ČSOB pojišťovna


Právě letos oslavil jeden z největších hráčů na trhu s pojištěním – ČSOB  pojišťovna – desáté výročí svého vzniku. Od roku 2003 si postupně tato pojišťovna v současné podobě budovala stále významnější místo na trhu, až se probojovala ke svému pravděpodobně největšímu úspěchu. V roce 2010 byla označena Hospodářskými novinami jako Pojišťovna roku 2010 vzhledem k její dlouhodobé stabilní pozici na trhu a kvalitě služeb. Dnes je ČSOB pojišťovna jednou ze zásadních společností v oblasti pojištění, která z části udává nové trendy v poskytování služeb v tomto oboru. Klientům nabízí velké spektrum životních i neživotních pojištění.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Pojištění vozidel – v této oblasti vám ČSOB  nabízí jak povinné ručení a havarijní pojištění, řidiče s doživotní rentou.
 • Cestovní pojištění – můžete pojistit jak sebe jako jednotlivce od 17 Kč na den, tak celou rodinu dohromady. Do šesti členů je cena pojištění 40 Kč za všechny.
 • Pojištění majetku – klasické pojištění nemovitostí a domácností jak před přírodními pohromami, tak před vandalismem či krádeží.
 • Pojištění odpovědnosti za škodu – též zvané jako pojištění proti blbosti. Pojistit se můžete pro případ, že vy sami způsobíte někomu škodu na majetku či zdraví.
 • Životní a úrazové pojištění

Pojištění pro firmy

 • Pojištění podnikatelských rizik – můžete si krýt a jistit vaše podnikání.
 • Životní pojištění pro zaměstnance
 • Pojištění bytových domů – určené především pro společné vlastníky domů, bytová družstva atp.
 • Cestovní pojištění pro firmy

Výhody pojišťovny

 • Dlouholeté stabilní postavení na trhu a zkušenosti v oboru
 • Zázemí jedné z největších evropských finančních skupin – KBC
 • Velké spektrum různých druhů pojištění, které si můžete sjednat

Nevýhody pojišťovny

 •  Složité, na první pohled ne vždy patrné podmínky pojistek
 • V některých případech zdlouhavá komunikace

Sjednání online

https://app2.csobpoj.cz/iv/prihlaseni

Sjednat si pojištění online (stačí se zaregistrovat pomocí jména a hesla)  je v dnešní době běžnou praxí a to především díky tomu, že je to mnohem rychlejší a jednodušší, než vážit cestu na pobočku pojišťovny, tam čekat, než přijdete na řadu a poté se domlouvat s poradcem. Zde si vše rychle a přehledně vyplníte na počítači a můžete tak učinit odkudkoliv, kde je připojení k internetu. Navíc ČSOB pojišťovna nyní svým klientům nabízí desetiprocentní slevu pokud se rozhodnou si své pojištění sjednat tímto způsobem.

Pobočky

ČSOB pojišťovna má po České republice 220 poboček, kam můžete zajít si domluvit vaše pojištění. Ve všech velkých městech naleznete jednu či více poboček ČSOB. Sídlo společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB je na adrese Masarykovo náměstí 1458  Zelené předměstí,  Pardubice 53218.

O společnosti

ČSOB pojišťovna je jednou z nejzaběhlejších českých pojišťoven. V její současné podobě působí na trhu od roku 2003 a předtím ještě deset let fungovala pod hlavičkou svého předchůdce – IPB pojišťovny. Momentálním stoprocentním vlastníkem ČSOB  pojišťovny je od roku 2001 významná evropská finanční společnost KBC Insurance N.V.

Reklama

Kontakty

 • Infolinka +420 800 100 777 
  +420  222 803 442 – asistenční služba
 • e-mail – info@csobpoj.cz
 • twitter – @csobpojisteni
Žádost o půjčku
ČSOB pojišťovna
2.8 (55.83%) 24

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

67 zkušeností s ČSOB pojišťovna

 1. Veronika napsal:

  Pojistovne trvalo od brezna do listopadu na vyjadreni, nekolikrat jsem jim volala, tvrdili ze mi pojistovak zavola zpet, nikdo nevolal a nakonec nam oznamili, ze to nezaplati, protoze ten kdo si pojisteni sjednal musi byt stejny clovek jako vlastnik majetku, ktery je pojisteny bez ohledu na to, ze ten dalsi majitel je rodinny prislusnik. Jen si nechavaji platit a v momente, kdyz se opravdu neco stane jako kradez v tomto pripade, tak si vymysli kde co, jen aby to nemuseli zaplatit. Rozhodne nedoporucuji.

 2. Vlasta napsal:

  Dobrý den,lituji že jsem uzavřela pojištěný domácnosti u banky ČSOB,pojistná událost se stala 21.07.2020 a dodnes není uzavřená, stále dokola požadují dokumenty které již mají a to vícekrát poslané. Jednání po telefonu je takřka nemožné, když už se dovoláte pokaždé mluvím s někým jiným a ten opakuje že se musím poslat dokumenty když jim řeknu že už je mají neposlouchají a opakují že musím poslat další. Dodnes ani nemám žádného likvidátora, který by měl vyřizovat škodní událost. Nejhorší je že jsem způsobila škodu sousedům a teď před nimi vypadám jako neschopný pitomec.

 3. Roshu napsal:

  Platil jsem 22 let měsíčně 800 Kč,nikdy jsem za celou dobu nečerpal ani halíř.
  Po tříštivé zlomenině obou kostí v zápěstí a voperování destičky a sedmi šroubů
  má ruka je omezena o 20% v ohybu,nelze zvedat těžší předměty,trnutí prstů,nemožnost jízdy na kole.
  Odškodnění trvalých následků 7 0 0 0 Kč.Výsměch pojištěnci.
  Nikdy více s touto pojišťovnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.