http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=863&aff_id=11465&url_id=1411 1x1 pixel counter :

Česká pojišťovna


Česká pojišťovna má ve svém oboru více než 180 let zkušeností. Poté co byla během komunismu zrušena, byla znovu zavedena po Sametové revoluci v roce 1991. Dodnes si drží pozici jasné jedničky na českém trhu s pojištěním. Její tržní podíl činí 25,9% a celkově spravuje více než osm milionů pojistných smluv. Na více než 4 500 obchodních místech pracuje jejích 3 900 zaměstnanců a 5 600 obchodních zástupců.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Pojištění osob – sem spadá různorodé životní pojištění, stejně jako úrazové pojištění
 • Cestovní pojištění – krátkodobé pro menší výlety i dlouhodobé např. na pracovní cesty
 • Pojištění majetku – pojištění nemovitostí stejně jako domácností před vykradením
 • Pojištění vozidel – povinné ručení, havarijní pojištění, komplexní pojištění
 • Pojištění odpovědnosti
 • Pojištění zvířat

Pojištění pro firmy

 • Pojištění flotil – pokud např. vaše firma vlastní vozový park, můžete jej celý nechat pojistit
 • Pojištění odpovědnosti – např. silničního dopravce, či profesní odpovědnosti v rizikových povolání
 • Pojištění zemědělství a lesů – sem patří např. i pojištění hospodářských zvířat, či pojištění plodin
 • Pojištění majetku
 • Cestovní pojištění
 • Pojištění finančních rizik

Výhody pojišťovny

 • 180-letá tradice
 • Široká nabídka jak životních tak neživotních pojištění
 • Velké množství různých pojištění pro firmy
 • Výborná znalost českého trhu

Nevýhody pojišťovny

 • Vzhledem k pevné pozici jedničky na trhu – menší progresivita
 • Dochází k neosobnímu přístupu, vzhledem k 8 milionům pojistných smluv, které Česká pojišťovna spravuje

Sjendnání online

http://www.ceskapojistovna.cz/online-pojisteni

Uživatelské rozhraní pro online sjednání pojištění od České pojišťovny je velmi přehledné a příjemné. Vyberete si z jasné nabídky, které pojištění chcete uzavřít a poté vyplníte všechny potřebné informace a pojištění uzavřete. Ušetříte si tak čas a nutnost chodit na pobočku pojišťovny.

Pobočky

Česká pojišťovna má po České republice rozeseto více než 4 500 kontaktních míst a její pobočku naleznete téměř v každém i menším městě. Otevřeno bývá standardně od pondělí do pátku. Centrála České pojišťovny se nalézá na adrese Česká pojišťovna a.s. Na Pankráci 123, 140 00 Praha 4.

O společnosti

Česká spořitelna je nyní členem holdingu Generali PPF Holding B.V. Má za sebou více než 180 let zkušeností s pojišťováním svých klientů a je momentálně jasnou jedničkou na českém trhu. To dokazuje i její tržní podíl 25,9 procent. Česká spořitelna spravuje právě nyní téměř 9 milionů pojistných smluv.

Reklama

Kontakty

 • infolinka +420 841 114 114 (po-pá 7-19 hod.)
 • Volání ze zahraničí: +420 224 557 111
 • twitter: @CeskaPojistovna
 • facebook: https://www.facebook.com/ceskapojistovna

 


Česká pojišťovna
2.5 (50%) 16

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

80 zkušeností s Česká pojišťovna

 1. Karel napsal:

  Všechno je o našem právním systému, tedy o našich poslancích, kteří paragrafy zvýhodňující pojišťovny a další velké a nadnárodní společnosti soustavně protěžují. Pár poslanců dostane úplatek, zbytek jako ovce zvednou ruce a je to za pár minut hotové třeba jako přívěšek k nějaké hygienické normě. O zvýšení rodinných přídavků nebo důchodu se bude diskutovat roky, ale okrádání občanu je schvalováno šmahem a bez povšimnutí sdělovacích prostředků.

  • Martin Beneš napsal:

   Dobrý den Karle,

   Tato skutečnost mi přijde velice zvláštní, pokud mohu poradit, pošlete mi prosím e-mail na: martin.benes@Allianz.cz

   Děkuji, s pozdravem

   Martin Beneš
   Oblastní manažer obchodní divize Allianz středí Čechy / Praha

 2. Tomáš Marný napsal:

  Zkušenost: Povinné ručení

  Moje první povinné ručení u české pojišťovny činilo 2500 Kč půlročně. Za další rok ho zvedly na 2750 cca Kč. Další rok cca 3100 Kč a to se mi už nelíbilo. Šel jsem na pobočku s tím že chci ukončit smlouvu. Nakonec místo ukončení jsme se domluvili na snížení ceny a to z 3100 Kč na 2000 půlročně Kč!!. První rok 2000 Kč další rok to zase zvedli na 2250 Kč. Nechápu tuhle jejich praktiku. Nutno podotknout, že jsem za celou dobu neměl nehodu. Místo abych dostával bonusy a snižovala se mi tak cena. Nakonec jsem úspěšně vypověděl smlouvu přešel jsem jinam a tam to mám za rovných 3100 ročně! Kdybych mlčel a neřešil to, zajímalo by mě kolik bych platil nyní…

 3. Hudeček Jaroslav napsal:

  Dobrý den ,jsem také pojistěný u české pojištovny proti odpovednosti za škodu.
  poté co jsem omilem odpojil kabel na chodbě najemnikovy v mém domě jehoš byt pronajímám. Nájemník mněl přez kabel vzduchování vzácných drahých ryb a musel odjed na 4 dny.\\\\já jsem myslel že zapomněl uklidit vrtačku s kabelem který byl na hromaděa tak jsem to vyndal ze zásuvky a da lto na hromadu k vrtačce.Bohužel to nebyl kabel od vrtačky ale od vzduchování.
  Chovná hejna ryb se udusila a vznikla tím velká škoda okolo 70 tisic.
  Vše jsem oznámil nafotil pojištovně která sem poslala likvidátora .Vse bylo bez problemu až týden po té mi volali a vse zamítli.došlo prý z mé strany o hrubé zanedbání něčeno. Budu se určitě soudit protože se jedná o PODVOD ze strany pojištovny.

  • Karel napsal:

   Samozřejmě. Odpojit kabel, který nevíte, k čemu slouží, může pouze osoba s příslušným oprávněním, tedy “vyhláškou 50”. To samé se uplatní proti vašemu dítěti, resp. opět vám, protože jste zanedbali jeho výchovu, stejně tak psa, který by takový kabel náhodou překousl. V podstatě jde o to, že nemáte nic vlastnit, mít děti, rodinu a ani domácí zvířata, natož nějaké koníčky.

 4. PetraKamil napsal:

  Neplacení škod v České pojišťovně hraničí s jistotou.

  Smlouvy České pojišťovny jsou neprůstřelné, jeden háček za druhým. Sražení zvěře a zvěř musí narazit u Vás (vím z několika zdrojů), příliš foukalo, takže za vyšší moc neberou zodpovědnost.

  Zrušil jsem u České všechny smlouvy a pojistil jsem se u internetové společnosti s 5 pobočkami. Bez háčků a jasně víte, na co jste a nejste pojištěn.

  Navíc budete mít vyšší krytí, zatečení, co Česká pojišťovna vůbec nemá, vandalizmus, nebo za příplatek 2000 a bez 5000 spoluúčasti.

  Zbytek peněz co šlo České.. posíláme na oddělený účet.

  Samozřejmě že v ostatních pojišťovnách to bude podobné, ale tady je to dotaženo k dokonalosti.

  Česká pojišťovna vyjde při plnění často nejdráž.

  • Anonym napsal:

   … a to vám říkal kdo?
   Jarča z kravína?

  • Nadšený klient napsal:

   Náhodou skvělá Česká pojištovna. Úraz po 30 letech placení úrazového pojištění. Celou dobu žijete v omylu že jste pojištění a v případě kdy má tahle skvělá instituce vyplatit pojistné plnění žasnete jaké dokáží podrazy. Svévolná záměna diagnozy a krácení doby nezbytné léčby. Skvělý způsob jak vlastně peníze vyhodit oknem.

   • Iva napsal:

    Mám úplně stejný problém…záměna diagnozy a krácení doby nezbytné péče..tuto pojišťovnu nedoporučuji..platíte dle smlouvy a jak příjde úraz,tak oni to dokážou otočit na degerativní změny…podvod na lidi

 5. Brazdil napsal:

  Dobrý den bylo mi strženo pojištění bytu ČP které neexistuje z mého účtu a do dnešního dne jsem nedostal částku zpět.

 6. Sipky napsal:

  Máme u České pojišťovny pojištění Exclusive (motto: zavolejte nám, až Vám poteče do bot..)

  Tedy: jednou jsme si zabouchli dveře a k našemu RD přijelo auto s velkým nápisem deratizace domů / hubení švábů…

  Před 14 dny nám při bouřce protečený strop a ve sklepě voda. Likvidátorka hodina zpoždění, nepříjemné jednání jak z exekutorem, půlden dovolené pryč.
  Česká pojišťovna, že toto nemáme ve smlouvě a spoluúčast je 5000. Ve nejnovější smlouvě nic takového nevidím.

  Domníváme-se, že společnost s takovým přístupem nemá na trhu co dělat. Předáváme právníkovi (výsledek zde napíšu).

 7. zDENĚK rACKIEWICZ napsal:

  ČP JE HROZNÁ ORGANIZACE. JENOM OD LIDÍ TAHAT PENÍZE. ALE JAK MAJÍ NĚCO ZAPLATIT, TAK SE KROUTÍ JAK HADI. rUŠÍM VŠECH NY POJISTKY U ČP.

 8. Pepa napsal:

  Byl jsem kdysi pojištěn u ČP, Začátek pojištění vznikl v roce 1981 kde jsem platil pojistku 45 kč měsíčně. V roce 1986 jsem si zlomil na pravé noze čtyři prsty na vojenském cvičení v Dolném Kubíně. Vojenský lékař mi vystavil lékařskou zprávu pro další chod pojištění v civilu. S nohou v gibsu a se zprávou od lékaře jsem se stavil na pobočce ČP. Tam mi řekli že přijde vyrozumění až ukončím dobu neschopnosti. Skončila neschopenka a já bude dál. Po čtyřech měsících se nic nedělo tak jsem si opět zašel na pobočku. Tam mi bylo sděleno že už se mi chystali poslat vyrozumění a řekli mi že nedostanu ani korunu, s oduvodněním že jsem si prsty zlomil v pantoflich a jelikož jsem byl na vojenském cvičení, měl jsem mít pevnou obuv. tzv kanady. Myslel jsem si že si ze mne dělají srandu ale ouřednice si stála za svým. Nasral jsem se a okamžitě s nimi vypověděl smlouvu. A paní uřednice mi velmi vážně řekla abych to nedělal. protože je venku náledí a když si zlomím nohu, \\ KDO VÁM POTOM NĚCO DÁ //.

 9. Tom napsal:

  Princip všech pojištoven je stejný: co nejvíce vyinkasovat od klientů a co nejméně vyplatit poškozeným. ale ČP tento systém dotáhla k dokonalosti. Vyplatit pokud možno nula korun. A pokud je jasné, že platit musí, provádí tuto činnost liknavě a tak, aby poškozené co nejvíce otrávila a aby neměli chut se soudit.
  a ještě poznámka. od všech institucí jenž mají v názvu slovíčko ČESKÁ radím utíkat co nejrychleji a co nejdále. A je jeno zda se jedna o pojištovnu, spořitelnu atd…S něčím “českým” tyto firmy nemají nic společného – vyjma snahy vydrbat vždy a se všemi!

 10. Jaromíra Drahskovcová napsal:

  Nejedná se jen o podvody na klientech. Stejným způsobem okrádají i své vlastní obchodníky. Úplně běžně dochází k neproplácení provizí, pokud reklamujete, máte minimální šanci na úspěch. Jedním z nejoblíbenějších pořekadel je “reklamace byla podaná pozdě (tj. dle tamních zvyklostí po 6 měsících).” Co to je za drzost, nevyplatit provizi a potom argumentovbat tím, že jsem se hájil příliš pozdě? Od dob nového vedení v ČP (Obchodní ředitel T.Vysoudil) to jde s pojišťovno z kopce. Já jsem raději odešla k makléřům a připadám si jak Alenka v říši divů, jak jde práce dělat beze stresu a s ohledem na klienta.

  • Klara napsal:

   Mohla bych se Vás zeptát na par věci po telefonu zda Vám to nevadí? Mám problem s pojišťovnou a nevim, kám se mám obratit už.

 11. Petr Manda napsal:

  Nejhorší pojišťovna ! nenechte se zmást názvem !!! A historii. Dávno tak není.
  Hrůza děs, likvidátor nedostupný, měsíce auto v servisu, nulová komunikace, pro naší rodinu horor !!! Zaplatit celou škodu v servise a pak prosit jak pes pojišťovnu měsíce o zaplacení. Asistenční linka hrůza a děs ! nikam se nedovoláte prostě nikam, dlouhé minuty na lince a stále jen automat kecá za okamžik budete spojeni… a nejhorší, že tento ,, bordel,, není kam stěžovat…

 12. Luboš napsal:

  Jsme firma na opravy mobilnich telefonů, ale i veskere myslitelne elektroniky. Naši zakaznici by mohli vyprávět. Pokud je totiz jejich zarizeni pojisteno u České pojišťovny, na 99.9% vim, ze ostrouhají. A tak, nákladné pojistky například na blbost, proti el. přepětí, přírodním vlivům a okolnostem a kdoví čeho ještě, je jen obchodni nazev pro jejich univerzalni službu a obchodni vzorec, za kterým se skrývá: vše zamitnout. A pokud možno bez výjimky. Pro me jeto, bez ohledu kolik vydělává, pouhá garážová, podvonická firmicka. Právě proto – jakym zpusobem vydělává … Je smutné, ze tvrdi, ze mají 3miliony klientů. Ale zdá se, ze typický Čech snese opravdu hodně.

 13. Lenka napsal:

  Co se týče české pojišťovny, tak občas nevím kdo je na tom hůře. Zda její klienti, zaměstnanci a nebo nevé nastupující lidé. Mám taky úžasný příběh. V ČP jsem měla tu čest pracovat, ukončila jsem to, protože mě unavovalo prodávat produkt, který je akorát okrádač lidí o peníze a v závěru nedostanou ani korunu. Byla jsem tam půl roku a za ten půl roku si vydělala cca 60tis. Navíc to byla práce na ičo za dva měsíce mi přišlo, že jim mám zaplatit něco kolem 80ti tisíc. Napočítali mi tam zkoušky čnb, podporu co jsem od nich dostávala, práci trenérů.. Následně na to cca za tři roky, jsem dostala nabídku jít tam pracovat znovu jako manažer. Říkala jsem si, že to zkusím. Jela jsem na první školení životního pojištění a bylo mi z toho zle. 🙁 chlubí se novým produktem, ale je to produkt, který má řadu výluk, které se v životě běžný klient nedozví, nevšimne a nerozumí jim.. Ale bohužel potom když se něco stane, zjistí, že platil x tisícu měsíčně za nic. Raději jsem po 14ti dnech skončila. Ale co se milého nestalo. 😀 Dostala jsem dopis, kdy české pojišťovně mám zaplatit 5.000,- za vedení a správu kmene. Jakého kmene, ptám se sama sebe?? Od Čp jsem nedostala ani jeden kontakt, žádnou provizi.. Byla jsem tam 14dní a mám ještě já platit jim. Proto varuji všechny kdo o téhle pojišťovně přemýšlí, ať jako klient nebo jako pracovník. V žádném případě NE!!

  • Kamila napsal:

   Dobrý den, jsem naprosto ve stejný situaci jako Vy. Pokud by jste se mi ozvala, tak bych byla strašně vděčná. 775073335

 14. Petra napsal:

  Tak prave mi bylo oznámeno, ze zamitaji moji událost o pojistné škodě. Celou situaci jsem jim do detailu popsala, skutečně vše jak se stalo a přesto zadost zamítly. Nejhorší společnost.

 15. Honza napsal:

  Mama tam pracovala za totace 25 let tak jsem byl drevo a platil jen jim. Kdyz doslo na skodu si vzdy najdou klicku. Zklamani nekomentuji

 16. pavel napsal:

  pri vyplate renty za nemoc zpovolani krátí o navyšenou minimálni mzdu kooperativa toto nedelá nejsou zřejmě tatovy šmejdi jako česka pojištovna

 17. pavel napsal:

  rentu pouraze kazdym navysenim minimalni mzdy krati paraituji i natelesne postizenych lidech sami berou baliky kdyz maji platit plneni snaži se jen o pofuk šmejdi nic jinyho nejsou fuj.

 18. Lida napsal:

  Nyní řešíme velké problémy jsou to zloději.Začnu řešit s právníkem,

 19. Lida napsal:

  Nejhorši pojištovna neni slov

 20. JG napsal:

  Já se podělím s dobrou zkušeností.S přítelkyní jsme měli auta zaparkovaná za sebou. Paní nabrala přítelkyni auto na předek, rozbila jí tedy předek auta, auto skočilo dozadu do mojeho auta – rozbila tedy i zadek na přítelkynině autu a předek na mojem autě. Paní měla povinné ručení u ČP,asi do 10ti dnů byly peníze za obě auta na účtě,(obě auta dali na totální škodu). Vyplacená částka odpovídala protože auta šla za ty peníze opravit a ještě něco málo zůstalo…. uvidím co bude teď protože mám havarijko a srazil jsem dva dny zpátky srnku (chladič klimy, chladič na vodu, nárazník, držák SPZ, plast pod autem, vytečená chladicí kapalina a bude potřeba znovu naplnit klimu)- bez záznamu u policie, protože jsem si myslel že autu nic není a srnka odběhla, ale když jsem si chtěl změřit fridex zjistil jsem že z auta teče voda a po pořádném podívání jsem přišel na chladič klimy apod. taky mi nelícuje předek auta tak jako dřív. Mám tam 5000,- spoluúčast v havarijku, abych jen nechválil tak až bude událost vyřešena dám tady vědět jestli bude událost zlikvidována k mé spokojenosti-hlášeno dnes a čekám na likvidátora. U ČP si platím ještě pojistku na blbost ale tu sem zatím naštěstí nepotřeboval…

 21. Lída napsal:

  Zdravím všechny. Mám s Českou pojišťovnou neskutečně špatné zkušenosti. Nejsem člověk, který si stěžuje, ale tohle už překročilo vše.
  Poradili mi, že když chci vypovědět smlouvu tak stačí nezaplatit. Následně přišla platba s poplatkem. Dotaz: mám zaplatit ? Nic neplaťte, smlouva zanikla. Za půl roku mi přišla od firmy Tarakan výzva k úhradě dvojnásobné čásky původní s tím, že jsem nezaplatila pojištění!
  Po všech písemných jednáních jsem následně vypověděla i další dvě smlouvy a přecházím jinam. Teď mi přišla další platba za ty smlouvy, které jsem vypověděla, přestože jsou vypovězeny ke dni ukončení platnosti ! Mám pocit, že platím peníze za nic.
  Dokonce jsem se díky nim dostala do situace kdy mě zastavila Policie a zjistili, že mé vozidlo je nepojištěné a bylo to způsobeno tím, že mi nestáhli platbu ze SIPO. Nebyl z jejich strany zadán příkaz.
  Mám velmi špatné zkušenosti a hodnotím – velmi nespolehlivá pojišťovna.
  NEDOPORUČUJI !

 22. Andy napsal:

  Dobrý den, s ČP také nemám dobré zkušenosti a tak jsem odešla.Bydlím v posledním patře pod střechou. Dům jsme zateplovali a dělala se nová střecha, bylo to hrozné,
  samozřejmě to trvalo cca 1 měsíc. Dělníci odcházeli z práce a střechu nezakryli,samozřejmě pršelo několikrát do týdne. Doma mapy od stropu až k zemi, voda v postelích, prostě strašné. Dostali jsme od ČP 10 000 Kč. Ovšem po 2 letech přišel dopis, kde mi oznámili, že šlo o neoprávněné plnění a že musím do měsíce peníze vrátit, jinak mě dají k soudu. Prý zjistili, že firma,která opravu celého domu vyhrála, přenechala opravu střechy jiné firmě, která neměla v ŽL oprávnění na opravu střechy. Napsala jsem jim doporučeně, že stím nesouhlasím a že velice ráda půjdu s tímto případem k soudu.Okamžitě mi zavolali,ať zatím nic neplatím, že zjistí, co a jak. Řekla jsem,ať se nebojí, že jim mohu slíbit, že peníze vracet nebudu, že jsem byla řádně pojištěná a škoda se stala, že mám stále fotky atd. Už se nikdo neozval a na můj dopis nikdy nepřišla písemná odpověď, jen telefonické koktání, že to prověří.
  Po této zkušenosti jsem smlouvu s ČP ukončila a už o ní nechci ani slyšet.

 23. Tomáš Rychlý napsal:

  Dobrý den,

  Rád bych se také vyjádřil k názoru na ČP. Měl jsem úrazovou pojistku od roku 2010. Celou dobu se mi nic nestalo až vloni jsem si přetrhl křížový vaz. Následovala operace a dle pojištění Diamant nezbytná doba rekonvalescence minimálně 15 dní jinak bych nedostal ani korunu.Šel jsem na první ošetření 30.8.2016, ale odtud mě ortoped poslal hned na magnetickou rezonanci do Pardubic, kde se vše potvrdilo. Po operaci a řádné neschopence, jsem všechny dokumenty předal na pobočku tady u nás v Chotěboři. Asi po měsíci mi přišel dopis, že nemohou uzavřít likvidaci pojistky, z důvodu operačního protokolu, protože chybí kopie 1. lékařského ošetření a dále operační protokol. Po dlouhém vysvětlování jsem musel operační protokol doložit (200 Kč) posláno doporučeně z kliniky Dr. Pírka a vysvětlit, že 1. ošetření vlastně neproběhlo, protože jsem byl poslán na magnetickou rezonanci. Následně likvidátorka uzavřela celý případ bez 1. lékařské zprávy. Ale nestačil jsem se divit!!! Vrtané koleno bylo oceněno 3400 Kč!!! Hrozně mě to naštvalo, proto jsem se vypravil na pobočku, jestli bude plnění vyšší, pokud si tu 1. lékařskou zprávu obstarám. Bylo mi řečeno, že ano. Vzal jsem si tedy propustku a k doktorovi zajel, ten mi všechno ochotně připravil a celou zrevidovanou dokumentaci jsme znovu poslali likvidátorce. Nastalo mlčení, měsíc nic. Zeptal jsem se tedy osobně na pobočce, jestli se bude ještě něco dít. Bylo mi řečeno, že ano. Zase 14 dní nic a já se znovu dotazoval, zda je to v jednání. Pán na pobočce napsal, že prosí likvidátorku o revizi celé události a opět nic, což už mě dožralo a napsal jsem na paní likvidátorku stížnost. Na stížnostním oddělení mají 20 dní na odpověď. Přesně po 14 dnech mi přišla tak dlouhá a neuvěřitelná litanie, že to všechno prošetřili a že je všechno v pořádku a není důvod si stěžovat a žádné další dokumenty od mě(z pobočky) nedostali. Napsal jsem jim tedy ostrý email, aby mi dali někoho kompetentního, se kterým to budu moci probrat. Dnes mi přišel email z kanceláře ombudsmana, že celou věc šetří a že do 30 dnů mi odpoví. Napsal jsem jim, že je opravdu smutné, že mají na všechno čas, jeden 20 dnů a druhý dokonce 30 dnů.
  Předpokládám, že mi přijde stejná nebo podobná litanie jako doposud.
  Do toho mi ještě přišlo, že mi zvedají povinné ručení a to byla poslední kapka.
  Zrušil jsem životní pojištění, protože z těchto lidí nic nedostanete, dal jsem výpověď z povinného ručení a všechno ostatní od ČP zruším postupně.

  Hází miliony, ale jakmile mají platit, tak to je dokazování, hledání skulinek, vyviňování a nakonec konstatování, že Vám nějakou almužnu dají, ale je to opravdu maximum. Nemám tohle zapotřebí.

  Udělejte si na to každý obrázek jaký chcete, ale je to prachsprostý alibismus a překrucování faktu. Hřeší na to, že do sporu s nimi nikdo nepůjde a když, tak mají právní oddělení a ty Vám to vysvětlí.

  Jsem na ně neuvěřitelně naštvaný…

  Mějte se Tomáš Rychlý

 24. Roman napsal:

  Zhruba 11 let platím pojistku odpovědnosti občana. Letos se nám z důvodu netěsnosti sifonu pod vanou podařilo vytopit souseda. nebylo to nic hrozného, větší flek na stropě. Snažil jsem se o náhradu z této pojistky.
  Ze sousedem jsme odhadovali škodu na 1000 Kč. Po zaslání všech požadovaných dokladů a fotek, se mě ještě zeptali, jestli jsme museli něco bourat. Po pravdě jsem napsal, že jsem musel vyndat jednu kachličku, abych se dostal k sifonu, jelikož tam “odborníci”, kteří dělali přestavbu koupelny, nedali dvířka. Napsal jsem ale, že to nepovažuji za škodu a navíc je to moje škoda, kterou si opravím sám a je mi jasné, že toto nemůžu ani požadovat z odpovědnostní pojistky.
  Z pojišťovny mi pak přišlo zamítnutí plnění z odůvodněním, že jelikož tam nebyly dvířka, není prostor pod vanou už součástí bytu. Za poruchy rozvodů vody, plynu, tepla, elektřiny, odpadu, poruchy výtahů apod. odpovídá vlastník nemovitosti.
  Jelikož mám ještě stejnou pojistku u Alianz, poslal jsem to jim, Dodal jsem jim stejné podklady. Do 2 týdnů poslali na účet souseda 4 921 Kč !!!
  Ve finále jsem napsal výpověď pojistky u ČP, načež jsem dostal odpověď, že výpověď není platná, jelikož jsem ji podal pouze měsíc před novým pojistným obdobím a ve smlouvě je 6 týdnů. Tak že mám zaplatit pojistku na další rok.
  Varuji všechny před pojištěním u ČP !

 25. Karolína Licková napsal:

  ČP již nikdy!!! Jsou to podvodníci, kteří po mně chtěli doložit nesmyslné doklady a když je obdrželi, tak se 3 měsíce neozvali, neustálé zdržování a dělání z lidí hlupáky..:( Vše předávám právníkovi, už na ně nemám nervy, ale hodlám to dotáhnout do konce. Nejde mi o peníze, ale o princip!!

 26. coufal radomir napsal:

  Ja jsem s ceskou pojistovnou spokojen, mel jsem uraz uz trikrat v rozmezi dvou let a likvidace probehla rychle a v poradku, neni zadny problem co mam dostat podle tabulky, to plati ,chtel bych jim podekovat.

 27. Mirda napsal:

  Od této pojišťovny rychle utíkejte,měl jsem pracovní úraz, po žádosti vyplácení trvalých následků mě prach sprostě od stolu o půlku obraly.Jsou to obyčejní zloději.

 28. Alena Jílková napsal:

  PČS je nejhorší pojišťovnou,kterou jsem po dobu 5 let klientkou.
  Odesílala jsem jim měsíčně obrovské peníze a pokud došlo k pojistné události,tak dali ruce pryč.Stalo se mi to jednou po operaci a v loňském roce po úrazu.Vždy si najdou záminku a zamítnou plnění.Pokud včas nezaplatíte,tak dostanete hned obsílku,na to jsou specialisté.Nechám vše prošetřit právníkem,dělají z normálních lidí blbce a myslí si,že klient s nimi nepůjdou do sporu.Podotýkám,že se něco podobného stalo i mým přátelům a hned od této výjimečné pojišťovny odešli.Musím také vzpomenout i makléře,který s vámi smlouvu sepíše a ve skutečnosti o této pojišťovně a jejím plnění neví téměř nic…jen když za každou cenu uzavře smlouvu a pobírá měsíčně vysoké provize.Proto tuto pojišťovnu nedoporučuji.

  • Petr Adamec napsal:

   Dobrý den. Bylo by možné se s Vámi nějak spojit? Ja se s českou pojišťovnou soudím a potřeboval bych sehnat co nejvíce lidí, kterým pojišťovna nevyplatila to slibovali při uzavření smlouvy.S pozdravem Petr Adamec

 29. Martina napsal:

  Varování i pro budoucí zaměstnance. Jakmile prokouknete jejich taktiky a ukončíte prac.poměr, začnou Vám chodit dopisy s tkzv.”storno provizemi” a vy musíte každý měsíc platit nehorázné desetitisícové částky, které se ani zdaleka těm směšným provizím nepribližují. Od ČP ruce pryč, ať jako klient nebo zaměstnanec.

 30. Karel napsal:

  CP jsou pekni smejdi. Jejich klient mi sestrelil auto, vinik jasny, podlozeny policejnim protokolem, pojisteny byl.. bohuzel u CP.
  Po dvou dnech mi zavolali, ze z toho asi udelaj totalku, od te doby delaji mrtveho brouka. Dva mesice nebyli schopni ani udelat kalkulaci skody. Ale na kazdou svini se voda vari, v tomhle pripade advokat.
  Nebojte se ty smejdy zalovat! Advokat Vam rekne, jakou mate sanci, a pokud dobrou, tak do toho. Kdyz vyhrajete, soudni vylohy zaplati smejdi.

 31. Anonym napsal:

  Čtu samé negativy ale i u jiných pojišťoven, může mi někdo poradit kde si nechat udělat pojistku na ÚRAZ ABY BYLO VŠE V POŘÁDKU?

  • Jirka napsal:

   ono je to na tom trhu skoro všude stejný,jde jen o to, na koho narazíš. Je to jen o lidech.

   • Dalibor Míchal napsal:

    Dobrý den, s lidmi souhlasím. Často to není o pojišťovně, ale o komunikaci. Špatně/pozdě nahlásím úraz a dostanu jenom takovou útěchu. Zajistěte se kvalitního poradce, který Vám v tomto bude oporou a bude za Vámi stát, pokud se cokoliv stane.

    S pozdravem, Dalibor Míchal
    OVBone

   • michal napsal:

    pojištění na úraz mám u české poj. a dosud jsem byl spokojen (několikrát bezproblémová likvidace za drobné úrazy), výhodou je že stačí běžná zdravostická dokumentace (jiné pojiš´tovny mají speciální formuláře pro doktory na všechno, za jejichž vyplnění zaplatíte ze svého dost peněz). Takže spíš pátrat po tomto-jak probíhá likvidace pojistné události a jaké jsou další výdaje s tím spojené, rozhodně nebrat ČSOB pro úrazovou pojistku (na všechno složité formuláře pro doktory, bez jejichž vyplnění vám nedají nic).

  • Anonym napsal:

   Rozhodně ne u české. Všechno je lepší. Česká jsou Smejdi bez nabídky mixéru + deky zdarma😃

 32. Pavlína napsal:

  Česká pojištovna a pojištění do zahraničí, dlouhodobé = opravdové zlo.
  Zkušenosti mám veskrze jen negativní. Komunikace a klientský servis jsou opravdu k pláči – oslovení v e-mailu Vážený pane Novotná atd., naprostá neochota pomoci, proplacení peněz s měsíčním zpožděním. Krom jiného také poskytují klamné informace, takže je potřeba před zavoláním mít pročtenou smlouvu, kterou podepisujete a umlátit je argumenty – nechtěli mi proplatit zubní ošetření, které ale bylo hrazeno atd. atd.

  Naprosto nedoporučuji. Je to stresující a naprosto to za to nestojí

 33. Eda napsal:

  rád čtu recenze běžných lidí. Na nich se obvykle pravda ukáže. Připojuji jednu zkušenost známého. Platil za svou výrobní firmu pojištění majetku. Opravdu hodně peněz. Po následkům bouřky – na kterou byl rovněž pojištěn, uplatnil nárok. Výsledek ? Doslova se mu vysmáli. Že prý ten blesk neuhodil přímo do toho jeho stroje, ale vedle 🙂 Škoda za milióny… a pojišťovna “se rozhodla” – navzdory smlouvy jak se rozhodla. Jasně že ji nemůže od té doby přijít na jméno. Ono to totiž vypadá, že sice si tato pojišťovací firma zvolila velkohubý název, ale je to – prachsprostá “garážovka” žijící, těžící a tetelící se v českém bezzákonném prostředí. Pokud si někdo tedy myslí, že pravidla pro tyhle pojišťovací firmičky jsou férové a bude takto k ní i přistupovat – jakože já platím a jistím se a oni – když je potřeba zaplatí mi – je na opravdu velkém omylu.

  • Jenik napsal:

   Opravdu je třeba podělit se se svou veskrze špatnou zkušeností, protože takoví podvodníci by měli být odstrřizeni – poslat na ně ČOI, hotovo!Neskutečná arogance a povýšenecké jednání v ČP, přitom ženská bez absolutní účasti, jak umělohmotná figurína, neprofesní přístup, a přitom je živí, tyto PARAZITY, tak naivní lidi svými pravidelnými platbami, ale jak správně píše pán, při škodní události nedostanete ani korunu.
   Je to KOLOSÁLNÍ PODVOD, ale týkíá se to i Koooperativny, Uniqy aj. A přitom víte jaké mají platy? Je třeba tyto parazity odstřihnout a nepodporovat. Jediným řešením je poslat jim tam kontrolu z ČOI kvůli nekalým obchodním praktikám!To může zabrat, dostanou pokutu až 20 milionů korun a jejich tzv. 190 historie může skončit během okamžiku

 34. Milda napsal:

  Pryč od čes.pojišťovny.Když chcete zrušit pojistku,tak dostanete 6 tydení výpověď+si zaplatíte o měsíc navíc.Špatná komunikace,stále se vymlouvají.U ženy se to prodloužilo dokonce o další 3 měsíce.Nikdy více!!!!!!

  • Martin napsal:

   Úplně stejná zkušenost, smlouvu jsme vypověděli k 3/2016 a oni nám jednou zavolali a ptali se proč to rušíme a platili jsme až do 5/2016. Nevím jestli je to vůbec legální. Přece smluvní vztah končí výpovědí. Prý je to nová praktika pojišťovny, oni Vás kontaktují a tak smlouva nekončí.

   • Dalibor Míchal napsal:

    Dobrý den, většina pojišťoven skutečně má v podmínkách 6i týdenní výpovědní lhůtu a je potřeba jim to správně nahlásit. V případě telefonické komunikace je nutné na výpovědi trvat a nebo celou záležitost řešit přes svého poradce. S tím většinou pojišťovna nediskutuje.

    S pozdravem, Dalibor Míchal
    OVBone

 35. havanskypsik napsal:

  Jak jsem se v úvodu dočetla, má ČP 4 500 kontaktních míst a pobočky v každém i menším městě. Víte, co je to lidí, kteří se musí z pojistek zaplatit. A všichni asi souhlasíte, že v ČP nemají nízké platy. Já sama jsem v pojišťovně krátce pracovala. A strategie všech pojišťoven je přece v tom, vydělat co nejvíc peněz.

  • Tina napsal:

   No možná lidi co pracujou na živnostenský list si vydělaj, ale na hlavní pracovní poměr určitě ne. Teda pokud tam člověk nestráví 20 let. Pak se možná na lepší plat dostane.

 36. Lucifer !!! napsal:

  Nikdy ČP. Tři měsíce mě tahali za nos a pak stejnák nic nevyplatily a furt samé výmluvy.Nejhorší pojišťovna ruky pryč!!!

 37. David Fukala napsal:

  Jen berou a nic nevyplácí. Měli jśe uzavřenou pojistku “na blbost” a po pádu mobilního zařizení nás 2 měsíce tahali za nos a poté nám řekmlo, že to prostě nevyplatí. Arogance pracovnice která toto řešila snad ani nezná mezí! Nenechte se nachytat na sladké řeči před podpisem smlouvy!!!

 38. Ondrej Bardon napsal:

  Také potvrzuji dobrou zkusenost. Mel jsem vyplaveny byt od souseda. Skoda asi 4.000,- Kc. Zasel jsem so na pobocku za panem Matouskem (Ostrava – Vyskovice) a skodu jsme nahlasili telefonicky. K menu prekvapeni mi likvidator ihned poslal 8.000,- Kc na ucet. S autopojistenim mam take dobrou zkusenost. Nabourala me pani z jine pojistovny a CP to cele za me vyresila…

  • Jolka napsal:

   Ondrej Bardon si myslí, že nepoznáme, že je pojišťovák a dělá si všude reklamu, jak průhledné

   • Tom napsal:

    “Čest pojišťovací práci, soudruhu Bardone????,!!!!!”
    Česká pojišťovna, doposud moje nejhorší trpká zkušenost. Naprostý diletantismus a především lži a chytáky likvidátorů a dalších členů monstrózního aparátu ČP.

 39. Kamila napsal:

  S plněním pojistné události jsem tetntokrát velmi nespokojená, co se týče úrazového pojištění a připojištění, měla být vyplacena doba nezbytného léčení 56 dní, dostali jsme za 15, po mém telefonátu mi paní arogantně sdělila MY JSME ROZHODLI vyplatit to zálohově. Bohužel při sjednávání smlouvy nebyla o zálohovém placení ani řeč. Naslibují hory doly, ale když má dojít k placení, rozhodnou se jinak? Vím, že po doložení zbytek možná dostanu, ale pak nemají slibovat DNL.

  • Tina napsal:

   Ve smlouvě by mělo být uvedeno jestli máte DNL-15 nebo DNL-8 nebo DNL-Max. Buďto je vypláceno od 15 dne lečení nebo od 8 nebo po celou dobu. A takhle je to bohužel u všech pojišťoven pokud jste nepřinesla všechny lékařské zprávy hned od začátku do konce,tak jak by jste si to vyplácení představovala? Přece vám nepošlou nějákou částku, když ani neví co bude v další lekařské zprávě. Logika věci,že pošlou částku za to co od vás převezmou a pak až budou mít další zprávy zase vypočítaj a pošlou. Přece vám nemůžou poslat peníze za něco o čem ještě neví jak dlouho to bude trvat a jak to dopadne.

   • Dalibor Míchal napsal:

    Dobrý den, podle čeho jste určila dobu léčení 56 dnů ? V podmínkách je maximálně doba léčení, tu však určuje lékař na základě zprávy o léčení. Běžně zálohově nečerpají.

    S pozdravem, Dalibor Míchal
    OVBone

 40. Slanny napsal:

  Nejsem velky zastance přebihani mezi pojištovnama jsem věrna 211. Přispěvky jsou, mi doktoři s nima mají smlouvu a to mi stači :). Nemam potřebuja rok co rok měnit pojištovnu.

  • Sue napsal:

   Tady se,ale jedná o něco jiného než o klasickou pojišťovnu jako je všeobecná nebo ministerstvo vnitra.Jedná se tu o pojištění například domácnosti nebo životní pojištění či pojištění motorového vozidla.Zdravotní pojištění a sociální,které za vás platí zaměstnavatel nebo úřad práce vaší zdravotní pojišťovně s tím nemá nic společného.

 41. Klaudy Martin napsal:

  Dobrý den,
  chci tímto také vyjádřit svůj názor na ČP.
  U pojišťovny jsem měl sjednanou pojistku odpovědnosti za způsobenou škodu z výkonu povolání (pojistka na blbost) s roční platbou více než 2.500,-. Za minulý rok jsem neměl ani jedinou korunu pojistného plnění, přesto mi byla ale smlouva ukončena bez udání důvodu. Když jsem následně několika způsoby se snažil důvod zjistit, vždy jsem dostal stejnou odpověď – máme na to právo!!!
  K čemu je mi potom pojišťovna, která mi zruší pojistku jen proto, že na to má právo? Nesmysl samozřejmě, pouze mi nechtějí říct ten pravý důvod k jejich výpovědi.
  Takže za mě ČESKÁ POJIŠŤOVNA už NIKDY!!! NIKDY VÍC!!!

 42. Martin Klaudy napsal:

  Dobrý den,
  chci tímto také vyjádřit svůj názor na ČP.
  U pojišťovny jsem měl sjednanou pojistku odpovědnosti za způsobenou škodu z výkonu povolání (pojistka na blbost) s roční platbou více než 2.500,-. Za minulý rok jsem neměl ani jedinou korunu pojistného plnění, přesto mi byla ale smlouva ukončena bez udání důvodu. Když jsem následně několika způsoby se snažil důvod zjistit, vždy jsem dostal stejnou odpověď – máme na to právo!!!
  K čemu je mi potom pojišťovna, která mi zruší pojistku jen proto, že na to má právo? Nesmysl samozřejmě, pouze mi nechtějí říct ten pravý důvod k jejich výpovědi.
  Takže za mě ČESKÁ POJIŠŤOVNA už NIKDY!!! Podle mě je to postkomunistický moloch s ubohými praktikami. NIKDY VÍC!!!

 43. Elen napsal:

  Zdravím všechny čtenáře techto recenzí.Já mám bohužel s ČP jen samé špatné zkušenosti. Jsou to samé výmluvy a neuhradí co naslibují při zakládání smlouvy. Jak jinak ,že??. Já i syn máme pojištění- žovotní a ani jednomu nebyla proplacená pojistná událost – úraz. Právě jsme obě smlouvy vypověděly. Takže už nikdy více Českou pojištovnu. Nedoporučuji !!!!!

 44. Martina napsal:

  Chtěla jsem po 6 letech ukončit životní pojištění, do které jsem dala přes 30 tisíc a bylo mi řečeno, že bych nedostala ani půlku. Tak jsem zvědavá, kolik dostanu za 4 roky, kdy mi smlouva končí. Nedivila bych se, kdybych nedostala plnou částku.

  • pepa napsal:

   Re: Pozor na tuto pojišťovnu nehradi skody a neresi problemy a nekomunikuji dejte si pozor..
   celé vlákno
   I ja jsem nedostal uhrazeno co jsem mel z povinneho ruceni..Pojistovna je protiklienska a neprofesionalní… referenti neplni domluvu, ze zavolaji.. a hledajio duvody jak neuhradit.. nakonec jsem to nucen uhradit z havarijniho pojistení u jine pojistovny.. drzte se co nejdal!!!!!!!!!­!!!!!!!! v chovani je neco divneho jakoby krachovali …

  • Jaroslav napsal:

   A co teprve produkt Profi Invest, který Česká pojišťovna zaštítila a kterým okrádá klienty o peníze! Z této smlouvy není úniku! Nevím, jak z toho ven bez ztráty vložených peněz. Prosím, poraďte.

  • Anonym napsal:

   to určitě nedostanete nyni kolem toho běhám .Jsou to zloději Lida

 45. Jana napsal:

  Od České pojištovny rychle pryč. Je to ta nejhorší pojišťovna, co jsem zažila. Měla jsem pojištění zodpovědnosti. Na konci roku 2013 se mi stala pojistná událost, která do dnešního dne není vyřešena. Přitom si zaměstnavatel penize strhl z mojí výplaty. Nikdo mě nekontaktoval,jaké formuláře poslat, nakonec jsem si vše zjistila,z firmy poslali vše potřebné pro vyřízení pojistné události a z pojišťony chtějí opět ty samé doklady. Takže jsem vše začala řešit přes generálního ředitele, ale opravdu tato pojišťovna, to je jeden organizovaný bordel. Nechápu, že taková pojišťovna zde vůbec může fungovat. I když v našem státě je možné vše.

 46. Šikula napsal:

  Byl jsem nebo vlastně ještě jsem u č.p.,ale snažim se zrušit.Mam pojistku na blbost vnucenou,protože mám pojištěn dům i s touto pojistkou.Umřelo mi dítě 1rok při hlídání pojištovna po hodně dlouhe době ozvala že prošvyhla lhůtu musim doplnit policejni zpravu ,kterou jim policie nedala.Pojišťovna čeka na policejni zpravu,kterou nikdy nedostane takže Podle nich nebudou plnit i když mam 2 pojistky a zrušit pojistka jde až vyčerpaj zaplacene platby.

 47. Jiří Drobilič napsal:

  Letos mi Česká pojišťovna odmítla vydat doklad o pojištění vozidla (zelenou kartu), s tím , že smlouva byla stornována a že již nejsem pojištěn.Vozidlo mám koupené k podnikání ( na IČO) a pojistné platím v rámci splátek úvěru ještě do roku 2012. Po měsíci tahanic nakonec uznali , že chyba byla v jejich systému a kartu mi vydali, ovšem bez jediného slůvka omluvy.Vůz jsem měl měsíc s důvodu nepořádku v České pojišťovně odstavený a nedostal jsem zpět ani pojistné za toto období.
  Už nikdy více tuto pojišťovnu .

 48. Marie napsal:

  Já osobně mám s ČP zkušenosti dobré, rychlost vyřízení prohlídky, ochota přijít i v neděli večer, naprostá rychlost, samotnou mě to překvapilo a myslím si, že lidé, kteří jsou nespokojení, tak to ihned prezentují, ale lidé, kteří jsou spokojení, se nikde takto se svou kladnou zkušeností nepodělí, proto bych tady chtěla reagovat, že s neživotním pojištěním vozidel a domácnosti spokojená určitě moc jsem, ale životní pojištění tam nemám, takže to posoudit nemohu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.