Emma’s Credit půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Emma’s Credit je rychlá bezpečná online půjčka. Je poskytována ve výši od 500 do 3 000 Kč se splatností volitelnou mezi 5 a 30 dny. Získání půjčky je velmi jednoduché a první krok spočívá ve volbě výše půjčky a určení doby trvání půjčky s pomocí interaktivního webového průvodce. Žadatel uvidí částku, kterou bude za zvolenou dobu vracet, nejsou zde tudíž žádné skryté poplatky. Obratem bude dotázán na několik málo otázek, kterými se ukáže vhodnost půjčky. Je nutné mít u sebe nachystaný občanský průkaz, mobil a údaje týkající se vaší banky. Po kladném rozhodnutí bude třeba ověřit bankovní účet a e-mailovou adresu. Po dokončení těchto kroků budou peníze na váš účet převedeny do 30 minut (pokud není žádáno v pracovní době, pak ji obdrží klient následující pracovní den do 11:00).

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 500 až 3 000 Kč
 • Splatnost: 5 až 30 dní
 • RPSN: 2 334 až 3 422%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: online

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ne

Výhody půjčky

 • rychlá půjčka před výplatou
 • platební brána ThePay, kterou je možné provést rychlou transakci
 • možnost prodloužení půjčky
 • slevy na půjčky v den narozenin, svátku a jiných významných dní
 • zákaznický klub Emma’s Credit (např. platinový zákazník má možnost si půjčit až 7 000 Kč se splatností až 45 dní a obdrží slevu 30% z úroků)
 • přesně stanovené pravidla půjčování

Nevýhody půjčky

Podmínky získání půjčky

 • věk 18 let
 • občan ČR
 • bankovní účet
 • mobilní telefon
 • e-mailová adresa

O společnosti

Společnost Emma’s Credit byla založena v létě roku 2014. Cílem firmy jako poskytovatele půjček je činit finanční prostředky dostupné prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné žádosti.  Online platforma je sofistikovaná. Firma není zastáncem papírování a schůzek, proto půjčuje prostřednictvím svých webových stránek. Neexistují žádné skryté poplatky a klienti předem ví, kolik a kdy budou vracet.

Kontakty

 • Emma’s credit s.r.o.
 • Na Bojišti 1472/20
 • Praha 2
 • Telefon: 226 254 777
 • E-mail: emma@emmascredit.cz
 • Po – Pá: 09:00 – 17:00
Žádost o půjčku
Emma’s Credit půjčka
3.8 (75.56%) 9

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

18 zkušeností s Emma’s Credit půjčka

 1. Jana napsal:

  Já teď vyhledám různé diskuze na Emmas jelikož jsem si vzala minimální částku (teda zatím nevzala) trvalo jim celý den než zkontrolovali doklady a formuláře,tak 10x mi snad volali během dne,nakonec ještě tu korunu na ověření účtu.
  Druhý den mi přišel email že platba dorazila půjčka je schválená.
  Další den na účtě peníze ještě nebyly,znova telefonát že jsem neposlala tu korunu,poslala jsem jim kopii z účtu, že koruna odešla před dvěma dny a další den mi potvrdili platbu,najednou mi tvrdili, že nic nepotvrdili že tam ta koruna není.
  Takže jsem poslala další korunu a opět nic… pořád mi posílali e-mail že půjčka bude vyplacena až zaplatím korunu.
  Ve finále jsem přišla o 2kc 😂 spoustu času nad kopírováním a posíláním údajů, spoustou telefonátů a půjčka nevyřízena 😉

  • Mona napsal:

   Dobrý den prosím vás přece společnost Emmas credit s.r.o ukončili už činnost a mě by zajímalo kam šla splátka kterou jsem poslala na jejich účet když jsem to chtěla zjistit jejich web je ukončen a ta společnost Creditexpress požaduje po mě víc a to nechápu, kde skončila ta platba a tato společnost mi z 500 Kč které jsem dlužila udělala vymáhání přes právníka a částku 8500 po mě chce!!!! Prý jinak to dá k soudu

 2. Kája napsal:

  O tuto půjčku jsem zažádala 5.1. a vše proběhlo bez problémů – peníze na účtě ten den. Za měsíc jsem poslala částku, kterou požadovali za prodloužení na měsíc 1470,- – přesně na den. A pak začal zlý sen – desítky SMS, že dlužím a že mě dají exekuční kanceláři – reagovala jsem mailem a zasláním potvrzení z banky – po 14 dnech mi napsali, že teda prodlužují..Dne 5.3. jsem jim poslala celou částku co chtěli v únoru a opět milion výhružek, že jsem nezaplatila – až dnes v mailu napsali, že obdrželi částečnou platbu – nevím jak to mysleli. Poslala jsem 6.400,-.Jsem totálně na prášky – místo aby napsali kolik a proč…tak mlží.. Již nikdy více Emmas

 3. Richard Baloun napsal:

  Velmi jasná a přehledná stránka. Reagují rychle a po poslání dokumentů jsem měl peníze hned na účtu.

 4. Eliška napsal:

  Půjčkám zrovna nefandím, avšak dostala jsem se do situace, kdy mi nic jiného nezbývalo. S Emmas credit mám skvělou zkušenost, vše rychle vyřídili, splátku přijali ihned a nepřeplatila jsem ani korunu.

 5. Nikola napsal:

  VAROVÁNÍ provšechny!!!!!!Nohy na ramena a co nejdále od Emma s! Credit!!Předávají vaše osobní udaje od společnosti ke společnosti.Emmas podstoupí pohledávku společnosti OMEGA SOLUTIONS ta zase společnostiCREDIT COLLET GRUP.Nikdo s Vámi nekomunikuje nikdo nic neví a úroky vesele naskakují.I když se Vám podaří skoro zázrakem po dlouhý době vymoci si splátkový kalendář v žádném případě nemáte vyhráno.Ty splátky co posíláte jdou na účet o kterém nikdo nic neví,Vaše peníze do Emma s Credit totiž nedorazí a dluh vesele a tučně roste a roste.Mezitím Vaše osobní údaje má již půl Prahy ne-li půl republiky.Podle mého názoru společnost Emma s Credit nemá zájem abyste půjčku řádně spláceli právě naopak!Čím déle bude mlžit a vyhýbat se komunikaci,tím více jí Vaše naivita přinese.Ideální klient je ten co neplatí i když by rád řádně splácel je mu to v podstatě znemožněno!!!O co déle Vaše peníze k Emma s Credit dorazí o to tučnější jejich zisk,proto je potřeba je přehnat přes několik dalších společností,čím déle se zdrží,tím lépe!

  • Anonym napsal:

   otresne jednaní opravdu nevím jak to co nejdrive vyřešit proste to nejde a uz mi chteji davat kuli 2000 exekuci na barak

   • alena napsal:

    chci na ne podat trestni oznameni za lichvu z 8 tisic mi to naskocilo na 104 tisic z toho oni chou 68 tisic uroky.

  • I napsal:

   Nedoporučuji!!!!!
   Naprosto stejná zkušenost. Platba přes platební bránu ThePay, najednou nikdo nevi, ci ten ucet je, a kam penize dorazily. Kontaktujte ThePay, at platbu dohledaj a zaevidujou, nenechte se odbýt!!! Sama jsem s tím zažila pěkné nervy a dny plné stresu. Tuto půjčku velice ale velice NEDOPORUČUJI!!!!! Naopak můžu doporučit půjčku např. Via sms, nebo Ferratum. S tím jsem nikdy problém neměla. Opravdu nedoporučuji EmmasCredit, zbytečné nervy, pokud už vám tedy peníze od nich dorazí.

 6. Nikol napsal:

  Hurááááá úžasný kvíz!!!!Varování pro všechny!!!!!!Nohy na ramena a co nejdále od Emmasu!!!Předávají vaše osobní udaje od společnosti ke společnosti.Emmas podstoupí pohledávku společnosti OMEGA SOLUTIONS ta zase společnostiCREDIT COLLET GRUP.Nikdo s Vámi nekomunikuje nikdo nic neví a úroky vesele naskakují.I když se Vám podaří skoro zázrakem po dlouhý době vymoci si splátkový kalendář v žádném případě nemáte vyhráno.Ty splátky co posíláte jdou na účet o kterém nikdo nic neví,Vaše peníze do EMMASU totiž nedorazí a dluh vesele a tučně roste a roste.Mezitím Vaše osobní údaje má již půl Prahy ne-li půl republiky.Podle mého názoru společnost EMMANS nemá zájem abyste půjčku řádně spláceli právě naopak!Čím déle bude mlžit a vyhýbat se komunikaci,tím více jí Vaše naivita přinese.Ideální klient je ten co neplatí i když by rád řádně splácel je mu to v podstatě znemožněno!!!O co déle Vaše peníze k EMMASU dorazí o to tučnější jejich zisk,proto je potřeba je přehnat přes několik dalších společností,čím déle se zdrží,tím lépe!

 7. tom napsal:

  hruza des napred schvalena pujcka po odeslani 1 kc po dvou dnech odpoved pujcka zamitnuta

  • Anonym napsal:

   Gratuluji,derte to jako životní výhru,pokud Vám půjčku zamítli veliká gratulace!!!Ušetřil jste si minimálně desetitisíce a nesčetně nervů!

 8. tom napsal:

  hruza des napred pujcka schvalena po odeslani 1kc po dvou dnech pujcka najednou zamitnuta

 9. Lukáš napsal:

  Rychlost spolehlivost.Peníze na ùčtě během chvilky.Půjčku lze také splácet v libovolných částkách v době splatnosti. Emma’s credit mohu jen DOPORUČIT!

 10. Lukáš napsal:

  Rychlost spolehlivost peníze na účtu během pár minut.Dokonce lze zasílat libovolné částky splácet postupně do data splatnosti půjčky.Takže určitě doporučuji Emma’s credit

 11. Jana napsal:

  O tuto půjčku jsem si zažádala, vše bylo vyřízeno celkem rychle – do dvou hodin, Od vyřízení podkladů přišly půjčené peníze na můj účet do půl hodiny.
  Moje zkušenost byly dobrá, takže doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.