Banka roku 2013 – Česká spořitelna


Anketa Fincentrum Banka roku 2013 zná svého vítěze. Po tříleté pauze se na první místo dostala Česká spořitelna, která byla následována ČSOB na druhém místě a obhájcem loňského prvenství Komerční bankou, která letos byla až na třetím místě. Porotci ocenili Českou spořitelna za dva hlavní úspěchy.

Prvním z nich je již druhým rokem dosažení úspěchu na trhu hypoték. Tato banka má nemalou zásluhu na poklesu úrokové sazby na historické minimum.  Druhým je inovační činnost, jelikož Česká spořitelna se stal jednou z prvních bank, která zavedla pro své klienty možnost využívat bezkontaktní nálepky. Navíc získala titul Nejdůvěryhodnější banka a její manažer Pavel Kysilka se stal Bankéřem roku. ČSOB díky druhému místo zaznamenala velký úspěch, protože po čtyřech letech se jí podařilo rozbít silné duo Česká spořitelna – Komerční banka. které právě poslední čtyři roky končili na prvních dvou místech. Druhou kategorií vyhlašovanou společností Fincentrum byla Nejdynamičtější banka roku. První místo obsadila Air Bank, která dostala cenu také za nejlepší účet. Právě Air Bank odsunula na druhé místo Fio banku. Za touto dvojí se umístila na třetím místě Sberbank (na začátku roku vystupovala pod jménem Volksbank), která sesadila Equa banku. Právě tyto nové banky přinesly na trh výrazné oživení, jak nízkými náklady na produkty, tak vysokým úročením vložených peněz. Další vyhodnocovanou kategorií je Pojišťovna roku. Český pojišťovnický trh stagnuje a tak pořadí bylo očekávané. První místo obsadila Česká pojišťovna, následovaná společností Allianz a Kooperativou. Nově zavedenou kategorii Autopojištění roku vyhrála Česká podnikatelská pojišťovna s produktem Combi Plus II, druhé místo obsadila Kooperativa a její komplexní pojištění vozidel NAMÍRU. Konečná bronzová medaile patří společnosti Allainz s pojištěním iAuto.


Banka roku 2013 – Česká spořitelna
5 (100%) 3

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

Zkušenost s Banka roku 2013 – Česká spořitelna

  1. David napsal:

    Cože? S Českou spořitelnou jsem zkončil před 4mi lety a přešel k mBank, vůbec jsem nebyl spokojen s přístupem na pobočkách a s drahým vedením účtu. Jako student jsem měl účet, zapomněl jsem jednou donést potvrzení o studiu a hned mi napařili poplatek 200Kč/měsíc za jeden z nejvyšších účtů. Nikdy víc…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.