Tommy Stachi půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


tommi stachi

TOMMY STACHI s.r.o. je klasický nebankovní poskytovatel půjček, které jsou ale částečně zahaleny rouškou tajemství. Nejde o jednoduchý formulář a půjčku, jak jsme zvyklí u velkých poskytovatelů. TOMMY STACHI se spíše snaží pracovat s každým klientem individuálně a i díky tomu nezveřejňuje obecné detaily svých půjček. Šanci na půjčku má tak opravdu každý. To, kolik peněz nakonec získá a za jakých podmínek už je vždy výsledkem jednání mezi společností a daným žadatelem. Všichni stojí ale na stejné startovací čáře.

Recenze půjčky

 • Půjčky od 5 000 do 100 000 Kč
 • Splatnost: 12 až 18 měsíců, při opakované žádosti 24 měsíců
 • RPSN: od 108,49 %
 • Vyplácí na: Bankovní účet
 • Žádosti: Online nebo telefonicky
 • Akce: Předem se neplatí žádné poplatky

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano/kromě invalidních důchodců
 • Bankovní účet: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • S exekucí: Ne
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Předčasné splacení zdarma: Ano

Podmínky půjčky

 • dva doklady totožnosti
 • výplatní páska za minulý měsíc
 • výpis z účtu, kde bude výplata připsána

Jak si půjčit

Klienti jako první krok provedou vyplnění nezávazného online formuláře. Díky žádosti online je možné celou půjčku vyřídit z pohodlí domova. Odesláním osobních a všech ostatních náležitostí zahájí klienti schvalovací proces. Po schválení do 20 minut obdrží žadatel peníze, pokud se rozhodne pro zaslání na bankovní účet. Další možností je obdržení úvěru Tommy Stachi na pobočce v hotovosti nebo možnost nechat si peníze dovést následují pracovní den kurýrem.

Žádost o půjčku Tommy Stachi

Příklad splátek

Pokud si půjčíte 10 000 Kč na 12 měsíců, pak bude úrok 108,49%.  Celkově bude po klientovi požadováno 12 splátek ve výši 1 400 Kč. Za celkovou dobu splácení úvěru Tommy Stachi zaplatí celkově 16 793 Kč. Celkové poplatky za poskytnutí nebankovní půjčky dělají 6 793 Kč. RPSN je u této varianty půjčky 182,6%.

Pokud si stejnou částku klient půjčí na 24 měsíců, pak bude úrok 77%. Celkově musí klient zaplatit 24 splátek ve výši 828 Kč. Za dva roky, kdy klient bude hradit úvěr Tommy Stachi zaplatí celkově 19 866 Kč. Celkové poplatky za poskytnutí nebankovní půjčky dělají 9 866  Kč. RPSN dělá u této varianty půjčky Tommy Stachi 111%.

 Nejčastěji kladené otázky

 1. Jaký je minimální příjem pro získání půjčky? Pro poskytnutí půjčky je třeba doložit minimální příjem alespoň 10 000 kč.
 2.  Jaké potřebuji dokumenty k doložení? Dva doklady totožnosti, doklad o příjmu (výplatní pásky, výpis z účtu, důchodový výměr, složenka), osvč živnostenský list, faktury za poslední měsíc a výpis z účtu.
 3. Jakým způsobem mám půjčku splácet? Na pobočce v hotovosti, poukázkou či převodem z účtu, případně přímým vkladem na pobočce banky.
 4. Mohu požádat o půjčku, když mám exekuci? Ne, půjčku vám poskytneme až po zaplacení exekuce.

Výhody půjčky

 • Půjčka na cokoliv s jasnou smlouvou
 • Vyřízení a předání půjčky do 30 minut
 • Bezpečná půjčka pro klienty bez exekuce
 • Půjčka pro všechny od 18 let
 • Půjčku je možné vyřídit z domova
 • Peníze doveze kurýr
 • Možnost vyřídit půjčku přes mobilní telefon
 • Různé varianty splácení

Nevýhody

 • složitější podmínky získání u problémových klientů
 • nutnost podepsat smlouvu o půjčce
 • složité vyjednávání

O společnosti

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. se nespecializuje na jeden druh klientů, ale nabízí půjčky pro zaměstnance, živnostníky i seniory. Samozřejmě, že ke každému z těchto klientů je potřeba přistupovat individuálně a od toho se logicky odvíjí i jednotlivé půjčky. Společnost na webu nezveřejňuje podrobnosti půjček, protože ty jsou obvykle výsledkem individuelního jednání každého žadatele o půjčku. Společnost se ale snaží vyjít všem vstříc a hledá takové finanční řešení, které by dokázalo danému člověku vyhovět.

Kontakty

 • TOMMY STACHI s.r.o.
 • Táboritská 23
 • Praha 3
 • IČ: 27148084
 • Telefon: 221 460 400
 • E-mail: snadnapujcka@tommystachi.cz
 • Po – Čt: 9:00 – 18:00
 • Pá: 9:00 – 15:30
Žádost o tuto nabídku
Tommy Stachi půjčka
2.73 (54.55%) 33

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

23 zkušeností s Tommy Stachi půjčka

 1. Honza napsal:

  RPSN je jedna věc a bezpečnost půjčky druhá. Tyhle větší oficiální firmy jsou pořád lepší, než nějaký místní lichvář, který s vámi v případě pozdního splácení nebude a ani nemusí vůbec bavit, protože jste mu předem podepsali převod bytu nebo domu. Přitom můžete přijít o skutečně velký majetek. Kam se tyhle firmy na podobné lumpy hrabou.

 2. Radka napsal:

  Tak takhle jsem se uz dlouho nepobavila . Paja pise…. Ma treti pujcku , bla bla bla … A problem mame s Home credit a Proficredit … Twl to je fake . Lichvari z TS si zvysuji kredo .

 3. Denisa napsal:

  Prosím vás máte někdo zkušenosti z panem Jiří Peroutka chci si u něj vzít půjčku ale chce za pojišťovací smlouvu 8000kc při podpisu smlouvu

 4. Sylva napsal:

  Pro Boha svatýho to normální lichva. Ta je podle zákonů ČR pořád ještě trestná, pokud se nemýlím. Taky jsem uvažovala o půjčce, ale po přečtení podmínek a výše RPSN+úročení mne obestřely mrákoty. Řekla jsem si “Skutečně TO MI STAČÍ, děkuji nechci, již jsem zvracela!” Nemám s půjčkami žádné zkušenosti- takto to vypadá u všech nebankovních půjček? Vlastně bych se nedivila, když máme tu svobodu a demokracii. Půjčka je zejména pro nedostatečně movité brána do pekel, kde vás vítá dveřník v bílých rukavičkách a na uvítanou vám servíruje rohlík, aby vás opil do němoty.
  Prima věc ta půjčka-přímo k nezaplacení.

 5. Anonym napsal:

  Určite nedoporučuji, strašný jednání …a neskutečný poplatky za opoždění.
  Človek přeplati 3 násobek pujčky :/

 6. maminečka napsal:

  Dobrý den, ano je to smutné,ale skutečně se s Vámi baví hrozně. Momentálně to také zažívám na vlastní kůži a je to HRŮZA. Těším se až také konečně vše vyřeším

 7. Anonym napsal:

  ano to je pravda jak si o půjčku žádáte, tak je vše OK! Ale že se může stát cokoliv jako třeba, že nedostanete výplatu a potom doplácíte vše co je důležitější než jedna splátka úvěru tak se chovají jak by zítra měl být konec světa a vy jste jim dlužili miliony. Opravdu se těším až to doplatím a NIKDY už o téhle společnosti nechci slyšet. Ano opravdu se s námi baví jak s prasatama.

  • Pavel napsal:

   Že nedostanete výplatu je váš problém, ne vašeho věřitele.
   V každé úvěrové smlouvě podepisujete že máte a v budoucnu budete mít prostredky na plneni vasich závazků.

   A zkuste jednu splatku nezaplatit bance, většina se s vámi vůbec bavit nebude.Jimi nabízené pojištění splátek je marketingový trik, ta pojistka je k ničemu, je to jen způsob jak přes sesterskou pojišťovnu z klienta vytáhnout další peníze.

   Ono pokud jdete pro půjčku k nebankovní společnosti, tak do té banky ani nemůžete, protože jste rizikový klient.

 8. Karel napsal:

  Nebrat tuto půjčku ani náhodou. Platit se musí, ale člověk nikdy neví co se může stát. A tak se moje půjčka od TS navýšila z 35000 na 106000. A nebyl to exekutor. Navíc s vámi mluví takový aroganti a hovádka boží že bych pomalu řekl, že hovory berou vězni nebo vězeňkyně z 3 nápravné. Svěřili byste někomu takovému osobní údaje ?

  • Honza napsal:

   Tak podle toho, co uvádíte, tak jste jim už osobní údaje dal. Lidi si půjčují a neřeší za kolik. Za to ale věřitel nemůže, že nepřemýšlejí předem. Pokud jsou podmínky půjčky součástí vzájemného ujednání, tak nemají ten papír podepisovat. Nikdy nikdo nenutí nikoho, aby si půjčoval. Jsou to jen ublížené plky…

 9. Uživatelka napsal:

  Já jsem byl s touto firmou také velmi spokojen. Ale jen v případně vyřizování půjčky. Po roce a půl jsem si půjčku refinancoval. Veškeré vyřízení bez problémů. Jakmile jsem se ale zpozdil se splátkou i po takové době o jeden den, nastal obrovský problém. Po refinancování se mi stalo, že jsem nebyl schopen splatit splátku v termínu. Poslal jsem jen část a na firmu napsal email s datem úhrady celkové splátky – zpoždění o 10 dní. Email nestačil. Přišla strohá odpověď, ať se neprodleně ozvu a na telefonu se objevovaly zmeškané hovory od této společnosti. Zavolal jsem nazpátek. Slečna “operátorka” se mnou hovořila jakou s největším póvlem a jako s klientem, který se zpozdil se svou první splátkou. Těším se, až doplatím celkovou částku a budu mít klid…

 10. Kira napsal:

  Vyřízení dobré, ale jakmile dojde na to že potřebujete odložit splátku z důvodu menší výplaty nastává obrovský problém. Vyhrožování že za každý den budete platiž % navíc ( nakonec vám řeknou že procento činí 0,02 z jistiny….) Prodlení evidují celou dobu splácení s tím že po doplacení po vás budou vyžadovat uhradů dnu kdy jste byly v prodlení.. Coz může být klidně i 3500 Kč jako u mě… Proto tuto společnost 100% nedoporučuji..

 11. luca napsal:

  přitel ma u tommy stachi pujcku a nemuzeme si stezovat postup byl vyborny jsme spokojeny je to opravdu na tech lidi jak mezi sebou kumunikuji

 12. Sandra napsal:

  Nevím, ale já jsem u této společnosti s vyřízením žádosti spokojena….přístup dobrý, velice ochotni…sice jsou dražší, ale co se týče přístupu,nemohu si stěžovat….

 13. Monika napsal:

  Dobrý den,
  pracovníci Tommy Stachi by měli věnovat více pozornosti při ověřování údajů, které jim nahlásí jejich klienti. Tím narážím na to, že jejich klient nahlásí kontaktní telefon osoby, která nemá s firmou Tommy Stachi ani s jejich dlužníkem co do činění, jen je potom telefonicky obtěžována nepříjemnou operátorkou.

 14. Krakonoš napsal:

  Tak tady takhle společnost ?lidi ani na tu stránku nenajižděte a ani nic od nich neberte jak mluví barbora operátoří svámi mluví jak s prasatama neřeknou ani nashledanou a tipnou vám telefon a to nemluvím o jejich urocích NEBRAT

 15. Pája napsal:

  Dobrý den,
  manžel má u Tommy Stachi již půjčku potřetí a nemůže si stěžovat.Přístup byl opravdu velmi profesionální.Asi je to v lidech jak mezi sebou komunikují.Ale tady bylo vše v pořádku,ale zase máme problémy s Home Creditem a Proficreditem.Takže je to opravdu jen o komunikaci.

 16. barbora napsal:

  žádala jsem tak o půjčku, celou dobu v pořádku ale pak jejich pracovníci v tom měly bordel a pořád po mě vyžadovaly doklady, nakonec když jsem jim je poskytla tak mi to nakonec zamítly. Na dotazy co se stalo a proč mi půjčku nemůžou poskytnout mi ani neodpověděly. Divila jsem se tomu co se stalo když doklady jsem odeslala všechny a v pořádku. Je Vidět že je to podvod a že tam pracují lidi kteří z Vás dělají blbce, takže tyhle pokud možno vynechte. To ani nemluvím o operátorce která byla fakt nepříjemná!!!

  • ban napsal:

   Lidi neblaznete! Jak SI muzete pujcit na rpsn 108 procent?

   • Enrique napsal:

    to ti asi nikdo nepoví lol. existuje 100 000 lepších alternativ, ale lidi to nezajímá..

    • Miii napsal:

     mě by to třeba zajmalo 😀 jakožto osoba která je v brki, nrki i solusu nemam moc sanci kdekoli jinde uspet, pro lidi co si halt nas*ali do bot a nemaji jinou cestu jak to resit jsou jen firmy s vysokym rpsn, aneb za blbost se plati.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

nejlepsi