PPF banka


PPF banka a.s. je nedílnou součástí finanční a investiční skupiny PPF. Banka se zaměřuje zejména na poskytování finančních, investičních a poradenských služeb vybraným klientům a také na privátní bankovnictví. Mezi klienty PPF banky patří především finanční instituce, střední a velké podniky s českým kapitálem a subjekty komunální sféry. PPF banka plní funkci centrální treasury banky skupiny PPF.

Recenze bežných účtů a úvěrů

Účty: Běžný účet – jedná se o účet pro fyzické osoby zapojené do privátního bankovnictví PPF banky – vedení účtu je zdarma – poplatky za každou jednotlivou operaci – slouží jako základ pro úspěšnou ochranu a zhodnocení majetku klienta

Výhody banky

  • silná mateřská společnost
  • běžný účet zdarma
  • každý klient má privátního bankéře

Nevýhody banky

  • poplatky za jednotlivé operace na běžném účtě
  • určeno pro klienty s větším obnosem disponibilních aktiv, kteří hctějí ochránit a zhodnocovat svůj majetek

Produkty banky

  • účty – Běžný účet
  • spořící produkty – Termínovaný vklad

Internetové bankovnictví

Internetbanking https://ibs.ppfbanka.cz

Přihlášení probíhá pomocí uživatelského jména, PINU a dvojího zadání OTP kódu vygenerovaného tokenem. Součástí vysoké úrovně zabezpečení je také certifikát uložený v klientově počítači. Uživatelské rozhraní je bez grafické úpravy a je určeno pro maximální využití nabízených funkcí.

Pobočky

PPF banka a.s. sídlí na adrese Evropská 2690/17, Praha 6. Banka má 4 pobočky a to pouze v hlavním městě ČR v Praze. Provozní doba na všech pobočkách je stejná a to od pondělí do pátku vždy od 8:30 do 17:00.

O společnosti

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes pojišťovnictví, nemovitosti, oblast energetiky a těžbu nerostů, zemědělství, maloobchodní služby až po biotechnologie. Působnost PPF sahá ze střední a východní Evropy přes Rusko až do Asie. Skupina vlastní aktiva ve výši zhruba 17,6 miliardy EUR (k 30. 06. 2012). Majoritním akcionářem je PPF Group N.V s podílem 92,96% a minoritním akcionářem je Hlavní město Praha s podílem 6,73%.

Kontakty


PPF banka
4.6 (92%) 5

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 pujcko-ninjapujcka

336x280