Česká pojišťovna


Česká pojišťovna má ve svém oboru více než 180 let zkušeností. Poté co byla během komunismu zrušena, byla znovu zavedena po Sametové revoluci v roce 1991. Dodnes si drží pozici jasné jedničky na českém trhu s pojištěním. Její tržní podíl činí 25,9% a celkově spravuje více než osm milionů pojistných smluv. Na více než 4 500 obchodních místech pracuje jejích 3 900 zaměstnanců a 5 600 obchodních zástupců.

Produkty pojišťovny

Pojištění pro občany

 • Pojištění osob – sem spadá různorodé životní pojištění, stejně jako úrazové pojištění
 • Cestovní pojištění – krátkodobé pro menší výlety i dlouhodobé např. na pracovní cesty
 • Pojištění majetku – pojištění nemovitostí stejně jako domácností před vykradením
 • Pojištění vozidel – povinné ručení, havarijní pojištění, komplexní pojištění
 • Pojištění odpovědnosti
 • Pojištění zvířat

Pojištění pro firmy

 • Pojištění flotil – pokud např. vaše firma vlastní vozový park, můžete jej celý nechat pojistit
 • Pojištění odpovědnosti – např. silničního dopravce, či profesní odpovědnosti v rizikových povolání
 • Pojištění zemědělství a lesů – sem patří např. i pojištění hospodářských zvířat, či pojištění plodin
 • Pojištění majetku
 • Cestovní pojištění
 • Pojištění finančních rizik

Výhody pojišťovny

 • 180-letá tradice
 • Široká nabídka jak životních tak neživotních pojištění
 • Velké množství různých pojištění pro firmy
 • Výborná znalost českého trhu

Nevýhody pojišťovny

 • Vzhledem k pevné pozici jedničky na trhu – menší progresivita
 • Dochází k neosobnímu přístupu, vzhledem k 8 milionům pojistných smluv, které Česká pojišťovna spravuje

Sjendnání online

http://www.ceskapojistovna.cz/online-pojisteni

Uživatelské rozhraní pro online sjednání pojištění od České pojišťovny je velmi přehledné a příjemné. Vyberete si z jasné nabídky, které pojištění chcete uzavřít a poté vyplníte všechny potřebné informace a pojištění uzavřete. Ušetříte si tak čas a nutnost chodit na pobočku pojišťovny.

Pobočky

Česká pojišťovna má po České republice rozeseto více než 4 500 kontaktních míst a její pobočku naleznete téměř v každém i menším městě. Otevřeno bývá standardně od pondělí do pátku. Centrála České pojišťovny se nalézá na adrese Česká pojišťovna a.s. Na Pankráci 123, 140 00 Praha 4.

O společnosti

Česká spořitelna je nyní členem holdingu Generali PPF Holding B.V. Má za sebou více než 180 let zkušeností s pojišťováním svých klientů a je momentálně jasnou jedničkou na českém trhu. To dokazuje i její tržní podíl 25,9 procent. Česká spořitelna spravuje právě nyní téměř 9 milionů pojistných smluv.

Reklama

Kontakty

 • infolinka +420 841 114 114 (po-pá 7-19 hod.)
 • Volání ze zahraničí: +420 224 557 111
 • twitter: @CeskaPojistovna
 • facebook: https://www.facebook.com/ceskapojistovna

 


Česká pojišťovna
2.6 (51.58%) 19

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

105 zkušeností s Česká pojišťovna

 1. Tihelková napsal:

  nejhorší pojišťovna

 2. Tihelková napsal:

  Nám při vychřici padl strom na plot odklizení pořezání odvoz neplatí jen ten kousek plotu. za mě nejhorší pojišťovna

 3. Jirka napsal:

  Nejhorší pojišťovna mám u nich několik pojistek a nikdy nezaplatil jedinou škodu… Končím s níma jen slibuji a nic

 4. Alda napsal:

  Dobrý den,k životnímu pojíštění můj život ČP Generali.Màm v lékařské zprávě zapsaný uraz,Unfall vyšetřenì trvalo celkém +- 10hodin tunelové vyšetřenì atd… Jelikož jsem pracovně v CH mimo Čr,tak jsem si moc nerozuměl s vyšetřujícím doktorem a poranil jsem si krční nerv, ted chodím asi měsíc na physioterapi paní Lucie Poňuchálková likvidatorka ČP mi zdělila smutnou zprávu,že nemám nárok na finanční odškodnění pro nedostatek důkazu v lekařských zprávách.Tím bych chťěl napsat v žádném případě nedoporučujì!!!Rádí se o své peníze hlásí,peníze berou ale jak nejste na vozíčku,ochrnutí nebo po smrti,nemají ve zvyku vyplácet!!!To si raději přes 2500czk/měs budu dávat pod polštář než platit podvodníkum.Hezký den

 5. Aleš napsal:

  Dobrý den,k životnímu pojíštění můj život ČP Generali.Màm v lékařské zprávě zapsaný uraz Unfall vyšetřenì trvalo +- celkově 10hodin tunelové vyšetřenì atd… Jelikož jsem pracovně v CH mimo Čr,tak jsem si moc nerozuměl s vyšetřujícím doktorem a poranil jsem si krční nerv ted chodím asi měsíc na physioterapi paní Lucie Poňuchálková likvidatorka ČP mi zdělila smutnou zprávu,že nemám nárok na finanční odškodnění pro nedostatek důkazu v lekařských zprávách.Tím bych chťěl napsat v žádném případě nedoporučujì!!!Rádí se o své peníze hlásí,peníze berou ale jak nejste na vozíčku ochrnutí nebo po smrti,mají ve zvyku nevyplácet!!!To si raději přes 2500czk/měs budu dávat pod polštář.Přejí hezký den.

 6. Aleš napsal:

  Dobrý večer,k životnímu pojíštění ČP Generali.Màm v lékařské zprávě zapsaný uraz Unfall vyšetřenì trvalo +- 10hodin tunelové vyšetřenì atd… Jelikož jsem pracovně v CH mimo Čr,tak jsem si moc nerozuměl s vyšetřujícím doktorem a poranil jsem si krční nerv ted chodím asi měsíc na physioterapi paní Lucie Poňuchálková likvidatorka ČP mi zdělila smutnou zprávu dnes,že nemám nárok na finanční odškodnění pro nedostatek důkazu v lekařských zprávách.Tím bych chťěl napsat v žádném případě nedoporučujì!!!Rádí se o své peníze hlásí,peníze berou ale jak nejste na vozíčku ochrnutí nebo po smrti,nemají ve zvyku vyplácet!!!To si raději přes 2500czk budu dávat pod polštář než platit podvodnikům!!!

 7. Jan napsal:

  Už nikdy

 8. Jan napsal:

  Konec ta pojišťovna je KONEČNÁ 🤢🤦‍♂️

 9. Jan napsal:

  Lidi nikdy jim nevěříte , peníze od nich je většinou
  Almužna jsou to svině , smlouvám nikdy nebudete přesně rozumět mají to tak ve slovíčkách , že to změní k obrazu svému a na Vás serou…..!!!
  Když bude takhle pracovat a motat lidi tak jsme Češi zase v píči😏

 10. Pete napsal:

  Česká pojisťovna jsou absolutní podvodnící. Při likvidaci pojistné události Vás absolutně okradou, likvidaci mi zkrátili na polovinu ani reklamace nepomohla. Vřele tento ústav nedoporučuji, stejně tak i celou Generali.

  • Jan napsal:

   Mám stejné skušenosti , jsou to Svině
   Dokud bude vše fungovat takto tak jsme Češi v prdeli.

 11. Eva napsal:

  Mam stejny problem jen ze zivotkem u Ceske pojistovny.Nahlasila jsem svemu agetovi ze jsem na rodicovske a ze mam snizene financni prostredky a ona nic ani mi nezdelila ze mam moznost si zazadat o prominuti dluh.A kdyz jsem ji rikala ze mam insolvenci za sveho ex manzela nebrala to v potaz jen mi rekla tak nam to napiste.A dal nic neresila.Takze to vse hidili na me ze ja jsem neco zpackala a teka to pome vymahaji.K Ceske pojistovne nikdy vice.

 12. Mina napsal:

  pozor na pojistné smlouvy ! podrobně přečíst ! prisla mi informace o zániku pojistné smlouvy 5.10. z důvodu nezaplacení celoročního poplatku včas. nicméně pojistovna vyžaduje pod výhružkou soudu zaplacení celého roku, tedy i zaplacení mesíců,kdy už pojistena nebudu, což je 8 měsíců navíc. na dotaz , jestli to myslí vážně mi bylo řečeno, že tak to mám ve smlouvě. ja nevím, oni si to ty pojišťovny dokážou fakt chytře vymyslet…tedy nevím, jestli všechny, ale Česká pojišťovna ano.

 13. Dalibor napsal:

  Nejhorši pojištovna na celém světě.Po vlastní zkušenosti radím ani smlouvu sněmi neuzavírat,a ani oni neuvažovat.

  • Jan napsal:

   Mám stejné skušenosti , jsou to Svině
   Dokud bude vše fungovat takto tak jsme Češi v prdeli.

 14. Čech napsal:

  Souhlas , pojišťovna co nechce platit za pojistné události, doporučuji jinou a že je na výběr..😂

 15. Emily napsal:

  Horší ústav jsem snad v životě nezažila! Naprostá neschopnost, když se něco stane byť nejste viníkem nehody, ale viník je zde pojištěn aby se zařídili dle Vás k nafocení události, začnou různé výmluvy od techniků proč k Vám nemohou dorazit od soukromých záležitostí až po jejich pracovní dobu, která je pouze do 14:00 h, vrchol drzosti! Nad to Vám i na zákaznické lince říkají nesmysly typu, když škoda půjde z povinného ručení platí on když z havarijního pojištění máte nějakou spoluúčast, já jsem poškozená a moje auto pouze bylo zaparkováno, takže prosím? Zaměstnávají naprosto nekompetentní a důkladně neproškolené lidi… Snaží se Vás pouze okrást a dát Vám co nejméně, nejlépe nic… Takže česká pojišťovna, NIKDY !!!

 16. Kateřina Nováková napsal:

  Mám s pojištovnou několikaleté špatné zkušenosti.Brání se vyplácet PU, vymýšlejí si jen aby vám nemuseli dát peníze a vědí, že se s nimi nebudete soudit a na to spoléhají.Nejhorší pojištovna a jednání s ní.Lžou vám klidně jak na papíře,tak v telefonu a je jim to jedno. Vaši PU si přehazují jak ho horký brambor a každý vám říká něco jiného.Prostě hrůza, nic aby vám pomohli.Jen vytáhnout z lidí peníze a běda vám jestli se pak něco přihodí..

 17. Adéla napsal:

  Nejhorší pojišťovna. Bohužel působím v tomto oboru a když se mi stal úraz a já s nimi musela něco řešit, tak jsem si nadávala, že už jsem od nich neodešla dávno (smlouvu mi kdysi zakládali ještě rodiče)! Několik telefonátů, každý pracovník říká něco jiného, protiřečí si, stále se odkazují na nějaké nesmyslné věci. Odmítají mi vyplatit trvalé následky úrazem i přes to, že necítím část pravé ruky a mám neustále další výdaje na léčení v rámci tisíců. Paní doktorka mi sama řekla, že by mi to pojišťovna měla nahradit, ale pojišťovna se seká. Rozhodla jsem se pojistnou smlouvu vypovědět, mám již doma smlouvu o ukončení podepsanou oběma stranami a milá ČP mi týden na to poslala dopis, že jsem se prý rozhodla o indexaci a tak jim mám začít platit víc. Přijdu si, jak kdybych jednala se zvířátky v ZOO.

 18. Anonym napsal:

  Ano, musím potvrdit od České pojišťovny ruce pryč. Když platíte, tak dobrý, ale nesmí se vám stát úraz a chtít po České pojišťovně peníze.Po úraze v době marodění máte nízký plat a tak doufáte, když jste pojištěni, tak Vám pojišťovna a kór ta Česká jednička na trhu pomůže. Opak je však pravdou.Dají Vám nejmíň a ještě Vám říkají, že s nimi máte udělánu špatnou pojistku. Mám uzavřenou poj.smlouvu o Sdruženém pojištění pracujících.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.