Půjčka Acema credit - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze

Reklama

Acema Credit Czech nabízí prostřednictvím své půjčky na cokoliv skvělou příležitost, jak si přijít na slušné peníze se zástavou nemovitosti. Díky této půjčce můžete získat až 5 milionů korun bez nutnosti dokládat příjem a prohlížení registru dlužníků. Tato půjčka je vhodná i na vyřešení vaší exekuce nebo jiných finančních závazků z minulosti. Jde o půjčku skutečně pro každého bez rozdílu věku, příjmu nebo životní situace.

Recenze půjčky

 • Velikost půjčky: 100 000 – 5 milionů Kč
 • Splatnost: 1 – 20 let
 • RPSN: v závislosti na velikosti půjčky a době splatnosti
 • Výplata: na bankovní účet
 • Žádost: Online na webu nebo telefonicky
 • Akce: Vítěz testu nebankovních úvěrů

Vlastnosti půjčky

 • Prodloužení splatnosti: Ano
 • Bez ručitele: Ano
 • Bez doložení příjmů: Ano
 • Předčasné splacení: Ano
 • Se záznamem v trestním rejstříku: Ano
 • Bez nahlédnutí do registru dlužníků: Ano

Výhody půjčky

 • První půjčka až 5 milionů korun bez zbytečných otázek
 • Půjčka na cokoliv (klient si sám určí, na co peníze využije)
 • Rychlé a nenáročné vyřízení půjčky
 • Vyřízení půjčky obratem a zaslání na váš účet
 • Půjčka pro zaměstnance
 • Žádné skryté poplatky předem
 • Možnost předčasného splacení či mimořádných splátek
 • Profesionální pomoc a podpora od poradce
 • Na vyřešení exekuce či zástavy

Podmínky získání půjčky

 • Věk nad 18 let
 • Předložení 2 dokladů totožnosti

Nevýhody

 • Vyšší úročení
 • Nutná zástava

O společnosti

Acema Credit Czech funguje na našem trhu již od roku 1995 a za tu dobu nasbírala celou řadu užitečných zkušeností v oblasti zajištěných úvěrů. Díky vstupu zahraničního investora do společnosti, mohla tato úvěrová skupina ještě více rozšířit své portfolio půjček a nabízet zajištěné úvěru celoplošně po celé republice. V současnosti tak Acema patří k nejvýznamnějším poskytovatelům zajištěných půjček u nás vůbec.

Kontakty

 • ACEMA Credit Czech, a.s.
 • U Libeňského pivovaru 63/2
 • 180 00 Praha 8 – Libeň
 • Telefon: +420 844 505 555
 • E-mail: info@acema.cz
 • Po – Čt: 08:30 – 17.00
 • Pá: 08:30 – 16:30
Zjistit více
Půjčka Acema credit
2.85 (57.06%) 34

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

56 zkušeností s Půjčka Acema credit

 1. Katka napsal:

  Zdravím ve čtvrtek máme sraz s někým s Acemy chceme si půjčit částku
  700 000. jak to u nich probíhá když už nějakou půjčku máme.. a co tak čtu tak většinou zkušenosti dobré…

 2. oldřiška napsal:

  Minulý týden sme si od nich půjčili. Já sem spokojená s postupem.

 3. jidra napsal:

  Já třeba nemám špatnou zkušenost, měl sem výborného poradce, společně sme si to vše nastavili a i do předu jsem vedel kolik zaplatím a kolik budu platit navíc či pokuty, když se opozdím se splátkou, vedel jsem do čeho jdu a podle toho se choval.

 4. Martin napsal:

  Já bych chtěl jen podoknout k této zoufalé firmě pár poznatků. Asi nejhorší jednání, které mne osobně velmi zarazilo. Ve chvíli, kdy jsem poslal všechny dokumenty potřebné pro schválení se firma odmlčela a už se neozvala. Zoufalci zoufalí….

 5. MarketU napsal:

  Já mám osobní zkušenost s Acema, potřeboval jsem rychle docela dost peněz, banka mi nedala – měl sem už u nich jeden úvěr. Smlouvu si přečetl a na vše se zeptal na rovinu, co se stane když. Nakonec vše dopadlo dobře, doporučil bych, ale raději víte jak dluhy nejsou dobré, myslete na to !

 6. MarketU napsal:

  Pořád čtu nějaké ataky na nebankovky a příběhy lidí, ale když se do toho začtu a zamyslím se, tak spousty lidí se do problémů dostane svou laxností. Ano já byla taky v situaci, kdy sem si vzala od acemy půjčku. Jenže sem si před tím řekla, budu na to mít a jaké jsou úroky. Vše věděla dopředu a podle toho se chovala. Peníze jsem chtěla byl to můj boj. Osobně jsem nezažila nic nekalého z jejich strany. Ale věřím, když jim někdo nesplácí, nereaguje, že po něm tvrdě jdou.

 7. Matěj napsal:

  Umět si to dobře spočítat, pak to není zas tak hrozný, klasika nebankovka.

 8. Leňa napsal:

  Dobrý den, je tu někdo kdo má čerstvou zkušenost s firmou Acema,dejme tomu bral si větší částku od 1000000 a víš? A jak je to u firmy nyní s nahlížením do registru, když od 1.12.2016 platí přísnější zákony.
  Díky za info.

  • Kovář M. napsal:

   Dobrý den, bral jsem si 600 tis. minulý týden, registry neřeší, to byl taky důvod, proč jsem si je vybral. Navíc docela dobrý podmínky, úrok 6,4, takže zatím naprostá spokojenost.

 9. Anonym napsal:

  Acama velkej podvod

  • Anonym napsal:

   Každý, kdo chce půjčku musí zvážit vše pro a proti. Já splácela včas a problém jsem neměla. Radši jsem se na vše několikrát zeptala, aby mi bylo vše jasné.

  • Anonym napsal:

   proč si půjčujete a pak nesplácíte vy pytlíci? abyste měli na ajfoun i když děláte za desítku hrubýho v kolbence? zapojte mozek a exekuce a tragedie se vam vyhnou….

 10. Jonáš napsal:

  Nesplácet a nechat si naskákat úroky je hrozně jednoduchý. Když se splácí včas, tak není žádný problém

 11. Zuzka napsal:

  Mám půjčku u acema už asi 2 roky, a když pořádně zavzpomínáma, tak sem nenašla žádné nepoctivé chování nebo něco špatně. Byla jsem na mateřské a vyšli mi celkem vstříc, je to prostě nebankovka dražší, ale o tom sem vedela už na začátku. Jen pozor na včasné splátky !!!!

 12. Petr napsal:

  Taky můžu potvrdit, že do registrů fakt nenahlíží. Já tam mám docela záznamy z minulosti a prošel jsem

 13. Eva napsal:

  Každý, kdo chce půjčku musí zvážit vše pro a proti. Já splácela včas a problém jsem neměla. Radši jsem se na vše několikrát zeptala, aby mi bylo vše jasné.

 14. Terka napsal:

  Tak já mám po 5ti letech splaceno, sice trošku navíc jsem zaplatila ale tenkrát byly penízky potřeba prostě. Nezaznamenala jsem nic zásadního proti ale ani pro.

 15. maminecka89 napsal:

  Jejich hlavní výhodou je, že nenahlíží do registru, takže půjčí skoro každému.

 16. M. napsal:

  Na doporučení jsem šli poptat půjčku do Acemy na pobočku v Praze. Vše proběhlo suprově, až sem se divila. 150 tisíc na 7 let.

 17. Jakub napsal:

  Zrovna jsem v situaci kdy potřebuji vyplatit exekuce na bytu – cca 350tis. Na netu jsem našel i Acemu, četl jsem recenze, blablabla…. Kontaktoval jsem několik nebankovek a dělám si srovnání, zatím nejlepší podmínky mi nabídli z Acemy. Jsem už objednaný k odhadu bytu, ale zatím vše vypadá OK. Důležité pro mě je, jaký budou splátky a jestli je možnost splatit úvěr předem.

 18. Monča napsal:

  Včera jsme po 3 letech doplatili u nich půjčku. Sem ráda že to mám z krku. Na druhou stranu v té době, jsem fakt peníze potřeboval a moc nekoukala ani od koho si pujčuju a jaké jsou úroky. Naštěstí teda jsem během tech 3 let splácela včas a celý průběh uvěru byl také v pohodě. Takže si myslím, že kdo dodržuje pravidla sjednaná nemusí mít s ničím obavy.

 19. Špoták napsal:

  Já mám osobní zkušenost s Acema, potřeboval jsem rychle docela dost peněz, banka mi nedala – měl sem už u nich jeden úvěr. Smlouvu si přečetl a na vše se zeptal na rovinu, co se stane když. Nakonec vše dopadlo dobře, doporučil bych, ale raději víte jak dluhy nejsou dobré, myslete na to !

 20. sobr napsal:

  Raději si půjčím u takto velké společnosti, než u malých lichvářů, kteří sou schopni bušit na dveře a chtít splátky na ruku bezohledu.

 21. robert mulač napsal:

  klasická nebankovka, nepřekvapí, neurazí

 22. Vlasta napsal:

  Nakonec jsme se s manželkou rozhodli vyzkoušet půjčku u Acemy, zatím nic zvláštního jsme se nezaznamenali, takze dobry.

 23. Vlasta Š. napsal:

  Banka si vezme poplatky postupně a jsou více rozložené, u nebankovek je holt platíte předem a ve finále to o tolik moc není když si to spočítáte

 24. Sarka Behounkova napsal:

  Mě teda docela překvapilo, že všude píší že úrok je 6%, ale pak je ve finále vyšší. Nebylo to teda nic hroznýho, ale asi to nastuvují individuálně jako v bance. Ale jinak jsme zatím spokojení

 25. jan tuček napsal:

  Naletěl jsem podvodníkům z Insofer – oddlužení, je to podvod a křivárna! Ladislav Gottwald a Insofer s.r.o. chcou jen ukrást nemovitost důvěřivých osob!

  • insofer S.R.O. napsal:

   Žádnou osobu jménem Jan Tuček jsme nikdy neoddlužovali, tuto osobu neznáme. Toto lze jednoduše ověřit na insolvenčním rejstříku justice. Žádný Jan Tuček NEBYL NIKDY V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ.

 26. Martin napsal:

  Dobrý den,
  mám úvěr od Profikreditu je tam úrok jak prase.
  Ale pokud splácíte a zpozdíte se max o pár dní nemám jediný problém.
  S Acemou jsem řešíl refinanc ale nedokázali nabídnou lepší podmínky.
  Acemy bych se nebál.
  S pozdravem
  MArtin

  • Petr napsal:

   Hold to je daň za to, že peníze člověk dostane v podstatě hned na ruku. Člověk si většinou nebere nebankovní půjčku, pokud to neni uplně nutné. Ja jsem potřeboval rychle prachy na zaplacení a materiálu na stavbu a nic jiného mi nezbylo. Půjčoval jsem přes Půjčky podnikatelům a bez problemu jsem to za 2 měsíce předčasně splatil a měl jsem klid.

 27. Alena napsal:

  Dobrý den chtěla bych se zeptat. Známy by potřeboval půjčit 50000kč .Kolik by platil měsíčně. Bydlí v podnájmu ,nastoupil do práce ale děla tam pouze druhý měsíc .Byl by schopen platit pravidelně v rozumných splátkách. A jak dlou by trvalo vyřízení Děkuji předem za odpověď

  • Petra napsal:

   Počítej 21-30 dní a na splátky se zeptej rovnou jich, ale jsou docela rozumní. Lepší než proficredit, kde jsem měla úrok 40%

  • Kamil napsal:

   Tak pozor půjčují až min. 100 000 Kč a musíte ručit nemovitostí

 28. Karel napsal:

  Penize pujčí,to problém není, ale vyplacení je až po plném zápisu zástavního práva, což může být i 2 měsíce. To je dost k ničemu, když jsem to potřeboval hned kvůli končící fixaci.

  • Martin napsal:

   dobrý den,
   řešil jsem stejný problém, ale vyplacení jiného úvěru nebyl problém. Na zbytek peněz jsem si počal, ale refinanc. Proběhl bez problémů
   díky

 29. jednatel napsal:

  Během půl hodiny sepíšou smlouvu,pak vám pošlou schválení smlouvy ale s daleko vyšším úrokem než vám slíbili.Když na jejich
  podmínky nepřistoupíte musíte jim zaplatit 15000,-.Když nezaplatíte,prodají pohledávku vymahačům,kteří vás oberou o další paníze a
  přivedou k soudnímu řízení.

  • hellboy napsal:

   Přeci dokud nic nepodepíšu,nemužou po mě vymahát ani korunu…

  • Petr Veselý napsal:

   Jak s tebou můžou sepsat smlouvu během půl hodiny, když to celé probíhá po telefonu? Za mnou po pár dnech přijel odhadce, se kterým jsme jenom sepsali žádost o úvěr, kterou jsem ani nepodepisoval a vůbec v ním nemluvilo o podmínkách úvěru. Druhý den mi již volali, že mám úvěr schválený s úrokem 6,4%, jestli chci připravit smlouvy. Za mě teda dost profesionální a korektní jednání. TOŤ moje zkušenost

   • KarlVonBanhof napsal:

    Ať žije marketing ACEMY 🙂

    • Petr M napsal:

     Pane KarlVonBanhof , poprávdě je to přesně tak jak napsal pan Petr Veselý , po telefonatu a domluvě přijel odhadce, sepsali jsme návrh na smlouvu . Ptal jsem se eště na různé věci jako když mi to neschválí jestli budu platit za odhad a nic takoveho tam není . Po schválení proběhla zástava na katastru cca. 14 dní mezitím vyplatili minulou zástavu a ted se čeká jen na zrušení předchozí zástavy a na vyplacení zbytku . Férové jednání . Bál jsem se toho též , uvidíme co bude až uběhne 5 leta fixace .

     • annie napsal:

      to vám řeknu jednoduše. nalákají na úrok 6, po fixaci další z toho je 12 a nyní dokonce 17% pokuta za předčasné splacení 45% takže z úvěru 1500000 je k doplacení 2400000. toť má zkušenost, nikoli osobní, řeším přefinancování od nich do banky. navíc mají věcné břemeno na nemovitost a mají exekuční zápis k vykonavatelnosti.

     • kerol napsal:

      Annie, dobry den, mam stejny proble bohuzel, mohla bych se zeptat jak resite refinanc, vzhledem k vecnemu bremenu ktere acema na nemovitost ma? Prosim moc o odpověd na muj osobni email klokocnikova3@seznam.cz. moc děkuji.

 30. Markéta Novotná napsal:

  Já mám tedy s ACEMA Credit taky dobré zkušenosti. Vždycky splnili co slíbili a podmínky nejdou vůbec špatné. Už jsem také neletěla jedné podvodné firmě, proto jsem byla u acemy obezřetná ale i právník říkal, že je to v pořádku a pokud budu řádně splácet, tak se nemusím ničeho bát. Jediná nevýhoda, že sídlí jenom v Praze, ale po domluvě jsou ochotní přijet i k nám do Ostravy. Takže za mě také v pořádku a můžu jenom doporučit.

 31. Tomáš napsal:

  S ACEMA Credit mám dobré zkušenosti, když člověk vezme v potaz, že je to nebankovní společnost, tak mají slušné podmínky. A když člověk splácí, tak jsou v pohodě, pokud si člověk nepůjčuje rovnou s tím, že nesplatí, sankce nejsou úplně malé. Ale mě pomohli, když jsem měl barák v exekuci.
  Ať si říká kdo chce co chce

 32. Honza napsal:

  Naprosto bez problémů, ochotní a milí zaměstnanci. Se vším mi poradili a vyřídili všechny papíry…peníze taky přišli, takže super.

 33. Mirka napsal:

  Máte s touto firmou zkušenosti? S manželem přemýšlíme že využijeme jejich úvěr pro naši firmu.

  • Libuška napsal:

   No, pokud chcete o firmu přijít, tak do toho jděte :/ Nemám zkušenosti přímo s ACEMA Credit, ale už jsem naletěla jiné nebankovní společnosti, která slibovala stejně jako ACEMA. Dohodli jsme se doma, že radši budeme ještě pár let žít ještě skromněji, abychom vše splatili, než jít do půjčky, kdoví od koho. Sice nám nabízejí pidi úrok, poloviční splátky než platíme za vše teď, ale dobu splácení 10 let. Takhle budeme mít za 5 let vše splacené a klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

coolpujcky

 pujcko-ninjapujcka