Půjčka FairCredit – Fajn Půjčka - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Produkt Fajn půjčka, kterou nabízí společnost Fair Credit International, SE na svých internetových stránkách a na svých 12 pobočkách, je hotovostní a bezhotovostní Fajn půjčka. Je poskytována prostřednictvím obchodního zástupce přímo v pohodlí domácnosti zákazníka v souladu s odpovědným úvěrováním. Její výše je od 4 000 Kč do 50 000 Kč se splatností na 43 nebo 58 týdnů. Žádost může být podána online nebo telefonicky, ovšem pokaždé Vás navštíví obchodní zástupce společnosti a smlouvu uzavře osobně.

Recenze fajn půjčky

 • Velikost půjčky: 4 000 až 50 000 Kč
 • Splatnost: 43 nebo 58 týdnů
 • RPSN: v závislosti na velikosti půjčky od 212,7% do 793,51%
 • Výplata: v hotovosti
 • Žádost: online/telefonicky/osobně na pobočce

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ne
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ne
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano
 • Pravidelné splátky: Ano

Výhody půjčky

 • osobní přístup
 • rychlost poskytnutí finančních prostředků
 • online systém správy půjček

Nevýhody půjčky

 • velmi vysoké RPSN
 • pouze dvě volitelné doby splatnosti
 • náklady spojené s půjčkou (administrativa a výběr splátek obchodním zástupcem)

Podmínky získání půjčky

 • věk 18 let
 • doklady prokazující příjem za poslední 3 měsíce
 • občanský průkaz

O společnosti

Společnost Fair Credit je společností zabývající se poskytováním drobných půjček od 4 000 Kč do 50 000 Kč. Z názvu je lehce dohledatelné základní poslání společnosti a tím je být férovým zprostředkovatelem peněžních půjček na českém finančním trhu. Společnost vede český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu, které aplikuje přímo do podnikání. Cílem je být velmi blízko partnerům a hlavně klientům. Dodržování hodnot očekáváme nejen od zaměstnanců, ale také od celého okolí firmy.

Kontakty

 • Fair Credit International, SE – Fajn půjčka
 • Kubánské nám. 1391/11
 • Praha 10
 • Telefon: +420 800 888 120
 • E-mail: zakaznik@faircredit.cz
 • Po – Pá: 08:00 –20:00, So – Ne 09:00-17:00

Půjčka FairCredit – Fajn Půjčka
3.9 (78%) 10

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

65 zkušeností s Půjčka FairCredit – Fajn Půjčka

 1. Alča napsal:

  Půjčují i se záznamem v registru případně s exekucí?

 2. Zdekol napsal:

  Pracovala jsem pro více úvěrových společností,tak mohu porovnat.Pokud se týká toho,kolik přeplatíte a zdá se Vám PF drahý,jděte k Proficreditu,tam přeplatíte téměř 200%.Za půjčku 20 000 zaplatíte klidně 57 000.Měla jsem u Proficreditu klienta,který si vzal 50 000 a protože řádně neplatil,měl z toho 200 000.U PF zaplatíte za 20 000 na 43 týdnů jen 11 820 navíc a na 58 týdnů 14 800 navíc.Žádných 700%.Pokud se týká vyhrožování,je to všechno jen o lidech.S tím se setkáte všude.Záleží na manažerovi a OZ.Domluvit se dá,jen musíte komunikovat, klidně i s vedením firmy.Mým klientům v krizových situacích vycházíme vstříc.

 3. verca napsal:

  Chci se zeptat 🙂 byla mi nabídnuta práce pro tuhle společnost a chtêla bych vêdêt kolik je takový cca mêsíční výdêlek, jsem na mateřské a každá korunka dobrá, dêkuji 🙂 a jinak mám pujčku u tehle spolecnosti a mam prijemnou pani jako OZ ktera me bude zaucovat, takze za me doporucuji a takove ze je to lichva to si nechte, aby ste dostali penize tak to natahujete ruce ale aby ste vratily ikdyz vic tak to ne? :O bezte do banky!!!

 4. Anonym napsal:

  dobrej den mam dotas jsem Typař od Fa. milenium a nevim proč ?? manažeři dělaji takzvane Dyskryminace poslal jsem par žadosti a některe jsou zamitnute ale jak mužou bejt zamitnute když jim nikdo ne volal ??, zabivam se pravn imy zaležitosti a tohle jsem ne zažil a nebo jsou ok. ale nikdo jim ne volal a penize nemaji zme ho hlediska což se tyče ?, Manažeři a zastupci to berou tak že skazuji uplně na jina čisla cizim lidem at skaži že ne prošla což je z jeda věci co se mě tyče je lenost a jako oblastni bejvalej Reditel rajfazen Bank vim že to se ne děla alespon maji zavolat a sejit se snima a řici jim to o sobně prosim o prošetřeni napřiklad Tepla u Toužimě zde to tak funguje kontak tuj te mě na beno.jirka@seznam.cz jsou taci že to važně potřebuji dekuji typař

  • portugal napsal:

   Fair Credit nejhorší společnost na trhu.To že jim děláš tipaře tak jim děláš pouze blbce ve většině případů těm lidem zavolají později aby nemuseli dát peníze za tip tobě , jelikož obchodní zástupce z toho nic nemá když jde k zákazníkovi na doporučení od tipaře.Tak si raději ten kontakt schová a klienta osloví později.

  • OZZZZ napsal:

   Já nechci být ta, která by tu měla soudit pravopis.. Ale, když čtu příspěvek od Vás (ke všemu bývalý ředitel Raiffeisenbank), nechápu…

   Myslím, že moc dobře víte, komu a jak firma půjčuje. Moje zkušenost (jako OZ FC) s kontakty od TIPařů není moc pozitivní, telefonní čísla neexistují, bydlí na ubytovnách a nebo jsou lidé tak známý (protože mají půjčeno ve více nebankovkách), že jim nepůjčíme. Zadá se do systému zamítnuto a on kontakt přijde po nějaké době opětovně, ale aby systém TIP pustit, změní v něm třeba adresu bydliště..Fikané!! A pro nás OZ zbytečná práce a námaha.

  • Cipisek napsal:

   Pokud jak pisete jste delal skutecne reditele u nejake banky tak s vasi gramatikou vas museli vyhodit behem tydne!! Mel by jste se stydet poslat takovy slint!!

 5. Nikita napsal:

  Prověřuje Fair Credit jestli jste v insolvenci?

 6. Josh napsal:

  Jen člověk vyznačující se finanční negramotnosti kývne na půjčku s RPSN od 212,7% do 793,51% a ještě si pochvaluje, jak je spokojen. Zajištěný člověk by takhle hloupě peníze neutrácel, ale člověk v tísní klidně ano. A pro ně jsou tady tyhle společnosti, které z chudáků vysají i ten poslední měďák jen aby jim “pomohli”.

 7. kleopatra napsal:

  pujcuje fair kredit i lidem s exekucí? ja ze pisi bez nahledu…

  • OZZZZ napsal:

   A to RPSN jste zjisti kde? Jste velice vtipný, když nevíte jaké má firma RPSN, a myslíte jak jste to tady všem řádně vysvětlil.. nedělejte ze sebe blbce

 8. Veronika napsal:

  Mohu půjčku u Fajncredit jen doporučit. Nikdy jsem s nimi neměla žádná problém ba naopak oni se mnou. V říjnu jsem absolvovala operaci míchy a tudíž jsem nemohla platit. Vyšli mi maximálně vstříc. Nevolai ani nepsali. Až jsem se sama ozvala, že jsem opustila nemocnici a že jsem doma, tak pak přišel manažer a domluvili jsme se na nejnížších splátkách. Jsem maximálně s nima spokojená. Jiní už by vyhrožovali s exekuxemi atd.

 9. LENKA napsal:

  Já teda jako nechápu o co tady jde.Jeden píše o lichvě,druhý o tom nepůjčujte si…tak tedy asi takhle:např ten provident…má splatnost až na 68 týdnů…což banky mají až na několik let…a také preplatite!!!a půjčky si lidi berou proto,že jsou absurdně nízké platy a když se někomu rozbije pračka tak si asi nenasetri,ne?!bože,jste tu samí imbecilove,fakt!!!a chtěla bych vidět toho chytraka s válkou,jak by pral obden…by si za chvilku uhnal tenisový loket…TAKŽE,JEDINÁ NEVÝHODA NEBANKOVEK JE TA,ŽE MUSÍTE SPLÁCET PODLE DOHODY,ONI SE S VAMI NEMAZLI JAKO BANKY,ZE POSILAJI ZA STOVKY UPOMINKY A PAK VAS HODI DO REGISTRU!!!

 10. jan napsal:

  Nechapu co zde pisete potreboval jsem penize pujcily 15 tisic a za 7 mesicu jsem preplatil ASI 6 tisic Pak jsem dostal dalsi se slevou ikdyz jsem byl ve skluzu zadny pokuty ani vyhrozovani z jejich strany. Je to o oz a manazerech ktery je vedou..

 11. Marie napsal:

  Nemám zkušenosti, prostě jsem to nepotřebovala. Známá mi teď ale řekla, že jedna její sousedka tady z Černého mostu teď u FC bude dělat manažerku a to je paní po podmínce 2 roky za úvěrové podvody. Takže co od této společnosti chcete 🙂 Jsem prodavačka malé prodejny s oblečením a při nástupu byl po životopise jako druhý RT, zda jsem nebyla trestána a tady přímo šéfují odsouzení, ale pravda podmínečně 🙂

 12. michael napsal:

  Vážení neplatiči a zoufalci.Půjčku jsem si vzal kvůli tomu že je super rychlá a posloužila mi k opravě poruchy vozu ,který mi slouží k podnikání.jednání profesionální a na úrovni,vyřízení supr rychlé,ůrok vzhledem k rychlosti minimální administrativě a bez nutnosti dokládat všechny nesmysly jako v bance kde by pomalu chtěli nahlásit i kolik utratíte za toaletní papír.Z mého pohledu super produkt,který má pro lidi kteří své závazky splácejí určitě budoucnost.Ještě jedna poznámka všechny podmínky jsou jasně dané a čitelné ještě pře podpisem smlouvy takže nechápu jak si muže vůbec někdo stěžovat,ale to je typicky české dluhy jsou přece starostí věřitele nikoliv dlužníka že?

 13. pdbrbo napsal:

  Dobrý den,bohužel pokud člověk nesplaci a nekomunikuje tak ať se potom nedivy že se firma o něj aktivně zajímá.Pokud nesplacite v bance tak vás také kontaktují i v zaměstnání.Jinak pokud je vše v pořádku tak se o vás nikdo nezajímá.Pokud nesplacite tak se nedivte že po vás jdou.Ale furt lepší když po vás jde firma než exekutur Vrána z Přerova.

 14. Zita Jahnová napsal:

  Je to úplné gestapo,všude vám zaserou,máte strach o život,psychický teror.Domluva žádná a Ten Mazničenko,ten rusák,to je řezník.Proč je nepozavírají!!!!!!!!!!!!Bublík.

  • Pavel napsal:

   Dobrý večer a proč nesplácíte jak máte?? neřekl by Vám nikdo ani prd kdyby jste platila!!!

  • Anonym napsal:

   Zita Jahnová a Milan Bublik si peníze od nikoho nepůjčují.Naše jména byly v této diskuzi zneužity nám známou osobou.

 15. SAli napsal:

  Je to jen o zástupci a ne o společnosti. TAky s něma nemam problem

 16. Anonym napsal:

  Me take vyhrozuji

 17. kokos napsal:

  stale cekam na toho zastupce a furt nic 5 den nejsou shopni prijet corkari

  • Sjůzi napsal:

   Mame velmi spatne zkusenosti!!!! Jisty pan …. Radeji nebudeme jmenovat 1. pujcku u spolecnosti FC sjednaval po tel. rozhovoru. Velmi spatna domluva a pote smlouva podepsana v aute pred domem. U druhe spol. HF sjednana doma se stejnym oz jako u FC a opet spatna domluva. Byl jsem v prodleni splatek cca 3 dny a rekli at si vezme pujcku pritelkyne aby nenastali penale. Pujcka s pritelkyni sjednana u FC a doma. Po domluve splatek na kazdeho 12. V mesici volaji az ke konci a pokud nejste doma tak podle inf od sousedu se dozvidame ze zvoni a pokud mate domluveny termin treba na stredu 15:00 tak nikdo nedojde. Pote pisi vyhruzne sms stylu ze nam oblepi byt a pokud na tohle nereagujete tak polepi schranku a dvere od bytu stitkama kde je jmeno, cislo uveru a dluzne splatky. Pujcku sjednavate s jednim oz ale plete se do toho i jeho manzelka. Firmy FAIR CREDIT a HELP FINANCIAL bych vubec nedoporucoval.

 18. Josef napsal:

  Normální zlodějina, která má být podle nového zákona omezena.

  Půjčíte si padesát tisíc a vrátíte skoro sto! Není to lichva?

  Tyto společnosti jsou všechny podobné, nejde dokonce ani o to, aby člověk splácel! Lepší ti co neplatí, seberou jim barák a jsou pod mostem. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají! Zřejmě jde o propracovaný zlodějský systém!

  Jenže, když se změní zákon, jeliman co potřebuje padesát tisíc, podepíše, že si půjčil sto a je to vyřízené.

  Jediné co by pomohlo by bylo, aby si lidé nepůjčovali na hovadiny a taky si uvědomili, že když neumím ušetřit, neumím ani splácet a jsem v pasti!

  Taky důkladná opětovná kontrola finančních úřadů by jistě ujasnila, kde peníze od okradených končí!

  Lidé nebuďte blbí a nenechávejte se okrádat! Nemám na pračku, peru na valše!

  Většina těch lidí co půjčují, se normální prací není schopna uživit, tak okrádá druhé! Takové špíně společnosti nepomáhejte!

  Hezký den.

 19. anonym napsal:

  Zdravím.baví mě ty komentáře.Vše je na dohodě mezi dlužníkem a OZ.Sama mám půjčku a vše je v pořádku.Pokud nemáte na to splácet nepůjčujte si a poté si nestěžujte.Já pouze chválím.Víte co podepisujete.

  • Tereza napsal:

   Moje řeč a v kartě je vše černé na bílém a člověk má přehled jako nikde u ničeho

 20. Luboš C napsal:

  Doporucuji, mám několikátou zkušenost. Obchodní zástupci v pohodě. Bez zbytečné administrativy. Jednou jsem se nedopatrenim opozdil a byl jsem velmi slusne upozornen a byla mi odpustena pokuta.

 21. ivan napsal:

  je to jak provident,ale kdo ma problemy muze byt rad ze tato spolecnost je jedina co pujčí

 22. Mona napsal:

  Ja taky nedoporučuji mam snahu splacet potrozkach ale vyhrozuji me zeme udaji na socku ani už nespim

  • Pavla napsal:

   Jestliže vám někdo vyhrožuje a přitom mate snahu, obraťte se ne na OZ, nebo manažera, ale ředitele oblasti. Jsem OZ společnosti, a v životě me nenapadlo, abych člověku, který mi neplaci celou částkou ale jen části, vyhrožovala. Zajímalo by me odkud jste, kde se takhle chovají.

 23. Anonym napsal:

  Vse je jen o obchodnim zastupci ktery k Vam prijde

 24. Zdenka napsal:

  Jsem OZ pro Kladno. Nikdo si na mě nestěžuje. Nevím, proč jsou ostatní oz třeba nepříjemní, já se snažím být vždy vstřícná a profesionální. Schvalování probíhá u klienta doma. Vždy máme pohodovou atmosféru. Zamítnutí se stát může, nejvíce, když klient “opomene” říci, že je v insolvenci 🙂 Je spousta lidí co splácí a spousta těch co nesplácí. Těm prvním žádné “ostudy” nehrozí. Ti druzí si musí sahnout do svědomí.
  Hezký den všem přeji.

 25. Jan napsal:

  Nejhorsi obchodni zastupci vcetne vedouci a velice radi vyhrozuji

  • XX napsal:

   Krásný den, mohla bych se zeptat, odkud jste? Jsem též OZ v této firmě, mám pár neplatičů, ale vyhrožovat jim? To mi přijde silné… Vše je jen na domluvě mezo klientem a OZ.. Vedení firmy je naprosto v pohodě. Když jsem nastupovala, bála jsem se, jelikož mám špatnou zkušenost s providentem… Nyní si nemohu vynachválit profesionální jednání děvčat v kanceláři, tak většiny nás (OZ). A pan ředitel (Podlezl)? Nejlepší chlap v téhle branži, kterého jsem mohla poznat. Lidský přístup, bomba jednání, prostě super!

   • portugal napsal:

    Dobrý den , děláte reklamu jelikož u této firmy pracujete a haníte provident.Ale převážně vedení firmy jsou lidé kteří dříve dělali pro provident a přeběhli k jiné společnosti tu nyní vychvalují a na ostatní hází špínu , to je u vás profesionální chování? Když jsou to takový profesionálové tak proč u nich dělají OZ lidé kteří mají dluhy u jiných společností? A na závěr při doplacení půjčky vám dá provident slevu tato vyděračská společnost né , jinak provident se drží na trhu už hezkých pár let.

   • SVJ napsal:

    Dobrý den.
    Doufám, že se nejedná o pana Podlezla, dříve bytem v Brandýse N.L. Pakliže ano, zeptejte se ho, kolik dluží SVJ, ve kterém měl byt. Ai Vám spadne čelist. A zatím na něj “nikdo” nemá, ani pravomocný rozsuddek, ani exekutor. Ale jak píšu – zatím.

  • portugal napsal:

   Máte pravdu , jak u nich mohou dělat obchodní zástupci kteří mají v rodině dluhy a jejich děti tyto půjčky neplatí.jak může tento člověk kázat o morálce , jako třeba v Bílině p.D.D. a to pak ještě chodí na kontroly nějaká p.Berg…..,její arogantní chování nezná meze , tak od takových raději nic nebrat.

 26. Lucie napsal:

  Nejdříve jsem měla a stále mam půjčku u této firmy, následně jsem se stala i obchodním zástupcem. V ničem nebyl problém. Doložila jsem příjmy za tři měsíce a občanku. Kolik si půjčuju a kolik vrátím jsem taky věděla od začátku, máte to ve smlouvě. Neplatíte a pak se divíte, že to vymáhají jak můžou? brání si svoje peníze, bránil by si je každý. Shrábnout hotovost a pak si (ne)platit jak chci, to by dovedl každý. Tekhle naříkají vždy a jen neplatiči. Na všem se dá vždy domluvit, NA VŠEM!!! Ale neplatit a pak tu brečet, že Vám věřitel nelíbe ruce………….Můžete jít do banky. Tam se sice odložit splátky dají, ale když budete i tam dělat mrtvého brouka, vydraží vše co je vaše 😉

 27. malina napsal:

  Nejhorsi zastupce – petra malanikova – pro Louny. Humus,hnus neochota. Jednani hrozne.

  • Jitka napsal:

   Dobrý den, mám stejný názor- neochota, arogance této slečny paní, jak takovou ženskou můžete zaměstnávat. Půjčku mám již splacenou. Bohužel kvůli takovému človéku, zlému, nebudu doporučovat dále.

 28. stanislav naplava napsal:

  mam u nich pujcku vyslichaji me jako zlocince pani zaujinckove jsem dal splatku ani mi ji nezapsala chci zaplatit nebere mi telefon pani oz mi penize vyplatila a ze bude chodit pro splatky hodna pani ale misto ni prisel mali clovek a pomotal me ze sem mu podepsal co chtel pak jsem si uvedomil ze necuö neni v poradku tak jsem tam napsal pravdu jsou to fakt lichvari jen z lidi tahaji penize tak to je ja sem zufaly a nevim komu platit

 29. Lubby napsal:

  Obyčejná lichva. Jen opravdový blázen si může pujčit peníze u této společnosti.

 30. Svobodná napsal:

  Nedoporučuji nikomu, při opoždění se splátkami mají velmi nevybíravé způsoby, dělají ostudu v místě bydliště, na pracovišti vykládají, že jste neplatič a další zrůdnosti. Jejich úrok až 700% je zarážející. Jednoduchým výpočtem půjčím si 10 000,- a vrátím 70 000,- ? To raději prodejte ledvinu vyjde to levněji.

  • Karel Jinoch napsal:

   Vážená paní Svobodová, ač nezaujatý čtenář, Váš polodebilní komentář mne zarazil. Podíval jsem se na stránky téhle spol.,z 10 000 vrátíte cca 15600, kde jste vzala ta hausnumera?

   • Anonym napsal:

    No vážený pane,to jste vzal kde že z 10000 vrátíte 15600,když mají RNPS přes 200procent hmm??

    • Anonym napsal:

     Je to presne tak na 10 tis je přeplatek při kratší době 5 tis a něco a při delší době 7 a něco. Holy nesmysl 700% bozeeee

    • Pavla napsal:

     Jste opravdu nenormální!!

    • daysinhell napsal:

     Dobrý den, inteligente, kde berete ty čísla, umíte vůbec číst?? víte, co to RPSN je?? 75,72% je to na stránkách, na smlouvě..

  • Vsesako napsal:

   Ano za předpokladu že nesplácíte a a vletí na vás exekuce.

  • Anonym napsal:

   Dobrý večer, u společnosti dělám již druhým rokem… Kde jste přišla na takový úrok? Samozřejmě, nebankovní společnost bude vždy dražší než bankovní, ale z 10.000,- zaplatit 70.000,-? To čtu poprvé. když už se vyjadřujete, tak alespoň popravdě…z vypůjčené částky 10.000,- zaplatíte navíc 7.040,- což dělá celkem splatnou částku ve výši 17.040,- .

   • daysinhell napsal:

    Taky špatně, lidě máte dlouhý život, ztrácíte čas nepřesnými údaji
    za 10000 …. 17400 – hotovostní půj., pokud jste ověřený zákazník s dobrou platebnou historii, můžete získat bezhotovostní půj., tedy
    za 10000 …..13400 – bezhot., co je už lepší než v některých bankách s jejich poplatkama, ještě nějaké dotazy???

  • Pavla napsal:

   Při půjčení 10.tisíc, nevratite tolik kolik pisete. Opravdu nechali, jak si takhle můžete vymyslet. Šílenost.

   • verca napsal:

    Slecna ma pravdu 😀 to vy kecate pani Pavlo 😀 mam splatkovou kartu doma a opravdu z pujcenych 10000kc zaplatite 17040kc 😀 jestli chcete klidne vyfotim 🙂

 31. Tomáš napsal:

  Nedoporučuji dle internetových stránek mají napsáno že jim postačí doklady za příjem za tři měsíce a občanský průkaz ale není to tak a prej férové jednání obchodní zástupce vás proklepe a pak vám nic nedají že na to nemáte plat a při tom mám plat vysoký.Bez náhledu registru každý jen slibuje jak každá půjčka.A proto nedoporučuji špatná firma.

 32. Lukáš H napsal:

  Doporucuji. Opravdu ferova pujcka. Zadny zbytecny papirovani. Osobni pristup. Obchodni zastupkyne byla velmi prijemna, vse vysvetlila. Nabidla delku splaceni. Porovnala veskere varianty. Ochotna. Mam zkusenosti i s ostatnimi poskytovateli pujcek ale Fair Credit je v jednani naprosto nejlepsi a zaroven ve finale castka kterou zaplatim navic je v porovnani s ostatnimi poskyt.nebank.pujcek naprosto nejmensi.

  • Anonym napsal:

   Ano je to tak

  • Josh napsal:

   Pravda, s RPSN až 793,51% už nic férovějšího neexistuje. Hlavně když to přímo osobně nabízí velmí příjemná, vše ochotně vysvětlující, v jednání naprosto nejlepší obchodní šťabajzna. Potěšující je, že tomu zloději přeplatím nejmíň ze všech zlodějů. No neber to. Lukáš je vítěz!

   • daysinhell napsal:

    Taky asi máš fakta pod kontrolou, že? Pokud se mě chceš zeptat na něco, rád vysvětlím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Sex Cams

 pujcko-ninjapujcka

nejlepsi