COOL CREDIT - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


COOL CREDIT je nebankovní rychlá půjčka, kterou poskytuje společnost COOL CREDIT, s.r.o. se splatností až 30 dní. Je poskytována od 1 000 Kč do 20 000 Kč, ovšem poprvé si lze půjčit 7 000 Kč. Po splacení druhého úvěru pak si lze půjčit 10 000 Kč, po splacení třetí úvěru je množné si půjčit  12 500 Kč, a napočtvrté 15 000 Kč, až po maximální poskytovanou částku 20 000 Kč. Půjčku lze prodloužit na 5, 14 nebo 30 dní. Společnost se řídí politikou zodpovědného půjčování a půjčky splňují všechny právní normy České republiky. 

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 1 000 až 20 000 Kč (první maximálně 7 000 Kč)
 • Splatnost: 5 až 30 dní
 • RPSN: 2 969 % až 146 104%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: přes internet

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ne
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ne

Výhody půjčky

 • jasně a přesně psaná smlouva
 • garance poskytnutí financí do 10-ti minut od schválení
 • naprosto pevně stanovené pravidla vztahu se žadatelem

Nevýhody půjčky

 • velmi vysoké úroky hlavně u kratší doby  splatnosti a nižších částek (RPSN v řádech miliónů)
 • půjčka do 20 000 Kč, která je dostupná od splacení čtvrtého úvěru
 • splatnost pouze do 30 dní
 • pokud není půjčka řádně splacena, může být klient zapsán do registru dlužníků
 • registrační poplatek 1 Kč

Podmínky získání půjčky

 • minimální věk 18 let
 • občan ČR
 • mít bankovní účet

O společnosti

Společnost COOL CREDIT, s.r.o. vznikla v říjnu roku 2013 a zabývá se poskytováním nebankovních krátkodobých půjček. Společnost se řídí následujícím: profesionalita, rychlost a férovost. Na prvním místě je zákazník a jeho potřeby. Profesionalita je na prvním místě a slouží k zajištění spokojenosti a dlouhodobého vztahu. Rychlost je velice důležitá a je zaručena aktivními bankovními účty u předních českých bankovních domů. Společnost je zastáncem zodpovědného půjčování.

Kontakty

 • Václavské náměstí 841/3, 110 00 Nové Město Praha 1
 • Telefon: +420 226 219 946
 • Email: info@coolcredit.cz
 • Skype: coolcreditcz
 • Po – Pá: 07:00 – 19:00
 • So – Ne: 10:00 – 16:00
Žádost o půjčku
COOL CREDIT
3.8 (75%) 24

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

36 zkušeností s COOL CREDIT

 1. Honza napsal:

  NEDOPORUCUJI nikomu!Mel jsem u nich pujcku,nemohl jsem splatit naraz,chtel jsem splatkovy kalendar na ktery mam dle smlouvy narok a ejhle,splatkac nelze.Navic neoveruji schopnost klienta splacet a poziticni recenze si pisou sami.

 2. Micinka napsal:

  Půjčku od této společnosti nedoporučuji! Vše je v pořádku do té doby, dokud se ze dne na den kvůli úrazu a dlouhodobé pracovní neschopnosti nedostanete do prodlení. Domluvit se v této situaci na řešení formou splatkového kalendáře nelze, ikdyž ve smlouvě zmíněný je. Místo toho Vám denně posílají upomínky formou sms, emailu a písemné upomínky za kterou si účtují nemalé částky, a k tomu ještě samozřejmě denní úrok z prodlení.
  Pokud uvažuje o krátkodobé půjčce, doporučuji volit jinou společnost, ne tyto “vyděrače”!!!

 3. Kikina napsal:

  Zdravím, když jsem si nutně potřebovala půjčit menší částku, v podstatě do výplaty, nechala jsem si například i zde vyjet srovnání poskytovatelů malý půjček. Rozhodla jsem se pro cool credit, jedna jsem řešila dostupnost, pak rychlost, ale také nějakou důvěryhodnost. Cool credit je česká firma a tak jsem si řekla, že to prostě zkusím (částka byla opravdu malá). Nicméně zkušenost supr, půjčili doopravdy do pár minut a splatnost mi pak automaticky připomněli, abych se nedostala do obtíží. To mě velice překvapilo, nečekala jsem takovou etiku. Takže v závěru: cool credit opravdu doporučuju.

 4. Mrozik napsal:

  Půjčil jsem si od coolcreditu 3000,- a peníze jsem obdržel během max 10ti minut. Rychlost vyřízení mě teda doopravdy překvapila. Přemýšlím, že jejich služeb využiji víckrát.

 5. Peťula napsal:

  Já jsem nadmíru spokojená! Jak s ochotou zákaznického servisu, tak s rychlostí vyřízení půjčky. Peníze jsem měla na účtě prakticky hned. Prostě supr zkušenost.

 6. Lukáš napsal:

  Doporučuju 🙂 velice rychlá a dostupná služba navíc naprosto diskrétní

  • Anonym napsal:

   Jsem velmi nespokojena se službami voolcrefitu.připadá mne,ze jen shromažďují osobní údaje o zejména starých osobách. V informaci,která je také na těchto stránkách zveřejněna nabízejí ferove a kvalitní ,rychle služby,ale opakuje pravdou.nedoporučují důrazně služby,které nabízejí,athénské zklamání jako na. Natrhujemnoho dalších , solidních firem,kterenasbizeji daleko výhodnější půjčky.janicka

 7. Ivo napsal:

  Mám první půjčku ode dneška a musím říct, že přístup je výborný, organizace webového portálu a klientské zóny také. Zažádal jsem si o prodloužení, abych vyzkoušel služby, tak uvidím. Přinejhorším neprodlouží.

 8. Katka napsal:

  Dobrý den, musím zde napsat také jednu velice kladnou osobní zkušenost s Coolcreditem. Přes vánoční svátky byli jako jedini ochotni poskytnout peníze a to doslova do cca 10 minut od podání žádosti. Vysloveně mě překvapilo s jakou jednoduchostí a rychlostí se ke mě peníze dostaly a upřímně řečeno mi zachránili zadek. Takže já děkuji a lidem, kteří potřebují pár korun a stydí se říct příbuzným vyloženě doporučuji obrátit se na tuto firmu.

 9. Dana napsal:

  Doporučuji všem, kteří potřebují přežít pár dní do výplaty nebo zaplatit neodkladný záležitosti 🙂 pro mě top servis, jak rychlost tak ochota.
  Dana

 10. Barbora K. napsal:

  Ahoj všem, za sebe coolcredit vřele doporučuju 🙂 v době svátků mi jako jediní byli schopni poradit a ihned poskytnout potřebné finance. Díky coolcreditu jsem teď schopna obstarat to, co potřebuji. Takže určitě doporučuju 🙂

 11. Vláďa napsal:

  Tak zatím jsem se tady dočetl jen stížnosti ohledně chování společnosti, v momentě, kdy klient nehradí svůj závazek. Nezlobte se ale to jako really?! I v klasické bance vám budou účtovat úroky a sankce, máte to ale hlavně ve smlouvě, kterou nejdřív podepisujete. To, že to nečtete je už váš problém. Já osobně jsem zatím takovou půjčku nikdy nepotřeboval, ale zaráží mě, co lidi od poskytovatelů spotřebitelských úvěrů očekávají. Že jim půjčí a the end? No nic mějte se děcka.

 12. Jirka napsal:

  Nedoporučuji. V případě spožďení splátky nebo zaplacení celé částky tak nastupují lichvářské praktiky, kdy vám budou každý den psát email a ten si naúčtují atd. a zapár dní máte sluchátka o sto procent větší.

 13. Eda napsal:

  Státem posvěcená lichá. Až milióny RPSN?
  Neuvěřitelné.

  • Verča napsal:

   Rpsn mi přijde ve srovnání s ostatními tak nějak v pohodě. Kdyby dělali něco špatně, nedostali by licenci od ČNB. Podle mě jsou co se týče přístupu k zákazníkovi jedni z nejlepších.

 14. Bukyna napsal:

  Já vám nevím, ale pokud si někde vezmu půjčku, tak ji musim prostě splatit. Nikdo vás nenutil si půjčovat. Já jsem si vzala u coolcreditu 4000,-, do 30 dní vrátila s minimálním poplatkem a mám klid. Co se týče komunikace, tak taky fajn, pani na telefonu mi splatnost ještě ochotně připomněla, abych se nedostala do prodlení. Za mě prostě dobrá zkušenost.

  • Majkl napsal:

   Souhlas, kort v dnešní době kdy je takový společností na trhu xx, tak Cool Credit mi přijde jako zaručeně jedna z nejférovějších..

 15. Sam napsal:

  Jsou to podvodníci. Již podavam trestní oznámení. Úvěr jsem mel zaplatit do 21,zaplatil jsem z fia na fio 20 správně a ted po me chteji z úvěru 6000 pokutu 100000 obracim se na policii a cnb finančního arbitra, dam je na facebook a všude na internet.

  • Anonym napsal:

   To je preci nesmysl, ze by nekdo mohl chtit z 6.000 pokutu 100.000 …

  • Andy napsal:

   Tak to je neskutečnej nesmysl. To by taková společnost nemohla vůbec existovat. Já jsem se svjí půjčkou neměla vůbec žádnej problém a ani mě nenatáhli o žádný podobný pokuty. Asi prostě stačí normálně zaplatit zpět. Já je hodnotím kladně.

 16. Petr Lojda napsal:

  Společnost Cool crediT Hodnotim velmi pozitivně, vždy když sem zažádal a vždy splátku provedl v daném termínu. Nebyl žádný problém. Je nutnost platit své závazky včas.

 17. Lucie napsal:

  Jako všechny nebankovky zneužívající finanční tísně lidí. Pujčku mužete prodloužit za poplatek, ale dluh se nesníží ani o korunu. Takto jim zaplatíte třeba 2500 z 4000, a oni ještě drze, ihned po podání insolvenčního návrhu, vznášejí námitky, kde zminují nepoctivý záměr !!! Ještěže už vás na soudech znají, však ono na vás taky dojde!!

 18. Petr Strnad napsal:

  Domluva není jak uvádějí.V podmínkách mají poplatek za splátkový kalendář,odpověď zní neposkytujeme, pouze prodloužit, domluva není !!!!!!!!

 19. Anie napsal:

  Tuto společnost určitě nedoporučuji. Prošla jsem několika nebankovkama a tady jsem zažila nejhorší přístup. Když vám situace nedovoluje dluh uhradit, můžete prodloužit. Ale pokud tak neučiníte do pár dnů, ať už z jakéhokoliv důvodu (nemocnice, uplná fin. krize atd), máte smůlu. V SMS píší že se s nimi lze domluvit. Nelze. Stanoví vám že teď hned zaplatíte půlku dluhu a za pár dní zbytek. Když nemáte, nezájem. Za 30 dní volají do práce a dají vám srážku ze mzdy kvůli šesti tisícům. Tomu neříkám domluva. Jiné firmy vám napřed řeknou, ať navrhnete řešení s ohledem na to kdy budete mít peníze a pak to společně doladíte. Co dodat – cool credit jsou regulerní par****i, a lichváři. Ne provident, ne profi credit atd…s těmi domluva je….ale cool credit. Nebrat.

 20. Luke napsal:

  Bral jsem si 2500 a žádný problem jsem neměl, peníze jsem měl na úctě za 10 minut a stačilo zaslat jen kopii OP. To, že Vam někdo půjčku zamítne ještě neznamená,že je to podvod… jo a navíc musím zminit, že úrok a celkova splatna částka patří oproti jinými společnostem mezi ty nejnižší…

 21. Mara napsal:

  Vzal jsem si od nich 2000Kc a vsechno v probehlo tak jak ma,na splatnost me upozornili,takze jsem na to aspon nezapomnel a navic velice prijemni lidi,doporucuju.

 22. Petr napsal:

  Žádal jsem o půjčku a dostal jsem ji během krátké doby. Poplatky mají stejné jako konkurence a komunikace byla v pohodě. Za mě doporučuji.

 23. Alena Vršanová napsal:

  Já jsem žádala o půjčku na 3500kč, vše bylo v pořídku , dokonce zaměstnavatele si ověřily, a pak se dozvím že mi půjčka nebyla scvhálená i po tom co jsme zaslala verifikační platbu. Pan zněl že nemá dobrou náladu a nezdál se mu zaměstnavatel, ikdyž mu můj šéf vše potvrdil, jsou to PODVODNÍCI a to jsem chtěla pomoct i přes to velké RPSN. Neseriózní a lžou!!!!!

  • Tomáš napsal:

   Dobrý den, v jistém období jsem měl několik rychlých půjček a můžu tak s určitostí říct, že tohle se prostřednictvím této společnosti určitě stát nemohlo. U mě taky ověřovali zaměstnavatele a půjčku mi poskytnuli a poté ještě několik dalších půjček, takže ve Vašem případě to byly spíše exekuce, nebo nějáké jiné dlužnické registry, kvůli kterým jste půjčku nedostala. To že Vám někdo půjčku zamítne, rozhodně není podvod 😉 A RPSN je mezi nejnižšími ze všech srovnatelných společností.

   • Petr napsal:

    Souhlasim s komentarem vyse. Fakt, ze Vam nekdo neda pujcku neznamena podvod. Mam dobrou zkusenost a naopak komunikace byla profesionalni a pohodova. Poplatky maji daleko nizsi nez Kredit24 a jini…

   • Andre napsal:

    A ty jsi u toho byl že “můžeš s určitostí říct?” Ne, nebyl, ty jsi jen jejich zaměstnanec…..

  • Luke napsal:

   Bral jsem si první půjčku 2.500 a musím říct, že jsem žádný problém neměl… Peníze jsem měl na účtu za 10 minut a stačilo zaslal akorát kopii OP. To, že Vam někdo půjčku zamítne ještě neznamená, že je to podvod… půjčoval jsem si od nich pak ještě 2x a všechno OK. Jo a navíc musím říct, že i úrok a celkova splatna částka patri ve srovnání s jinými společnostmi k tem nejnižším…

 24. Pavel napsal:

  Zažádal jsem o půjčku a dostal jsem ji i přes to, že jsem v registrech. Když jsem ji dostal já, tak asi každej 🙂

 25. Martin napsal:

  Půjčil jsem si od nich 3500Kč a vše bylo v pořádku, splatil jsem asi o 800Kč více, ale žádný problém. Pro překlenutí krize je to asi ideální.

 26. Marianna napsal:

  zažádala jsem, poslala 1kč, napsala dva emaily a stejně se mi ani neozvali zda mi pujčí či ne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.