Door Financial půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Door Financial a jejich půjčka představují relativně zajímavou variantu úvěrování. Můžete si půjčit až 50 000 korun prakticky okamžitě. Od vyhodnocení žádosti do předání peněz neuběhne více než 48 hodin. Obchodní zástupce společnosti vám peníze předá přímo u vás doma, takže nemusíte vůbec nikam chodit a cokoliv řešit. Door Financial to vyřeší za vás.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 5 000 – 50 000 Kč
 • Splatnost: 30, 40 a 56 týdnů
 • RPSN: v závislosti na velikosti půjčky
 • Výplata: v hotovosti
 • Žádost: telefonicky nebo emailem

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ne
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ano

Výhody půjčky

 • Rychlé vyřízení
 • Peníze dostanete až domů
 • Půjčka až 50 000 Kč
 • Půjčka na cokoliv (klient si sám určí, na co peníze využije)
 • Půjčka pro kohokoliv
 • Bez bankovních poplatků
 • Poskytována po celé ČR

Podmínky získání půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Doložení příjmu
 • Bydliště v ČR

Nevýhody

 • splácení již za 7 dní od obdržení
 • pravidelné týdenní splátky

O společnosti

Door Financial a.s. je zavedenou společností na českém trhu. Nebankovní spotřebitelské úvěry poskytuje již od roku 2010 a postupem času si získává desetitisíce klientů napříč celou republikou. Společnost se specializuje na půjčky do 50 000 Kč se splatností do jednoho roku. Nejde o krátkodobé půjčky před výplatou, ale o spotřebitelské úvěry většího rázu na skutečně řešení finančních potíží jejích klientů.

Kontakty

 • DOOR FINANCIAL a.s.
 • BB Centrum Beta
 • Vyskočilova 1481/4
 • 140 00 Praha 4 – Michle
 • IČ: 29016126
 • Telefon: +420 326 303 470
 • E-mail: info@doorfin.cz
 • Pracovní dny: 08:00 –17:00 hod

 

 

Žádost o půjčku
Door Financial půjčka
2.8 (55.38%) 13

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

77 zkušeností s Door Financial půjčka

 1. Anonym napsal:

  Je na ně nějaký kontakt?? Je to nutný..

 2. Hana Kohoutová napsal:

  Dnes jsem obdržela od Door Financiál dopis,že jsem si vzala 29.července 2016 pujčku 10.000kč a dlužím 18.000kč. V tu dobu jsem byla na dovolené a žádnou finanční hotovost jsem si od nich nebrala. Nechápu kde to vzali.Volala jsem tam a oni mi po telefonu řekli že to prověří a dají mi vědět.Nechápu!!!!!!!!!! Je to asi nějaký podvod.!§!!!!!!!!!!!!

 3. Lucie napsal:

  Dobrý den, já jsem si u nich zažádala o půjčku, ale zatím mi nikdo neodpověděl, ani se neozval, psala jsem jim i email. Za jak dlouho po odeslání žádosti se Vám ozvali? Děkuji za odpověď.

 4. petr napsal:

  dobry den když sem na soc podpoře a hmot nouzi a mam trv.. Pobyt v ČR mam šanci dostat půjčk?? Dekhnk

  • Kájis napsal:

   Podle toho jaký máte příjem. Já brala první půjčku 10 000 Kč s příjmem 7600 Kč a měs.splátka byla 1200 Kč. Po uhrazení 75% půjčky jsem měla dvě souběžné. Ale také asi záleží na OZ. Na stránkách mají týdenní splátky a já se s paní dohodla na měsíčních

 5. Julie napsal:

  Já u nich mám půjčku. Nesplácím vůbec už 3 měsíce. Paní sem pouze nahlásila, že přítel přišel o práci a že nemáma v pohodě. Dala mi 3 týdny a pak mi začala tak 1x týdně psát zda alepson něco jí dám. Já kolikrát nereagovala ani an sms a až ted skoro po 3 měsících mi napsala, že musím už to dát do kupy, že to již řeší manažer a že už na ní tlačí. Jelikož jsem jí neodepsala, tak ěm volala nějaký manažer či co, že musím do 14 dní uhradit jinak holt to dají na vymáhání už. Pán byl tedy dost nepříjemný po tel ale nekřičel nic. Paní sem napsala že tedy do těch 14 dní alepson půlku co dlužím uhradíma oan že ok, ale at se snažím našetřit i zbytek at nemám problémy zbytečně.

  Žádné vylepování plakátů po vchodových dveřích, nebo telefonáty a návštěvy jak tu někteří píší. Nesmysl. Možná je to tím, že na mě jsou ok a žádné penále mi nedávají, že jsem téměř 60% půjčky před tím uhradila řádně a začala mít problémy až ted v lednu, ale stejně nevěřím tomu co tady píšete. Nikdo Vám nepolepí schránku kvůli neodevzdaným 3 splátkám atd…Naopak za mě můžu doporučit. Urok teda šílenej to jo, ale rozhodně je pravda, že když nemáte a snažíte se to řešit, že vyjdou vstříc.

  Ale jestli neplatíte vůbec a ještě nezvedáte telefony atd tak se nedivte, že někomu po půl roce dojde trpělivost!

 6. Monika Sladova napsal:

  Jestli můžu říci o této společnosti HRŮZA NEDOPORUČUJI, jelikož jsem měla hotovostní půjčku řádně jsem platila při podpisu smlouvy jsem zjistila, že nabízí také bezhotovostní půjčku když jsem se ptala obchodního zástupce, řekl doslova NESMÍME NABÍZET. Bezhotovostní půjčka je super co se týče splátek, ale ať platíte dobře stejně vám jí nedají a nejlepší je, že my zamítli bezhotovostní půjčku, ale hotovostní půjčku my znovu dát chtěli což jsem fakt nepochopila.Vic bych jim předplatitele třeba příklad, když by mi dali 30000Kč na bezhotovostní půjčku jim dám na víc 7000Kč a při hotovostní půjčce 21000Kč což si myslím, že klienty okradaji. A nejlepší na tom je to, že obchodní zástupci ani NEMAJÍ PONĚTÍ jak to probíhá bezhotovostní půjčka. Moc smutný od této společnosti.

 7. Karrot napsal:

  Na – door financial byl podán insolnenční návrh s návrhem na prohlášení konkurzu. Takže door financial – není solidní. To radeji Provident, ten pijčuje až 80000,-Kč a na dobu 45,60 nebo 100 týdnů

 8. Anonim z Liberecka napsal:

  Zdravím,
  nechci se nikoho ani této firmy zastávat ale dřív jsem pro ně pracovala ano maji neukázalé způsoby jak z lidí doslova vytlouci peníze i jejich praktiky jsou nezpůsobilé ale vždy je to o lidech o přístupu obchodní ho zástupce,já jsem se lidem co jsem měla jako klientelu snažila vždy pomoct i za předpokladu že momentálně neměli na splátky….byla jsem taková hodná duše než jedem VELICE SOLVENTNÍ KLIENT si na mé práci nerozjel vlastní byznys ve stylu dohazovaní lidi co chtějí půjčit,všechny tyto klienty co přes něho byli vyplaceny následně obcházel a inkasoval za zprostředkování,pro společnost nepracuji ale díky jejímu jménu mám do dnes velké problémy a to jsem si chtěla přividělat jen pár korun při mateřské,tak že je to opravdu vše jen o lidech na koho kde natrefíte…..

  • Anonym napsal:

   Prosím kontaktujte mě na adrese valsky@seznam.cz Potřeboval bych vaší řádu ohledně door financial. Dekuji

  • ja napsal:

   co se tady obhajuješ.už jenom že jsi pro ně pracovala ukazuje jaká je tvoje lidskost

   • Anonym napsal:

    Ten kdo si pujci ma splacet.a ze pani delala OZ pro spol co je na tom spatneho?ty lidi pujcku chteli,smlouvu podepsali tak holt musi platit.a splatky se daji domluvit pokud se clovek dostane do fin.problemu.ale kdyz nekdo neotvira,nebere tel apd tak se nesmi divit ze se s nim nikdo nemazli.

  • Monika Sladova napsal:

   Dobrý den můžu se vás zeptal když říkáte že je to o lidech kolik jste za tu dobu dala bezhotovostní půjček, aby jste lidem ušetřila velký peníze příklad 30000Kč preplatite jen 7000Kč u bezhotovostní půjčky ale u hotovostní půjčky u 30000Kč preplatite 21000Kč to je nářez co ani jeden obchodní zástupce my jí nemohl dát, že je nesmí dávat ani podmínky nevěděli smutné ale hotovostní půjčku by my dali hned nechápu tuto společnost a obchodních zástupců je my opravdu líto nepracovala bych u této společnosti HRŮZA NEDOPORUČUJI.

 9. anonym napsal:

  Dobry den,jak je mozne ,ze v Libereckem okrese dela pujcky clovek,ktery dluzi u ruznych spolecnosti napr.Provident,Help…atd sto tisicove castky,je podezrela z mnoha podvodu napr.se synem podvodne pujcky a porad pani Dagmar Schejbalova u spolecnosti pracuje,to je nehorazdne a budeme to hnat vis

 10. Jitka napsal:

  Úroveň této společnosti je přímo úměrná chování jejich šéfíčků a manažerek … alespoň v Pardubicích to tak je. Arogantní uječená hloupá manažerka, která se sama potýká s dluhama a šéf – o jeho chování a jednání raději ani nebudu psát. Dále doporučuji – kdo si bude brát půjčku – nechat si při každé splátce vypsat potvrzení o platbě – jinak budete platit a dlužná částka vám ještě poroste … to je realita 🙂

  • Karel napsal:

   Souhlasím ještě horší je to na pobočce Otrokovice , kde působí jako “šéf regionu” Aleš K. nerozumí obchodu , jen a jen vyhrožuje svým podřízeným, nemluvě o jeho chování a nemluvě o jeho nadřízení V.K.. Nedoporučiji vůbec pracovat pro tuto společnost, ani si i brát půjčku (mám stejné zkušenosti jako Martin z 20.8.2015….)

 11. karel napsal:

  Neeee nebrat.. jsou to arogantní, hnusni lidí.. jednání absurdní.. jak chcete mít klid, tak nikdy.. nejdříve jsou jak med, a pak když se zasekne výplata, dva týdny meskala, byli jak vosy, telefonáty, výhrůžky, snad 5 návštěv plne výhrůžek, no šílené.. ne, děkuji, nikdy..

  • Martin napsal:

   Je to hrozná společnost !!! Pozor na DOOR Group nebo DOOR Finacial nikdo neví, kdo za tím je …… Pozor na začátku vám půjčí kolik chcete i s exekucí , ale pak jsou hrozní ! Už při vyplacení půjčky váš odeberou o peníze prý výběr na měsíc , ale pak jsou u vás znova za týden a pak zase a zase , ikdyž vám tvrdí , že si zaplatíte na celý měsíc a pak , že vás zase navštíví za měsíc… nemluvě o několika telefonátech a SMS , která vám stále posílají. NEBRAT !!!!!

 12. Špaček napsal:

  Nebrat,pokud si nejste jisti, že to v klidu uhradíte bez zaškobrtnutí. Půjčil jsem si, a zaškobrtnul ve splátkách. Došlo k sepsání závazku a to je hrob. Dnes mám z dluhu 780,-Kč dluh 12.772,-Kč. Opravdu super ……. .

  • oz napsal:

   Já bych k tomu řekla jedno,pokud si vemete půjčku,je snad jasné že ji budete splácet!např.v bance se s vámi nikdo nemazlí,okamzitě vám napálí penále pokud nedáte splátku včas.tak co se divíte???proč jste nezaplatil 780kč,nechápu,že ted máte 12772kč dluh-to asi nebylo zaškobrtnutí-dobře vám tak…..

 13. Dušan napsal:

  U teto společnosti si nikdy neberte žádné peníze. Jestli se to vůbec dá říct že je to společnost. Pokud si u nich sjednáte půjčku, tak věřte tomu že bude Te mít akorát problémy. Stačí když jim párkrát nezvednete telefon a už vám na vchodové dveře od paneláku budou vylepovat že jste dlužník a totalní neplatič tak aby si to vaší sousede a nebo chodci mohly pěkně přečíst že mate půjčku. A jako bonus, volají i rodině a ptají se na blbosti a dělají s vás před rodinou ubožáky. A slečna nebo Paní co chodí pro ty splátky, by se měla hodně nad sebou zamyslet.Tak že lidi bacha na ně!!! Jak se říká, jak ptáčka chytají sladce mu zpívají.

  • Martin napsal:

   Souhlasím se vším co napsal Dušan. Je to NESOLIDNÍ společnost ! Hned při poskytnutí půjčky a vyplacení peněz mi paní obchodní zástupkyně spolu se svým manažerem vzala s vyplacených peněz 5000 Kč (půjčili mi 25000 Kč na 45 týdnů) když jsem se zeptal proč tak mi řekli , že je to v pravidlech společnosti NIKDE to nemají napsáno !!! Takže mi zůstalo pouze 20000 Kč , ale vrátit musím 42750 Kč. Co bylo pro mne nepochopitelné paní obchodní zástupkyně přišla přesně za týden a znovu chtěla 5000 Kč prý je to platba na celý měsíc dopředu ,aby tady nemusela chodit KAŽDÝ týden , není přece “blbá” mi řekla. Když jsem nesouhlasil a řekl , že ve smlouvě jsou týdenní splátky a že jí dám maximálně 950 Kč dle splátkového kalendáře začala VYHROŽOVAT a dokonce volala svému “manažerovi” , že odmítám splácet !!! Co je to za společnost !!! A co na to vedení této povedené společnosti !!! Již nikdy DOOR FINANCIAL ani DOOR GROUP !!! Napsal jsem jim konkrétní stížnost i s jmény a důkazy a myslíte, že někdo odepsal !

  • oz napsal:

   a proč nezvedáte telefon???? pak by jste nemusel být vylepen na dveřích,hi hi

 14. Lenka napsal:

  Ano taky mam s nimi zkusenosti jezdila pro splatky nejaka pani Stankova ta tam nedavala penize pak se rok nikdo neukazsl i po nekolika telefonatech si nikdo nedojel pro splatku take jsem tam nekolikrat psala.Po roce se objevil obchodni zastupce a sdelil mi ze za to nemuzu a nechaji me to v klidu doplatit ale opak jezdila jsem pani Kovacova jeste s jednou a tlacili na me at to zaplatim ja jsem prisla kvuli svemu zdravi o praci a nevim jak to mam udelat ted uz tu zase od listopadu 2014 nebyla muze mi prosim nekdo poradit dekuji

  • Niedobová Dáša napsal:

   žádala jsem o půjčku která mi byla zamitnuta.Ale byla mi nabidnutá jiná že je podobna.Pani přijela sepsala smlouvu a hleďme ihned po mě chtěla 1 splátku 1400kč.Půjčka která mi byla zamitnuta měla splátku 750kč měsíčně a finančně byla pro mě přijatelna ale 1400je pro mě neunostné a to bylo v době kdy syn neměl práci a nedostaval finanční podporu úp.Pri 3 splátce přišel s paní na kontrolu snad její nadřizený a sepsal se mnou smlouvu 3 měsíce po 1000kč a pak budu platit po 2000.Né že minuly měsíc nikdo nepřišel ani se nešlo dovolat tak dnes přišla paní a sni jiný pán.dala jsem splátku za minuly měsíc a jelikož jsem o dnešní návštěvě nevěděla neměla jsem celou částku jen polovic.Pán nenechal ani paní mluvit byl arogantni a vyhrožoval mi že mi dá stahovat z platu a že on je sef a nezajíma ho co kdo se mnou sepsal.To takové chování jsem ještě nezažila horši než gestapo.Je mi 60 let a mě bylo hanba za něj.ještě teď jsem celá roztřesená.a měsíčni ale týdenni splátky po 1400kč.jestli je to ve firmě nejvyšši tak jak ta firma vypadá?Prostě nechapu.Dáša

 15. Lucie napsal:

  Dobrý den,
  Door v insolvenci už není, vyplatili se. Mám tam taky půjčku, kamarádka dělá OZ. A pokud firma nedá jiné instrukce, týdenní splátky normálně platí. Já platila po celou dobu insolvence, nevidim důvod proč ne. Oni Vám ty peníze půjčili, tak proč byste měli přestat po dobu insolvence platit??? Pak byste se divili, až by Vám po dvou nezaplacených splátkách přijel domu sekuriťák vymáhat. Lidi, používejte hlavu.
  Jinak půjčka je to ok. Neprojde každý a s exekucí určitě ne. Za mě dobré. Když člověk splácí, není problém. Jako všude.

  • Lída napsal:

   A je Door Financial skutečně v insolvenci?!

   • Ray napsal:

    Není, už to tady zaznělo. Koncem ledna bylo insolvenční řízení soudem zastaveno.

    • Martin napsal:

     DOOR FINANCIAL není v insolvenčním řízení , ale je na PRODEJ a bude se prodávat . Hledá se vhodný kupující.

  • oz napsal:

   konečně názor do člověka,kterému to myslí. 🙂 děkuji za něj

  • Monika Sladova napsal:

   Dobrý den Lucko, když máte kamarádku oz proč vám nedá lepší bezhotovostní půjčku je více co se týče úroků lepší. Platit ano ale pokud tato společnost nabízí ještě lepší bezhotovostní půjčku proč to nedává lidem, proč jen hotovostní půjčku což např u 30000Kč preplatite ještě 21000Kč a u bezhotovostní půjčky u 30000Kč pteplatim jen 7000Kč což je pro mě velmi výhodné a ještě je super zamítnuta bezhotovostní půjčka ale hotovostní půjčku my dát chtěli nechápu tuto společnost Nedoporučuji

   • Lucie napsal:

    Vy jste s tou bezhotovostni pujckou jak zasekla gramofonova deska 😀 door financial uz bezhotovostni pujcky neposkytuje, proto je zastupci nemohou prodavat. Kdyz tak strasne chcete neco bezhotovostniho, jdete do banky. Nebo ze by pruser v registrech? 😀 bud berte nebo nechte byt, nevim co porad resite. Uvedomte si ze tyhle firmy nezajima zadna vase negativni platebni historie, rucitel, ani zastava atd. Kdyz se vam to nelibi, tak si to nepujcujte. Nikdo vam pistolu u hlavy nedrzi.

 16. Anonym napsal:

  Chtela jsm pukcku u door financil sepsala jsem smlouvu a podepsala,penize jeste nemam pry az v pondeli ze to tak vedeni chce.Dneska jsem volala na telefon te osoby co to semnou sepisovala a uz neni mozne se dovolat.co mam delat?je to podvod.pozor!!!!!!

 17. karla napsal:

  Dobry den mam u door financial pujcku mam jeste platit kdyz jsou v insolvenci a co mam delat kdyz mi zavolaj ze chteji splatku? Co mam rict ze jim nedam nebo? Moc dik za odpoved .

  • Občan ČR napsal:

   Pokud je společnost v Insolvenci nejste povinni dávat splátku.Ani insolvenční správce nesmí žádat splátky po vás.Upozorňuji nepodepisujte pokud by k tomu mělo dojít dodatek ke smlouvě.Pokud máte po splatnosti.Půjčka je pouze na určenou dobu.A však i vy nejste povinni držet splátkovou knihu po určené době.Tudiž můžete říci že půjčku máte již dávno uhrazenou.

 18. Anonym napsal:

  Neberte pujcku od téhle společnosti a vy co ji mate tak nesplacejte a cekejte na výzvu insolvencniho správce.firma je v úpadku rozhodl tak soud.vše je na justice

  • Lída napsal:

   Mám, Bohužel, od Door Financial půjčku. Tuto splácím. Pouze několik měsíců z důvodu výpovědi pro nadbytečnost a pobírání jen soc. dávek jsem nucena hradit každý týden nebo každých 14 dní 200,- až 500,- Kč. P. Vicherek, který ode mne osobně peníze vybírá a přebírá má pochopení. Ovšem nějaký p. Kočí mi neustále doslova “vyhrožuje, že na mne podá trestní oznámeni pro úvěrový podvod”. Naposledy mi SMS tohoto znění poslal 22. 1. 15. Jsem z toho již velmi zoufalá a nešťastná a toho p. Kočí se již moc bojím Prosím o radu. Předem moc a moc díky. Lída

   • Ranata napsal:

    Kočího se nebojte je to jen takovej malej strašáček a neudělá vám zhola nic.Pán má jen malý mindráček a tak si ho hojí v zaměstnání, znám ho osobně, pracovala jsem pod ním. Plaťte co můžete a hlavně nenechávejte platbu po dobu delší než 4 týdny, stačí 200,-Kč jednou za 4 týdny a nemůžou podle špatně vytvořených smluv zhola nic. Vím to na 100%

    • Lída napsal:

     Vážená paní Renato, moc děkuji za Vaši odezvu na mou již opravdu zoufalou prosbu o radu. Opravdu se p. Kočího strašně moc bojím. Minulý pátek za mnou znovu byl a jeho chování a jednání již přesahuje všechny meze. Vůbec mne nenechal říci ani slovo, že “mě nic říct nenechá, že se se mnou nebude o ničem bavit”, byl ještě víc agresivnější a sprostý, doslova na mne řval. Lída

     • Lída napsal:

      Vážená paní Renato, moc děkuji za Vaši odezvu na mou již opravdu zoufalou prosbu o radu. Opravdu se p. Kočího strašně moc bojím. Minulý pátek za mnou znovu byl a jeho chování a jednání již přesahuje všechny meze. Vůbec mne nenechal říci ani slovo, že “mě nic říct nenechá, že se se mnou nebude o ničem bavit”, byl ještě víc agresivnější a sprostý, doslova na mne řval. Lída

     • Martin napsal:

      Takových Kočí , tam mají víc . Vůbec se neumí chovat například Kuncová.

   • občan čr napsal:

    Jo mají i manažerku pod jménem Prášilová a má otřesné jednání s lidma !!!!Vyhrožuje že podá trestní oznámení za podvod a podobně…a toto j manažerka????Ta se má chovat pravým opakem.Firma by se nad tím měla zamyslet!!!

    • Anonym napsal:

     Tak to asi všichni maji také jednání v českém Těšíně si nedavejte u paní karpetove jak ji davate je zla musíte ji volat a jak chcce hned ji dat jsem zvědavá kdo nedá co dělá?

   • Anonym napsal:

    Kociho se nebojte je to jen pěšák

  • Lída napsal:

   Ano, je to všechno naprosto pravda!!! Od Door Financial si již nikdo neberte žádnou půjčku, neboť jsou skutečně v insolvenci! Sama jsem si to ověřila přímo u Městského soudu v Praze, Slezská 9, Praha 2 a dostala jsem od nich sdělení sp. zn. Si 4072/2015 z 30. ledna 2015, že “ke dni 29. 1. 2015 je vedeno insolvenční řízení pod sp. zn. 90 INS 31090/2014, ve kterém vystupuje jako účastník řízení d l u ž -n í k Door Financial se sídlem Vyskočilova 1481/4, Praha 4, IČO 29016126 a zároveň mi sdělují, že veškeré informace a dokumenty jsou veřejně přístupné na stránkách http://www.justice.cz, záložka pokročilé hledání insolvenčního řízení. ”
   Takže v e l k ý p o z o r na n ě !!!! Lída

   • Ray napsal:

    Nijak nechci shazovat Vaše nadšení, ale navrhovatelé sami už vzali tento návrh zpět a usnesením ze dne 27.1. 2015 bylo řízení zastaveno (ještě nenabylo právní moci a je možné odvolání) Takže je sice vedeno v insolvenčním rejstříku, ale momentálně není proti této firmě žádné řízení o insolvenci. Což samozřejmě nic nemění na tom, že máte pravdu a nikdo by si od ní neměl brát žádnou půjčku a dávat si velký pozor s kým jedná a nenechat se obalamutit jakoukoliv “pohádkou” o poplatcích předem.

    • Lída napsal:

     Nevím, jak mám rozumět sdělení od “Ray”, že sami navrhovatelé už vzali tento návrh zpět usnesením z 27. 1. 15, když soud mi sdělil, že ke “dni 29. 1. 15!!!” je vedeno insolvenční řízení dlužníka Door Financial a dále jsem i zjistila, že i některé další věřitelé hledají další věřitele, aby podali hromadné podání proti Door Financial. Llída

     • Ray napsal:

      Jak jste sama uvedla. Ve veřejném insolvenčním rejstříku je to velice jasně napsáno. 15.1. 2015 a 16.1. 2015 byly vzaty návrhy zpět navrhovateli a ze dne 27.1. 2015 je tam jasné usnesení soudu, že se insolvence zastavuje. Co je na tom nejasného? Vy si ani nekontrolujete, na jaké odkazy a jaké informace odkazujete?

    • Lída napsal:

     Jen musím ještě dodat, že konkrétně “Společnost T I P G A M E S a. s., h l e d á další věřitele Door Financial” za účelem společného postupu vůči Door Financial.!!! L.

 19. Jakub napsal:

  Na – door financial byl podán insolnenční návrh s návrhem na prohlášení konkurzu. Takže door financial – není solidní.
  To radeji Provident, ten pijčuje až 80000,-Kč a na dobu 45,60 nebo 100 týdnů

  • Anonym napsal:

   Moje máma má u Dooru půjčku nyní,když jsou v insolvenci neví zda má dále platit OZ nebo čekat až se ozve insolvenční správce komu má vlastně platit,podle mě už by společnost neměla nakládat se svým majetkem a čekat jak insolvenční správce rozhodne

   • Zdenka napsal:

    Vážená paní, vážený pane, Vaše maminka by měla dodržet splátky podle splátkového kalendáře. Každopádně ale od každé koruny, kterou splatíte chtějte oficiální doklad o zaplacení. Tedy zápis do karty splátek, nebo alespoň řádně vypsaný příjmový doklad, kde bude uvedená splátka na konkrétní číslo půjčky a zůstatek na půjčce. Tyto doklady dobře uchovejte pro případ, že Vás osloví insolvenční správce.

    • Anonym napsal:

     Pokud myslíte,že zápis do karty,jako důkaz,že platím všechno v pořádku a nikdo na mě nemůže,stačí,pak můžu být v klidu.

  • Anonym napsal:

   80tis pujcuje PROVIDENT pouze na 100tydnu

  • fifa napsal:

   co to tady melete,jaký insolvinční návrh?je to totální blbost,mám u nich s manželkou půjčku a funguje to skvěle!!!

   • Anonym napsal:

    Na webovce justice si zadejde jméno firmy a soud rozhodl o úpadku firmy door financial.Tak na Vašem místě už bych nedala ani splátku pokud vas nevyzve insolvencni spravce

  • alexis napsal:

   asi jste si špatně přečetli smlouvu od providentu, že ta slavná půjčka vám ve finale vyleze na 160000, každý rok vám přičtou úroky

 20. Marcela napsal:

  Dobrý den
  Chtěla jsem se zeptat kde mužů podat stížnost na paní, ktera chodi nebo spíše ktere peníze vozim za týdenní splátku? Jsem s ni velice nespokojena po celou dobu ne jen ted kdy jsem v jine finanční situaci. Když jsem pro ni mela týdenní splátku odmítla mi pro ni přijed, že nepojede přes celou Ostravu pro 300 Kč což nechápu jak si tohle muže dovolit když jsem se zavazala k týdenním splátkam, ktere mi vyhovují. Podotýkám ze paní mela 15-20 minut cestu autem ke me domu. Já v tehotnem stavu ji musela peníze MHD vozit a to na sve naklady. Další věc 3x v týdnu zmeni čas i den a nakonec napíše po nekolikate ze má migrénu. Po celou dobu jsem splacena na 100% a když ted čekam miminko a bohužel už mi bříško neumožňuje pracovat musela jsem jít na nemocenskou, ktera mi čini 8.300, Kč ale i přesto mám snahu a zájem půjčku splácet, ne tolik kolik mám dáno ale pulku jsem schopna. Chci zažádat i o snizeni splátek, ale paní nechce pochopit mou situaci a přes sms mi pise a slovne napadá, že jsem nechápáva, že si vymyslím a ze dokonce jsem vztahovacna. Pokaždé co ji prý napíši tak ji zkazim celý den. S takovym jednáním a s takovou osobou jsem se ještě nesetkala! Doufám že ke me bude chodit jina osoba, prijemna a ne arogantní paní kterou zrejme tato prace nebaví.

  • Zdenka napsal:

   Vážená paní Marcelo, pokud máte půjčku od společnosti Door financial a máte tyto zkušenosti, tak Vám doporučuji napsat na e-mal: info@doorfin.cz, což je jejich adresa pro komunikaci s veřejností. Vzhledem k potížím, kterými teď společnost prochází mám za to, že Vás nebudou řešit, ale za pokus to rozhodně stojí! Jinak Vám doporučuji oslovit jinou společnost, je jich na trhu celá řada, doporučuji nějakou, co je na trhu aspoň 10 let a pořád existuje. Všeobecně špatná (doslova mizerná) práce OZ, kterou popisujete svědčí o tom, že vedoucí OZ je také špatný pracovník a to už bohužel říká špatné věci i o společnosti.

  • Anonym napsal:

   Ale setkáte v českém Těšíně paní karpetova ta to bere rovnou jako vymáhání řve i když davate už jsem dala stížnost dávejte všichni at vidí jaké maji oz

 21. LENKA napsal:

  Taky jsem si vzala pujčku u teto společnosti.když už jsem to měla skoro zaplacene obchodní zástupkyně mě zavolala že je nutno to ihned doplatit a at udělam refiancování ja jsem to nechtela ona mi tak dlouho volala a vykladala mijak se to da soudu až jsem to udělala.Po zaplaceni několika splatek se pani rok neozvala i po mem usilovnem nahaněni a psani na firmu se nikdo neozval ted poroce to chtěji co nejdřiv zaplatit a vubec neberou ohled na to že kvuli nemoci jsem bez zaměstnání

 22. Roman napsal:

  Tak o Door Financial jsem ještě popravdě neslyšel. Máte už někdo osobní zkušenosti? Půjčka to může být teoreticky dobrá, já mám teď jednu u banky, ale kamarádka si teď potřebuje nutně půjčit a u banky nemůže, tak se tak poohlížím po možnostech.

  • Jana napsal:

   Zdravím, myslím si, že půjčka Door Financial stojí za to, aby ji Vaše kamarádka zařádila do seznamu. Potřebovali jsme peníze na svatbu dcery. Tuto “otázku” měl na starosti manžel. Vzhledem k tomu, že je puntičkář, vybral nejspíš dobře.)) A už můžu konstatovat, že nás nepotkala žádná nepříjemná překvapení.

  • Jana napsal:

   Zdravím, myslím si, že půjčka Door Financial stojí za to, aby ji Vaše kamarádka zařádila do seznamu. Potřebovali jsme peníze na svatbu dcery. Tuto “otázku” měl na starosti manžel. Vzhledem k tomu, že je puntičkář, vybral nejspíš dobře.)) A už můžu konstatovat, že nás nepotkala žádná nepříjemná překvapení.

 23. Jaroslava Loudová napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda poskytujete půjčky a co je k tomu potřeba. Jsem v zoufalé situaci kterou potřebuji vyřešit.Bohužel jsem v registru. Splácet mám z čeho pokud bych se vešla do 2000 na měsíční splátky. Děkuji za jakoukoliv odpověď. S pozdravem a úctou Loudová Jaroslava Ostrava

  • Andrea napsal:

   Dobrý den. jsem na Md a měla bych zájem o půjčku, máte někdo dobré zkušenosti? Jsou půjčky průchodné, píší, že musíte mít nemovitost, co je na tom pravdy?

   • Terry napsal:

    Ne, nemusíte mít nemovitost. Odkud jste to prosím vzala?! V článku o tom nepíšou… Na webovkách najdete vše potřebné informace. P.S. Na MD vám půjčí, méně, ale půjčí.

  • Marta napsal:

   Jeeee, na jejich webu se objevila kalkulačka! Pardon za expresivnost ) Zřejmě nedávno, protože v článku o tom nic není. A tak máme možnost se dozvědět, kolik dostanu a kolik vrátím ještě před telefonátem nebo emailem. Navíc, je tam hned vidět, že dávají i ženám na mateřské nebo důchodcům.

 24. Martin napsal:

  Ano, tak to ve skutečnosti je. Jen zapomněli přidat, že se s OZ Door můžete domluvit, aby ty splátky chodil vybírat jednou za měsíc. Což je plus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.