Podvodné půjčky – černá listina


Máte zkušenosti s podvodnou půjčkou nebo neseriózní firmou? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Hand_held_phone_in_car

Hromadné žaloby

Uvěrové podvody


Reklama

Podvodné půjčky – černá listina
3.87 (77.33%) 15

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

3 113 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. Mirek napsal:

  Dobrý den, má někdo zkušenost s uverovyanalytik@seznam.cz?

  • Andrea napsal:

   Tomu snad nevěříte- taková nabídka a pod anonymním emailem?Úvěrový analytik- víc jak úsměvné.Již jsem tu psala a kupodivu, vše bylo do 3 h smazáno. úsudek si udělejte sám,nebo mne kontaktujte na emailu andysoch@centrum.cz

 2. Entwon napsal:

  Milena Škrábová další podvodnice.Chtěla zaslat 4.500 předem,když jsem se zeptal na sídlo firmy(pro ověření) paní Škrabová otočila,vynadala mi co si to dovoluju a že semnou nic řešit nebude,že je to slušná ivestorka a vyřadila mě ze svého podvodného plánu-naštěstí!!!Zajímavé je že paní Škrábová má exekuce.Dejte si pozor!!

 3. Entwon napsal:

  František Musil!!!Podvodník!!!1100kč chce předem přes Sazku druhý den chce dalších 500 korun zaslat tím samým stylem potom najednou jsou i komplice ohledně vyplacení a pan se přestává ozývat.Naletěl jsem!!

 4. Adam napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s panem Matějem Zárubou? Mail: zaruba.fin.centrala@gmail.com. Nabídl mi slušnou nabídku,ale při podpisu schválené smlouvy požaduje 10000kc bez par drobných.Dá nato samozřejmě prej doklad. Máme se osobně sejít.

 5. Zdenda Vít napsal:

  POZOR na podvodnou lichvářskou pafirmou Rito money, která parazituje na lidech v nouzi a nutí je k podvodnému prodejí nemovitorti, pod slibem získání finační částky, ale pozor, narostou vám pouze a jenom ohromné dluhy.

 6. Entwon napsal:

  Milena Škrábová podvodnice!!!Chce 4.500 předem na složenku stím,že peníze budou vráceny při vyplacení úvěru nebo hypotéky.Do poslední chvíle komunikuje a potom najednou už nekomunikuje,kdybych s předem domluvené schůzky neodešel možna bych na ní čekal ještě teď…

 7. Jana napsal:

  Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s úvěrovou společnosti Aretal? Nabídli nám půjčku 150 000,- s tím že se máme dostavit na nejbližší pobočku tj. v Olomouci a vzít si sebou vratnou zálohu 12 000,- která bude po 3 měsících dobrého splácení vrácena (vratná záloha je údajně z důvodu že jsme v registru dlužníků). Samotná půjčka tj. 150 000,- by měla být do 3 dnů vyplacena na náš bankovní účet. Moc by nám to pomohlo ale nechceme naletět, děkuji předem za jakékoliv informace.

  • uzivatel napsal:

   A Vy tomu opravdu věříte? Ať Vam pošlou náhled smlouvy předem… 🙂 Mimochodem, za jakých podminek Vam ten úvěr nabizi? (vyse splátky, doba splácení)

  • Hanka napsal:

   Pozor ja jsem na to skočila přišla o 8.5000 teď mi to řeší finanční arbitr abych dostala peníze zpět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi