Equa bank snížila úrokovou sazbu Minutové půjčky a k RePůjčce klienti dostanou tablet


Minutová půjčka od Equa bank je nově nabízena s úrok začínajícím na 5,9%. Pro klienty žádající refinancování či konsolidaci je připraven tablet Lenovo. Více informací se dozvíte na následujících řádcích.

Equa bank snížila úrokovou sazbu u Minutové půjčky a u RePůjčky a její výše začíná na 5,9%. Sazba uvedená ve smlouvě klientům je klientům garantována po celou dobu splácení a to platí i pro online žádosti, která se vyhodnocuje zhruba do 1 minuty. Minutová půjčka je nabízena ve výši od 5000 do 600 000 Kč a splátky je možno rozložit do 3 měsíců až 7 let. Zvýšení či snížení splátky je v průběhu splácení možné bez poplatku. Zdarma je i zřízení a vedení půjčky stejně jako mimořádná splátka či předčasné splacení. Její sjednání není podmíněno nutností mít u banky jiné produkty.

Pro žadatele o RePůjčku je připraven tablet Lenovo TAB 2 A7-20z. Jedinou podmínkou je minimální výše 50 000 Kč. RePůjčka je připravena pro klienty ve výši od 30 000 do 600 000 Kč a není třeba ručitele. Dobu splatnosti je možno si rozložit mezi 6 až 96 měsíců.

Zdroj: www.mesec.cz

Žádost o půjčku
Equa bank snížila úrokovou sazbu Minutové půjčky a k RePůjčce klienti dostanou tablet
5 (100%) 1

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

Zkušenost s Equa bank snížila úrokovou sazbu Minutové půjčky a k RePůjčce klienti dostanou tablet

 1. Stanislav napsal:

  Hmm, tak to je lákavé – tablet se vždy hodí a nízká úroková sazba je jedno z nejdůležitějších kritérií pro výběr půjčky.

  Hlavně se mi tam líbí to, že je to garantované ve smlouvě po celou dobu splácení. Protože spoustu vykuků to dělá tak, že něco slíbí a potom si to různě mění a když člověk není právník a není schopný si to při podpisu vše pohlídat, tak se může zbytečně dostat do problémů.

  Mně přijde jako zajímavé řešení http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Cetelem hlavně to, že je tam až 200 000 – s tím se už dá vymyslet spousta zajímavých věcí..:)

  Protože mi přijde, že je tady hrozně poskytovatelů, co půjčí 15 000, ale jen minimum těch, kteří půjčí víc – na skutečně něco důležitého, ale to je jen možná můj subjektivní názor… 🙂

  Tak jen dále takových zpráv a nízkých úroků! 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.