TOMMY STACHI půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze

Reklama

Chcete-li si rychle půjčit za předem daných podmínek, pak je pro Vás půjčka od TOMMY STACHI ideálním řešením. Díky individuálnímu přístupu má šanci na získání peněz opravdu každý, včetně těch, kteří již mají probíhající úvěr v bance nebo u jiné společnosti.

Recenze půjčky

 • Půjčky od 5 000 do 150 000 Kč
 • Splatnost: 12 – 42 měsíců
 • RPSN: od 41,2 %
 • Vyplácí na: V hotovosti nebo jsou poslány na bankovní účet
 • Žádosti: Osobně na pobočce, telefonicky nebo on-line přes internet
 • Žádné poplatky předem

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ne
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ne
 • Bankovní účet: Ne
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • S exekucí: Ne
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Předčasné splacení zdarma: Ano

Podmínky půjčky

 • Minimální věk 21 let
 • Trvalý pobyt v ČR nebo v SR
 • Pravidelný a dostatečný příjem na splácení půjčky
 • Předložení dvou dokladů totožnosti
 • Nejste ve zkušební době/podnikáte minimálně půl roku

Jak si půjčit

Jako první krok vyplňte nezávazný on-line formulář. Následně se vám ozve zákaznické centrum TOMMY STACHI, které se s Vámi domluví na dalším postupu. Můžete si sjednat osobní schůzku na pobočce, kdy získáte peníze v hotovosti do 20 minut, nebo se můžete domluvit, že si půjčku sjednáte on-line. V tom případě Vás zákaznické centrum informuje, které podklady jim máte zaslat pro sestavení smlouvy. Ta bude vyhotovena po obdržení všech podkladů, přičemž k podpisu Vám ji až domů přiveze kurýr. Peníze budou zaslány na účet do 24 hodin od podepsání smlouvy.

Příklad splátek

V případě VIP půjčky ve výši 100 000 Kč se splatností (dobou trvání) 36 měsíců při měsíční splátce 4 691 Kč činí pevná zápůjční úroková sazba 29 % p.a. a RPSN 45,3 %. Se zápůjčkou jsou spojeny tyto poplatky: měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem činí 168 861 Kč včetně veškerých předepsaných úroků, provizí, daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a veškerých dalších plateb, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti se zápůjčkou.

Nejčastěji kladené otázky

 1. Jaký je minimální příjem pro získání půjčky? Pro poskytnutí půjčky je třeba doložit minimální příjem alespoň 10 000 Kč.
 2. Jaké dokumenty musím doložit, abych získal/a půjčku? Dva doklady totožnosti, doklad o příjmu za poslední dva měsíce (výpisy z účtu, důchodový výměr, složenky, výplatní pásky – ty jsou vyžadovány za poslední 3 měsíce), při zaměstnaneckém poměru dále pracovní smlouvu a telefonní číslo do zaměstnání, u OSVČ živnostenský list, faktury za poslední dva měsíce a poslední daňové přiznání.
 3. Jakým způsobem mám půjčku splácet? Na pobočce v hotovosti, poštovní poukázkou, převodem z účtu, případně přímým vkladem na pobočce banky.
 4. Mohu požádat o půjčku, když mám exekuci? Ne, půjčku Vám poskytneme až po zaplacení exekuce.

Výhody půjčky

 • Půjčka na cokoliv s jasnou smlouvou
 • Vyřízení půjčky včetně výplaty peněz v hotovosti do 20 minut
 • Bezpečná půjčka s prověřením žadatele
 • Možnost vyřízení on-line z pohodlí domova, smlouvu k podpisu přiveze kurýr
 • Různé varianty splácení
 • Půjčka pro zaměstnance, živnostníky i důchodce

Nevýhody

 • složitější podmínky získání u problémových klientů
 • nutnost podepsat smlouvu o půjčce

TOMMY STACHI s.r.o. je poskytovatel nebankovních půjček, které jsou určeny pro zaměstnance, živnostníky i seniory. Ve společnosti přistupují ke každému klientovi individuálně a pro každého hledají optimální řešení jeho finanční situace, proto na jejich internetových stránkách nenaleznete podrobnosti jednotlivých zápůjček. Díky takovému jednání se mohou pochlubit již více než 40 000 spokojenými klienty.

Kontakty

 • TOMMY STACHI s.r.o.
 • Táboritská 23, Praha 3 130 00
 • Telefon: +420 800 187 187
 • E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz
 • Po – Čt: 9:00 – 18:00
 • Pá: 9:00 – 15:30
Zjistit více
TOMMY STACHI půjčka
2.76 (55.12%) 41

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

52 zkušeností s TOMMY STACHI půjčka

 1. Karel napsal:

  Půjčku u této společnosti nedoporučuji. Navýšení vysoké, chování blbečků.
  Moje matku doslova bombardovali SMS aby si u nich půjčila, jak vše vyřídí apod., a po telefonu si s ní jen sjednali schůzku na Žižkově, že vše vyřeší, a to i když se jí špatně chodí (o invaliditě věděli), a během několika minut jí jen řekli, že jí žádost zamítají – což mohli v dnešní době i vyřídit telefonicky, nebo mailem.

  • Michal napsal:

   Pokud je člověk z Prahy tak se zve na pobočku!! Hlavně se dokládá příjem a nabídky se dělají dle příjmu a výdajů l!! Pokud vaše maminka má příjem cca 10 tisic a výdaje cca 7000..tak jo zůstane 3tisice a z toho má platit půjčku a co ji pak zbylo na ostatní věci? Vždyť by pak se dostala do nesnází a vy byste měl řeči,ze o tom firma věděla a zasloužila jo!!premyslejte!!

  • Michal napsal:

   Pokud je člověk z Prahy tak se zve na pobočku!! Hlavně se dokládá příjem a nabídky se dělají dle příjmu a výdajů!! Po telefonu kazdy může nakecat cokkoliv!! Pokud vaše maminka má příjem nap. 10 tisic a výdaje cca 7000..tak ji zůstane 3tisice a z toho má platit půjčku a co ji pak zbylo na ostatní věci? Vždyť by pak se dostala do nesnází a vy byste měl řeči,ze o tom firma věděla a přesto ji půjčila?!! Jako sorry,ale vždy se kouká na to;aby člověk byl schopen platit své závazky a měl z čeho žít!! Vy byste chtěl sám aby jste ze své výplaty jen platil své závazky (jen pujcky) a nemohl si koupit ani základní věci?(nap.jidlo atd) ale to je pak na člověku zda se zadluzi a pak není schopen splácet,že? Ono je lepší se zadluzit!! Ale pak nemějte kecy!!

 2. Bohouš napsal:

  doporučuju Snadnou půjčku od společnosti Tommy Stachi

 3. Klára napsal:

  Dobrý den můžu se zeptat když jsem nezaplatila včas jaké jsou penále? Děkuji

  • Denisa napsal:

   Podívejte se do smlouvy, mělo by tam být napsáno určité procento z půjčené částky za každý den prodlení.. tzn. penále se liší u každého podle výše půjčené částky, ale nejsem si tim stopro jistá 🙂 nejlépe uděláte, když si přečtete svou smlouvu 🙂 Denisa

 4. Golem napsal:

  Já jsem pravidelný platič,takže s pokutami žádný problém nemám.Dávám si na tohle setsakramejskýho majzla,takže já si nemůžu na společnost Tommy Stachi stěžovat -já nemám důvod špinit je,stejně jako oni nemají problémy se mnou.. Jo a taky se tu hodně řeší to jednání -já jsem si s nimi třeba dobře pokecal,ale to je asi o lidech a taky právě o tom,že fakt platím včas..

 5. francouz napsal:

  Já si ted vzal jejich půjčku v akci úrokové prázdniny,říkaji že se hodí na dovču a my to s manželkou využily, ted jen splatit a je to 🙂 Jinak dovča super,zase jsme si s manželkou blíž 🙂 ale to je trochu mimo…

 6. ilja napsal:

  z vlastní osobní zkušenosti tommy stachi doporučuju

 7. Lucie napsal:

  Půjčku máme a platíme jí, ale i tak nedoporučuji. Arogantní pitomci, když si žádáte o změnu data splatnosti, třeba kvůli změně zaměstnavatele a tudíž kvůli změně data výplaty, řeknou vám, že to nelze, at si to kdyžtak o splátku předplatíte. Jednou se mi stalo, že jsem zapoměla, a kvůli 700 Kč nehorázný telefonické attakování, sms i maily, jak kdybych jim dlužila miliony!! O nechutným úroku není třeba hovořit. Pokud fakt nemusíte, tak si nepůjčujte.

  • Michal napsal:

   Tak jednou jste něco podepsala tak s tím musíte počítat a platit včas..to,že měníte zaměstnání není problém poskytovatele půjčky!! Málo kdo vám změní datum úhrady!! Pokud s tím máte problém tak si nikde ve společnosti nefunguje a je To!! Všude ve smlouvě máte datum úhrady a pokud neuhradite tak máte sankce!! Příště si pujcte od známých či rodiny a s nimi se domluvte kdy jim to vrátíte a nemusíte řešit toto!!!

   • Michal napsal:

    Mělo to být nepujcujte a ne nefunguje

    • Michal napsal:

     Máte si nastavit trvalý příkaz a pak nezapomnete!! Je to vaše povinnost hradit!! Tak co chcete..?? Myslíte,ze by vás nikde neuhanili a nedali sankcí?? To jste na omylu!! Nebo si myslíte,ze každá společnost bude čekat bůh ví jak dlouho než si uracite zaplatit??

     • Mona napsal:

      Koukám, že pan Michal je nejspíš jejich právní zástupce… 😀 nebo spíš přímo z firmy Tommy Stachi. Přítel je bude dávat k soudu za nesmylsné vymáhání pokuty, ve stejné výši jako je půjčka, za jednu opožděnou platbu. Takže nejen že zaplatí úroky ve stejné výši jako je půjčka čili 100%, ale ještě by si chtěli obohatit kapsu o dalších 100%.
      Firma sice půjčí skoro všem. Taky jsem v situaci nouze nad nimi uvažovala, ale hooooodně rychle jsem si to rozmyslela, bohužel se může stát cokoliv, např. přijde později výplata nebo i třeba nižší a u nich si nemůžete dovolit se opozdit natož se s nimi zkusit domluvit na pozdějším datu. Radši jsem se na měsíc hooooodně uskromnila, další měsíc fin. prohřešky uhradila hned po příchodu výplaty a znovu se uskromnila a další měsíc už bude vše v relativním normálu. Za mě a moje blízké nedoporučuji!

 8. dakl napsal:

  hm….tak jsem si chtela pujcit ale po tech recenzich nemam chut

 9. petr napsal:

  Já mám s Tommy Stachi jen pozitivní zkušenost. Bohužel došlo na to, že jsem si i já musel půjčit, po delším rozhodování jsem se rozhodl pro tuto společnost, ale nejen proto že měli zrovna nějakou akci. Přístup mi přišel naprosto seriózní, vše bylo vyřízeno opravdu rychle… Půjčku jsem platil řádně a nakonec ji předčasně splatil a všechno dopohody!

 10. Adam napsal:

  Achjo, to je zase diskuze, všichni jen zase brečí, že platí pokuty za zpoždění… Tak si nepůjčujte, když víte, že nebudete moct platit pravidelně. Když si nastavíte trvalý příkaz v bance, tak se nikdy nezpozdíte a nebudete muset řešit pokuty, které ke všemu podepisujete ve smlouvě. A pokuty za pozdní splácení jsou všude, nejen u Tommy Stachi, vždyť i například na Dopravním podniku Prahy vám můžou naskákat sankce do výše, kterou nebudete moct platit a přijde na vás exekutor. Ještě můžete být rádi, že s vámi v Tommy Stachi komunikují a dávají vám info. Někdy se může taky stát, že si poklidně žijete, na nějakou pokutu zapomenete a najednou ťuk ťuk na dveře, zabavujeme vám majetek!

  Hloupost lidí je fakt nekonečná! Nejvíc mě dostal komentář Pavla, že v bance nemusíte platit nic, protože to mají pojištěné! Haha, takhle dlouho jsem se nepobavil!

  • Lucie napsal:

   Dobrý den,
   mě pobavilo zase to, že Vám z pokuty na DP města vyleze taková exekuce, že Vám příjdou bouchat na dveře 🙂 I kdyby to vylezlo na deset tisíc, tak nikdo nepříjde. Většina menších dluhů vzniká elektronickýmplatebním rozkazem 😉
   Hezký den, L.

   • Lucie napsal:

    Tedy pardon, většina exekucí z menších dluhů začíná elektronickým plat. rozkazem, aby to bylo přesné.

 11. Martin Trčka napsal:

  Dobrý den Tommy stachi chcu se zeptat když jsi půjčím 20tisíc kolik by platil měsíčně děkuji ať vím

  • TOMMY STACHI napsal:

   Dobrý den, pane Trčko,

   děkujeme za Váš zájem. Na Vaši otázku nelze jednoznačně odpovědět, jelikož při poskytování půjčky zohledňujeme více faktorů. Jednak záleží na Vaší finanční situaci a pak také na délce splatnosti půjčky, jež je nastavena na základě Vašich finančních možností, ale také na základě společné domluvy, kdy bereme v potaz Vaše požadavky.

   Pro konkrétní NEZÁVAZNOU nabídku nás kontaktujte na e-mailové adrese snadnapujcka@tommystachi.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 187 187. Společně zkonzultujeme Vaše přání a finanční možnosti, poskytneme odborné poradenství a navrhneme řešení v podobě nabídky Snadné půjčky, přičemž záleží pouze na Vás, zda ji využijete.

   S pozdravem

   Tým TOMMY STACHI

 12. TOMMY STACHI napsal:

  Dobrý den,

  veškeré naše půjčky jsou poskytovány v souladu s novým zákonem o spotřebitelském úvěru č. 257/2016 Sb., který zároveň ukládá nebankovním společnostem a zprostředkovatelům úvěrů povinnost zažádat o licenci České národní banky. Svou žádost jsme podali v řádném termínu a již nás lze dohledat v databázi ČNB – v seznamu zažadatelů o licenci.

  Co se týče smluvních pokut za pozdní splácení, veškeré podmínky jsou ujednány ve smlouvě a splátkovém kalendáři, jež je její přílohou. V případě, že se ocitnete v situaci, kdy nemůžete půjčku řádně splácet, doporučujeme vám, abyste nás neprodleně telefonicky kontaktovali. Bohužel většina klientů situaci neřeší, nereaguje na upomínky a pak se velice diví, že jim jsou účtovány sankce. Pamatujte, prosím, hlavní je jednat.

  Děkujeme

  Tým TOMMY STACHI

  • Lucie napsal:

   Dobrý den,

   děláte, jako by se s vámi dalo jednat. Vaše jednání, když člověk zrovna opravdu nemá peníze je takové, že v pondělí mu řeknete, že do středy zaplatí. A to nehovořím o šíleném arogantním tonu v hlasech většiny operátorů.
   Děkuji, už ne.

   Hezký den.

 13. hlopý Nemouš napsal:

  Na rovinu: lichva a jednání s člověkem nejhoršího rázu. Jedině v okmažiku, kdy už nic jiného nezbývá.

 14. Honza napsal:

  RPSN je jedna věc a bezpečnost půjčky druhá. Tyhle větší oficiální firmy jsou pořád lepší, než nějaký místní lichvář, který s vámi v případě pozdního splácení nebude a ani nemusí vůbec bavit, protože jste mu předem podepsali převod bytu nebo domu. Přitom můžete přijít o skutečně velký majetek. Kam se tyhle firmy na podobné lumpy hrabou.

 15. Radka napsal:

  Tak takhle jsem se uz dlouho nepobavila . Paja pise…. Ma treti pujcku , bla bla bla … A problem mame s Home credit a Proficredit … Twl to je fake . Lichvari z TS si zvysuji kredo .

 16. Denisa napsal:

  Prosím vás máte někdo zkušenosti z panem Jiří Peroutka chci si u něj vzít půjčku ale chce za pojišťovací smlouvu 8000kc při podpisu smlouvu

 17. Sylva napsal:

  Pro Boha svatýho to normální lichva. Ta je podle zákonů ČR pořád ještě trestná, pokud se nemýlím. Taky jsem uvažovala o půjčce, ale po přečtení podmínek a výše RPSN+úročení mne obestřely mrákoty. Řekla jsem si “Skutečně TO MI STAČÍ, děkuji nechci, již jsem zvracela!” Nemám s půjčkami žádné zkušenosti- takto to vypadá u všech nebankovních půjček? Vlastně bych se nedivila, když máme tu svobodu a demokracii. Půjčka je zejména pro nedostatečně movité brána do pekel, kde vás vítá dveřník v bílých rukavičkách a na uvítanou vám servíruje rohlík, aby vás opil do němoty.
  Prima věc ta půjčka-přímo k nezaplacení.

  • helena napsal:

   Až na to, že lichva nesouvisí jen s výší RPSN a úroku, ale podle zákona také musí být zneužito něčí tísně a nevím co dalšího tam je za podmínky…

 18. Anonym napsal:

  Určite nedoporučuji, strašný jednání …a neskutečný poplatky za opoždění.
  Človek přeplati 3 násobek pujčky :/

 19. maminečka napsal:

  Dobrý den, ano je to smutné,ale skutečně se s Vámi baví hrozně. Momentálně to také zažívám na vlastní kůži a je to HRŮZA. Těším se až také konečně vše vyřeším

 20. Anonym napsal:

  ano to je pravda jak si o půjčku žádáte, tak je vše OK! Ale že se může stát cokoliv jako třeba, že nedostanete výplatu a potom doplácíte vše co je důležitější než jedna splátka úvěru tak se chovají jak by zítra měl být konec světa a vy jste jim dlužili miliony. Opravdu se těším až to doplatím a NIKDY už o téhle společnosti nechci slyšet. Ano opravdu se s námi baví jak s prasatama.

  • Pavel napsal:

   Že nedostanete výplatu je váš problém, ne vašeho věřitele.
   V každé úvěrové smlouvě podepisujete že máte a v budoucnu budete mít prostredky na plneni vasich závazků.

   A zkuste jednu splatku nezaplatit bance, většina se s vámi vůbec bavit nebude.Jimi nabízené pojištění splátek je marketingový trik, ta pojistka je k ničemu, je to jen způsob jak přes sesterskou pojišťovnu z klienta vytáhnout další peníze.

   Ono pokud jdete pro půjčku k nebankovní společnosti, tak do té banky ani nemůžete, protože jste rizikový klient.

   • PAVEL napsal:

    V bankach nemusite splacet vubec.Nevadi jim to maji to pojistene.Ja sam sem jim nic nedal a uz je to skoro 10 let.a nic.Tommy Stachi je lichva.Vzal sem si pujcku a nic sem jim nevratil.Na co,kdyz muzou pujcovat.Oni maji.

    • Tojejesno napsal:

     tak pokud jste nic nevrátil určitě cekejte exekuci..blahopřeji k vašemu mozku a přemýšlení!!

 21. Karel napsal:

  Nebrat tuto půjčku ani náhodou. Platit se musí, ale člověk nikdy neví co se může stát. A tak se moje půjčka od TS navýšila z 35000 na 106000. A nebyl to exekutor. Navíc s vámi mluví takový aroganti a hovádka boží že bych pomalu řekl, že hovory berou vězni nebo vězeňkyně z 3 nápravné. Svěřili byste někomu takovému osobní údaje ?

  • Honza napsal:

   Tak podle toho, co uvádíte, tak jste jim už osobní údaje dal. Lidi si půjčují a neřeší za kolik. Za to ale věřitel nemůže, že nepřemýšlejí předem. Pokud jsou podmínky půjčky součástí vzájemného ujednání, tak nemají ten papír podepisovat. Nikdy nikdo nenutí nikoho, aby si půjčoval. Jsou to jen ublížené plky…

 22. Uživatelka napsal:

  Já jsem byl s touto firmou také velmi spokojen. Ale jen v případně vyřizování půjčky. Po roce a půl jsem si půjčku refinancoval. Veškeré vyřízení bez problémů. Jakmile jsem se ale zpozdil se splátkou i po takové době o jeden den, nastal obrovský problém. Po refinancování se mi stalo, že jsem nebyl schopen splatit splátku v termínu. Poslal jsem jen část a na firmu napsal email s datem úhrady celkové splátky – zpoždění o 10 dní. Email nestačil. Přišla strohá odpověď, ať se neprodleně ozvu a na telefonu se objevovaly zmeškané hovory od této společnosti. Zavolal jsem nazpátek. Slečna “operátorka” se mnou hovořila jakou s největším póvlem a jako s klientem, který se zpozdil se svou první splátkou. Těším se, až doplatím celkovou částku a budu mít klid…

 23. Kira napsal:

  Vyřízení dobré, ale jakmile dojde na to že potřebujete odložit splátku z důvodu menší výplaty nastává obrovský problém. Vyhrožování že za každý den budete platiž % navíc ( nakonec vám řeknou že procento činí 0,02 z jistiny….) Prodlení evidují celou dobu splácení s tím že po doplacení po vás budou vyžadovat uhradů dnu kdy jste byly v prodlení.. Coz může být klidně i 3500 Kč jako u mě… Proto tuto společnost 100% nedoporučuji..

 24. luca napsal:

  přitel ma u tommy stachi pujcku a nemuzeme si stezovat postup byl vyborny jsme spokojeny je to opravdu na tech lidi jak mezi sebou kumunikuji

 25. Sandra napsal:

  Nevím, ale já jsem u této společnosti s vyřízením žádosti spokojena….přístup dobrý, velice ochotni…sice jsou dražší, ale co se týče přístupu,nemohu si stěžovat….

 26. Monika napsal:

  Dobrý den,
  pracovníci Tommy Stachi by měli věnovat více pozornosti při ověřování údajů, které jim nahlásí jejich klienti. Tím narážím na to, že jejich klient nahlásí kontaktní telefon osoby, která nemá s firmou Tommy Stachi ani s jejich dlužníkem co do činění, jen je potom telefonicky obtěžována nepříjemnou operátorkou.

  • Tojejesno napsal:

   Pokud klient nahlásí telefonni cislo blízké osoby tak těžko firma si může jeste toto ověřovat zda opravdu tu danou osobu zná!! Blízkou osoba je kontaktován pokud klient nereaguje na a maily a ani na telefony po 2 a více měsíců a neplatí!!!

 27. Krakonoš napsal:

  Tak tady takhle společnost ?lidi ani na tu stránku nenajižděte a ani nic od nich neberte jak mluví barbora operátoří svámi mluví jak s prasatama neřeknou ani nashledanou a tipnou vám telefon a to nemluvím o jejich urocích NEBRAT

 28. Pája napsal:

  Dobrý den,
  manžel má u Tommy Stachi již půjčku potřetí a nemůže si stěžovat.Přístup byl opravdu velmi profesionální.Asi je to v lidech jak mezi sebou komunikují.Ale tady bylo vše v pořádku,ale zase máme problémy s Home Creditem a Proficreditem.Takže je to opravdu jen o komunikaci.

  • Karel napsal:

   Zkuste částku kterou splácíte spořit.

  • Dan napsal:

   Zajímavé! U TS máte již třetí půjčku, ale s Home Creditem, který je o dost levnější, máte potíže. Tomu nerozumím. Pokud přeci platím řádně a včas, problémy mít přeci nemůžu.

 29. barbora napsal:

  žádala jsem tak o půjčku, celou dobu v pořádku ale pak jejich pracovníci v tom měly bordel a pořád po mě vyžadovaly doklady, nakonec když jsem jim je poskytla tak mi to nakonec zamítly. Na dotazy co se stalo a proč mi půjčku nemůžou poskytnout mi ani neodpověděly. Divila jsem se tomu co se stalo když doklady jsem odeslala všechny a v pořádku. Je Vidět že je to podvod a že tam pracují lidi kteří z Vás dělají blbce, takže tyhle pokud možno vynechte. To ani nemluvím o operátorce která byla fakt nepříjemná!!!

  • ban napsal:

   Lidi neblaznete! Jak SI muzete pujcit na rpsn 108 procent?

   • Enrique napsal:

    to ti asi nikdo nepoví lol. existuje 100 000 lepších alternativ, ale lidi to nezajímá..

    • Miii napsal:

     mě by to třeba zajmalo 😀 jakožto osoba která je v brki, nrki i solusu nemam moc sanci kdekoli jinde uspet, pro lidi co si halt nas*ali do bot a nemaji jinou cestu jak to resit jsou jen firmy s vysokym rpsn, aneb za blbost se plati.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sex Cams

 pujcko-ninjapujcka

336x280