Do výplaty s DoVyplaty.cz


Ačkoliv jsou krátkodobé půjčky velmi rozšířené, stále se setkáváme s negativními ohlasy. Ty kritizují hlavně nepřehlednost podmínek, vysoké úroky a nepřiměřené poplatky za poskytnutí hotovosti na krátké období. Dá se mezi mikropůjčkami najít nějaká, která se od ostatních odlišuje?

Zaujal nás jednoduše a přehledně zpracovaný web nové nabídky s výstižným názvem DOVÝPLATY.CZ. Nechtěli jsme však dát jen na první dojem a rozhodli jsme se ji prozkoumat důkladněji.

Kolik a kdy?

Pokud jste se dostali do momentálně nepříjemné finanční situace a k jejímu vyřešení vám postačí částka v rozmezí od 500 do 4 500 Kč, už první pohled na web Dovyplaty.cz vás ujistí, že jste na správném místě.  Rychlá půjčka před výplatou vám v pouhých třech krocích poskytne potřebnou částku buď ještě v ten samý den na váš účet nebo do čtyř dnů poštovní poukázkou.

Výhody jsou zřejmé

Půjčka Dovyplaty.cz je výhodná především pro snadné vyřízení a rychlost, s jakou můžete peníze získat i splatit.

  • Velmi brzo, už do 10 minut, se dozvíte, zda vám byla půjčka schválena.
  • Velmi rychle dostanete peníze na účet.
  • Velmi pružně si můžete zvolit jak částku v rozpětí od 500 do 4 500 Kč, tak termín splatnosti od 1 do 30 dní.

Našli jsme i další, neméně podstatné klady. K půjčce “do výplaty” nepotřebujete ručitele a nemusíte podepisovat žádné složité formuláře. Vše vyřídíte ihned přímo na webu, kde o mikropůjčku žádáte.

Je intuitivní, jednotlivé prvky vás samy pohodlně vedou dál. Najdete zde jak přehledně shrnuté úročení částek, tak odpovědi na nejčastější dotazy.

Šlo by to i lépe

Ale ať jen nechválíme, i na mikropůjčce Dovyplaty.cz by se dalo něco vylepšit. Především tu chybí kalkulačka, která by žadateli o krátkodobou půjčku nabídla možnost alespoň orientačního výpočtu celkové částky, kterou bude vracet. Stačilo by několik základních variant – 1 000 na 5 dní, na 15 dní a na 30 dní pro lepší představu.

Takzvaný “koláčový graf” s procenty úroků sice potěší oko každého grafika, ale asi vás nenadchne ve chvíli, kdy potřebujete teď hned peníze na porouchané auto nebo úhradu nedoplatku za elektřinu. I na tak ve všech směrech propracovaném a vyladěném webu by si jistě našla místo malá tabulka s rámcovým přepočtem úroků v procentech na koruny.

S DoVyplaty.cz do výplaty ano či ne?

Ano. Výhrady, které k této novince mezi takzvanými “mikropůjčkami” máme, jsou spíše kosmetické drobnosti. Výhody převažují – půjčka Dovyplaty.cz je rychlá, snadno dostupná, s rozumným úročením.

S jednoznačně převažujícími klady

  • žádné poplatky před vyřízením
  • žádné papírování
  • rychlé schválení
  • rychlé poskytnutí potřebné částky

…se v současné nabídce na trhu krátkodobých půjček řadí k těm, které můžeme s klidným svědomím doporučit.


Do výplaty s DoVyplaty.cz
3.5 (70%) 2

Podobné recenze