Podvodné půjčky – černá listina


Máte zkušenosti s podvodnou půjčkou nebo neseriózní firmou? Napište o ní v komentářích a varujte lidi kolem sebe. Za vaše příspěvky vám velice děkujeme, děláte dobrou věc.

Hromadné žaloby

Samozřejmě že můžete narazit na internetu i na velmi velký počet podvodných půjček. Každá taková nabídka se obvykle vyznačuje několika charakteristickými rysy:

 1. Nekvalitní webová stránka bez kontaktních údajů
 2. Za půjčkou nestojí firma ale fyzická osoba
 3. Půjčka z letáků, časopisu nebo inzertních serverů
 4. Pro získání půjčky je nutné zaslat ověřovací poplatek
 5. Pro získání půjčky musíte zavolat na placené číslo
 6. Neprofesionální jednání, majitel firmy má zahraniční přízvuk nebo neumí dobře česky
 7. Pravopisné chyby a překlepy v inzerátu nebo na stránce
 8. Špatné zkušenosti na diskuzních fórech

Téměř vždy se jedná o nebankovní firmu. Výběr firmy pro záslání půjčky berte jako jednu z nejdůležitějších činností. Ověřte si spokojenost zákazníků s danou firmou na interentu a v diskuzích. Tento bod ale neberte jako stěžejní, protože se dá jednoduše zneužít ať už v prospěch či neprospěch dané firmy. Proto si pořádně pročtěte nabídku, zda nevykazuje nějaké podezřelé znaky a podmínky získání půjčky. Jakmile narazíte na více než jednu z výše uvedených doprovodných znaků podvodné půjčky, téměř jistě se bude jednat o podvod.

Jak postupovat, pokud jste obětí podvodné firmy:

Článek: Podvodné půjčky po telefonu. Jak nenaletět?

Hand_held_phone_in_car

Hromadné žaloby

Uvěrové podvody


Reklama

Podvodné půjčky – černá listina
3.87 (77.33%) 15

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze:

3 205 zkušeností s Podvodné půjčky – černá listina

 1. Jan napsal:

  Dobrý den,máte zkušenosti s pánem,který si římá ‘mmmm33@seznam.cz’?Chce poslat 100 na nějaký účet v Tipsportu :-D. JEstliže chcete přepoalst mailovou komunikaci,rád to udělám.

 2. Rudolf Nikl napsal:

  na tyto šmejdy platí jedno : sejít se s ním,naložit ho a jedeme k tobě domů, kde si podrobně ověřím jeho trvalý bydliště a další údaje -řidičák, pas a pak mu sdělím, že jestli mu dám poplatek předem a bude něco jinak než písemná dohoda, tak za ním přijedu a ten poplatek budu chtít vrátit nebo ho z něho vymlátím i s úrokem. Když někdo podvádí druhý, tak si nemůže myslet, že mu to bude procházet. Tečka. A to uvidíte, jak budou reagovat a určitě hned poznáte ny čem jste.

 3. Kristýna napsal:

  Dobry den, mate nekdo zkusenost s panem Plachym nebo s pani Martinou Kulkovou?

 4. Veronika napsal:

  Máte nekdo zkušenost se společností magnif p.Vachova

 5. Hana napsal:

  Dobrý den,
  máte někdo zkušenost s Pastor Nilson?
  Chteli 7500,-za registraci smlouvy. Napsala jsem jim že částka je vysoká, mi odpověděli že půlku můžu zaplatit předem a půlku po vyplacení úvěru. Chci od nich poslat smlouvu ale zatím se neozvali.

 6. HANA napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenost s “Pastor Nilson” ?
  Děkuji Hana

 7. Kamila napsal:

  Má někdo zkušenosti s Panem Dušan Hermann ?

 8. Jaja napsal:

  Dejte si pozor na pani,ktera se predstavuje jako Martina Stachova.Je velice mila,presvedciva,uvadi i datum narozeni a c.op,coz je zrejme vymyslene,slibuje velice presvedcive,nechce dopredu moc,ale pak stupnuje pozadavky.Vola z nekolika cisel,ktera nepisu,jelikoz jsou uz vypnuta.Samozrejme vam uver neposkytne.Odvolava se na nemocneho manzela.Ze se domlouva s nim.

 9. Petr napsal:

  Dobrý den, moc prosím o radu, máte někdo zkušenost s konsolidací z vebu http://www.penizejiste.cz? Ozvali se mi, že mám půjčku schválenou, ať zkontaktuji ing. Procházku. Od něho jsem se dozvěděl, že mám půjčku schválenou, ale je potřeba ji zajistit buď movitým majetkem nebo nemovitostí nebo složit 5% z výše půjčky na účet u České spořitelny vedený na právnickou osobu, který mi bude vrácen po roce řádného splácení formou snížení splátek (důvodem je přý moje bonita – měl jsem v době sepsání žádosti drobnou exekuci a potřebuji zkonsolidovat nebankovní půjčky).
  Prosím o radu, mám do toho jít, nějaká zkušenost s tímto vebem http://WWW.PENIZEJISTE.CZ Díky Petr

 10. XY napsal:

  Má někdo zkušenost s K.Pavlíkovou co se týká půjček nebo nemovitostí?Prosím o kontakt na free00@post.cz

 11. toncek napsal:

  Rudolf Nikel největší šmejd.Akorát slibuje.chce peníze předem 850kč a pak přestane komunikovat

 12. Hedvika napsal:

  Prosím VÁS nikomu nic neplatte předem !!!!! Jsou to podvodníci a lháři. Já se už ponaučila.Málem jsme přišli o dům,kdyby naši rodinu nezachránila moje rodina . Je to začarovaný kruh, kde jen platíte a platíte až se dostanete na úplné dno……Věřte, že vím o čem mluvím a díky takovým hajzlům co se tu na internetu ukazují jako FÉROVÝ INVESTOŘI se mnoho lidí dostane do průšvihu….NEPLATTE a NEBERTE si žádné půjčky na internetu.

 13. Anna napsal:

  pujckahotovost@seznam.cz

  i já jsem byla tak hloupá a naivní a naletěla.. Nabídky od tohoto individua jsou podvodné a lživé. Vrchol všeho je, že se vydávají za člověka, který o tom nic neví!!!
  Pokud jste také naletěli, kontaktujte mne, chci podat trestní oznámení!!!
  Já jsem sice přišla pouze o 1500 Kč ale co mě vytočilo nejvíce je ta drzost.

  Pěkný den

  • Hedvika napsal:

   Prosím VÁS nikomu nic neplatte předem !!!!! Jsou to podvodníci a lháři. Já se už ponaučila.Málem jsme přišli o dům,kdyby naši rodinu nezachránila moje rodina . Je to začarovaný kruh, kde jen platíte a platíte až se dostanete na úplné dno……Věřte, že vím o čem mluvím a díky takovým hajzlům co se tu na internetu ukazují jako FÉROVÝ INVESTOŘI se mnoho lidí dostane do průšvihu….NEPLATTE a NEBERTE si žádné půjčky na internetu.

 14. Uživatel napsal:

  Dobrý den, má někdo zkušenost s paní Naďou Burianovou?

 15. Uživatel napsal:

  Má někdo zkušenost s panem Robertem Tichým? Děkuji.

 16. Jitka napsal:

  Dobrý den ,má někdo zkušenosti s SOS Finance? Pujčují Za ručení nemovitostí.

 17. uzivatel napsal:

  6 let se věnujeme prevenci a školení v oblasti nekalých obchodních praktik, pokud se chcete dozvědět něco více, ušetřit peníze, které mnohdy vyhodíte z okna za plané sliby, tak kontaktujte email uverovyanalytik@seznam.cz

 18. Hanka napsal:

  Máte prosím zkušenost s firmou, paní Janáková z té firmy tel. číslo 702819200?
  Děkuji Hanka

 19. Hanka napsal:

  Dobrý den,
  prosím Vás, jestli máte někdo zkušenost se Zdeňkem tel. číslo 733 257 244?
  Děkuji

 20. Martin napsal:

  Nabídka půjček od AFSHINA FARHADIHO je podvod. Vše vypadá velice korektně, pomocí mailů se domluvíte, pošle i kopii osobních dokladů, pošle smlouvu o úvěru, ve které je malý poplatek ve výši pár set korun, jako pojištění schopnosti splácet a poté, když má z jeho strany dojít ke splnění smlouvy, chce další nesmyslný poplatek už ve výši tisíců korun na nějaké bankovní polatky.

 21. Mikas napsal:

  Dobrý den chci se zeptat má někdo zkušenost s K.credit měli jsme poslat 22500kč předem na učet aby jsme zaplatily poplatek kdyby jsem nahodou onemocněl atd poslal jsem penizé pak jsem volal zpátky za hodinu nikdo mě to nezvedal tak jsem to vybral zpět má někdo s tou firmou zkušenost Děkuji Mikas

 22. Anna napsal:

  Dobrý den, máte zkušenost někdo s půjčkou od pana Šťastného F., (pujckahotovost@seznam.cz) má vcelku slušné podmínky, zaslal i smlouvu k nahlédnutí, nicméně požaduje 1500 Kč zaslat teď a 1500Kč při podpisu, jako známku, že budu hradit splátky…

  • uzivatel napsal:

   Tu smlouvu bych chtěl vidět… 🙂

   • Anna napsal:

    tady ji máte:
    (dále jen “dlužník” nebo “vydlužitel”)

    (dále spolu i jako “smluvní strany”)

    čl. I.

    Předmět smlouvy o půjčce

    Předmětem této smlouvy o půjčce je půjčení peněz ve výši: 150 000 Kč (slovy : sto padesát tisíc korun českých) dlužníkovi věřitelem za podmínek uvedených v této smlouvě.

    (dále jako “dluh”)

    čl. II.

    Způsob poskytnutí peněz

    Půjčka ve výši uvedené v článku I. této smlouvy o půjčce byla poskytnuta dlužníkovi po podpisu této smlouvy v hotovosti. Dlužník prohlašuje a svým podpisem potvrzuje převzetí částky uvedené v článku I. této smlouvy o půjčce.

    čl. III.

    Smluvní úrok

    Smluvní strany se dohodly, že dlužník vrátí věřiteli celkem 198 000 KČ. Úrok, který dlužník přeplatí 48 000 KČ

    čl. IV.

    Vráceni dluhu

    1/ Smluvní strany se dohodly, že dlužník vrátí věřiteli dluh ve splátkách:Dlužník se zavazuje uhradit dluh věřiteli v pravidelných měsíčních splátkách ve výši 3 300 Kč vždy do 20. dne v měsíci. První splátka je splatná 20. 04.2017. Poslední splátka je splatná 20. 04.2022. Když se dlužník zpozdí s vrácením více než dvou splátek nebo jedné splátky po dobu delší než tři měsíce, věřitel má právo od této smlouvy o půjčce odstoupit a požadovat splnění celého dluhu najednou.

    2/ Smluvní strany se dohodly, že dlužník vrátí dluh věřiteli převodem na číslo účtu: …………………………………

    Smluvní strany se dohodli, že úvěr lze předčasně splatit, bez pokut a sankcí.

    Žadatel je oprávněn úvěr zcela nebo zčásti splatit kdykoliv po dobu trvání úvěru.

    čl. V.

    Další práva a povinnosti

    Smluvní strany se dohodly, že když se dlužník dostane do prodlení se zaplacením dluhu, dlužník se zavazuje uhradit věřiteli zákonný úrok z prodlení a to ode dne následujícího po dni splatnosti dluhu až do úplného zaplacení.

    čl.VI.

    Poplatek

    Dlužník zaplatil věřiteli poplatek ve výši 1 500 Kč ( slovy: tisíc pět set korun českých ) přes českou poštu – poste restante .

    Dlužník po podpisu smlouvy zaplatil druhou část poplatku 1 500 Kč ( slovy: tisíc pět set korun českých ) v hotovosti věřiteli.

    čl. VII.

    Závěrečná ustanovení

    1. Tato smlouva o půjčce byla vyhotovena ve 2 stejnopisech, pro každého z účastníků. Každý z účastníků převzal jedno vyhotovení této smlouvy o půjčce. Smluvní strany se dohodly, že tuto smlouvu o půjčce je možné měnit pouze očíslovaný písemným dodatkem podepsaným oběma stranami, který se stane nedílnou součástí této smlouvy o půjčce.

    2. Smluvní strany prohlašují, že výše uvedená adresa (uvedená u jejich jmen) je adresou, na které přebírají poštovní zásilky. V případě, že kterákoli smluvní strana zásilku nepřevezme (nebo se vrátí jako nedoručená), tato se považuje za doručenou okamžikem vrácení odesílateli.

    3. Dlužník a věřitel potvrzují, že si smlouvu o půjčce řádně přečetly, obsahu smlouvy o půjčce rozumějí a na znak souhlasu ji podepisují. Obě smluvní strany prohlašují, že smlouvu o půjčce uzavřeli svobodně a vážně.

    • uzivatel napsal:

     Velmi úsměvné… toto ” rozstřelí” každý při znalosti zák. č. 257/2016 Sb.

     • Anna napsal:

      jak to myslíte?

     • uzivatel napsal:

      Kontaktujte analytika viz. vyse, zde neni prostor pro poskytnutí širších informaci..

 23. Barbora napsal:

  Neznate nekdo pana Valka..v uvozovkach jestly se tak jmenuje….podvodnik uz jsem byla na policii vzal si 25000 a 250000 nikde…hajzl jakej si ..prej cool pujcka…telefon 736407478…nebrat neverit

  • Michal napsal:

   Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda s tím policie něco udělala já mám totiž stejný problém jen s nižší částkou 6000 korun

 24. ..... napsal:

  Prosím nejake zkušenosti s panem jménem Rudolf Nikel ? Děkuji

 25. Lukas napsal:

  Ma neldo zkusenosti s panem michaelem paulovicem zarucuji mi ze mi daji pucku poslali mi i navrh amlouvy ale chteji 1000 kc

 26. Jindra napsal:

  Co pán pod emailem ed.stekly@email.cz?zná někdo nabízí pujcku na směnku a chce poslat na nějakou blesk kartu 550 myslim si že to bude jen další podvod

 27. Lucie napsal:

  Pan Chlanbík je podvodník. Pod příslibem půjčky chtěl poslat 4000 Kč jako zálohu na splátky s tím, že mi pošle peníze přes Western Union a že do hodiny budou k vyzvednutí na kterékoliv poště. Pak se ale nečekaně vyskytl nějaký problém a chtěl poslat další 3000 Kč, s tím, že jde hned na poštu a obratem mi pošle kod. Kod sice poslal, ale falešný. Pak mi slíbil, že to naskenuje do e-mailu, ale e-mail od něj nikdy nedošel. Pak chtěl další 2 000 Kč s tím, že mi půjčku pošle převodem na účet, opět nic a vymlouval se, že peníze nebylo možné přijmout z mé strany. Tak jsem od něj chtěla vrátit ty zálohy, slíbil, že to pošle zpět poštovní poukázkou a opět nic nedošlo. Na sms nereaguje, telefon vezme tak jednou za týden. Přemýšlím, že ho půjdu na hlásit na policii, pokud by byla nějaká možnost, abych dostala zpět svoje peníze, nebo aby přestal okrádat ostatní. Mně okradl o 9 000 Kč. Telefonáty mám s jeho souhlasem nahrané, sms uložené v mobilu a výpis z účtu.

 28. jarus napsal:

  PODVODNÍCI..nikel. Další jsou zprostredkovatelna@seznam.cz

  • Lukas napsal:

   Tes jsem v kontaktu s rusolfem niklem prosim vice info

  • Mon.. napsal:

   Nad pět tisíc je to trestný cin já si zkusila par podvodniku chtěli po me poplatky ale nikdy jsem nikomu nic neposlala přece když chcete pomoct nebudete posilat někam kdo ví kam svoje poslední úspory?já takhle pujcila 13 tisíc ehm kamarádovi a dodneška jsem neviděla ani korunu jo poslal mi 1500 Kč tot vše co jsem od něj dostala nikdy neposilat noc předem !!me chlap poslal i jakoby potvrzeni z banky ale falešný nejsem úplně pitoma abych si to neoverila 🙂 takže asi tak 🙂

 29. Svetlana napsal:

  Mate nekdo zkusenost s pani Tuhackovou .

 30. Val napsal:

  Dobrý den máte někdo zkušenosti s panem Robertem Tichým? Děkuji

 31. Brigita napsal:

  Dobrý deň má nekdo skúsenosti z súkromným investorom Jozef Korecky ?

 32. Jindra napsal:

  Dobry den nezna někdo pana nikel rudolf nabízí pujcku na směnku a chce predem 850 na sepsani smlouvy

  • ...... napsal:

   Dobry den, taky jsem s panem v jednani. Muzu se zeptat jak jste dopadl nebo co jste zjistil? Dekuji

   • Jindra napsal:

    Poté co jsem mu napsal ze9noc předem nedám a ze si to může strhnout z vyplácené částky se už neozval prostě podvod

  • Anonym napsal:

   znám, podvodník, poslala jsem 850 Kč, měli jsme domluvenou shůzku, ale víc nereaguje, ani schůzka..ani peníze.PODVODNÍK

  • Nikola napsal:

   taky by me zajimalo jestli ho nekdo nezna!

  • lalusek napsal:

   tez by me to zajimalo tke bych potreboval pujcil pan mi udelal solidni nabidku ale nejsem si jisty zda poslat penize

  • Týna Novotná napsal:

   Připojuji se k varováním před Rudolfem Niklem, mám stejnou zkušenost – chce 850 Kč za sepsání smlouvy a už se dál neozve, ač předtím sliboval schůzku a předání hotovosti do 24 hodin.

 33. Mirek napsal:

  Dobrý den, má někdo zkušenost s uverovyanalytik@seznam.cz?

  • Andrea napsal:

   Tomu snad nevěříte- taková nabídka a pod anonymním emailem?Úvěrový analytik- víc jak úsměvné.Již jsem tu psala a kupodivu, vše bylo do 3 h smazáno. úsudek si udělejte sám,nebo mne kontaktujte na emailu andysoch@centrum.cz

 34. Entwon napsal:

  Milena Škrábová další podvodnice.Chtěla zaslat 4.500 předem,když jsem se zeptal na sídlo firmy(pro ověření) paní Škrabová otočila,vynadala mi co si to dovoluju a že semnou nic řešit nebude,že je to slušná ivestorka a vyřadila mě ze svého podvodného plánu-naštěstí!!!Zajímavé je že paní Škrábová má exekuce.Dejte si pozor!!

  • Jiřina napsal:

   Milena Škrábová,je podvodnice,ještě,že jsem neplatil 4500,-.Když jsem nezaplatil byla nepříčetná a drzá.Pozor!! Neplatit!!

   • Eva Redigová napsal:

    Jiřina a Entwonon podvodný inzerát,jedna a táž osoba a nařčení o určitých investorech už je řeší PČR, jelikož se vydávají oni za podvodníky a snaží se tady hodit vinu na ostatní kteří poskytují úvěry , ale bohužel už jim to dlouho procházet nebude, je nás více kteří podali trestní oznámení

 35. Entwon napsal:

  František Musil!!!Podvodník!!!1100kč chce předem přes Sazku druhý den chce dalších 500 korun zaslat tím samým stylem potom najednou jsou i komplice ohledně vyplacení a pan se přestává ozývat.Naletěl jsem!!

  • Ola napsal:

   Frantisek Musil je neuveritelnej hajzl…podvodnik!!!!!!!davejte si pozor…pres sazkabet si nechava posilat prachy pujcku Vam neda …lze!!!porad si vymejsli bachrky jak vse zazdila ucetni….

   • Strejda napsal:

    Frantisek musil. Podobna situace .. Porad specha na zaplaceni 500kc pres sazku .. Diky za recenzi, alespon nenaletim.

 36. Adam napsal:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s panem Matějem Zárubou? Mail: zaruba.fin.centrala@gmail.com. Nabídl mi slušnou nabídku,ale při podpisu schválené smlouvy požaduje 10000kc bez par drobných.Dá nato samozřejmě prej doklad. Máme se osobně sejít.

  • Antonín napsal:

   Potřeboval jsem 180tisic. Poskytl mi jen 150tisic. Prý víc mi nebylo schvaleny. Bylo to celkem rychle, taky jsem platil nějaké pojišteni.

  • Anonym napsal:

   Je to podvodnik jestli půjdete na schůzku vyžádat od něj občanku a napište si jméno jeho nutně to potřebujeme kvůli policii a potom dejte vědět na eimail v.kvapil1@seznam.cz

 37. Zdenda Vít napsal:

  POZOR na podvodnou lichvářskou pafirmou Rito money, která parazituje na lidech v nouzi a nutí je k podvodnému prodejí nemovitorti, pod slibem získání finační částky, ale pozor, narostou vám pouze a jenom ohromné dluhy.

 38. Entwon napsal:

  Milena Škrábová podvodnice!!!Chce 4.500 předem na složenku stím,že peníze budou vráceny při vyplacení úvěru nebo hypotéky.Do poslední chvíle komunikuje a potom najednou už nekomunikuje,kdybych s předem domluvené schůzky neodešel možna bych na ní čekal ještě teď…

 39. Jana napsal:

  Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s úvěrovou společnosti Aretal? Nabídli nám půjčku 150 000,- s tím že se máme dostavit na nejbližší pobočku tj. v Olomouci a vzít si sebou vratnou zálohu 12 000,- která bude po 3 měsících dobrého splácení vrácena (vratná záloha je údajně z důvodu že jsme v registru dlužníků). Samotná půjčka tj. 150 000,- by měla být do 3 dnů vyplacena na náš bankovní účet. Moc by nám to pomohlo ale nechceme naletět, děkuji předem za jakékoliv informace.

  • uzivatel napsal:

   A Vy tomu opravdu věříte? Ať Vam pošlou náhled smlouvy předem… 🙂 Mimochodem, za jakých podminek Vam ten úvěr nabizi? (vyse splátky, doba splácení)

  • Hanka napsal:

   Pozor ja jsem na to skočila přišla o 8.5000 teď mi to řeší finanční arbitr abych dostala peníze zpět

  • Jana napsal:

   Hezký večer,paní Jano zjistila jste něco o Aretal, můj známý má taky složit peníze tak zjišťuje na internetu ale nikdo nic nepíše

 40. JanaV. napsal:

  Dobrý den, má prosím někdo zkušenosti s p. Chlanbíkem? Který nabízí půjčku po telefonu z čísla 728688629? Chce jistinu předem, ale svůj požadavek byl ochotný potvrdit v sms zprávě, mailu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nechcete naletět podvodníkům?

Připravili jsme pro vás zpravodaj, který vás bude informovat o nových podvodnících a podvodném jednání firem poskytující úvěry. S námi už nenaletítě!

Informace na mail zaslána max 1x měsíčně

nejlepsi