Podvodné půjčky – černá listina


Znáte nějaké podvodné půjčky nebo neseriózní firmu? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Nenaleťte na podvodné půjčky

Podvodné půjčky – přečtěte si zkušenosti ostatních

Hromadné žaloby

Uvěrové podvodyPodvodné půjčky – černá listina
3.8 (76.84%) 19

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

3 891 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. Anonim napsal:

  Neverte tomu ja to resil 3 mesice a nic mi od ni neprislo pak jsem ji rekl ze bud vrati to co jsem poslal ja ji nebo to davam na pcr a tim jsem sni zkoncil takze jeden velkej podvod a ted ma cisli 601123456 a predtim mela 737356625

 2. Nikola napsal:

  Dobrý den máte někdo zkušenost s totalpujcka.com zažádala jsem si o úvěr a ted po mě chtejí 6500kc jako vratnou kauci s tim ze mi pak do 24hod. poslou peníze i s vratnou kauci na ucet . Nechci naletet

 3. Lucie napsal:

  Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s david.uverovka@gmail.cz.Nabízí mi úvěr.Nerada bych nalitla.

  • Jana napsal:

   Mám pozitivní zkušenost. Vyřizovala jsem přes něho úvěr na dům.

   • Lucie napsal:

    Chce po mě dost velkou částku jako “vratnou kauci”.Smlouvu jsem chtěla poslat abych si ji v klidu přečetla a on mi tvrdil,že to není možné,prý kvůli zneužití.Tak jsem raději schůzku zrušila.

 4. , napsal:

  Dobrý den, chci upozornit na skupinu lidi (jedná se asi o 3 – 4 lidi, kdo ví jestli ne víc), kteří vám nabídnou zprosředkování úvěru……Ale jen z vás vytahnou peníze a psychicky vás zničí.

  Uvedu zde emaily ze kterych byla vedena komunikace, netuším zda je ještě použijí, ale radši je uvedu: Monika.Krycerova@seznam.cz, milossosna@gmail.com, david.ocasek@post.cz, prochazkova.enotar@seznam.cz, cerny.adk@gmail.com,izol.michal@seznam.cz a dva emaily které už nejsou funkční: monika.vlackova@email.cz a monika.vlackova@seznam.cz

  Zde jsou i telefonní čísla ze kterých mi volali jedno je Moniky Vláčkové 776157258 a to druhé Moniky Kryčerové 777204794, dále Michal Izol 777279631.

  Na toto číslo účtu si také dejte pozor, budou tvrdit že je to účet firmy: 8629819001/5500 a u tohoto čísla účtu bude tvrzeno že je kurýrní služby: 1684185193/0800.

  Paní Vláčková a pak i paní Kryčerová se budou prezentovat příjemně a mile, když naznačíte podezření budou se cítit dotčeně. Pan Sosna se po čase bude chovat hrubě a sprostě. Pan Černý, údajný advokát paní Kryčerové má cizí přízvuk.
  Na internetu na údaje které zde uvádím nic nenajdete.
  Začlo to tak, ze peníze od prvního investora údajně pan Izol při doručení ztratil, když měl nehodu tak mi zařizovali nového, co se týče doručení, stále se nic nedělo, tak se mi ozvala paní Kryčerová, údajná manželka prvního investora. A časem (jako u mě to oddalovali několik měsíců) to tak zamotají že nevíte kde vám hlava stojí a skončíte v ještě větších problémech.
  Mám důkaz že 2 osoby z této skupiny jsou vlastně ta samá.
  Jsou to opravdu dobří herci a sehrajou vám úžasné divalo.
  Díky právníkovi v našem městě to šlo rovnou na kriminálku (žádné zdržování)a řeší to.

  UVÁDÍM ZDE VEŠKERÉ ÚDAJE KTERÉ SE NASHROMÁŽDILY ABY I JINÍ NEDOPADLY JAKO MY…..Finančně, fyzicky a psychicky na dně.

 5. beruna napsal:

  Dobrý den, můžu se tady někoho zeptat na e-mail morschhauserpujcky@post.cz Je to investor peníze na směnku, ovšem poslat 500 Kč na cestu.Děkuji za reakce.

 6. Lenka Kořínková napsal:

  Paní Pavlo,tak se obraťte na paní a pána s tel.č .606580983 mě dnes dovezli 300.000 kč zálohu sem dávala na účet do ČSOB ráno,a Oni byli u mě už po 13 h.A záloha nebyla tak vysoká. tavírna108@post.cz email na paní a pána.Jinak to je samí podvodník .Už sem z těch poplatků byla hodně a hodně unavená .Lenka Kořínková

 7. Pavla napsal:

  Mate nekdo zkušenost s pani Soukupovou? Udajne se tak jmenuje,mail ma ferfin2@seznam.cz

  • Lucie napsal:

   Ano,poslala jsem poplatek 3000,-s tím,že mi druhý den,hned pošle úvěr.Úvěr do teď nemám,jednám s ní už od 26.3.a stále se vymlouva na banku,že mě museli prověřit,pak že byli velikonoce,tak se to zdrželo a teď mi říká,že je to poslané z německé RB,tak se to zase zdrželo.Prý na 100%mi přijdou peníze v pondělí,ale už tomu nevěřím!!Jo a doklad o platbě úvěru prý nemůže poslat,protože dělá hromadný příkaz,tak kvůli ochraně dat🤔.

  • Lucie napsal:

   Ano,poslala jsem poplatek 3000,-s tím,že mi druhý den,hned pošle úvěr.Úvěr do teď nemám,jednám s ní už od 26.3.a stále se vymlouva na banku,že mě museli prověřit,pak že byli velikonoce,tak se to zdrželo a teď mi říká,že je to poslané z německé RB,tak se to zase zdrželo.Prý na 100%mi přijdou peníze v pondělí,ale už tomu nevěřím!!Jo a doklad o platbě úvěru prý nemůže poslat,protože dělá hromadný příkaz,tak kvůli ochraně dat🤔.

 8. Antonin napsal:

  Lidičky pozor na firmu .1 faktorská jsou to podvodnici prvního stupně byl jsem podveden a žádný advokát nechce jít do mé žaloby na tuto firmu. Slíbili půjčku 300 000.- se splátkou 2.320.- měsíčně obdržel jsem 120000.- zajištěním nemovitostí na 20 let.na žádost o doplacení komunikace ustala.nyní mají sídlo na Sejšilách. Kde je možné se dovolat spravedlnosti v této republice.Nedivte se pokud Vám někteří občané nevěří.

 9. Anonym napsal:

  Nedoporučuji lopujcka@email.cz !!! Chce poslat 1800 kč v kuponech. Jako zaruku zašle údajně svůj op, ale jak jsem si ho ověřovala zjistila jsem,že používá cizí op.S osobou na op jsem se kontaktovala a o ničem netušil…Takže si dejte pozor a hlavne nic neposilat

  • Petra napsal:

   Také jsem ho oslovila, naštěstí jsem ho prokoukla včas, a to ještě vyhrožoval že mi poslal OP a že toho určitě zneuziju. Idiot.

   • Anonym napsal:

    V mém případě to bylo stejné. Když jsem ho konfrontovala s tím,že zneužívá cizí op tak se cítil velmi dotcene a uraženě,že on je poctivý atd.Poté na mě zkusil,že nechce kupóny v hodnotě 1800 ale pouze za 900kč…

 10. Kobra napsal:

  smlouvy@loanfactor.cz
  Tvari se jako solidni zahranicni firma, nenasel jsem nic zavadneho, a naletel. Pan Novak zda se tak vubec jmenuje na 728771382 ze me vymamil 12000,- na ucet u monety. Mesic a stale zadna rekace.

 11. Jiřina napsal:

  Dobrý den další z takových podvodníků vaiserpujcka@seznam.cz naštěstí jsme nic neposlali ale lidi pozor chce nejprve poslat 2000 na účet 1380952015/3030 aby měl důkaz ze budete schopni platit a po předání peněz v hotovosti chce další 2000 vše je velmi rychle komunikuje pres e-mail a opravdu je velice výmluvný a navic rychlý. Na sebe kontakt nezasle jen po vas chce tel cislo ale pozor opravdu komunikuje jen pres Email

 12. Smoukinka hana napsal:

  Dobrý den vazeni pan Dušan je hnustni podvodník a Zloděj nechal si na poště přes vkladovy lístek 90 poslat 1050 Kč s tím že doveze peníze ale nic. Pozor na něj s emailem dusan800@post.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi