česká republika, a.s., když v roce 2011 se změnil majitel a s tím je spojený i nový název. Pod novým jménem Equa bank pokračuje v nabízení bankovních služeb a cílem je nabízet nové, jednoduché, transparentní a cenově zajímavé produkty. Banka aktuálně nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořící účty, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry. V současné době má Equa bank 50 000 klientů a provozuje 12 poboček po celé České republice. V nákupních centrech po celé České republice je možno vidět neustále se zvyšující počet kiosků Equa Bank.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: Běžný účet – jedná se o účet pro fyzické osoby – poplatek za vedení účtu 0Kč při měsíčním příjmu alespoň 10 000Kč – výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma (od 1.1.2013 prvních 10 výběrů v měsíci) – běžné transakce v rámci internetového bankovnictví zcela zdarma – převod běžného účtu z jiné banky zdarma a bez starostí

Úvěry:  Půjčka –  výše od 30 000 Kč do 600 000Kč – doba splatnosti od 24 do 84 měsíců -nízké RPSN od 8,19% po celou dobu neměnné – úvěr bez poplatků za vedení účtu a zpracování  – mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma – potřebný pouze jeden doklad totožnosti – kompletní vyřízení půjčky online

Výhody banky

  • vysoké zhodnocení na spořícím účtu a termínovaném vkladu
  • možnost vybírat z více než 4400 bankomatů v ČR
  • silný investor v oblasti bankovnictví – Anacap Financial Partners LLP
  • nízká úroková míra u hypotéky i půjčky

Nevýhody banky

  • malá síť kamenných poboček
  • úzké portfolio produktů
  • pro klienty nové jméno banky

Produkty banky

  • účty – Běžný účet
  • hypotéka – Účelová, Refinancování, Neúčelová, Hypotéka PRO
  • úvěry – Minutová Půjčka, RePůjčka
  • spořící produkty – Spořící účet EXTRA, Termínované vklady
  • pojištění – Pojištění domácnosti, Pojištění nemovitosti, Pojištění schopnosti splácet

Internetové bankovnictví

Equa bank internetové bankovnictví https://www.equabanking.cz

Moderní internetové bankovnictví do kterého se klient hlásí pomocí přihlašovacího čísla a hesla. Internetové bankovnictví je chráněno certifikáty a šifrováno Všechny provedené operace jsou autorizovány pomocí SMS na uvedené telefonní číslo. Uživatelské prostředí je laděno do firemních barev, tedy odstínů modré a je uživatelsky příjemné a spojuje všechny užívané produkty.

Pobočky

Centrála Equa bank je na adrese Karolinská 661/4 v Praze. Celkem je v ČR 12 kamenných poboček, stále zvyšující se počet kiosků v nákupních centrech a vlastní síť bankomatů chybí. V Praze je pobočka na adrese Lazarská 1718/3. V Brně je pobočka na adrese Joštova 137/6. V Ostravě na adrese náměstí Msgre Šrámka 1826/5 a v Olomouci aktuálně pobočka není.

O společnosti

Banka byla založena v roce 1994 jako IC Banka, v roce 2007 došlo k prodeji a přejmenování na Banco Popolare a v roce 2011 došlo k převodu na Equa Group Limited a přejmenování na Equa bank. Equa bank a. s. vstoupila na český trh v červenci 2011. Equa Group Limited je ve vlastnictví fondů, kterým poskytuje poradenství britská společnost Anacap Financial Partners LLP. AnaCap Financial Partners LLP je jedním z nejvýznamnějších soukromých investorů v evropském bankovním sektoru.

Reklama

Kontakty


Equa bank
2.4 (48.71%) 62

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

106 zkušeností s Equa bank

  1. Jana napsal:

    Chceme si s přítelem pořídit hypotéku na domeček a řešíme možnosti. Jaké jsou výhody/nevýhody hypotéku u Equa bank? Běžný účet samozřejmě vlastním.

  2. Petr napsal:

    Dobrý den, s Equa bank mám pouze pozitivní zkušenosti. Když už nastal nějaký problém, byl okamžitě vyřešený. Takže mohu jen doporučit.

    • Ivan napsal:

      Dobrý den, jsem u Equa bank a nemohu si stěžovat. Jsem rád, že mi Equa bank s hypotékou pomáhá, s žádostí i poplatky. Určitě využijte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.