Zaplo půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Zaplo je novou firmou poskytující krátkodobé půjčky v ČR a přichází s poměrně revolučním přístupem první půjčky bez jakéhokoliv poplatku. Za firmou stojí ruská nadnárodní skupina, provozující půjčkové společnosti po celé evropě. Majitelem skupiny je ruský milionář a oligarcha. Půjčka Zaplo má tak díky velkému finančnímu polštáři velmi silnou základnu pro poskytování úvěrů.

Recenze půjčky

 • 1. půjčka – 1 000 až 8 000 Kč bez jakéhokoliv poplatku
 • Další půjčky – 1 000 až 20 000Kč
 • Splatnost: 7-30 dní
 • RPSN: 730,1 – 12 995,5%
 • Výplata: na účet
 • Žádost: přes internet
 • Akce: První půjčka zdarma

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Pro cizince: Ne
 • Pravidelné splátky: Ne/ 1 splátka na konci

Podmínky půjčky

 • starší 18 let
 • občan ČR
 • vlastnit bankovní účet

Jak si půjčit

Prvním krokem je vyplnění žádosti o půjčku Zaplo s udáním částky a doby splatnosti. Dostupná půjčka je závislá na věku žadatele a počtu předchozích splacených půjčkách od společnosti Zaplo. Dalším krokem je vyplnění registračního formuláře a zaregistrování se. V okamžiku úspěšné registrace je nutné nahrát kopii OP nebo ji poslat na e-mail info@zaplo.cz. Posledním krokem je zaslání jedné koruny pro ověření bankovního účtu. Do 15 minut od připsání verifikačního poplatku 1 Kč na účet bude klientovi na účet převedena požadovaná půjčka.

Tabulka splátek

Níže uvedená tabulka zachycuje půjčky v různých výších na 30 dní. Noví klienti aktuálně mají půjčku až do výše 5 000 Kč úplně bez poplatků při splatnosti do 30 dní, nezaplatí tak navíc ani korunu při dodržení splatnosti 30 dní.

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem
1 000 Kč 30 dní 250 Kč 1 250 Kč
2 000 Kč 30 dní 410 Kč 2 410 Kč
3 000 Kč 30 dní 570 Kč 3 570 Kč
5 000 Kč 30 dní 950 Kč 5 950 Kč
7 000 Kč 30 dní 1 330 Kč 8 330 Kč
9 000 Kč 30 dní 1 710 Kč 10 710 Kč
11 000 Kč 30 dní 2 090 Kč 13 090 Kč
12 500 Kč 30 dní 2 375 Kč 14 875 Kč

Nejčastěji kladené otázky

 1. Musím v rámci žádosti o půjčku doložit nějaké dokumenty? Ano požadujeme kopii platného OP z obou stran, avšak v některých případech můžete být požádáni i o druhý doklad totožnosti.
 2. Prověřuje Zaplo.cz bonitu zákazníků? Ano, Zaplo.cz prověřuje bonitu zákazníků v průběhu schvalovacího procesu.
 3. Je možné zažádat o půjčku u Zaplo.cz, pokud již mám půjčku od jinéhoposkytovatele? Bohužel ne, protože taková praxe není v souladu s naší politikou zodpovědného půjčování. Doporučujeme nejprve splatit úvěr u Vašeho aktuálního poskytovatele a poté zažádat u Zaplo.cz.
 4. Je vyžadovaný ručitel nebo spoludlužník? Abyste mohli zažádat o půjčku u Zaplo.cz, nepotřebujete ručitele ani spoludlužníka.

Výhody půjčky

 • půjčka od 500 až do 12 500 Kč
 • finská půjčka pro ženy na mateřské dovolené
 • osobní půjčka bez nutnosti osobní schůzky online
 • půjčka pro podnikatele
 • půjčka pro důchodce
 • první půjčka je pro nového zákazníka zdarma
 • služby jsou k dispozici po celý den, sedm dní v týdnu
 • rychle zjistíte, zda byla Vaše půjčka schválena

Nevýhody

 • vysoké poplatky za prodloužení splatnosti

TV spot s Láďou Hruškou

O společnosti

Zaplo.cz je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky. Během 4 let poskytla skupina 4finance více než 2 miliony půjček a stala se tak významným hráčem na trzích v těchto zemích: Švédsko, Dánsko, Finsko, jako Zaplo.pl v Polsku, dále v Lotyšsku, Litvě, Velká Británii, Rusku, Gruzii, Španělsku, Kanadě a USA.

Kontakty

 • Zaplo Finance s.r.o.
 • Jankovcova 1037/49
 • 170 00 Praha 7
 • IČ: 294 13 575
 • Telefon: +450 800 399 399
 • E-mail: info@zaplo.cz
 • Pondělí – Pátek: 8:00 – 18:00
 • Víkendy a svátky: 9:00 – 17:00
Žádost o půjčku
Zaplo půjčka
2.5 (50.51%) 59

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

100 zkušeností s Zaplo půjčka

 1. Milan napsal:

  Za mě NEJHORŠÍ krátkodobá půjčka co existuje. Kdysi aspoň měla účet u mé banky ani to už teď není.

  Plusy:

  – daj mi kdykoliv když chci (proč by za úrok 4800kč z 20 000kč – hnus)

  Mínusy:

  – Doba převodu půjčky, aneb zažádáte a až druhý den peníze dostanete pokud nemáte jednu z pár bank u kterých mají účet (oproti konkurencím zaostávají – což se ale o jejich reklamě říci nedá. Aneb Hyundai – český kombík styl – hodně keců málo muziky

  – Absolutně nejvíc nepříjemní operátoři, když nedejbože něco potřebujete (radši nevolat)

  – Prodloužení splatnosti půjčky také zaostávají – oproti konkurenci nabízí pouze plnou palbu 30dní za nehorázný poplatek.

  – Absolutně nejvyšší poplatky z rychlých půjček co jsem kdy viděl (srovnáno se 4mi portály)

  – Když u nich nemám aktivní půjčku tak mě pořád a pořád otravují telefonáty, emaily a smskami, že si můžu půjčit (děkuji mám internet vše vím a co nevím tak si zjistím. I po této informaci kterou jsem jim sdělil cca 6x mi volají stále – jediný moment kdy jsou jejich operátoři příjemní)

  – Oproti konkurencím nedávají stávajícímu lety prověřenému zákazníkovy žádné výhody ve stylu slevy úroků apod..

  – No a celkově ten maskot z tv co jim dělá reklamu. Neznám falešnějšího člověka.

  Kromě poslední informace která je spíše názorem mým je vše výše zmiňované reálným faktorem společnosti a důvodem proč bych si za žádnou cenu u nich nepůjčil nikdy už nic.

  Milan

 2. ne ne napsal:

  Vtipnu no. Me to neschvalili, pritom nikde nedluzim, nikde nemam pujceno. Tak asi prave proto 🙂 Oni asi potrebuji lidi, kteri jsou v problemech a tem to radne osoli na urocich 🙂

 3. Tomas napsal:

  Dobry den chci se zeptat kdyz to nechcu splatit tak co se stane

 4. Jirka napsal:

  Dobrý den, rád bych se informoval, když si bych měl zájem si půjčit u Zapla…smlouva mi přijde poštou nebo emailem? Bude mi Zaplo neco posilat do schranky, nebo vse komunikaci, papirovani pujde formou elektronickou? Dekuji

 5. Radek napsal:

  Záleží na tom co si kdo od této půjčky slibuje. Jak zde psali asi dva lidé, pokud jsem schopen jim do měsíce 8.000 vrátit a pak na ně kašlu, nebudu s tím mít problém. Pokud si tady půjčujou “sociálové” co smrdí korunou a nikde jinde jim nepůjčí, nemůžou sep ak divit. Buď si půjčím tolik kolik potřebuju a kolik vím, že za měsíc splatím, nebo si nepjčůji. Zřejmě tam bude úmysl v tom, že si zde půjčují právě tihle “sociálové” co smrdí korunou a pak tu bračí. V tom vám ale nepomůže nikdo, ani serionzí banka. Dnes jde půjčit od mbank 10 litrů s tím, že za rok vrátíte 10.200,- Kč. Ale jen pro ty co poctivě pracují, nemají dluhy ani exekuce a nesmrdí korunou.

 6. Lichvari v Cr napsal:

  Dobry den, jedni z nejvetsich podvodniku na trhu je spolecnost zaplo, profi credit a tommy stachi.
  Za komunistu by tyto spolecnosti byly brany jako lichvari a sli by sedet! Bohuzel v teto zemi jim jde vsechno na ruku! Radim Vam dobre, tady si nepujcujte ani korunu, nebo z te koruny pak zaplatite tisice korun!

 7. Marcela napsal:

  Tak se vracím zpět se zkušenosti, viz výše uvedenou a už mi telefonovali a také poslali na účet přeplatek, sice ne v plné výši 2760kč, ale pouze 2547kč, důvodem je prý to, že jim celková splátka i prodloužení přišlo dohromady, i když před splatnosti, tak mi poslali o 213kč méně. Jsem ráda, že aspoň něco, i když dle mého to mohlo být vráceno zpět v plné výši, jelikož každá společnost Vám přeplatky vrací, zvláště když je vše uhrazeno ještě před splatnosti, takže “obrázek” ať si o tom udělá každý sám…

  • Marcela napsal:

   bohužel, můj první komentář nejde zveřejnit, i když po druhém zaslání, se mi zobrazilo, že to je kopie, která už tady uveřejněna je a já nevidím nic…

 8. Radim napsal:

  Uz jenom kdyz se clovek podiva na RPSN, tak ho pri tomto pohledu hodne zamrazi :O
  ROZHODNE NEDOPORUCUJU.. Tady se pohybuje RPSN od 700 – 85000 %.. U normalniho bankovniho uveru se jedna o cca 10-15%

  Toto je ultra lichva na treti..

 9. Pavel napsal:

  Opravdu od Zapla je lepší si nepůjčovat. Úroky hrozný a nedejbože abyste po měsíci neměli na zaplacení, dostanete se do kolotoče neustálým prodlužováním. Úsměvné je že když jsem měl půjčeno 5000 tak asi po týdnu otravovali po telefonu jestli bych si nechtěl půjčit ještě víc, že se prý na víkend budou hodit. Opravdu výsměch. Cokoliv jinýho, jenom už ne Zaplo.

 10. Martin napsal:

  Poskytují to co nabízejí, pokud člověk čte podmínky a dodrží je tak bez problemu.Nekolikrat se mi půjčka před výplatou hodila.

 11. Lucie napsal:

  Bohužel mám za sebou zkušenost s pujčkovou pastí, vytloukání klínu klínem, naštěstí jsem vše nakonec vyřešila, ALE !! Zaplo je jen další pujčka zneužívající finanční tísně lidí. Pujčila jsem si 10 tisíc, nakonec z toho bylo to, že jsem jim 12x zaplatila měsíční prodloužení, tzn že dostali mnohem víc, ač v měsíčních splátkách !!! přesto mi z dluhu udělali 20000 za nezaplacení a poté to předali do B4B inkasa, kteří si hrají na exekutory. Muzete prodlužovat splatnost do nekonečna, ale dluh se nesníží ani o korunu. Jsou to haj**ové, jako všechny nebankovny, což dosvědčuje ito, že vzhledem k částce, kterou jsem jim celkem splatila,se ani neodvážili přihlásit do insolvence. Nepujčujte si tady ani jinde, raději poproste rodinu, tohle za to fakt nestojí.

  • JeToVhaji napsal:

   Dobry den, po jak dlouhe dobe vas predali do inkasa? Bohuzel mam podobnou situaci. Jen pristi mesic budu mit premie a chystam se dluh zaplatit cely, jenze to bude mesic po splatnosti a s pani na telefonu se neda ani domluvit :/ 😀

 12. Honza napsal:

  Je to děsná lichva a cesta do pekla. Když už, tak půjčku, kde je možnost více měsíčního splácení. Půjčky na 30 dnů jsou peklo. Na straně jedné, když dodržíte, co chtějí, tak se Vám nic nestane.

 13. Rudolf napsal:

  Nejlepší je si nepůjčovat. Můžete skončit v nechutném kolotoči půjček, ze kterého se stěží vyhrabete. Zaplo vypadá nenápadně a věrohodně, má to ovšem jedno velké ALE. Žádost byla vyřízena rychle, peníze dorazily. Vždy jsem uhradil splátku včas, a proto jsem neměl žádné “velké problémy”. Co je ovšem problém? Navyšování kreditu…člověk začne na 5000 a poté může mít půjčeno až 20000. Může se stát, že najednou není na zaplacení a tak se nabízí možnost prodloužení půjčky za 4600 cca. Takže máme splatit 24600 + prodloužení 4600, kterým se nesníží dlužná částka…takto si prodloužíte cca 5 a zjistíte, že jste “půjčku de facto splatili”, ale místo toho se jen prodlužuje. To je opravdu velká nevýhoda ZAPLA. Lepší jsou půjčky s dlouhodobou možností splácení, toto je opravdu predátorská půjčka.

 14. Smutné že napsal:

  Běs, arogantní operátoři, domluva nemožná, melou naučené nehodnotné odpovědi, běda, když jste v nemocnici tři měsíce a nemáte šanci cokoliv řešit. Na emaily nereagují, jak pravila jedna z přemilých operátorek “neví proč neodpověděli” a pro jistotu většího zisku to dali vymahačské firmě… Nikdy více…

 15. Sandy napsal:

  Rozhodně nedoporučuji lichvářský přístup horší než exekutoři!!!! Půjčila jsem si 15 000 Kč poté volala, že bohužel kvůli nečekané situaci nejsem schopna celou částku zaplatit. Splátky nepovolili a za 3 měsíce mi přišlo, že již dlužím 38 000 Kč!!!!!Takže pokud nemusíte, radši si nepůjčujte a nebo radši u banky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

336x280