Cofidis půjčky - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Produkty společnosti Cofidis jsou transparentní a jednoduché. Všechny náležitosti úvěrů řeší firma okamžitě online a bez zbytečných průtahů. Okamžité posouzení proběhne do 10 minut. Po následném schválení budou peníze připsány do 48 hodin na účet klienta a u půjčky nebudou figurovat žádné absurdní poplatky. Velkou výhodou je, že půjčky patří mezi tzv. revolvingové úvěry. Tato informace pro klienta znamená možnost vytvořit si úvěrovou rezervu. Půjčka je určena všem kteří chtějí mít co možná nejmenší měsíční splátku, kteří nechtějí přeplácet příliš mnoho a preferují splátky v pravidelných měsíčních termínech a jedné výši.

Základní údaje

 • půjčka pro jednotlivce od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč
 • splatnost – 1 – 9 let
 • úrok od 5,49 %
 • způsob vyplácení – na bankovní účet
 • žádost – online přes webové stránky, telefonický hovor na číslo 810 700 810
 • bez ručitele

Podmínky získání půjčky

 • občan starší 18 let
 • pobyt na území ČR
 • potvrzení o výši příjmu
 • kopie výpisu z bankovního účtu
 • kopie občanského průkazu a kopie druhého dokladu (např. řidičský průkaz)

Jak si půjčit

Nejjednodušší způsob, jak o půjčku Cofidis požádat, je prostřednictvím jednoduchého formuláře v této recenzi. K žádosti si člověk musí připravit oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii druhého dokladu (např. řidičský průkaz, pas, rodný list), kopii kompletního měsíčního výpisu z  bankovního účtu vedeného na žadatelovo jméno (musí na něj chodit pravidelný příjem) a potvrzení o výši z příjmu vyplněné a potvrzené zaměstnavatelem (povinné pro úvěry nad 100 000 Kč). V případě schválení žádosti musí klient smlouvu, kterou si vytiskne nebo obdrží poštou, spolu s požadovanými dokumenty zaslat do společnosti Cofidis.

Příklad splátek

Splácení úvěru v celkové výši 200 000 Kč: zápůjční roční úroková sazba: 4,99 %, doba splácení 96 měsíců, měsíční splátka 2 531 Kč, RPSN 5,11, celková částka splatná spotřebitelem 242 976 Kč, poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Touto nabídkou nevzniká na poskytnutí úvěru právní nárok.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Mohu zažádat o půjčku, i když jsem důchodce nebo na mateřské?Zažádat o úvěr může každý. V případě, že jste důchodce, nebo na mateřské dovolené, je pro účely schvalování Vaší půjčky lepší, když do žádosti uvedete také partnera nebo partnerku.
 2. Pokud žádám o úvěr u COFIDISu, musím měnit bankovní účet? Ne, Váš stávající účet měnit nemusíte. Peníze Vám zašleme na Vámi zvolený bankovní účet.
 3. Kdy obdržím peníze na bankovní účet? Peníze zašleme na Váš účet do 48 hodin po konečném posouzení a schválení půjčky.
 4. Je možné splatit celou půjčku předčasně? Pokud ano, za jakých podmínek? Ano, celou půjčku můžete splatit předčasně nebo kdykoliv zaplatit vyšší splátku. Neplatíte za to žádné poplatky ani penále, předčasné splacení půjčky je zcela zdarma.

Výhody půjčky

 • nižší úroky, které se odvíjí od doby splácení a typu
 • neexistuje povinnost dokládat účel čerpání úvěru
 • možnost vytvořit si finanční rezervu, díky revolvingovému úvěru
 • rychlost zaslání finančních prostředků (do 48 hodin od schválení)
 • možnost jednorázového doplacení bez poplatků

Nevýhody

 • nutnost příjmu
 • existence schvalovacího procesu

O společnosti

Cofidis je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů (spotřebitelské a revolvingové úvěry). V České republice společnost Cofidis poskytuje finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí Cofidis mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů. Společnost byla založena ve Francii v roce 1982. Know-how, získané během více než 25 let, umožňuje společnosti nabízet jednoduché finanční produkty dostupné každému a zaručuje zákaznický servis na profesionální úrovni. Díky rozmanitým způsobům komunikace (telefon, internet, pošta) máte volný a jednoduchý přístup k našim službám, kdykoliv potřebujete. Cofidis je silná a pružná společnost, která projevuje svou dynamičnost týmovým duchem a prací, motivací a profesionalitou svých zaměstnanců.

Kontakty

 • COFIDIS s.r.o., Poskytovatel půjček a úvěrů
  Bucharova 1423/6
  158 00 Praha 5
 • tel. :  (+420) 234 120 120
 • zákaznická linka: 810 700 810
Žádost o půjčku
Cofidis půjčky
2.7 (54.07%) 27

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

30 zkušeností s Cofidis půjčky

 1. Radek napsal:

  Cofidis poskytuje i vysoké castky, takze pokud potrebujete treba na nove auto tak je to dobra volba. Muzete zadat i s partnerem.

 2. Pepa napsal:

  Cofidis si mění výši splátky jak se jim to hodí. Ted naposled z 1500 na 1900. A neni dovolání.

 3. Ener napsal:

  Ano společnost Cofidis pokud splňujete kritéria Vám úvěr schválí velmi rychle. Ale pozor pokud chcete již od podepsaného úvěru odstoupit neumožní Vám v předepsané lhůtě. Nejnebezpečnější varianta sjednání spotřebitelského úvěru je přes společnost Hodinky365. Cofidis pošle schálenou částku obchodnímu partnerovi Hodinky 365, posléze se rozmislíte koupíte zboží hotově a s obchodníkem (roztomilou prodavčkou) se domluvíte na stornu objednávky. A ejhle, nic není jak má. Společnost Hodinky365 nejenže neprovede storno transakce, ale peníze z úvěru od Cofidisu si nechají. No a mě uhaní společnost Cofidis o placení úvěru v termínu a tak mi nezbývá nic jiného než platit. Smlouva je totiž platná! Takže pozor Vážení i takové společnosti Vás můžou legálně podvést.

  Více informací na http://pujcko.cz/

 4. Cofidis napsal:

  Doporučuji, půjčku (50) jsem vyřídil do 1 hodiny bez problémů, druhý den jsem měl peníze na účtě. Pokud tedy sháníte rychlou půjčku a nemáte podprůměrné výdělky nebo nejste zaměstnanec pracovní agentury, určitě dávám +.

 5. Tamara napsal:

  Nic si neberte jsou to zloději, já zplacim roky 60000. Zvažuji na ně podat žalobu.Jestli má někdo stejnou zkušenost.. Ozvěte se mi.

 6. Veronika napsal:

  Spolecnost Cofidis je nejhorsi spolecnost!!! Clovek jim vola, je fakt v nouzi, potrebuje penize skoro hned a oni jak je to ve schvalovani ..na internetu pisou ze do 48 hodin vse bude vyrizene..houby! Po tech x hodinach jim volate a oni vam napisou jen: vase zadost byla zamitnuta. A duvod neudali zadny. Nevim kdo to tam za dementy schvaluje kdyz nejsou schopni pujcit cloveku ktery by vse splatil s prehledem pac ma plat snad vyssi nez oni! NEBRAT U NICH NIC!

 7. Vyliž prdel cofidis napsal:

  Nic než lidská hloupost nestezujte si když si půjčuji od společností jako je cofidis Provident či Cetelem je to proto že mi ji jinde nedali proč asi? A proč tady mi půjčí jsou to samaritáni zapomeňte a přemýšlejte!!!

 8. Xxx napsal:

  Jsou to podvodníci. Když jim splatíte celou půjčku, začnou si vymýšlet, že jim dlužíte nějaké další peníze a vyhrožují penálemi.

 9. Adm napsal:

  Lidi , dávejte si bacha na půjčku od podspolecnosti credit123 . Silene RPSN a jeste horší sankce ! Skoro 200 Kč za každý den v prodlení a dále pokuty ! NEBRAT !

 10. Marcela napsal:

  Dobrý den.Pujčku od Cofidis jsem si brala před deseti lety,celkem 65tis.Měsíčně platím 1500kč.Splaceno mám tedy přes 180tis.a stále ještě nemám pujčku zaplacenou.Takže má zkušenost,už nikdy více…je mi z toho do pláče

 11. Hana napsal:

  člověk chce půjčku s tím, že zaplatím dluh u jejich společnosti, paní je nadšená, že mám takové řešení a ještě slíbí nižší úrok, protože vlastně splatím jejich peníze a jim znova novou půjčkou nabíhají úroky, mě by se i snížily měsíční splátky, takže super, ale pak zavolají, že mi půjčku nedají, že bych neměla na splátky, přitom jim platím včas a to se nebojí, že přestanu platit. Prostě hnus a podvod akorát kecají, jak to mám předschválené a i půjčku si nechali elektronicky podepsat. Je pravda, že by mi zbylo i něco navíc, ale stále bych platila menší částku než dosud. Hlavně, že si to nahrávají, jestlipak to někdo kontroluje?

 12. Robert napsal:

  vse super do 5 dni penize na ucte

 13. Hanuš Malý napsal:

  Sháněl jsem půjčku u nebankovní společnosti, vybral jsem si cofidis, ale zdálo se mi že tak nějak furt mlžej a jednou že je to tak, po druhé zase jinak, z celého procesu jsem byl zmaten. Známá mi řekla at zkusím taky profi credit, uvěr sme vyřídili pres net behem 5 dnů.

 14. jarmila lukasova napsal:

  poslala jsem zadost o pujcku je mozne se vyjadrit jestli byla shvalena

 15. monika napsal:

  Dobry den,zakoupila jsem na splatky notebook a rada bych vedela,jestli se toto promitne do centr.registru dluzniku…

 16. Tereza napsal:

  Opravdu mi nepříjde normální aby půjčku schvalovali 3 měsíce a měli věčně nějaký problém s něčím člověk jim volá platí za to peníze a oni jediné co dokáží říct je “Je to v řízení, musíte vydržet”

 17. Cofidis napsal:

  špatná volba,napíšou, že máte předschváleno, stačí poslat všechny doklady. Pak se nikdo neozve a když napíšete, tak vám zavolají, že vám dají menší částku. Kolotoč začíná znovu, nové potvrzení ze zaměstnání…..a dalších 14dní. Equa bank…vypíšete, přijde do 5min. schválení, bez dokládání příjmů.Jedete podepsat na nejbližší pobočku a do hodiny máte na účtu. Zavolají do zaměstnání a musíte vše platit.

 18. dana napsal:

  Nedoporučuji, hlavně s dámou jménem Pospíchalová nebo tak nějak se nelze domluvit.

  • jirka napsal:

   Pryč od nich pujcku mam splacenou za 3 měsice,sami mi do telefonu řikaji že je vše uhrazeno a ejhle stale mi volaji z vymahaciho odděleni že jim dlužím nějaké groše,možna na ně poslat čoi at jim v tom bordelu udělaji pořadek

  • Alice napsal:

   Se společností Cofidis mám velice dobré zkušenosti. Mám od této společnosti v pořadí již druhou půjčku…peníze na účet… a žádné problémy jsem nezaznamenala. Vzhledem k vyššímu věku, mi banky půjčku nechtěly dát,ale u nebankovní instituce Cofidis, jsem ji obdržela bez problémů, s úrokovou sazbou jako v bance.

   • Roman napsal:

    Alice zrejmě budeš jejich pracovnice tak jako pani Chanova měli byste se stydět obirat duchodce a socialně slabši lidi

 19. jana napsal:

  ruce pryč od Cofidisu!!!!!

 20. emil napsal:

  mam s vami obrovsku skusenost ako dokazete spravit s spotrebneho uveru revolingovy aj bez vedomia takto ste spravili aj so mnov cestne som uver slacal a kad som stratil zamestnanie neuznali ste mi ani poistku ktoru som platil spocitajte si 2000 krat 12 je 24000 byvalych korun 5 rokov je 120000korun a uver som vzal 50000 kolko je potom urok ked odomna este stale ziadate uver slacat .nemate cit s chudobnimy ludmi ze ich takkto zdirate ludia beru uver zo zufalstva ale drobne pismenka na konci malo kdo cita .prepocitajte si to a odpiste mi aky je u vas urok 1000 percent to povedzte ludom dopredu ked vas o uver budu ziadat aby potom neboli milo prekvapeny ako ja .a este nezabudnite svojim klientom povedat ze revolingovy uver je nekonecny tak ako mi povedala vasa pracovnicka .vas verny klient—

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.