Česká spořitelna spustila nový slevový program


Česká spořitelna – logo

Zbrusu nový slevový program si pro svoje klienty připravila největší tuzemská banka, Česká spořitelna. Program se jmenuje Moneyback a jeho princip je jednoduchý – funguje podobně jako klasický cashback. Klienti banky tak za platby u vybraných obchodníků (přímo v obchodech i na internetu) dostanou buď slevu nebo určité procento peněz zpátky na účet.

Novinka je určená pouze pro ty, kteří mají mobilní aplikaci George

Podstatnou informací, kterou je třeba říct hned na úvod je to, že Moneyback mohou využívat pouze ti, kteří používají mobilní aplikaci George. Pokud tedy např. používáte pouze internetové bankovnictví, slevový program v něm nenajdete. Česká spořitelna se tak snaží nejen přimět svoje klienty, aby více platili bezhotovostní formou, ale také je tímto motivuje, aby si do svých telefonů stáhli aplikaci George.

Moneyback přináší řadu zajímavých slev u známých obchodů

Tak jak bývá u slevových programů zvykem, jsou do nich obvykle zahrnuty známé a oblíbené značky, aby program přilákal co nejvíce lidí. V případě programu Moneyback se tak jedná např. o síť prodejen s potravinami Albert (8% cashback, měsíčně až 500 Kč), e-shop s elektronikou CZC.cz (5% cashback, měsíčně až 500 Kč), čerpací stanice OMV (5% sleva), internetová lékárna Pilulka.cz (10% sleva) nebo knihkupectví Dobrovský (10% sleva). 

Spořitelna již dopředu avizuje, že počet partnerských obchodů a e-shopů by měl být okolo sta a měly by se v průběhu času obměňovat, aby měli klienti vždy nové a zajímavé nabídky. Slevy se mají pohybovat od 5 až do 25 %, u vybraných obchodníků tak budou moci klienti České spořitelny ušetřit značnou sumu peněz.

Vedle samotných slev spustila spořitelna i novou soutěž o hodnotné ceny

Slevový program Moneyback ale není tím jediným, co si spořitelna nachystala. Další novinkou je totiž soutěž s názvem Výherní platební karta. Ta bude trvat až do 30.6.2021 a je opět vázaná na placení kartou. Za každou platbu kartou (v kamenné prodejně i na netu) v hodnotě alespoň 400 Kč získáte jeden žeton, maximálně jich můžete získat 20. Pravidelně jednou za měsíc pak proběhne slosování a  vylosovaný výherce získá odměnu ve výši 100 000 Kč

V minulosti už spořitelna slevové programy měla

Nový slevový program Moneyback není zdaleka prvním, jenž se v nabídce největší české banky objevil. První podobný program tohoto typu měla spořitelna v letech 2003 – 2014 pod názvem Bonus program. V roce 2014 ho pak nahradil modernější program iBod, jenž byl provozován ve spolupráci s řadou dalších partnerů. K jeho ukončení došlo loni a letos spořitelna přichází se zcela novým a vylepšeným programem Moneyback, který určitě její klienty zaujme.

Kromě České spořitelny nabízejí slevové programy i jiné banky

Česká spořitelna samozřejmě není jedinou bankou, která nabízí nějaký věrnostní či slevový program. Vedle ní stojí za zmínku také: 

 

  • Svět odměn, jenž je určený pro klienty ČSOB a Poštovní spořitelny – nabízí rozsáhlý katalog slev a poukázek a body se do něj získávají nejen za platby kartou, ale i při pořízení nové služby od banky 
  • Odměny od Air Bank – vždy za placení kartou, mobilem nebo platební nálepkou. Stejně jako u Moneyback, tak i zde jsou odměny dostupné pouze v mobilní aplikaci, banka má aktuálně kolem 90 slevových nabídek.U-šetřete od UniCredit Bank – také zde získáte spoustu skvělých slev od oblíbených obchodů – platí pro transakce jak debetní, tak i kreditní kartou
  • Bene+ od MONETA Money Bank – i zde ušetříte při placení debetní i kreditní kartou a katalog zahrnuje velmi široké spektrum známých obchodů, restaurací a jiných služeb. U platby kreditní kartou jsou často odměny ještě vyšší.

Podobné recenze