TOMMY STACHI půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze

Reklama

Chcete-li si rychle půjčit za předem daných a jasných podmínek, pak je pro vás půjčka od nebankovní společnosti TOMMY STACHI ideálním řešením. Díky individuálnímu přístupu má šanci na získání peněz opravdu každý, včetně těch, kteří již mají probíhající úvěr v bance nebo u jiné společnosti. Půjčka je bezúčelová; je tedy jen a jen na vás, na co získané peníze použijete.

Recenze půjčky

 • Půjčky od 5 000 do 150 000 Kč
 • Splatnost: 12 – 36 měsíců
 • RPSN: od 45,3 %
 • Vyplácí na: V hotovosti nebo na bankovní účet
 • Žádosti: Osobně na pobočce, telefonicky nebo on-line přes internet
 • Žádné poplatky předem

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ne
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ne
 • Bankovní účet: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • S exekucí: Ne
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ne
 • Předčasné splacení zdarma: Ano

Podmínky půjčky

 • Minimální věk 21 let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Pravidelný a dostatečný příjem na splácení půjčky
 • Výplatní páska nebo výpis z účtu za minulý měsíc, u živnostníků pak také doložení faktur
 • Předložení dvou dokladů totožnosti

Jak si půjčit

Jako první krok vyplňte nezávazný online formulář. Následně se vám ozve zákaznické centrum TOMMY STACHI, které se s vámi domluví na dalším postupu. Můžete si sjednat osobní schůzku na pobočce, kdy získáte peníze v hotovosti do 20 minut, nebo se můžete domluvit, že si půjčku sjednáte on-line. V tom případě vás zákaznické centrum informuje, které podklady jim máte zaslat pro sestavení smlouvy. Ta bude vyhotovena po obdržení všech podkladů, přičemž k podpisu vám ji až domů přiveze kurýr. Peníze budou zaslány na účet do 24 hodin od podepsání smlouvy.

Příklad splátek

V případě VIP půjčky ve výši 100 000 Kč se splatností (dobou trvání) 36 měsíců při měsíční splátce 4 691 Kč činí pevná zápůjční úroková sazba 29 % p.a. a RPSN 45,3 %. Se zápůjčkou jsou spojeny tyto poplatky: měsíční administrativní poplatek ve výši 500 Kč měsíčně. Celková částka splatná spotřebitelem činí 168 861 Kč včetně veškerých předepsaných úroků, provizí, daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění a veškerých dalších plateb, které spotřebitel musí zaplatit v souvislosti se zápůjčkou.

 Nejčastěji kladené otázky

 1. Jaký je minimální příjem pro získání půjčky? Pro poskytnutí půjčky je třeba doložit minimální příjem alespoň 10 000 kč.
 2.  Jaké potřebuji dokumenty k doložení? Dva doklady totožnosti, doklad o příjmu (výplatní pásky, výpis z účtu, důchodový výměr, složenka), u OSVČ dále živnostenský list a faktury za poslední měsíc.
 3. Jakým způsobem mám půjčku splácet? Na pobočce v hotovosti, poukázkou či převodem z účtu, případně přímým vkladem na pobočce banky.
 4. Mohu požádat o půjčku, když mám exekuci? Ne, půjčku vám poskytneme až po zaplacení exekuce.

Výhody půjčky

 • Půjčka na cokoliv s jasnou smlouvou
 • Vyřízení půjčky včetně výplaty peněz v hotovosti do 20 minut
 • Bezpečná půjčka s prověřením žadatele
 • Možnost vyřízení on-line z pohodlí domova, smlouvu k podpisu přiveze kurýr
 • Různé varianty splácení
 • Půjčka pro zaměstnance, živnostníky i důchodce

Nevýhody

 • složitější podmínky získání u problémových klientů
 • nutnost podepsat smlouvu o půjčce

TOMMY STACHI s.r.o. je poskytovatel nebankovních půjček, které jsou určeny pro zaměstnance, živnostníky i seniory. Ve společnosti přistupují ke každému klientovi individuálně a pro každého hledají optimální řešení jeho finanční situace, proto na jejich internetových stránkách nenaleznete podrobnosti jednotlivých půjček. Díky takovému jednání se mohou pochlubit již více než 40 000 spokojenými klienty.

Kontakty

 • TOMMY STACHI s.r.o.
 • Táboritská 23, Praha 3 130 00
 • Telefon: +420 800 187 187
 • E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz
 • Po – Čt: 9:00 – 18:00
 • Pá: 9:00 – 15:30
Zjistit více
TOMMY STACHI půjčka
2.67 (53.33%) 36

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

28 zkušeností s TOMMY STACHI půjčka

 1. hlopý Nemouš napsal:

  Na rovinu: lichva a jednání s člověkem nejhoršího rázu. Jedině v okmažiku, kdy už nic jiného nezbývá.

 2. Honza napsal:

  RPSN je jedna věc a bezpečnost půjčky druhá. Tyhle větší oficiální firmy jsou pořád lepší, než nějaký místní lichvář, který s vámi v případě pozdního splácení nebude a ani nemusí vůbec bavit, protože jste mu předem podepsali převod bytu nebo domu. Přitom můžete přijít o skutečně velký majetek. Kam se tyhle firmy na podobné lumpy hrabou.

 3. Radka napsal:

  Tak takhle jsem se uz dlouho nepobavila . Paja pise…. Ma treti pujcku , bla bla bla … A problem mame s Home credit a Proficredit … Twl to je fake . Lichvari z TS si zvysuji kredo .

 4. Denisa napsal:

  Prosím vás máte někdo zkušenosti z panem Jiří Peroutka chci si u něj vzít půjčku ale chce za pojišťovací smlouvu 8000kc při podpisu smlouvu

 5. Sylva napsal:

  Pro Boha svatýho to normální lichva. Ta je podle zákonů ČR pořád ještě trestná, pokud se nemýlím. Taky jsem uvažovala o půjčce, ale po přečtení podmínek a výše RPSN+úročení mne obestřely mrákoty. Řekla jsem si “Skutečně TO MI STAČÍ, děkuji nechci, již jsem zvracela!” Nemám s půjčkami žádné zkušenosti- takto to vypadá u všech nebankovních půjček? Vlastně bych se nedivila, když máme tu svobodu a demokracii. Půjčka je zejména pro nedostatečně movité brána do pekel, kde vás vítá dveřník v bílých rukavičkách a na uvítanou vám servíruje rohlík, aby vás opil do němoty.
  Prima věc ta půjčka-přímo k nezaplacení.

 6. Anonym napsal:

  Určite nedoporučuji, strašný jednání …a neskutečný poplatky za opoždění.
  Človek přeplati 3 násobek pujčky :/

 7. maminečka napsal:

  Dobrý den, ano je to smutné,ale skutečně se s Vámi baví hrozně. Momentálně to také zažívám na vlastní kůži a je to HRŮZA. Těším se až také konečně vše vyřeším

 8. Anonym napsal:

  ano to je pravda jak si o půjčku žádáte, tak je vše OK! Ale že se může stát cokoliv jako třeba, že nedostanete výplatu a potom doplácíte vše co je důležitější než jedna splátka úvěru tak se chovají jak by zítra měl být konec světa a vy jste jim dlužili miliony. Opravdu se těším až to doplatím a NIKDY už o téhle společnosti nechci slyšet. Ano opravdu se s námi baví jak s prasatama.

  • Pavel napsal:

   Že nedostanete výplatu je váš problém, ne vašeho věřitele.
   V každé úvěrové smlouvě podepisujete že máte a v budoucnu budete mít prostredky na plneni vasich závazků.

   A zkuste jednu splatku nezaplatit bance, většina se s vámi vůbec bavit nebude.Jimi nabízené pojištění splátek je marketingový trik, ta pojistka je k ničemu, je to jen způsob jak přes sesterskou pojišťovnu z klienta vytáhnout další peníze.

   Ono pokud jdete pro půjčku k nebankovní společnosti, tak do té banky ani nemůžete, protože jste rizikový klient.

   • PAVEL napsal:

    V bankach nemusite splacet vubec.Nevadi jim to maji to pojistene.Ja sam sem jim nic nedal a uz je to skoro 10 let.a nic.Tommy Stachi je lichva.Vzal sem si pujcku a nic sem jim nevratil.Na co,kdyz muzou pujcovat.Oni maji.

    • Tojejesno napsal:

     tak pokud jste nic nevrátil určitě cekejte exekuci..blahopřeji k vašemu mozku a přemýšlení!!

 9. Karel napsal:

  Nebrat tuto půjčku ani náhodou. Platit se musí, ale člověk nikdy neví co se může stát. A tak se moje půjčka od TS navýšila z 35000 na 106000. A nebyl to exekutor. Navíc s vámi mluví takový aroganti a hovádka boží že bych pomalu řekl, že hovory berou vězni nebo vězeňkyně z 3 nápravné. Svěřili byste někomu takovému osobní údaje ?

  • Honza napsal:

   Tak podle toho, co uvádíte, tak jste jim už osobní údaje dal. Lidi si půjčují a neřeší za kolik. Za to ale věřitel nemůže, že nepřemýšlejí předem. Pokud jsou podmínky půjčky součástí vzájemného ujednání, tak nemají ten papír podepisovat. Nikdy nikdo nenutí nikoho, aby si půjčoval. Jsou to jen ublížené plky…

 10. Uživatelka napsal:

  Já jsem byl s touto firmou také velmi spokojen. Ale jen v případně vyřizování půjčky. Po roce a půl jsem si půjčku refinancoval. Veškeré vyřízení bez problémů. Jakmile jsem se ale zpozdil se splátkou i po takové době o jeden den, nastal obrovský problém. Po refinancování se mi stalo, že jsem nebyl schopen splatit splátku v termínu. Poslal jsem jen část a na firmu napsal email s datem úhrady celkové splátky – zpoždění o 10 dní. Email nestačil. Přišla strohá odpověď, ať se neprodleně ozvu a na telefonu se objevovaly zmeškané hovory od této společnosti. Zavolal jsem nazpátek. Slečna “operátorka” se mnou hovořila jakou s největším póvlem a jako s klientem, který se zpozdil se svou první splátkou. Těším se, až doplatím celkovou částku a budu mít klid…

 11. Kira napsal:

  Vyřízení dobré, ale jakmile dojde na to že potřebujete odložit splátku z důvodu menší výplaty nastává obrovský problém. Vyhrožování že za každý den budete platiž % navíc ( nakonec vám řeknou že procento činí 0,02 z jistiny….) Prodlení evidují celou dobu splácení s tím že po doplacení po vás budou vyžadovat uhradů dnu kdy jste byly v prodlení.. Coz může být klidně i 3500 Kč jako u mě… Proto tuto společnost 100% nedoporučuji..

 12. luca napsal:

  přitel ma u tommy stachi pujcku a nemuzeme si stezovat postup byl vyborny jsme spokojeny je to opravdu na tech lidi jak mezi sebou kumunikuji

 13. Sandra napsal:

  Nevím, ale já jsem u této společnosti s vyřízením žádosti spokojena….přístup dobrý, velice ochotni…sice jsou dražší, ale co se týče přístupu,nemohu si stěžovat….

 14. Monika napsal:

  Dobrý den,
  pracovníci Tommy Stachi by měli věnovat více pozornosti při ověřování údajů, které jim nahlásí jejich klienti. Tím narážím na to, že jejich klient nahlásí kontaktní telefon osoby, která nemá s firmou Tommy Stachi ani s jejich dlužníkem co do činění, jen je potom telefonicky obtěžována nepříjemnou operátorkou.

  • Tojejesno napsal:

   Pokud klient nahlásí telefonni cislo blízké osoby tak těžko firma si může jeste toto ověřovat zda opravdu tu danou osobu zná!! Blízkou osoba je kontaktován pokud klient nereaguje na a maily a ani na telefony po 2 a více měsíců a neplatí!!!

 15. Krakonoš napsal:

  Tak tady takhle společnost ?lidi ani na tu stránku nenajižděte a ani nic od nich neberte jak mluví barbora operátoří svámi mluví jak s prasatama neřeknou ani nashledanou a tipnou vám telefon a to nemluvím o jejich urocích NEBRAT

 16. Pája napsal:

  Dobrý den,
  manžel má u Tommy Stachi již půjčku potřetí a nemůže si stěžovat.Přístup byl opravdu velmi profesionální.Asi je to v lidech jak mezi sebou komunikují.Ale tady bylo vše v pořádku,ale zase máme problémy s Home Creditem a Proficreditem.Takže je to opravdu jen o komunikaci.

  • Karel napsal:

   Zkuste částku kterou splácíte spořit.

  • Dan napsal:

   Zajímavé! U TS máte již třetí půjčku, ale s Home Creditem, který je o dost levnější, máte potíže. Tomu nerozumím. Pokud přeci platím řádně a včas, problémy mít přeci nemůžu.

 17. barbora napsal:

  žádala jsem tak o půjčku, celou dobu v pořádku ale pak jejich pracovníci v tom měly bordel a pořád po mě vyžadovaly doklady, nakonec když jsem jim je poskytla tak mi to nakonec zamítly. Na dotazy co se stalo a proč mi půjčku nemůžou poskytnout mi ani neodpověděly. Divila jsem se tomu co se stalo když doklady jsem odeslala všechny a v pořádku. Je Vidět že je to podvod a že tam pracují lidi kteří z Vás dělají blbce, takže tyhle pokud možno vynechte. To ani nemluvím o operátorce která byla fakt nepříjemná!!!

  • ban napsal:

   Lidi neblaznete! Jak SI muzete pujcit na rpsn 108 procent?

   • Enrique napsal:

    to ti asi nikdo nepoví lol. existuje 100 000 lepších alternativ, ale lidi to nezajímá..

    • Miii napsal:

     mě by to třeba zajmalo 😀 jakožto osoba která je v brki, nrki i solusu nemam moc sanci kdekoli jinde uspet, pro lidi co si halt nas*ali do bot a nemaji jinou cestu jak to resit jsou jen firmy s vysokym rpsn, aneb za blbost se plati.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

coolpujcky

 pujcko-ninjapujcka